PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن ویندوز

s d h a
07-06-2009, 08:52
با سلام

وقتی سیستم را روشن میکنم در 2-3 دقیقه اول موس و صفحه کلید از کار میفته.اوایل گاهی بود ولی الان همیشه بعد از روشن شدن.
موقع شات دان شدن روی صفحه آبی که نوشته ویندوز داره شات دان میشه میمونه اگه از روی کیس دکمه رو نزنی همینطور میمونه.
در حین اتصال به اینترنت مدام قطع میشه.

چجوری میشه فهمید مشکل از سخت افزار است یا ویندوز؟

minanami
07-06-2009, 09:04
يه ويندوز عوض كن ببيندرست ميشه يا نه.

اگه شد از ويندوزه اگه نشد سخت افزار.

djsystem
07-06-2009, 12:59
بایوست رو default کن همه چی رو هم از startup بردار

Masоud
08-06-2009, 13:10
سلام

اول تنظیمات بایوس رو رو حالت پیشفرض بذار بعد یه ویندوز خوب دستکاری نشده رو نصب کن بعد هم یه آنتی ویروس قدرتمند نصب کن . اگر دوباره مشکلی پیش اومد اطلاع بده.

موفق باشید :40:

s d h a
09-06-2009, 09:49
سلام

ممنون دوستان.

ولی من از این بایوس که میگید سر در نمی آورم آنتی ویروس من نود 32 است که همیشه آپدیت میکنم .

برای ویندوز هم از کجا بفهمم اصلیه
من خودم تا حالا ویندوز نصب نکردم

از راهنماییتون ممنون

Masоud
09-06-2009, 12:54
سلام

بایوس همون صفحه ای است که چند ثانیه بعد از روشن شدن کامپیوتر دکمه Delete رو فشار بدی بالا میاد.

در قسمت پایین همون صفحه تنظیماتی با استفاده از دکمه ها داره .

صفحه بایوس هر سیستمی با سیستم دیگر فرق داره این فرق مربوط میشه به مدل مادربورد.

مثلا در سیستم من بجای Default Values نوشته Old Values و جلوش هم یک دکمه نوشته مثل F7 .

اگر مثلا دکمه F7 رو فشار بدی یک سؤال ازت پرسیده میشه مربوط به Yes یا NO.اگر دکمه Y رو فشار بدی و Enter بزنی تنظیمات

بایوس روی حالت Default یا پیشفرض قرار میگیرند و سیستم Restart میشه

s d h a
09-06-2009, 20:25
سلام

من این کار رو کردم و سیستم ری استارت شد.

ولی باز هم هر وقت کامپیوتر را روشن میکنم در لحظات اول موس از کار میفته و باید از صفحه کلید ری استارت کنم و جالب اینه که دیگه تا هر موقع کامپیوتر روشن باشه هیچ اتفاقی نمیفته و این فقط مربوط به لحظه ای است که تازه سیستم رو روشن کنم.

من باید از کجا بفهمم ویندوز دستکاری نشده. و اصلیه؟ ممنونم

Masоud
10-06-2009, 14:04
سلام

من این کار رو کردم و سیستم ری استارت شد.

ولی باز هم هر وقت کامپیوتر را روشن میکنم در لحظات اول موس از کار میفته و باید از صفحه کلید ری استارت کنم و جالب اینه که دیگه تا هر موقع کامپیوتر روشن باشه هیچ اتفاقی نمیفته و این فقط مربوط به لحظه ای است که تازه سیستم رو روشن کنم.

من باید از کجا بفهمم ویندوز دستکاری نشده. و اصلیه؟ ممنونم
سلام

خیالت راحت توی ایران که قانون کپی رایت رعایت نمیشه ویندوز اصل به ندرت (شاید چند تا) وجود داشته باشه وگرنه 99 در صد ویندوزهای توی ایران اورجینال نیستند.