PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای فرمت اساسی هارد

sada
05-06-2009, 10:18
سلام
من می خواستم هاردمو بفروشم میخواستم یک نرم افزار معرفی کنید که هاردمو باهاش فرمت کنم که دیگه نشه اطلاعاتیشو برگردوند یا ریکاوری کرد.
ممنون

***Spring***
05-06-2009, 11:55
سلام ... برای اینکه هارد ریکاوری نشه ، برنامه ها و روشهای مختلفی داریم ... برای فرمت ، میتونید از برنامه های فرمت کارخانه ای ( فرمت سطح پایین ) استفاده بفرمایید ... که معمولآ بعد از استفاده از این برنامه ها ، دیتای هارد غیر قابل دسترسی و بازیابی هستش ...

HDD Low Level Format Tool نرم افزاری رایگان و بینظیر برای فرمت نمودن انواع مختلف هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

sada
05-06-2009, 12:09
ممنون
نرم افزار یا راه های دیگه رو هم اگه ممکنه نام ببرید.البته نرم افزاری باشه که با ویستا هم بخوره هم اگه بگید ممنون میشم.
و اینکه دیگه لازم نباشه یک هارد دیگه داشته باشیم تا بخواییم یه هارد دیگه رو فرمت کنیم
بازم ممنون

***Spring***
05-06-2009, 12:42
سلام ... خواهش میکنم ... تاپیکهای پایین هست ، برنامه های خوبی رو دوستان معرفی کردند ... اگه دیتای هارد خیلی خیلی ضروری و مهمه ، یکی از بهترین روشها ، کپی دیتای جدید در پارتیشنهاست ... البته یه کمی زمان میبره ، ولی هم مطمئن هست هم در ویستا و همه سیستم عامل های دیگه براحتی قابل اجراست ... مثلآ شما 100 گیگ MP3 دارید ( موسقی معمولی ) براحتی این رو کپی بفرمایید تا جایگزین اطلاعات و دیتای قبلی باشند ... حالا اگه هارد هم بازیابی بشه فایلهای MP3 ریکاوری میشه ...

Eraser فایل ها و فولدرهای خود را "واقعأ" پاک کنید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزارهای ریکاوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طریقه ی غیر قابل ریکاوری کردن اطلاعات هارددیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در خواست نرم افزاری فرمت هارد غیر قابل بازگشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چکار کنم هارد دیسکم recover نشه ؟؟؟؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزاری برای فرمت کردن غیر قابل بازیابی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.