PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید اینترنتی شارژ ایرانسل تقلبی !

Mohandes_mansour
03-06-2009, 21:05
سلام...

من عضو سایت ------------ بودم،پریروز یه کارت شارژ 2 تومانی ایرانسل خریدم،موقع پرداخت نوشت که خخرید بدون خطا..تکمیل فرآیند خرید کردم...ولی این سایت موقع دادن pin code گفت که متاسفانه سیستمون تایید نتونست بگیره از بانک که پرداخت شده یا نه...
چک کردم،دیدم از حسابم 19500 ریال کسر شده...3 ساعت،24 ساعت هم گذشت،ولی چیزی برگشت نخورد !!
کارتی هم ندادن...تو قسمت " خریدهای من " رسید دیجیتالی هم داده بود،اتفاقا نوشته 11/03/88 خریده شده،یه پین داده که وقتی میزنمش میگه این کارت شارژ قبلا استفاده شده است....:13:

جریان چیه ؟!

امروز دوباره حسابم رو چک کردم،15000 ریال واریز شده بود...:18: یعنی 1500 توش اومده بود...اما اون 19500 ریال بود...

reza_r
07-06-2009, 15:48
دوست من واسه من 3 بار این اتفاق افتاده و عبرت نگرفتم!
یک بار هم شارژ 2تومانی گرفتم کد رو زدم 1تموانی بود!این سایت یک کلاهبردار رسمیه و به هیچ وجه ازش خرید نکنین!
قول 50 تومان کمتر بودنش رو نخورین

iBoy
08-06-2009, 19:34
orderbox.ir یک امتحانی بکنید ببینید چجوریه

Mohandes_mansour
08-06-2009, 22:17
آقا من 4-5 دفعه از همین سایت ------------ کارت 2 تومانی که 1950 باشه،خریدم...مشکلی نداشتم.
ولی این آخری 1950 پرید،هیچی هم نداد. بعد از جند دقیقه هم یه کارت تو لیشت خرید های من دیدم که تاریخش همون 13 خرداد بود...ولی میگفت این مارت شارژ قبلا مصرف شده است!!!
حالا هیچی هم برگشت ندادن و منم دیگه هیچ وقت از این سایت ها خریداری نمیکنم به جز irancell.iranpin.com
انصافا هم من هم دوستان استفاده کردیم،تا به حال مشکلات کلاه برداری توش نبوده و من ندیدم!!!:41:

shahrivari
19-06-2009, 18:27
با سلام
لطفا یکطرفه به قاضی نرید.
طبق مطالب نوشته شده در سایت (اگر دقت کرده باشید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشتیم که لطفا در صورتی که در خرید با مشکلی روبرو شدید رسید دیجیتالی رو برای ما بفرستید تا رسیدگی بشه!!
تا کنون هم کسانی که تماس گرفتن به مشکلات پیش اومده رسیدگی کردیم.
همینجا هم اعلام میکنیم که اگر در خرید مشکلی براتون پیش اومده رسید دیجیتالی رو برای ما ارسال کنید تا بررسی بشه و کارت شارژ براتون ارسال بشه...
در صورتی هم که رسید دیجیتالی رو یادداشت نکردید ، (در چند جای سایت هم نوشته شده) با شماره های بانک سامان تماس گرفته و با دادن شماره کارت و تاریخ خرید رسید دیجیتالی رو دریافت و برای ما ارسال کنید تا به مشکل شما رسیدگی بشه

خطا در هر سایتی بوجود میاد و دلیلش هم در این یکماه اخیر ما نیستیم بلکه از طرف بانک سامان میباشد.
کسانی که مشتری قبلی ما بودند این نکته رو تایید خواهند کرد.

پس لطفا در مورد سایت قضاوت نادرست نداشته باشید و اسم سایت رو زیر سوال نبرید!!
هم اکنون نزدیک چهار ماه میباشد که سایت به کارش ادامه میده و بزودی بعنوان یکی از فروشگاه های برتر در لیست سایت های بانک سامان قرار خواهیم گرفت

در آخر همین جا اعلام میکنیم هر کسی مشکلی در رابطه با خرید داره برای ما ایمیل بزنه تا رسیدگی بشه

با تشکر از دوستان

shahrivari
19-06-2009, 18:37
جناب Mohandes_mansour و reza_r
لطفا رسید دیجیتالی رو از بانک دریافت کنید.(04119713652 و یا 02184345317)تا رسیدگی بشه.

همچنین دوستان توجه داشته باشند خطا در هر برنامه ای پیش میاد و قابل پیگیری هست ولی دوستان روش پیگیری رو آشنایی ندارند، در نتیجه باعث سوء تفاهم میشود که همینجا از دوستان عذرخواهی میکنم
همچنین شماره بانک سامان رو براتون میذارم تا سابقه ما رو از بانک بگیرید
شماره callcenter بانک سامان : 04119713652
با تشکر فراوان

o0mid
29-06-2009, 11:16
سلام / من در تاريخ 7/4/88 يك كارت شارژ 1000 توماني از سايت مزكور خريد كردم و تا مرحله ي آخر هم رفتم(

نام فروشنده

نتيجه

رسيد تراکنش

شماره خريد

ایرانسل

بدون خطا

FzfLsraqgMddU0+Gr0NC

0cd92111dfd3a49fb6ea12f28803ef8637c940ac

ولي در مراحل فرايند خريد كه زدم چند ساعت منتظر ماندم ولي رمز شارژ نگرفتم و ثانيه شمار سايت همش ار 64 شروع ميشد و وقتي به صفر ميرسيد به جاي دادن شماره رمز باز از 64 شروع مي شد و تكرار مكررات........ و در سايت گفته شده بود كه شماره رمز به ايميل من كه آن ايميل را(o0d_a@yahoo.com) نيز خواهد آمدولي هنوز نيامده...... خلاصه آگه كلاه برداري در كار باشه كه به نظر ميرسه همينطور هم هست من آز خدا ميخوام 1000 تومان را خرج استامينيفون كنه.

Mohandes_mansour
29-06-2009, 15:14
سلام / من در تاريخ 7/4/88 يك كارت شارژ 1000 توماني از سايت مزكور خريد كردم و تا مرحله ي آخر هم رفتم(

نام فروشنده

نتيجه

رسيد تراکنش

شماره خريد

ایرانسل

بدون خطا

FzfLsraqgMddU0+Gr0NC

0cd92111dfd3a49fb6ea12f28803ef8637c940ac

ولي در مراحل فرايند خريد كه زدم چند ساعت منتظر ماندم ولي رمز شارژ نگرفتم و ثانيه شمار سايت همش ار 64 شروع ميشد و وقتي به صفر ميرسيد به جاي دادن شماره رمز باز از 64 شروع مي شد و تكرار مكررات........ و در سايت گفته شده بود كه شماره رمز به ايميل من كه آن ايميل را(o0d_a@yahoo.com) نيز خواهد آمدولي هنوز نيامده...... خلاصه آگه كلاه برداري در كار باشه كه به نظر ميرسه همينطور هم هست من آز خدا ميخوام 1000 تومان را خرج استامينيفون كنه.

دوست عزیز باید تایید میکرد اتفاقا همین مشکل شما رو هفته ی پیش تو هنین سایت داشتم شاید 10 مرتبه 64 بار رو شمرد !! من حتی از این صفحه عکس هم گرفتم!!! :دی
تا بالخره بعد از 15 دقیقه یهو کارت شارژ داد !!:21:

Ahmad-Ra
29-06-2009, 23:30
به نظر من مطمئن ترین جا gsmcharge.com هست... تازه هم واسه گوشیتون هم واسه میلتون یه بار کد های رو سند میکنه!

moz
06-07-2009, 13:43
چه آدرس اون سایت به صورت (---------) افتاده؟؟؟
باید معلوم باشه تا همه متوجه شن

Sub007
07-07-2009, 14:35
چرا خودتون رو دردسر میدین اگه میخواین شارژ بخرین از سایت بانک پارسیان استفاده کنین.
هم راحته و هم بی دردسر

farshidshd
22-07-2009, 11:37
سلام
آقا یه سوال
این شارژ اعجاب انگیز که به جای 140* کد 144* رو میگیری
همه ی اعتبار کارت شارزی رو که خریدی به عنوان هدیه محسوب میکنه و میگه تا تاریخ فلان مدت داره
اگه تا تاریخ اعلام شده استفاده نکنیم آیا همه ی اعتبار دود میشه؟؟؟

maziarfarokhi
12-08-2009, 10:57
دوست عزيز
شما ميتوانيد در صورت برخورد با چنين مواردي و يا جهت دريافت رمز شارژخود با پشتيباني شركت تماس بگيريد. اين مشكل تكرار تايمر بعلت عدم پاسخ سيستم بانك جهت دريافت تاييديه پرداخت ميباشد و ربطي به شركت فروشنده ندارد. در صورت عدم دريافت تاييديه مبلغ مزبور بصورت اتوماتيك توسط بانك بعد از دو الي سه روز به كارت خريدار برگشت ميخورد. در هرصورت در قسمت تماس با ما مشكل خود را مطرح نماييد حتما بخش پشتيباني پاسخگو خواهد بود. لازم بذكر ميدانم كه سايت مذكور متعلق به يكي از شركتهاي بانك سامان ميباشد و قرارداد رسمي با شركت ايرانسل دارند.

beckham7
12-08-2009, 17:29
سایت ایران 724 که شما میگید بارها ازش خرید کردم بدون هیچ مشکلی زود قضاوت نکنید

beckham7
12-08-2009, 17:33
کلاهبردار میخای k a m y a b g i l . c o m
500هزار تومان ازم خورده

Mohandes_mansour
12-08-2009, 18:02
آقا منم شاکی نشدم که! 2000 تومان که چیزی نیست،بله از خود سایت بانک هست که تایید نمیکنه و قرار بود 48ساعت بعدش برگشت بخوره که ظاهرا بانک برگشت نداد...این موضوع مربوط به 2 ماه پیش هست.

sinasalar2007
12-08-2009, 19:00
آقا منم شاکی نشدم که! 2000 تومان که چیزی نیست،بله از خود سایت بانک هست که تایید نمیکنه و قرار بود 48ساعت بعدش برگشت بخوره که ظاهرا بانک برگشت نداد...این موضوع مربوط به 2 ماه پیش هست.

کلا درگاه بانک سامان یه اشکالاتی داره ، من یه بار هفتاد هزارتومن از یه سایت معتبر خرید کردم و رسید و شماره تراکنش هم گرفتم اما وقتی برگشتم به سایت ،سایت نوشته بود شما هیچ مبلغی پرداخت نکردید :41: دوستم گفت بعد از دو سه روز برمیگرده به حسابت ولی برنگشت تا اخرش با بانک سامان که پاسخگویی 24 ساعته داره ( من امتحانش کردم چون شب ساعت 1 زنگ زدم ببینم راست میگن یا نه :31: ) و یه سری اطلاعات ازم گرفت و گفت 15-10 روز دیگه به حسابت برمیگرده و همین هم شد ( اما چه روزگار سختی بود نزدیک به 4-3 کیلو کم کردم :20: )
پیشنهاد میکنم اگر همچین مشکلی براتون پیش اومد با بانک سامان تماس بگیرید مطمئن باشید رسیدگی میکنند :46:

Mohandes_mansour
13-08-2009, 22:11
کلا درگاه بانک سامان یه اشکالاتی داره ، من یه بار هفتاد هزارتومن از یه سایت معتبر خرید کردم و رسید و شماره تراکنش هم گرفتم اما وقتی برگشتم به سایت ،سایت نوشته بود شما هیچ مبلغی پرداخت نکردید :41: دوستم گفت بعد از دو سه روز برمیگرده به حسابت ولی برنگشت تا اخرش با بانک سامان که پاسخگویی 24 ساعته داره ( من امتحانش کردم چون شب ساعت 1 زنگ زدم ببینم راست میگن یا نه :31: ) و یه سری اطلاعات ازم گرفت و گفت 15-10 روز دیگه به حسابت برمیگرده و همین هم شد ( اما چه روزگار سختی بود نزدیک به 4-3 کیلو کم کردم :20: )
پیشنهاد میکنم اگر همچین مشکلی براتون پیش اومد با بانک سامان تماس بگیرید مطمئن باشید رسیدگی میکنند :46:

مرسی،شماره ی پشتیبانی آنلاین بانک سامان چنده؟:20:

sinasalar2007
14-08-2009, 09:46
مرسی،شماره ی پشتیبانی آنلاین بانک سامان چنده؟:20:

اینجا نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من با 6422-021 تماس گرفتم ، در ضمن رمز اینترنتی کد سه یا چهار رقمی و تاریخ خرید رو هم ازت میپرسن و در اخر بهت میگن که 15-10 روز دیگه برگشت میخوره پولت :31:

saeed_26_gorgan
14-08-2009, 14:30
مطمئن ترين سايت براي خريد شارژ و ارزانترين قيمت من به شما سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را پيشنهاد ميكنم كه جز عاملين مجاز فروش شركت ارتباطات سيار مي باشد كه مي توانيد از سايت شركت ارتباطات سيار استعلام كنيد
با تشكر