PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی + پاک نشدن ویروس

JU JU
05-06-2009, 10:43
سلام

همونطور که در شکل مشاهده میکنید، من این ویروس رو رو کامپیوتر خودم دچار شدم، نمیتونم پاکش کنم، آویرا دارم با اتوران ریموور و دیسک سکوریتی

هر سه این ویروس رو میشناسن ولی پاک نمیکنن
بهتر بگم، پاک میشه ولی دوباره اجرا میشه

و اینکه همراه این ویروس ویروسهای دیگری همچون autorun.inf هم هستن و منو اذیت میکنن که هر چه ویروس کشی میکنم و از بین میبرم ویرووسا رو دوباره به فعالیت خودشون ادامه میدن
میشه بگین چیکار کنم ؟

همونطور که در شک هم نشون داده شده، ahnsbsb.exe و ahrsxds0.exe ویروس هستند دیگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لیستی از ویروسها که توسط اتوران ریموور پاک شدن ولی باز کار میکنن و اگه دوباره اسکن کنم باز هستند

میشه بگین چیکا کنم ؟

C:\yl0tyb6w.com cleaned
C:\Autorun.inf cleaned
C:\ cleaned completed.
D:\yl0tyb6w.com cleaned
D:\Autorun.inf cleaned
D:\ cleaned completed.
E:\yl0tyb6w.com cleaned
E:\Autorun.inf cleaned
E:\ cleaned completed.
F:\yl0tyb6w.com cleaned
F:\Autorun.inf cleaned
F:\ cleaned completed.
G:\yl0tyb6w.com cleaned
G:\Autorun.inf cleaned
G:\ cleaned completed.

پیشاپیش تشکر میکنم

JU JU
05-06-2009, 15:53
کسی نبود کمک کنه ؟

Ghaioom
05-06-2009, 16:47
با آنتی ویروس NOD32 آخرین نسخه و آپدیت شده اسکن کنید ببینید چی میشه.
یا یه Trojan Remover پیدا کنید و با اون اسکن کنید.

saeed774
05-06-2009, 16:48
شما آنتي ويروس آويرا رو پاك كن و بجاش نود 4 آخرين ورژن رو بزن . آويرا از اين مشكلا زياد داره .
شما با آويرا مشكل كندي سرعت تو نت ندارين ؟ من كه 10 دقيقه نصب كردم آنچنان سرعت نت مخصوصا دانلود رو كم كرد كه در جا پاكش كردم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

JU JU
05-06-2009, 21:16
با تشکر از شما دوستان عزیز

من بشدت از این ماسماسک بدم میاد، ببخشین، همین ینود رو میگم، حالا هر ورژنیش باشه، یه حسه دیگه، به عنوان آنتی ویروس اون رو نمیشناسم
آویراست دیگه چیکارش کنیم، پس بیخیال، احتمالن همین کار رو کنم، نود رو نصب میکنم یا mc caffee total protection رو، مرسی از راهنمایی دوستان، آیا حتمن این رو پاک میکنه حالا ؟ متشکر

آویرا یه سکوریتی خیلی قوی بود

saeed774
05-06-2009, 21:54
همين ماسماسك رو كه ميگين همراه كسپرسكي فعلا حرف اول رو بين آنتي ها ميزن براي اثبات هم ميتونين به بخش مقايسه آنتي ويروس ها سر بزنين . من تا به حال انواع آنتي ويروس ها رو امتحان كردم كه از بينشون هم همين آويرا رو بيخود ميدونم دليلش رو هم بالا گفتم و تازگي ها به نورتون 2009 علاقمند شدم . البته اينم اضاف كنم نظر هر كسي براش محترمه . شرمنده اگه جسارتي شده باشه .

JU JU
05-06-2009, 22:04
خواهش میکنم دوست عزیز، منم کسپر رو خیلی عالی میدونم، ولی متاسفانه اخیرن key & kis به سختی گیر میاد براش
احتمالن همین nod رو نصب کنم، امیدوارم مفید واقع بشه
منم بیشتر آنتی ویروس ها رو امتحان کردم، و بیشتر به MC caffee علاقه مندم، ولی متاسفانه ایران رو تحریم کرده نمیشه آپدیت کرد، منظورم total protection هستش، البته با --- میشه، که باز میشه گفت خیلی سیستم رو سنگین میکنه، رم 2 گیگ نیاز منده

میشه یه تروجان ریموور و اسپای ریموور خوب برام معرفی کنین ؟ با تشکر

picher_s
06-06-2009, 06:33
سلام JUJU جان.

احتمالا بشناسی:27: این انتی هم Majid20 فکر کنم بهتون معرفی کرده باشه.:31:

برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دون بعد PID پروسزه ویروس که قبل

از ویروسه رو بنویس تو Editboxه جلوی کمه Kill By PID بعدم این دکمه رو بزن. بعد از مشاهده کمله success شما برو

به مسیره ویروس و اونو پاک کن. (اگه این برنامه نتونست کمکت کنه از برنامه Rootkit Unhooker استفاده کن)

حالا با انتی ویروست تمامه سیستم رو اسکن کن.

موفق باشی Ju ju جان.

JU JU
06-06-2009, 06:36
سلام JUJU جان.

احتمالا بشناسی:27: این انتی هم Majid20 فکر کنم بهتون معرفی کرده باشه.:31:

برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دون بعد PID پروسزه ویروس که قبل

از ویروسه رو بنویس تو Editboxه جلوی کمه Kill By PID بعدم این دکمه رو بزن. بعد از مشاهده کمله success شما برو

به مسیره ویروس و اونو پاک کن. (اگه این برنامه نتونست کمکت کنه از برنامه Rootkit Unhooker استفاده کن)

حالا با انتی ویروست تمامه سیستم رو اسکن کن.

موفق باشی Ju ju جان.

سلاااااااااااام
خوبی ؟ آری میشناسم
دقت کردی من همش تو خط ویروس و ویروس کشی بیدم :D

تلاشم رو میکنم
متشکر دوست عزیز
nod32 که گفتن این مشکل رو حل میکنه متاسفانه قادر به حل مشکل نبود

picher_s
06-06-2009, 06:42
nod32 که گفتن این مشکل رو حل میکنه متاسفانه قادر به حل مشکل نبود

رفیق اصولا اینجا متناسب با ویروس بچه ها آنتی معرفی میکنن.

شما الان مراحل بالا رو انجام بده بعد اسکن کن.

منتظرم.

JU JU
06-06-2009, 06:47
دوست عزیز، جلوی PID میشه شماره نوشت، من این شماره رو از کجا بیارم ؟‌

میشه راهنمایی کنین ؟ اصلن ایم پروسز چیه ؟ متشکر

( منظورم اینه که زیر سیکل صحبت کنین، من دیگه بیشتر از این سوادم قد نمیده )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

picher_s
06-06-2009, 08:28
عذر میخوام.

عزیز اون برنامه ای که گفتم بعد از زدنه دکمه List process and task لیسته پروسز ها و تسک های سیستم شما رو میده که هر

پروسز یا تسک در سیستم یه Process id یا به صورت مخفف PID داره.

برای کشتن این پروسز باید PID اون رو داشته باشید. شما بعد از زدن دکمه بالا و پیدا کرده مسیره اجرای ویروستون PID اون رو که

در ابتدای خط نوشته شده رو در جلوی اون دکمه بنویس و دکمه Kill by pid رو بزن.

موفق باشید.

JU JU
06-06-2009, 11:02
با عرض معذرت

میشه یه چیزی معرفی کنین که قادر به از بین بردن ویروس ها، تروجانها و ... باشه ؟

من با این برنامه کار کردم، مشکلات قبلی رو داره متاسفانه سیستمم
با نود هم ویروس کشی کردم سپس، فایده نداره

دسکتاپم رفته، نمیتونم صفحه دسکتاپ بزارم ( بک گروند منظورمه )
خواهش میکنم کمک کنین بنده را، چون بسیار به سیستمم نیاز دارم، سرعتم را گرفته، ویروسا رو از بین ببرم و سپس ویندوز رو عوض کنم
ممنون میشم از کمکتون
متشکر‌

JU JU
06-06-2009, 11:06
یه سوال دیگه، چطور امکان داره این ویروس به من سرایت کرده باشه ؟ شب خوابیدم صبح بلند شدم همچین اتفاقی افتاد، نه فلش، نه هارد، نه گوشی و نه از اینترنت چیزی گرفتم، ویروس کش هم داشتم، امنیت شدید، این چجوری اومده نمیدونم

سازندش رو پیدا کنم، میکشمش، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد حاضر میشم تو جنگ شرکت کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( با جنگ به علت آدم کشی مخالفم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )