PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در hidden

zinor
04-06-2009, 15:57
با سلام
من تازه ویندوزم رو عوض کردم , در فولدر آپشن اگر گزینه show hidden files and folders رو تیک کنم فایلهای مخفی رو نشون نمیده و اگر dont hidden رو تیک کنم فایلهای مخفی رو دیگه نشون میده !
با آخرین آنتی ویروسهایی مثل nod و bitdefender و mcafee و غیره هم اسکن کردم ولی هنوز اون اشکال رو دارم ؟
کسی میتونه کمکم کنه ؟

omid emamhadi
04-06-2009, 17:20
سلام.منظورتون از گر dont hidden رو تیک کنم فایلهای مخفی رو دیگه نشون میده چيه؟ببين عزيز اگر ده بار هم ويندوز عوض كني تا زماني كه توي روت درايوهاي شما ويروس باشه اونم از نوع اتورانش زماني كه روي درايوها دابل كليك كني بازهم ويروس ها اجرا ميشن و ميشه دوباره آش همون آش و كاسه همون كاسه.
ببين بعضي موقعها آنتي ويروسها بعضي ويروسها رو تشخيص نميدن حالا كار نداريم به اينكه كدوم آنتي ويروس رو داري؟ولي اگر به آنتي ويروس خوبي دسترسي نداري يا آنتي ويروست آپديت نيست تنها راهش اينه كه وقتي ويندوز عوض كردي اولين كاري كه ميكني . به هيچ عنوان روي درايوهات دابل كليك نكن

برو روي my computer كليك سمت راست و Explorer رو بزن بعد برو اول توي فولدر آپشن هم تيك show hidden files and folders رو بردار و هم تيك Hide protected رو بردار.بعد توي ستون سمت چپ روي درايوها كليك كن تا محتويات درايو رو در سمت راست ببيني.حالا تمام فايلهاي مخفي رو ميبيني و ببين چه خبره توي روت سيستمت.هر چي غير عادي ديدي پاك كن.

آنتی
04-06-2009, 17:25
اگر مطمئنید ویروس ندارید از این برنامه استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشید

zinor
13-06-2009, 11:03
درسته اگرچه قبلا می دونستم اما فراموش کرده بودم که روی درایوهام دابل کلیک نکنم !
اما یکی یکی که نمی تونم همه فایل و فولدرهامو واسه ویروس نگاه کنم ؟
کجاها ممکنه باشند ؟

p30boy.s
13-06-2009, 11:25
درسته اگرچه قبلا می دونستم اما فراموش کرده بودم که روی درایوهام دابل کلیک نکنم !
اما یکی یکی که نمی تونم همه فایل و فولدرهامو واسه ویروس نگاه کنم ؟
کجاها ممکنه باشند ؟

سلام
من هم به مدت پیش همین مشکل رو داشتم
وبه راحتی هم حلش کردم و اصلا ویندووز هم عوض نکردم
یه آنتی ویروس مخصوص همی ویروسه که یکی از رفقا زحمتش رو کشیده حجکمش هم حدود 300 kb هست
برات آپلود کردم توضیحات وراهنماییش داخلش هست
دان کن وطبق توضیحات عمل کن 100% مشکلت حل میشه
این هم لیک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MichaelQwerty
14-06-2009, 22:18
اگه با نصب آنتی ویروس درست نشد دلیلش اشکال در رجیستری هستش

zinor
24-06-2009, 16:27
با سلامی دوباره
آقای p30boy با نصب نرم افزار شما مشکلم حل شد
خیلی خیلی ممنونم
موفق باشید
زینور