PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین لپ تاپ جهان

soroshea
04-06-2009, 08:30
با سلام . :11:
من می خوام یه لپ تاپ با قیمت حداکثر دو میلیون بگیرم که از همه لحاظ سر باشه. :8:
قیافه اش اصلا برام مهم نیست . :31:
ولی می خوام گرافیک و رم و سی پی یو ی خفی داشته باشه. :21:

دوستان یکی معرفی کردند IBM با 3.5 ترابایت هارد و سی پی یوی croe 2 due 2.6 GH و رم 8 G و گرافیک 1 G با قیمت یک و شیشصد. :18:

از این بهتر هست؟ :13:

میگن IBM بهترین لپ تاپ از لحاظ کارایی هستش . آیا این درسته ؟

ممنون می شم اگه کمک کنید . :40:

minanami
04-06-2009, 09:20
مي خواي با 2 ميليون بهترين لپ تاپ جهان رو بگيري؟

scorpion818
04-06-2009, 10:25
لپ تاپ های IBM از نظر کارآیی بسیار عالی هستند. در ضمن اون لپ تاپی که دوستان معرفی کردن مگه server هستش که 3.5 ترا هارد داره! همچین چیزی برای لپ تاپ های عادی اصلاً معقول نیست چون برای 3.5 ترا باید حداقل سه چهار تا هارد داشته باشه و این وزنش رو خیلی زیاد می کنه. تازه اگه داشته باشه هم کجا جاش کردن!؟

soroshea
04-06-2009, 10:29
نمیدونم . :31:

scorpion818
04-06-2009, 10:46
اگه می تونید از دوستان بپرسید مدل اون لپ تاپ چیه شاید ما هم رفتیم خریدیم!

Stream
04-06-2009, 11:04
IBM دیگه لپ تاپ تولید نمی کنه و امتیاز تولید لپ تاپ های IBM در اختیار Lenovo قرار داره.

باید مشخص کنید استفادتون از لپ تاپ چیه، چون بهترین لپ تاپ می تونه یک لپ تاپ Gaming باشه یا Workstation یا ...
+

با 2 میلیون تومان نمی تونید بهترین لپ تاپ رو داشته باشید!

soroshea
04-06-2009, 12:56
اولا که لپ تاپ رو برای برنامه نویسی , کار گرافیکی قوی و بازی می خوام :46:
دوما که نگفتم بهترین لپ تاپ رو میخوام با دو تومن بگیرم . گفتم با دو تومن می خوام بهترین لپ تاپی که میشه خرید رو بخرم . :11:
خیلی راهنمایی کردید ! :40:

Hammer
04-06-2009, 12:59
به نظر من بهترین وجود نداره . بهتره بگی مناسب ترین لپ تاپ برای شما چیه . مثلا" وزن ، خوشگلی ، کار آیی .....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroshea
04-06-2009, 13:19
دوستان چرا پست اول رو نمی خونید ؟ :41:
من گفتم کارایی فقط برام مهمه حتی اگر یه جعبه ی مکعب مستطیل شکل سربی با وزن 200 کیلوگرم باشه ! :31:
:40:

prowler88
04-06-2009, 14:34
اسم تاپیک اصلا با محتواش همخونی نداره.
اگه کار گرافیک قوی میخوای بکنی برو دسکتاپ بخر چرا اومدی سراغ لپ تاپ؟
IBM اگه با 1600 هارد 3.5 و رم 8 گیگ و 2.66 میده من همین الان میرم لپ تاپمو میفروشم IBM میخرم. به دوستتون بگین اونی که دیدن لپ تاپ نبوده دسکتاپ بوده.
اگه منظورت از کارایی استحکامه بهترین گزینه IBM و DELL هست.

REGISTERED USER
04-06-2009, 14:35
اگر یک چیز جامع و کامل بخرید که تا مدت زیادی از همه چیزها بی نیازتون کنه ، سری نوت بوک های HDX اچ پی بهترین انتخاب هستند ... این نظر من هست و بگم سخت توی ایران میشه مدل ها و کانفیگ های خوبش را با گارانتی پیدا کرد

soroshea
04-06-2009, 14:44
سلام .
چرا من نبودم فروم این طوری شده ؟ :41:
من می گم لپ تاپ میخوام شما می گی دسکتاپ بخر؟ :18:
حداقل بگو دسکتاپ چیه که ما هم بدونیم .

بعدشم مگه من میخوام باهاش کلنگ بزنم که منظورم از کارایی استحکام باشه ؟

:41:

Pami
04-06-2009, 14:53
با سلام . :11:
من می خوام یه لپ تاپ با قیمت حداکثر دو میلیون بگیرم که از همه لحاظ سر باشه. :8:
قیافه اش اصلا برام مهم نیست . :31:
ولی می خوام گرافیک و رم و سی پی یو ی خفی داشته باشه. :21:

دوستان یکی معرفی کردند IBM با 3.5 ترابایت هارد و سی پی یوی croe 2 due 2.6 GH و رم 8 G و گرافیک 1 G با قیمت یک و شیشصد. :18:

از این بهتر هست؟ :13:

میگن IBM بهترین لپ تاپ از لحاظ کارایی هستش . آیا این درسته ؟

ممنون می شم اگه کمک کنید . :40:

:18: 3.5 ترابايت براي هارد لپ تاپ ؟؟!! اشتباه گفته احتمالا منظورش 300 گيگابايت بوده و يا همچين چيزي ...
رم 8 گيگ هم كه بطور Default رو لپ تاپ تجاري نميزارن و بايد توسط User خريداري بشه ...

كي بهتون معرفي كرده ؟؟ تو انجمن p30 ؟؟

scorpion818
04-06-2009, 14:59
سلام .
چرا من نبودم فروم این طوری شده ؟ :41:
من می گم لپ تاپ میخوام شما می گی دسکتاپ بخر؟ :18:
حداقل بگو دسکتاپ چیه که ما هم بدونیم .

بعدشم مگه من میخوام باهاش کلنگ بزنم که منظورم از کارایی استحکام باشه ؟

:41:
IBMاز نظر استحکام خیلی عالیه ولی گرافیکای خوبی ندارن. شما به مدل زیر هم می تونید فکر کنید (البته این هم گرافیکش اون قدر خفن نیست ولی از جهت استحکام حرف نداره):

Dell Latitude E6500
CPU: Intel Core 2 Duo T9550 (2.66 GHz, 6MB)
RAM: 4 GB
HDD: 250GB ++
LCD: 15.4" WXGA+ LED
VGA: nVidia NVS160 256GB Dedicated
Price: 1,770,000 Tomans

یکی دو تا HP هم هست که گرافیکشون خوبه ولی استحکامشون نسبت به IBM خیلی کمتره.

soroshea
04-06-2009, 15:40
به احتمال قوی 1 ترابایت بوده . رمشم گفتن که 12 GB هستش . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از توجهتون .:40:

scorpion818
04-06-2009, 15:48
به احتمال قوی 1 ترابایت بوده . رمشم گفتن که 12 GB هستش . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از توجهتون .:40:
همون طوری که دوست عزیز pami_wega هم گفتن (خودم هم قبلاً گفته بودم!:10:)یه همچین چیزی برای طیف عادی لپ تاپ ها امکان پذیر نیست. در ضمن اگه لطف کنید مدلش رو بگید ممنون می شم.

soroshea
04-06-2009, 15:58
نمی دونم باور کن . :31:

scorpion818
04-06-2009, 16:01
نمی دونم باور کن . :31:
نه حتماً باید بگی!:31::10:

mh.attari
05-06-2009, 21:16
لپ تاپ های ibm حتی بعد اینکه کارخونش به چین منتقل شد بازم بهترینند و اگر بهترین تو دنیا نباشن یکی از بهترین ها هستن
اصلا این کارخونه چیز عجیبی هست همیشه دنبال فکر جدید ابتکار و... هست