PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>>سیستم قفل کرده...تورو خدا کمک کنید<<<<

farzad1990
04-06-2009, 13:38
سلام
به خدا مجبور شدم بیام عضو بشم .
تاحالا 4 بار سیستمم رو در عرض 1 هفته گذشته دادم برای تعویض ویندوز و پارتیشن بندی . اما هروقت میارمش خونه و روشنش میکنم بعد از صفحات اولیه و معمول ، ویندوز وارد محیط گرافیکی و اصلی نمیشه ...فقط یه صفحه آبی خالی میاد که موس توش حرکت میکنه اما خبری از ویندوز نیست....:41:
تورو خدا بگین مشکل از کجاست .
من هر روز میام کافی نت تا ببینم شما مشکل منو میتونین حل کنید یا نه....عصر دوباره بر میگردم.

nw_nk
05-06-2009, 06:34
سلام
به خدا مجبور شدم بیام عضو بشم .
تاحالا 4 بار سیستمم رو در عرض 1 هفته گذشته دادم برای تعویض ویندوز و پارتیشن بندی . اما هروقت میارمش خونه و روشنش میکنم بعد از صفحات اولیه و معمول ، ویندوز وارد محیط گرافیکی و اصلی نمیشه ...فقط یه صفحه آبی خالی میاد که موس توش حرکت میکنه اما خبری از ویندوز نیست....:41:
تورو خدا بگین مشکل از کجاست .
من هر روز میام کافی نت تا ببینم شما مشکل منو میتونین حل کنید یا نه....عصر دوباره بر میگردم.

سلام.

تصویر یا فیلم کوتاهی ازون صفحه بزارید.

شده با دوربین موبایلی چیزی.

Hossein bandarie
05-06-2009, 09:36
عمده مشكلات به اين شكل به علت درايور ناسازگاره ( يه علت )
براي اينكه مطمئن بشيد سعي كنيد از طريق Safe Mode سيستم رو بالا بياريد . اگه بالا اومد تقريبا شكي نمي مونه كه يه درايور باعث مشكل ميشه . ( به اين علت گفتم تقريبا كه ممكنه تو Registry با خطاي مرگبار ( Fatal Error ) هم مواجه شده باشيد . )
البته بعضي برنامه ها هم بعد از نصب باعث اين مشكلات ميشند . ( آيا برنامه اي نصب شده و بعد اين اتفاق افتاده ؟ )
وجود سخت افزار ناسازگار هم كم و بيش مشكلات مشابهي پيش مياره . ( سخت افزار جديدي به سيستم اضافه شده ؟ )