PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری ویندوزم رو تو 5 دقیقه نصب کنم لطفا" راهنمایی کنید

reza,n
04-06-2009, 13:03
دوستان عزیزم سلام:
من با توجه به اینکه زیاد از لب تابم استفاده میکنم و تقریبا" هم همیشه با اون آنلاین هستم ویندوزم زیاد مشکل پیدا میکنه و مجبورم هر از چند گاهی عوضش کنم.نیاز به راهنمایی داشتم که برای هر دفعه تعویض ویندوز نیاز نباشه اینقدر وقت صرف کنم و در واقع از ویندوز بهمراه برنامه های جانبی بک آپ بگیرم و هر دفعه مجددا" استفاده کنم (اصطلاحا" ویندوز رو بهمراه نرم افزارهای توی 5 دقیقه نصب کنم) برنامه های زیادی رو در این زمینه دیدم مثل Norton Ghost که پیچیدگی های خودشونو دارن. میخواستم راهنماییم کنید بهترین و ساده ترین راه و یا نرم افزار برای این کار کدومه لطفا" نرم افزار و آموزشش رو بهم معرفی کنید.
با سپاس
رضا

Hammer
04-06-2009, 13:06
به نظرمن سعی کن همین ویندوزتو به آنتی ویروس و Firewall مجهز کنی که نیاز نباشه هی عوضش کنی . ولی در کل بهترین برنامه همون Norton Ghost هست . یه سرچ کنی پیدا می کنی فکر کنم یه تاپیک هم توی این ضمینه بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza,n
04-06-2009, 13:17
دوست عزیزم مقاله ای رو که از نورتون توی سایت پیدا کردم قدیمی و مربوط به ورژنهای پایینتره اگه آموزش جدیدتری هست دوستان خواهشا" معرفی کنن.در ضمن اگه ممکنه روشهای دیگه و نرم افزارهای دیگه رو هم که ساده تر هستند معرفی کنید.
بسیار ممنون

Masоud
04-06-2009, 13:51
سلام

آموزش نصب ویندوز در 7 دقیقه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

reza,n
04-06-2009, 14:37
ممنون از همه دوستانم.
میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه یکی آموزش نرم افزار آکرومیس رو معرفی کنه.
ممنونم

reza,n
05-06-2009, 15:24
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Masоud
05-06-2009, 17:25
سلام

تو بخش مربوط به خودش مطرح کن.

موفق باشید :40:

avecina.ir
05-06-2009, 18:16
سلامم..
دوستان عزیزم سلام:
من با توجه به اینکه زیاد از لب تابم استفاده میکنم و تقریبا" هم همیشه با اون آنلاین هستم ویندوزم زیاد مشکل پیدا میکنه و مجبورم هر از چند گاهی عوضش کنم.نیاز به راهنمایی داشتم که برای هر دفعه تعویض ویندوز نیاز نباشه اینقدر وقت صرف کنم و در واقع از ویندوز بهمراه برنامه های جانبی بک آپ بگیرم و هر دفعه مجددا" استفاده کنم (اصطلاحا" ویندوز رو بهمراه نرم افزارهای توی 5 دقیقه نصب کنم) برنامه های زیادی رو در این زمینه دیدم مثل Norton Ghost که پیچیدگی های خودشونو دارن. میخواستم راهنماییم کنید بهترین و ساده ترین راه و یا نرم افزار برای این کار کدومه لطفا" نرم افزار و آموزشش رو بهم معرفی کنید.
با سپاس
رضا

ببین جانم منم واسه یه لپتاپ همین ماجراهای شما ره دارم ولی قبلن از Acronis True Image استفاده میکردم که بعضی وقتها میزد و پارتیشن ویندوز را که میخواستم ریکاوری میکردم Unallocate میکردش و دیگه ریکاوری جواب نمیداد.... اذیت زیاد داشتش.ولی از وقتیکه Norton Ghost 2003 را دانلود و نصب کردن تازه فهمیدم ای دل غافل عجب این نورتون برنامه ی بسیار بسیار قدرتمند و امن و ساده ای بوده خبر نداشتم و هی خودم را اسیر آکرونیس با اون همه پیچیدگیهای الکیش کرده بودم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه چون تنظیمات ویندوز را زیادی سیخ میزنم و زود بزود خراب میشه ماهی یک دو مرتبه ویندوز را ظرف 10 دقیقه بسادگی آب خوردن با نورتون گوست 2003 ریکاوری میکنم!!!!! فقط توجه کن که نسخه ی 2003 اون را گیر بیاری که حجمش حدود 64 مگ هستش البته اینی که من دانلود کردم حدود 40 مگ هم فایلهای آموزشی خیلی عالی همراهشه و شده حدود 108 مگ!! ولی آموزش نمیخواد
بقیه ی نسخه ها که بعضیا تحت داس هستن و نسخه های جدیدتر و ..... را کار نکردم اما اصلن پیشنهاد نمیکنم.توی این صفحه ی زیر با تصویر آموزش داده میبینی چقدر ساده هستش و بنظر من اصلن آموزش نمیخواد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون از همه دوستانم.
میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه یکی آموزش نرم افزار آکرومیس رو معرفی کنه.
ممنونم
Acronis را میگی؟؟ البته از تورتون پیچیده تر هستش ولی خیلی کار باهاش سخت نیستش.کجاش مشکل داری بگو تا راهنمایی شی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]