PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Splinter Cell Conviction

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

havas_1980
03-06-2009, 12:23
Tom Clancy's Splinter Cell Conviction

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mespot%2Fimages%2Fbigboxshots%2F9%2F939669_88075_f ront.jpg)

سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

طراح: Maxime Béland
موتور: LEAD

سری: Tom Clancy's Splinter Cell
ژانر: Modern Action Adventure

پلتفرم ها: Xbox 360, PC
تاریخ انتشار: Xbox 360
April 13, 2010 - آمریکای شمالی
Apr 16, 2010 - اتحادیه اروپا

PC
Apr 27, 2010 - آمریکای شمالی
Apr 30, 2010 - اتحادیه اروپا

درجه: ESRB: M
PEGI: 18

مود: Cooperative ,Single-Player
ورودی ها: Gamepad ،Keyboard and Mouse

وب سایت: SplinterCell.us.ubi.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i.com%2F)

سیستم مورد نیاز: Recommended

CPU: 1.8 GHz Intel Core2 Duo or 2.4 GHz AMD Athlon X2 64
RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7
Video Card: 256 MB DirectX 9.0c-compliant video card (512 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c
DVD-ROM: DVD-ROM drive
Hard Drive Space: 10 GB
Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headset, 12-button gamepads with analog sticks
Internet Connection: Broadband Internet connection

* Supported Video Cards at Time of Release:

NVIDIA GeForce 7800 / 7900 / 8 / 9 / GTX series
ATI RADEON X1800 / X1900 / HD 2000 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 series
Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game.

تمامی مطالب زیر از پست 137 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در تایپک E3 (نوشته شده توسط خودم) گرفته شده است...

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction|نمایش E3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction هم در کنفرانس یوبی سافت و هم در کنفرانس مایکرو سافت در E3 2009 به نمایش داده شد که طرفداران این سری بازی را هر چه بیشتر بی تاب تر کرد و تشویق شدید حضار را در پی داشت. سپس سازندگان بازی عنوان کردند که راه های بسیاری برای رسیدن به هدف وجود خواهد داشت. بعد از پخش تریلری سینمایی از بازی, دموی بازی به نمایش درامد.

حرف کشیدن با خشونت کامل - سام فیشر در یک توالت در حال حرف کشیدن از یک نفر بود و عنوان می کرد چه کسی دخترم را کشته است اما نه به حالت همیشگی یعنی با فشار دادن گلو که در قسمت های قبلی می دیدیم. قدرت بدنی سام نه تنها تحلیل نرفته بلکه زیاد تر هم شده و شما چهره بسیار خشنی از او می بینید. شما می توانید با هر روش از طرف مورد نظر ذره ذره حرف بکشید. سر طرف را به آینه یا کاسه توالت بکوبید با لگد به صورتش بزنید و کلی روش خشن دیگر که آنطور دیده شده بیشتر بر سر تکیه دارد... در نهایت نفر مورد نظر مجبور به حرف زدن می شود و او نام آندره کوبین را به زبان می اورد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2Fimage%2Farticle%2F988%2F988826%2Fe3-2009-splinter-cell-conviction-screen-20090601015015758.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2Fimage%2Farticle%2F988%2F988445%2Fto m-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092720644.jpg)
باز جویی کردن با روشهای مختلف و خشن جایگزین روش آرام در بازیهای قبل شده است.

نمایش اهداف و توصیف آن - در همین حین تصویر همین شخص (کوبین) بر روی محیط به صورت روشن به نمایش درمی آید. توصیف راحت اینکه انگاری پروژکتوری تصویر او را بر روی دیوار توالت نشان می دهد در حالی که سام و آن طرف در مقابل پروژکتور هستند. در حین حرف کشیدن صحنه هایی از پایان ماموریت بعد به نمایش در میاد و دوربین به سرعت به عقب حرکت کرده و پس از نمایش سریع محیط, دوربین به شروع ماموریت سام می رسد. در اغاز کار, بعد از شکستن اینه بقل یک ماشین (علت توضیح داده می شود) و گذر در خیابان مشخص شد که نحوه نمایش اهداف کاملا تغییر کرده به این صورت که شرح اهداف با صورت های لایت سفید در محیط دیده می شود. برای مثال با نزدیک شدن به یک عمارت عنوان "به عمارت نفوذ کنید" به صورت بزرگ روی دیوار عمارت دیده می شود.

مشخص کردن دشمنان - سام بعد از کشتن نگهبان جلوی در ورودی سعی می کند وارد حیاط عمارت می شود. به جای استفاده از دوربین مخصوص (مار شکل) برای دیدن پشت در اینبار سام به کمک همان اینه شکسته که به همراه دارد از زیر در محیط را می بیند. او بر خلاف قسمت های قبلی این امکان را دارد که قبل از ورود به هر بخش محل هر شلیک و ترتیب آن را معین کند تا بعد از وروود شلیک ها (حداکثر دو شلیک) را به صورت خودکار انجام شود. (وام گرفته شده از Rainbow Six Vegas) مثلا سام اول لامپ حیاط رو هدف گرفته و سپس یکی از نگهبانان را هد شات می کند. سپس نگهبان دوم حیاط را از پشت گرفته و با شدت سر او را به لبه سنگی می کوبد. سام تصمیم میگیرد به جای ورود از در اصلی از پنجره وارد عمارت شود. حرکات او هنگام بالا رفتن از دیوار و گرفتن پنجره سریع انجام میشود. پس از گرفتن لبه پنجره باز هم او این امکان دارد که دشمنان را از قبل مشخص کند پس دو دشمن را مشخص و بعد از باز کردن پنجره فوری به انها شلیک می کند و خود را به داخل اتاق می کشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2Fimage%2Farticle%2F988%2F988445%2Fto m-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092713504.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2Fimage%2Farticle%2F988%2F988445%2Fto m-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092744299.jpg)
وجود NPC های زیاد بر خلاف بازیهای قبل | نمایش شرح اهداف بر روی محیط انجام می شود.

محیط های تاریک و سرعت مبارزات - جلوتر هدف بعدی برای سام روی یک پرده به نمایش درمی آید که باید خود را به خوابگاه برساند. سام روش متفاوت را انتخاب کرده و سعی می کند با گرفتن از لوله از دیوار بالا رفته و سپس به پشت از سقف اویزان شود در حال که لوله را گرفته است. نحوه نور پردازی بازی کاملا به حالت سه بازی اول این سر برگشته و بخشهای از محیط را کاملا تاریک می بینیم. با شلیک کردن به لوستر بزرگی که روشن بوده هم از دست دشمنانی که زیر آن قرار گرفته اند راحت می شویم و هم محیط را تاریکتر می کنیم اما نگهبانان دیگر از راه می رسند و به دنبال سام می گردند. در تاریکی بر سر یک نگهبان بخت برگشته دیگر فرود امده و به سرعت نگهبانان دیگر را از پا درمیاوریم. مبارازت بسیار سریعتر از گذشته دنبال می شوند و حرکات سام هم روانتر شده است انگار پیر شدن هیچ اثری بر او نذاشته و پخته تر گشته است. کنترل بازی هم بی عیب و نقص دیده می شد.

آخرین حرکت و حرکات سریع - بعد از زدن نگهبان با ویژگی جدیدی به نام آخرین حرکت رو به رو می شویم. به این صورت که تعیین می کنید سام به سرعت به جای که چند ثانیه قبل حضور داشت برگشته و برای مثال نگهبانی را از پای دربیارید. موقع در نظر گرفتن این کار جای قبلی سام به صورت یه هایت لایت سفید که از خودش بر جا مانده نشان داده می شود. از این روش وقتی استفاده شد که نگهبانی به دنبال سام می گشت در حالی که او از لبه ای اویزان بود و سام کمی به سمت راست رفت. هنگام نزدیک شدن دشمن سام فورا به جای قبلی برگشته و دشمن را با کشیدن از لبه پرت می کند. کمی جلوتر سام می توانست پشت یک ستون پنهان شده و محلی را برای حرکت سریع انتخاب کند البته تا نزدیکی. سام یک ستونی که کمی جلوتر بود را انتخاب کرد و به صورت خودکار و سریع حرکت به پشت ستون مقابل انجام شد. کمی جلوتر سام با نارنجک EMP از تعدادی از نگهبانان پذیرایی که هم باعث تاریکی محیط هم باعث گیج شدن نگهبانان شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2Fimage%2Farticle%2F988%2F988445%2Fto m-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092748174.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2Fimage%2Farticle%2F988%2F988445%2Fto m-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092740721.jpg)
کنترل و سیستم مبارزات بسیار دیدنی تر و سریع از بازیهای قبلیست.

شلیک از در و رسیدن به هدف نهایی - سام خود را به دری رسانده و با کمک آینه متوجه آماده شدن نگهبانان و نزدیک شدن یک نگهبان به در می شود. این بار او به کمک شاتگان در را باز کرده و هم نگهبان را از پا در می آورد. خورد شدن در واقعا زیبا بود. بعد از کشتن نگهبانان اطراف سام از پنجره آویزان شده بعد از گرفتن لبه فوری خود را به سمت راست می رساند البته جلوتر یک انفجار که باعث متلاشی شدن پنجره ای می شود که سام قصد عبور از زیر آن را داشت. صحنه های انفجار هم به زیبایی طراحی شده اند. در نهایت سام به پنجره اخر رسیده و هدف پیدا می کند. در حالی که سعی دارد حرف از او بکشد نیروهای پلیس از راه رسیده و متاسفانه سام تسلیم می شود و با بازداشتش دمو به پایان می رسد. سپس اعلام شد که بازی برای پلفرمهای X360 و PC زمستان امسال منتشر خواهد شد.

توجه: تمامی مطالب با مشاهده فیلم کنفرانس E3 نوشته شده است.

E3 09: Microsoft Press Conference Gameplay Demo

مشاهده دموی گیم پلی کنفرانس مایکرو سافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fvideo%2Fe3-09-splinter-cell%2F50194) (فاقد لینک دانلود)

ali_ranger22
03-06-2009, 13:50
چهره ی سم تغییر کرده .. بد جور هم تغییر کرده .. اون سم قبلی نیست زیاد !

amaranth_silent
04-06-2009, 14:34
من فک میکنم بهتر بود داستان بازی همون روالی که قبلا میخواستن بسازن بود خیلی بهتر میشد >>>دوست داشتم در این قسمت جدید یه سم خسته و افسرده وغمگین داشته باشیم که با اون چهره با موهای پریشون بود :40:فک میکنم اینجوری بیشتر باهاش میشد همدردی کرد و تو عمق شخصیتش رفت....ولی این مسلمه که در این سری شک نداشته باشیم که پلیس بعدش خیانت میکنه و دست یکی از این رئیس مئیسا تو کاره..شاید احتمالا سمو میندازن زندان برا ی یه مدتی بهد از چند سال سم افسرده و پیر میشه که قیافش مثل اونی میشه که انتظار میرفت و بعد حال پلیسو میگیره؟؟شایدم اخرش بمیره :41:؟؟دوستان میشه شما هم نظرتون رو در مورد بازی بگید >>>>>چقدر با من موافقید؟؟؟ممنون از این تایپیک باحال ...

resident_evil
04-06-2009, 14:37
بازی به احتمال خیلی زیاد انحصار زمانی هستش ! اول برای XBOX360 و بعد برای PC !

البته برای اینکه به فروش بالایی برسن درستش هم همینه ! مثل RE5 و GTA IV !

vegas
04-06-2009, 20:18
بازی به احتمال خیلی زیاد انحصار زمانی هستش ! اول برای XBOX360 و بعد برای PC !

البته برای اینکه به فروش بالایی برسن درستش هم همینه ! مثل RE5 و GTA IV !
دوست عزیز فروش بیشتر ربطی به عرضه دیرتر این بازی برای پلتفرم pc نداره اگر بازی را خوب ساخته باشن رو هر دو پلتفرم فروشش زیاد خواهد بود !

mohammad_twe
04-06-2009, 20:33
حرف resident تایید میشه
vegas جان رویه pc بازی رو به سرعت نور crack میکنن و کپی شده میدهن بیرون که باعث میشه شرکت بازی ظرر مالی کنه برای همینه اول رویه x360 میاد

vegas
04-06-2009, 21:17
حرف resident تایید میشه
vegas جان رویه pc بازی رو به سرعت نور crack میکنن و کپی شده میدهن بیرون که باعث میشه شرکت بازی ظرر مالی کنه برای همینه اول رویه x360 میاد
دوست عزیز کرک شدن به صورت نور هم همه جا هم صدق نمیکنه مثلا همین بازی riddock بعد 1 ماه و یا دو ماه کرک شد !
کسی بخواد اورجینال بخره اورجینال میخره (به خاطر انلاین و ساپورت اپدیت و ...)
تا اونجا که من میدونم بازی های xbox 360 که زودتر از pc تو سایت های تورنت قرار میگیره !
دلیل زود تر عرضه شدن بازی برای کنسول ها سیاست های $ ماکروسافت و سونی هست !
البته بحث را منحرف نکنیم ! :27:

saeid_constantin
05-06-2009, 14:07
راستی گوینده سم که میگن رفته بود تو کما چی شد؟خبری ازش ندارم

joey jordison
05-06-2009, 16:14
بازی به احتمال خیلی زیاد انحصار زمانی هستش ! اول برای XBOX360 و بعد برای PC
نوید جان شما منبعی دارید!؟

Optimus Prime
05-06-2009, 23:51
راستی گوینده سم که میگن رفته بود تو کما چی شد؟خبری ازش ندارم
کی Micheal Ironside کجا رفته تو کما عزیز این که داره فیلم بازی میکنه !

saeid_constantin
06-06-2009, 13:50
نمی دونم می گفتن که توی جریان همون حمله تروریستی هند زخمی شده رفته توی کما...خدا رو شکر که حالش خوبه

779
06-06-2009, 16:26
بخشید نوید جان که میگی بازی انحصار زمانی داره ولی باید دقت کنی که زمانی اینطوری میشه که بازی از اول اعلام نشه برای PC مثلا همین RE5 یا GTA IV برای PC که اعلام نشده بودند اما وقتی این بازی برای PC هم اعلام شده دیگه انحصار زمانی هیچ تاثیری نداره چون همه میدونن که بازی در فلان تاریخ برای PC میاد!

kurosh08
09-06-2009, 09:48
سلام به همگی دوستان
من دیوانه سری اسپلینتر سل هستم!
این تصاویری که من از بازی می بینم نشان دهنده این است که این بازی بهترین بازی سال 2009 خواهد شد. بدون هیچ شکی.
بابا اون سام فیشر پیر و چروکیده که اصلاً بازی کردن باهاش حال نمی داد. اون عکس هایی که قبلاً از بازی منتشر بود این جوری بود که انگار توی یه رستوران سام فیشر داره با میز و صندلی به جون دشمن بیفته!!. اون موقع گفته بودم که این نسخه دیگه کار این بازی رو تموم می کنه.
اما حالا...
ظاهراً شرکت یوبی سافت همه اون کارای قبلیشو با ALT+Shift+Delete پاک کرده و دوباره از نو بازی رو نوشته.
از نظر من باز های Splinter Cell Conviction و Modern Warfare 2 بهترین بازی های سال 2009 میشن.

amaranth_silent
09-06-2009, 16:36
سلام به همگی دوستان
من دیوانه سری اسپلینتر سل هستم!
این تصاویری که من از بازی می بینم نشان دهنده این است که این بازی بهترین بازی سال 2009 خواهد شد. بدون هیچ شکی.
بابا اون سام فیشر پیر و چروکیده که اصلاً بازی کردن باهاش حال نمی داد. اون عکس هایی که قبلاً از بازی منتشر بود این جوری بود که انگار توی یه رستوران سام فیشر داره با میز و صندلی به جون دشمن بیفته!!. اون موقع گفته بودم که این نسخه دیگه کار این بازی رو تموم می کنه.
اما حالا...
ظاهراً شرکت یوبی سافت همه اون کارای قبلیشو با ALT+Shift+Delete پاک کرده و دوباره از نو بازی رو نوشته.
از نظر من باز های Splinter Cell Conviction و Modern Warfare 2 بهترین بازی های سال 2009 میشن.

کوروش جان منم مثل تو دیونه این بازیم:19:
ولی بر خلاف تو فک میکنم کاش شخصیت سم مثل همون قبلی بود که می خواستن بسازن اخه شخصیت سم جون میده که هی افسرده تر بشه و قدرت انتقامش بیشتر بشه..اگه سم پیرتر میشد بیشتر میشد درکش کرد خداییش قیافش با اون ریشاش وموهای بلندش خیلی با حال شده بود ولی دوباره همون سم قبلیه تازه زرنگترم شده...یه چیز دیگه ام از داستان بازی مطمئنم اینکه پلیس بهش خیانت کرده و ازش سو ء استفاده کرده و فک کنم اخر داستانم بمیره:41::41::41:

a.z.p.z
09-06-2009, 18:27
چی اخر داستان بمیره؟ اگه اینجوری شه دیگه این سری ادامه پیدا نمیکنه؟
شایدم یه شخصیت دیگه بیاد نه؟ کلی ناراحت شدیم

mrcoffee
09-06-2009, 21:08
خيلي منتظرش بوديم ! اما يه سوال ! اين مثل Double Agent با گرافيك هاي سري 8 GeForce كه مشكل نداره ؟ يا داره ؟

havas_1980
09-06-2009, 21:26
خيلي منتظرش بوديم ! اما يه سوال ! اين مثل Double Agent با گرافيك هاي سري 8 GeForce كه مشكل نداره ؟ يا داره ؟لطفا صبر کنین بازی منتشر بشه امتحان کنیم, بعد این سوال رو کنین! :blink:

Khashayar King
11-06-2009, 16:54
باکس شات xbox360 !
البته این رو ای جی ان گذاشته!!

joey jordison
12-06-2009, 16:15
خيلي منتظرش بوديم ! اما يه سوال ! اين مثل Double Agent با گرافيك هاي سري 8 GeForce كه مشكل نداره ؟ يا داره ؟
سر این قضیه دهن من سرویس شد آخرشم نتونستم DA را بازی کنم........اما برای این یکی بعید هست این اتفاق بیافته!!

B3HZ@D
12-06-2009, 16:34
والا من که مشکلی نداشتم
خیلی راحت هم نصب و اجرا شد...داخل بازی هم مشکلی نبود
فقط خدا کنه دوباره این نسخه بهش تاخیر نخوره

Spaniuly
12-06-2009, 23:14
والا من که مشکلی نداشتم
خیلی راحت هم نصب و اجرا شد...داخل بازی هم مشکلی نبود
فقط خدا کنه دوباره این نسخه بهش تاخیر نخوره

البته احتمال تاخير خوردنش كم هست بيشترين دليل تاخير هايي كه مي خورد اين بود كه مدت هاست Ubisoft داره ميگه وقتي كانويكشن رو بازي مي كنيد به اين نتيجه خواهيد رسيد كه بازي به اين خوبي بازي نكرديد و كلا مانور زيادي داره روي اين مسئله ميده. از اون جايي كه خيلي تبليغ كرده خيلي دم از فوق العاده بودن بازي مي زنه پس از اينكه بازي پارسال تموم شد و آماده عرضه بود خود يوبي نپسنديد كار نهايي رو واسه همين دستور داد كه از صفر شروع كنند و البته كار روي اين بازي كلا سخت شد براي سازنده چون شديدا با مشكل پسندي يوبي مواجه شد. همين مسئله باعث تاخير اين بازي بود. ولي اين بار اخبار نشون ميده كه يوبي بازي رو تائئيد كرده و كار نهايي رو مناسب ديده و قصد داره در روز مهمي مثل كريسمس قبل از شروع سال 2010 ميلادي عرضه كنه و در واقع هديه كريسمس قابلي رو به طرفداراش بده. من يكي كه كلا با يوبي و گيم هاش حال كردم تنها بازي يوبي كه حالم ازش بهم خورد همون درايور پارالل لاين بود. بقيه بازيهاش عالي هستند. فاركراي 2هم عالي بود. اميدوارم اسپلينتر جديد يك معركه واقعي باشه. به قول هومان جان بايد منتظر انتشار بازي بود و به قول يوبي بايد اين گيم رو بازي كرد

Khashayar King
19-06-2009, 22:24
یک Art work دیگر :

با تشکر , خشایار

a.z.p.z
20-06-2009, 14:32
دوستان هنوز مشخص نشده که تا چند فریم میشه تو پی سی بازی کرد؟کسی چیزی نگفته ؟؟؟
و اینکه با سیستم خوب میشه 1080p بازی رو کرد نه؟
دیگه حالم از 720p داره بهم میخوره !!!!
...........................
و اینکه یکی میشه این موضوع رو روشن کنه که چرا سم اینجوری شده اصلا قیافه که هیچی سبک مبارزه و .... همه چیش تغییر کرده !!
بعد این چیه که میگن میمیره سم؟(خدا نکنه)
داستان کلیش ربطی به سری های پیش نداره؟
خیلی ممنونم

ali_ranger22
20-06-2009, 16:01
ربط به مقدار refresh rate مانیتور داره .. مثلا مانیتوری که 75 هرتز هست نمی تونه بیشتر از 75 فریم در ثانیه خروجی بده ..
1080 هم باید مانیتورش رو داشته باشی + گرافیک خوب
فک نکنم بمیره! تازه جوونش کردن تا بتونن بازم باهاش بازی بسازن :27: !

mf.designing
20-06-2009, 16:22
دوستان گویا نسبت به اون تیز تبلیغاتی 2 سال پیشش کلا تغییرش دادن و از اول شروع کردن ! درسته ؟

mf.designing
20-06-2009, 16:23
من واقعا عاشق این بازی هستم . و بیصبرانه منتظر. کی میاد ؟

a.z.p.z
20-06-2009, 16:25
بله دیگه اون 2 سال پیش که خیلی بد بود خودشون گفتن یه بازسازی دوباره از بازی کردن برای همین هم این مدت هیچ تریلری خبری
نبود ازش تا ای3 !!!

SAM_FISHER_HQ
21-06-2009, 21:11
بعد این چیه که میگن میمیره سم؟(خدا نکنه)
کی میگه قراره بمیره؟ به قول دوستمون ازه جوونش کردن تا بتونن بازم باهاش بازی بسازن .

B3HZ@D
22-06-2009, 00:13
ولی چهره سام توی این یکی خیلی تغییر کرده
اصلا شبیه سام قبلی نیست!!!

SAM_FISHER_HQ
22-06-2009, 02:36
ولی چهره سام توی این یکی خیلی تغییر کرده
اصلا شبیه سام قبلی نیست!!!
بیشتر شبیه سم تو پنورا تومارو شده! اتفاقا خیلی هم قشنگ شده!
قبلی که عین بدبخت ها رو میموند

B3HZ@D
22-06-2009, 03:09
توی pandora tomorrow هم این شکلی نبود...
کلا من چهره قبلی سام رو ترجیح میدم

kasra_khan2003
22-06-2009, 05:45
دیگه اصلا چهرش شبیه جورج کلونی که میگفتن از روی اون شبیه سازی شده نیست!

حیف شدا

B3HZ@D
22-06-2009, 10:13
حالا کی گفته ار چهره جورج کلونی شبیه سازی شده؟
اگه منظور شما عکس های است که توی گوگل به شما میده اونها مربوط به چیز دیگست

mehdi_360
22-06-2009, 11:15
من تو مجله هم خوندم (اسم مجله رو یادم نیست)
حتی گفتن اگه بخوان از رو بازی هم فیلم بسازن از جورج کلونی استفاده میکنن!!!!

joey jordison
22-06-2009, 12:57
وای من گیم پلی بازی را دیدم!!
سم دیگه اعصاب معصاب نداره!!عجب سریع دخل دشمنا را میاره!!در یک کلام محشر محشر!!

S!LENCE
22-06-2009, 14:37
سلام دوستان
تاریخ دقیق عرضه بازی معلوم نشده؟
این جور که تعریف کردید خیلی چیز جالبی باید باشه
موفق باشید

resident_evil
22-06-2009, 14:44
سلام دوستان
تاریخ دقیق عرضه بازی معلوم نشده؟
این جور که تعریف کردید خیلی چیز جالبی باید باشه
موفق باشید

تاریخ دقیقی نداره ظاهرا اما اواخر امسال منتشر میشه ! احتمالا همون November یا December !

saladii
24-06-2009, 10:00
آخر تریلری که پخش شد ، نشون داد که سم رو پلیسا محاصره کردن.می گم شاید ببرنش زندان،بعد که از زندان آزاد شد اون سم فیشری بشه که از اول تصاویرشو داده بودن.

Khashayar King
24-06-2009, 10:09
آخر تریلری که پخش شد ، نشون داد که سم رو پلیسا محاصره کردن.می گم شاید ببرنش زندان،بعد که از زندان آزاد شد اون سم فیشری بشه که از اول تصاویرشو داده بودن.

از یوبی بعید نیست از این کارا هم بکنه !! ولی فکر نکنم که بخوان این کار رو بکنن ! شایدم بکنن راستی هنوز اسکرین شات های

قبلی که ماله 2 سال پیش بود رو ای جی ان و گیم اسپات هست !

باتشکر ،خشایار

saeed_cpu_full
24-06-2009, 10:42

نه نميشه ... يعنی توی تريلر اصلا نشون نداد كه سم دستگير بشه تازه يه تريلر ديگه بود وقتی سم رفت پيش قاتل
دخترش نشون داد كه اون رو نشوند پشت پيانو وقتی نيرو های ويژه ريختن توی خونه فكر كردن اونی كه نشسته سم
فيشره، گرفتن كشتنش ! ... بعدش يه دفعه سم يكی از نيرو های ويژه رو گروگان گرفت و عقب عقب داشت راه ميرفت

فكر كنم فرار ميكنه

a.z.p.z
24-06-2009, 15:34
اخرين قسمت از سري Splinter Cell در اكتبر امسال عرضه خواهد شد. سايت PC Games Hardware اطلاعات جديدي از مسائل تكنيكي بازي در اختيار عموم قرار داده است.

تا پيش از اين اعلام شده بود كه Conviction توسط موتور ارتقا يافته UE 2 ساخته خواهد شد. اين موتور ديگر در ساخت بازي استفاده نمي شود. Ubisoft اعلام كرد انها از يك موتور انحصاري به نام LEAD استفاده مي كند كه از قدرت بالايي برخوردار است.

از مشخه هاي اين موتور مي توان به :

نور پردازي بسيار قوي. نور پردازي بازي كاملا پويا است و در هر لحظه و به صورت پويا مي تواند فعال و غير فعال شود.

از تكنيك هايي هايي همچون Ambient occlusion و محيط تخريب پذير در ساخت بازي استفاده شده است. نشان دادن ابژكت هاي زياد در ميان محيط.

اشاره كرد. Splinter Cell: Conviction در اكتبر امسال به صورت انحصاري براي X360 , PC منتشر مي شود.
البته خبر ماله خیلی وقت پیشه ولی گفتم حل کنید !!!

joey jordison
24-06-2009, 15:51
بهترین جوری که میتونستن Splinter Cell این طور بود!
حالا ببینید کی گفتم دختر سم یحتمل توسط همین NSA کشته شده!

Khashayar King
25-06-2009, 23:52
این مطالب توی تایپک مکس پین 3 بود گفتم بده اونجا جواب بدم اینجا جواب میدم

نوشته شده توسط 779
حالا بحث خیلی منحرف نشه اما من اسپلینتر سل رو همیشه با اون چراغش دوست داشتم و همه هم اون چراغشو ببینن درجا میگن این اسپلینتر سل هست!
چون دیگه اون مخفی کاریایه قدیمشو نداره ( داره ولی نه دیگه مثل قدیم که توی NSA کار میکرد ) !
منم برا همین میگم!
وگرنه اسپلینتر سل فوق العاده شده! حالا نمیدونم شایدم اونطور که شما میگید هستش!

نوشته شده توسط joey jordison
شایان کم لطفی نکن!
Splinter Cell بهترین بازی E3 بود از نظر من!اون چراغ سبز هم همون بهتر بر داشتند چون دیگه برای NSA کار نمیکنن و به جای دوربین هم دیدی که از شیشه خورده استفاده میکرد اینکه گفتن بازی به معنای کلمه سم فیشر برای خودش کار میکنه!اینه!
اون چراغ سبز هم بودنش خیلی ضایع بود نه اینکه بد باشه ولی تو تاریکی بودی چراغ سبز را این دشمنها نمیتونستند تشخیص بدن!!واقعا که!
مخفی کاری از نوع پر خوشنت یعنی همین دیگه کسی که اعصاب نداره 2 ساعت نمیشینه تو تاریکی که موقعش بشه!مثل گربه وحشی میپره همه را میکشه!!یعنی سم فیشر!

وقتی که گیم پلی بازی توی نمایشگاه E3 2009 تموم میشه سریع مینویسه اسپلینتر ... بعد صدای اون چراقش میاد با اون سه تا

نوری که همیشه نمایانگر بازی اسپلینتر هست ! یعنی وجود داره ! اگ هم نداره بلاخره این سمبل بازی اسپلینتر سل هست حتما

یه قسمتی این دستگاه وجود داره

با تشکر ، خشایار

B3HZ@D
26-06-2009, 01:12
اخرين قسمت از سري Splinter Cell در اكتبر امسال عرضه خواهد شد.

مطمئنید آخرین قسمت بازیه؟
یعنی دیگه قرار نیست این بازی ادامه پیدا کنه؟!
من که فکر نکنم....این بازی همیشه کلی سود برای یوبی داشته

Khashayar King
26-06-2009, 01:18
مطمئنید آخرین قسمت بازیه؟
یعنی دیگه قرار نیست این بازی ادامه پیدا کنه؟!
من که فکر نکنم....این بازی همیشه کلی سود برای یوبی داشته نه بابا حتی اگ سم رو بکشن ! یکی دیگه جاش میارن !

راستی در این باره نظری نداری ؟!

وقتی که گیم پلی بازی توی نمایشگاه E3 2009 تموم میشه سریع مینویسه اسپلینتر ... بعد صدای اون چراقش میاد با اون سه تا

نوری که همیشه نمایانگر بازی اسپلینتر هست ! یعنی وجود داره ! اگ هم نداره بلاخره این سمبل بازی اسپلینتر سل هست حتما

یه قسمتی این دستگاه وجود داره

با تشکر ، خشایار

B3HZ@D
26-06-2009, 01:23
من که فکر نکنم دیگه این دستگاه دید در شب رو داشته باشه
چون دیگه خودش تنها داره کار می کنه و به این شرکت ها وابسته نیست
پس نباید انتظار داشته باشیم تجهیزات پیشرفته در اختیار داشته باشه
همونطور که دوستان صفحه های قبل گفتن دیگه اون لنز رو هم برای دید از زیر درها نداره و از اینه ماشین استفاده می کنه

amirpers
26-06-2009, 13:44
به نظر من هم حیفه که این بازی تموم بشه .
بازی دیگه ای هم جاش بیاد نمی تونه جای اون رو پر کنه .

779
26-06-2009, 18:57
من یکمی نا امیدم!:41:آخه خودتون یکم فکر کنید میفهمید!
فکر کنید دنیایه بازی شده بازی هایه اکشن !!
دیگه واقعا اگه بخوان این بازی رو اکشن کنند چی میمونه؟ خودتون بگین! چی میمونه؟
نکنه MGS !!!!!
واقعا من نمی تونم تحمل کنم!
تقریبا تنها بازیه سوم شخصی بود که حالت Stealth داشت و اگه اونو هم ببرن.......:41:
واقعا به نظرتون جالبه که آدم وحشی باشه ( مثل این نسخه که خیلی عصبانیه ) و بزنه همه رو لت و پار کنه؟
نه اصلا به نظره من یکی از بهترین بازی هایی که دوستش داشتم نمی تونم اینجوری باهاش کنار بیام!
وقتی یاده Splinter Cell های قدیمی میفتم و با این مقایسه میکنم گریم میگیره!
تویه شب ...... روی سختمونا میکروفون میزاشتیم... صداشونو ضبط میکردیم..
یادش بخیر یک دوربین توی Double Agent بود خیلی باهال بود همونی که میزدی به دیوار صدا ایجاد میکرد و بعدش سم بیرون میداد......
اصلا واقعا دلتون میاد که از فضایه Stealth اسپلینتر سل دور بشه و بشه یک بازی ای که میره و تویه شهر و پلیسا رو میکشه و ....
هر چقدر هم خوب اما اگه مثل قبل نباشه من این بازی رو میبوسم و میزارم کنار......
چه ماموریت هایه مخفیه باهالی!:19:
رویه کشتی... تویه کارخونه... توی برج ... تویه برف ..... مخفی میرفتی یکی رو میکشتی و بعدش .... وسایل توپی که داشت هیچوقت از یادم نمیره! اون اسلحه هایه حرفه ای! که مخصوص جاسوسی بود! اصلا توی Double Agent وقتی توی زمانه خودش ( 2005 ) دیدم که میشه از اثر انگشت یارو برای باز کردن در استفاده کرد خیلی خیلی حال کردم!
اصلا انگار سم نمی تونست تیر بزنه! واقا اون زمان یوبی یک کار کرده بود که تیر اندازی کم پیش بیاد توری که اصلا برایه من تا بحال پیش نیومد!:18: و کلا سم تیر اندازیش ضعیف بود و همیشه تیر کم داشتی...
همین کارا ( نبود تیر ) باعث میشد که آدم خود به خود جاسوس بشه و مخفی کاراشو انجام بده.....
حالا الان چی میشه؟
من که مطمئنم دیگه اون امکاناته قبل رو نداره.... همش میری کتک کاری از رو به رو که همچین چیزی هیچوقت نبوده در اسپلینتر سل ( یعنی ما خیلی خیلی کم پیش میومد از روبه روی یارو , یارو رو بکشیم! )
البته مطمئنم هنوز یک سری جاسوس کاری هایی هست مثلا فکر کنم رئیس NSA رو بخوایم بکشیم باید در موردش تحقیق و ... کنیم ولی مثل قبل نمیشه!
یادش بخیر ....
امیدوارم واقعا امیدوارم این بازی هم مثل بازی هایه قبلی Stealth از آب در بیاد!
تا الان که تریلر ها خشن خشن بودن!

joey jordison
26-06-2009, 19:43
ببین شایان جان!
باید قدر دانی کنی که سازنده ها کار را مثل قبل نکردن منظورم مثل اون تریلری که شده بود مانند Assassins Creed!!!چون دیگه تو اون اصلا مخفی کاری نبود!
وقتش شده بود تغییر به وجود بیاد!!چون هم تام کلانسی رو این عنوان پا فشاری میکرد هم خود یوبی نمیخواست کیفیت بازی افتی داشته باشه!بنابرین تام کلانسی داستانی نوشته که به معنای واقعی داستان هست!!و همینطور شرایط سم فیشر!
وقتی کسی دخترش را از دست داده و فهمیده کار کی میتونه باشه!مطمئنا صبر جایز نخواهد بود برای انتقام!!
پس این حالات سم فیشر کاملا با داستان همخوانی داره!در بازیهای قبلی سم فقط ماموریت کاری بود براش و دغدغه دیگه نداشت هر چند کارش خطرناک هم بود!اما اینبار بحث شغل و کار نیست!مسئله سر دخترش هست کسی که سم در این دنیا تنها دلخوش بود برای زندگی!!!اینجا را دقت داشته باش!
فراموش نکنید که سازنده ها در ابتدا خطاب به اونهایی که نگران بخش مخفی کاری بودن چی گفت!!تجربه مخفی کاری جور دیگه.......
کاملا مثل روز روشن هست که بازی شاهکار خواهد شد!و کاملا مطمئن هستم!!!!
یوبی سافت یک چند مدت کیفیت بازیهاش افت داشت ولی دوباره بر گشته به روزهای اوج!

Benygh
26-06-2009, 19:48
من با این بازی زندگی میکردم ... خیلی ناراحتم که تموم میشه .. همیشه خودم رو جای سم حس میکردم ... امیدوارم این دفعه هم به جای اون ماموریت هام رو انجام بدم ...
:(

B3HZ@D
26-06-2009, 20:39
من که فکر نکنم تموم بشه...
اصلا هیچ جوره راه نداره که یوبی همچین کاری بکنه
اونم با این بازی پرطرفدار که خیلی ها توی جهان براش سر و دست می شکنن
من که میگم بازی ادامه پیدا می کنه

Khashayar King
26-06-2009, 20:45
بابا اینا همش شایعس مگه میشه !؟ اصلا تا وقتی خوده یوبی چیزی در این مورد نگفت این بحث رو تموم کنید !

با تشکر ، خشایار

779
26-06-2009, 21:44
ببین شایان جان!
باید قدر دانی کنی که سازنده ها کار را مثل قبل نکردن منظورم مثل اون تریلری که شده بود مانند Assassins Creed!!!چون دیگه تو اون اصلا مخفی کاری نبود!
وقتش شده بود تغییر به وجود بیاد!!چون هم تام کلانسی رو این عنوان پا فشاری میکرد هم خود یوبی نمیخواست کیفیت بازی افتی داشته باشه!بنابرین تام کلانسی داستانی نوشته که به معنای واقعی داستان هست!!و همینطور شرایط سم فیشر!
وقتی کسی دخترش را از دست داده و فهمیده کار کی میتونه باشه!مطمئنا صبر جایز نخواهد بود برای انتقام!!
پس این حالات سم فیشر کاملا با داستان همخوانی داره!در بازیهای قبلی سم فقط ماموریت کاری بود براش و دغدغه دیگه نداشت هر چند کارش خطرناک هم بود!اما اینبار بحث شغل و کار نیست!مسئله سر دخترش هست کسی که سم در این دنیا تنها دلخوش بود برای زندگی!!!اینجا را دقت داشته باش!
فراموش نکنید که سازنده ها در ابتدا خطاب به اونهایی که نگران بخش مخفی کاری بودن چی گفت!!تجربه مخفی کاری جور دیگه.......
کاملا مثل روز روشن هست که بازی شاهکار خواهد شد!و کاملا مطمئن هستم!!!!
یوبی سافت یک چند مدت کیفیت بازیهاش افت داشت ولی دوباره بر گشته به روزهای اوج!

در هر صورت! من به داستان چی کار دارم! داستان که میگی اینطوریه خوب اینطوری نمی کردن!!
چی میشد؟ :دی :31:
هرچند که من میدونم بازی فوقالعاده جذاب و زیبا هست تمام تریلر هاش رو دیدم اما از این ناراحتم که اگه این Stealth به هم بخوره دیگه بازی ای نیست....... و منم که عاشق مخفی کاریم!
توی همه ی بازی هایه جنگی سعی میکنم مخفی باشم! از ولفنشتاین گرفته تا AC و فارکرای و ... !!!
من از این ناراحتم! که تنها بازیه Stealth داره میره!:41:
در هر صورت این سم واقعا اگه از این قسمت جون درست به در ببره فکر می کنم دیگه قسمته بعدیش بازی کلا میشه جنگی! اصلا این دیوانه شده فکر کنم نسخه ی بعدیش این باشه : «« اسپلینتر سل : فرار از تیمارستان »» :27::27::31:

S.Y.K
27-06-2009, 00:09
در هر صورت! من به داستان چی کار دارم! داستان که میگی اینطوریه خوب اینطوری نمی کردن!!
چی میشد؟ :دی :31:
هرچند که من میدونم بازی فوقالعاده جذاب و زیبا هست تمام تریلر هاش رو دیدم اما از این ناراحتم که اگه این Stealth به هم بخوره دیگه بازی ای نیست....... و منم که عاشق مخفی کاریم!
توی همه ی بازی هایه جنگی سعی میکنم مخفی باشم! از ولفنشتاین گرفته تا AC و فارکرای و ... !!!
من از این ناراحتم! که تنها بازیه Stealth داره میره!:41:
در هر صورت این سم واقعا اگه از این قسمت جون درست به در ببره فکر می کنم دیگه قسمته بعدیش بازی کلا میشه جنگی! اصلا این دیوانه شده فکر کنم نسخه ی بعدیش این باشه : «« اسپلینتر سل : فرار از تیمارستان »» :27::27::31:
به نظر من حرفات قابل تاییده شایان جان.منم خیلی با مخفی کاری در بازی ها موافقم و خوشم میاد.یادمه هر وقت توی نسخه ی قبلی یکی رو بدون مخفی کاری می کشتم دوباره بر میگشتم از اول می یومدم:27::27:

اصلا این دیوانه شده فکر کنم نسخه ی بعدیش این باشه : «« اسپلینتر سل : فرار از تیمارستان
ایول اینم خیلی با حال بود کلی خندیدیم:16:

mf.designing
29-06-2009, 11:22
من برا این بازی میمیرم ! دیروز وقتی تو مجله دنیای بازی دیدم جلوی این بازی نوشته : پلتفرم : XBOX 360 وقتی دیدم مثه قبل خبری از PC نیست ناراحت شدم ! آیا واقعا واسه PC نمیاد یا دوستای Dbazi اشتباه کردن ؟

Khashayar King
29-06-2009, 11:46
من برا این بازی میمیرم ! دیروز وقتی تو مجله دنیای بازی دیدم جلوی این بازی نوشته : پلتفرم : XBOX 360 وقتی دیدم مثه قبل خبری از PC نیست ناراحت شدم ! آیا واقعا واسه PC نمیاد یا دوستای Dbazi اشتباه کردن ؟
من هم شوکه شدم ولی دقت کنی این بازی و الن ویک انحصار مایکرو سافت هست ! » PC / X360

احتمالا دنیای بازی اشتباه کرده ! چون ای جی ان و گیم اسپات هم پلتفرم ها رو PC / X360 اعلام کردن

با تشکر ، خشایار

milky way
29-06-2009, 11:57
بازی برای PC هم میاد بارها سازندگان بازی تو نمایشگاه E3 امسال اینو اعلام کردن.

Sha7ab
29-06-2009, 14:57
فکر کنم یه بار هم Game Informer جلوی این بازی نوشته بود PS3 :دی نمیدونم چرا اشتباه ها فقط باید برای این بازی باشه ؟!

ali_ranger22
29-06-2009, 15:44
با اینکه دموی E3 خیلی خوب بود ولی مشکلاتی هم داره

یکی اینکه تیر زدن چرا اینقدر آسون بود !؟ :31: در واقع این سیستمی که تو بازی پیاده شده که از قبل میشه تیر اندازی رو برنامه ریزی کرد بازی رو یه کم آسون کرده
هوش مصنوعی خوب نیست ... شماره قبلی هم خوب نبود ... سرعت عکس العمل دشمنا پایینه
یه سری حرکات مصنوعیه .. مثلا تو همون اول کار که سم داره یارو رو لت و پار می کنه یارو اصلا تکون نمی خوره و سعی در دفاع از خودش نداره و منتظره سم کتکش بزنه ! :دي

ولی بقیش فقط نکات مثبت میدیدیم
هنوز هم المان های مخفی کاری تو بازی وجود داره ... رفتن تو سایه ها و بالا رفتن از اکثر چیزا !
گرافیک و فیزیک که بسیار عالی
تریپ سم خیلی ملوسه :40::31:
اونجایی که تیر میزنه به سمت پشتش نمی دونم چطوری توضیح بدم ولی فک کنم فهمیدین ؛ چقدر حال کردم ! دو سه بار دیدم این صحنه رو !
داستان هم که به نظر ترکونده تام کلنسی ... تازه داستان قراره شروع بشه ! این تریلر اول کار بود ..
کلا همین اسمایل به طور خلاصه ==> :40::40::40:

779
29-06-2009, 16:05
من هم شوکه شدم ولی دقت کنی این بازی و الن ویک انحصار مایکرو سافت هست ! » PC / X360

احتمالا دنیای بازی اشتباه کرده ! چون ای جی ان و گیم اسپات هم پلتفرم ها رو PC / X360 اعلام کردن

با تشکر ، خشایار

بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
این بازی انحصاریه مایکروسافته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کی گفته این بازی انحصاری مایکروسافته؟
فکر کنم تقریبا هیچ کدومتون اسپلینتر باز نیستین! ( دیگه اسپلینتر باز ها که باید بدونند این بازی ماله کدوم شرکته و حتی استودیوش چیه )
پس Ubisoft اینجا چی کاره یه؟
مطمئنن این بازی برا PC میاد چون یوبیسافت خیلی خیلی کم پیش اومده بازیشو برا PC نزنه ( اصلا پیش نیومده )

Khashayar King
29-06-2009, 16:06
با اینکه دموی E3 خیلی خوب بود ولی مشکلاتی هم داره

یکی اینکه تیر زدن چرا اینقدر آسون بود !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در واقع این سیستمی که تو بازی پیاده شده که از قبل میشه تیر اندازی رو برنامه ریزی کرد بازی رو یه کم آسون کرده
هوش مصنوعی خوب نیست ... شماره قبلی هم خوب نبود ... سرعت عکس العمل دشمنا پایینه
یه سری حرکات مصنوعیه .. مثلا تو همون اول کار که سم داره یارو رو لت و پار می کنه یارو اصلا تکون نمی خوره و سعی در دفاع از خودش نداره و منتظره سم کتکش بزنه ! :دي

ولی بقیش فقط نکات مثبت میدیدیم
هنوز هم المان های مخفی کاری تو بازی وجود داره ... رفتن تو سایه ها و بالا رفتن از اکثر چیزا !
گرافیک و فیزیک که بسیار عالی
تریپ سم خیلی ملوسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونجایی که تیر میزنه به سمت پشتش نمی دونم چطوری توضیح بدم ولی فک کنم فهمیدین ؛ چقدر حال کردم ! دو سه بار دیدم این صحنه رو !
داستان هم که به نظر ترکونده تام کلنسی ... تازه داستان قراره شروع بشه ! این تریلر اول کار بود ..
کلا همین اسمایل به طور خلاصه ==> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا این جور که من فهمیدم ! بازی رو رو Easy بازی کردن ! چون واقعا هوش مصنوعی ضعیف بود

علی جان در مورد بقیه باهات موافقم ! گرافیکش که خیلی توپ بود !

مخصوصا صحنه ای که خون میپاشید ! خیلی طبیعی بود !

در مورد تیر زدن خود کار هم حتما محدودیت های در کار هست !

با تشکر ، خشایار

resident_evil
29-06-2009, 16:08
در مورد تیر زدن خود کار هم حتما محدودیت های در کار هست !

پسر باهوش خودم ! : دی

منم خواستم همینو بگم ! اگه محدودیتی نباشه که خیلی مسخره میشه !

ali_ranger22
29-06-2009, 16:18
اون چیزی که من دیدم محدودیتی در کار نبود !!

Khashayar King
29-06-2009, 16:25
پسر باهوش خودم ! : دی

منم خواستم همینو بگم ! اگه محدودیتی نباشه که خیلی مسخره میشه !
:دی

اون چیزی که من دیدم محدودیتی در کار نبود !!
اگه دقت کرده باشی شما فقط میتونستی 2 بار خود کار شلیک کنی ! یه بار دیگه نگاه کن ! اینطوری باشه ! تمام مردم یه شبه

میشن ! گیمر حرفه ای

من همین الان دوباره دیدمش !

با تشکر ، خشایار

ali_ranger22
29-06-2009, 16:55
خب باید دید ... تو این دمو از این روش فقط وقتی استفاده کرد که دو نفر بودن ... باید دید محدودیتی هست یا نه ..

Spaniuly
02-07-2009, 00:41

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 109.9 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود با فرمت wmv و حجم 111.6 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 39.8 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 41 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 30.6 مگابايت

Leon-117
03-07-2009, 10:42
باورم نمي شه بازي فقط برا 360 مياد.اين بازي با پي سي بزرگ شد و فروش خوبي داشت رو پي سي.احتمالا برا پي سي هم مياد.

saeed_cpu_full
03-07-2009, 10:50
باورم نمي شه بازي فقط برا 360 مياد.اين بازي با پي سي بزرگ شد و فروش خوبي داشت رو پي سي.احتمالا برا پي سي هم مياد.

كی گفته بازی فقط برای X360 مياد ؟ دوستان توی صفحات قبل چندين بار گفتن اين بازی‌ برای PC هم مياد

ali_ranger22
03-07-2009, 15:56

این بازی بر روی Xbox شروع به کار کرد و بزرگ شد نه فقط پی سی !

Khashayar King
04-07-2009, 22:28
Splinter Cell Conviction را مي توان در 12 ساعت تمام كرد

عنوان Splinter Cell Conviction را مي توان در 12 ساعت بازي كردن به پايان رساند ! اين خبر را خالق و كارگردان اين بازي , Maxime Beland به OXM اطلاع داده و تاييد شده است . Beland مي گويد : "من از همه مردم مي خواهم بازي هاي مرا اجرا كنند و آنها را به پايان برسانند . ما در حال حاضر مشغول طراحي درجات سختي بازي هستيم كه حداقل آن Normal و حداكثر آن Realistic ميباشد , درست همان كاري را كه بر روي Rinbow Six Vegas نيز اجرا كرديم . درجه سختي Realistic واقعا سخت خواهد شد به طوري كه شما بايد در آن تمامي حركات خود را مخفيانه انجام دهيد تا از دست دشمنان در امان بمانيد !
اين عنوان براي PC , XB360 در ماه اكتبر عرضه خواهد شد .

B3HZ@D
05-07-2009, 00:22
این بازی بر روی Xbox شروع به کار کرد و بزرگ شد نه فقط پی سی !

اولین نسخه بازی که عرضه شد بر روی ps2 بود

ali_ranger22
05-07-2009, 17:17
نسخه ی اول بر روی این پلتفرما عرضه شد !
Windows, Mac OS X, PlayStation 2, Xbox, GameCube, GBA, N-Gage, Mobile phone

PS2 وظیفه ی داشت سری MGS رو برای شرق مشهور کنه Xbox هم Splinter رو تو غرب گسترش داد .. این حرف خود سازندگان هست !

mohammadaliarmin
08-07-2009, 22:48
بابا چی شده تاپیک رو خلوت کردید بلاخره برا pc میاد یا نه؟

B3HZ@D
08-07-2009, 22:52
بله....برای pc هم میاد
خود یوبی هم تائید کرده که برای pc عرضه میشه

SAM_FISHER_HQ
11-07-2009, 01:01
بابا چی شده تاپیک رو خلوت کردید بلاخره برا pc میاد یا نه؟
والا از اول هم قرار بود برای PC بیاد کسی هم نگفته بود بازی واسه PC نمیاد.
راحت تر بگم همون سری اولی که شروع ساخت بازی شروع شد بازی قرار بود برای PC و 360 بیاد که تا به امروز هم همینطور هست.

PS2 وظیفه ی داشت سری MGS رو برای شرق مشهور کنه Xbox هم Splinter رو تو غرب گسترش داد .. این حرف خود سازندگان هست !
درسته, البته تمامی نسخه های S.C برای PS2 عرضه شده بجز نسخه اخر که انحصاری درومد.
البته انحصاری بودن بازی هم در نوع خودش جالبه! چون بازی قراره برای: XBOX 360 - DS - PC عرضه بشه!

amaranth_silent
11-07-2009, 20:01
دوستان میشه نظرتونو درباره چهره جدید سم هم بگید بنظر من که اصلا جالب نشده باید مثل قبل موهاش بلند بود و ریش داشت شما نظرتون چیه مرسی

SAM_FISHER_HQ
12-07-2009, 20:24
نه بابا! همین قشنگ تره! منو یاد سم تو PT میندازه!
قیافه قبلی سم بیشتر شبیه معتاد ها رو میموند!

mohammadaliarmin
12-07-2009, 20:39
اره منم موافقم قیافش بهتر شده

amaranth_silent
12-07-2009, 22:35
بنظر من از این قیافهها با موهای کوتاه تو بازیا خیلی دیدم.موهای بلند فشنش میکرد.من که پیر شم خودمو شبیه قیافش میکنم.چون کمی ته چهرم شبیهش هست

milky way
12-07-2009, 23:35
دوستان میشه نظرتونو درباره چهره جدید سم هم بگید بنظر من که اصلا جالب نشده باید مثل قبل موهاش بلند بود و ریش داشت شما نظرتون چیه مرسی

قیافش به داستانش میخوره اتفاقاً، قبلاً یه مأمور نسبتاً میان سال شیک بود الان دیگه مأمور نیست و سنشم زیاد شده و دخترشم که دزدیدن، حسابی اعصاب نداره و کلاً از غم دنیا داغون شده از داخل، تو هم بودی قیافت بهتر از این نبود.

amaranth_silent
13-07-2009, 13:54
کسی که دخترش میمره اتفاقا به خودش نمیرسه ریشاش بلند میشه موهاشم درهم عین معتادا ولی مثل اینکه این سم همچین زیادم از مرگ دخترش ناراحت نیست همچین از بیکاری دنبال شر میگرده:27:

SIMON137
19-07-2009, 16:42
میگم خودمونیما ، یک رابطه ای هست ، آدم ریش هاش رو میزنه جوونتر میشه .
موهاش رو کوتاهتر می کنه پیرتر میشه ؟
این هم ریش هاش بلنده هم موهاش .... به نظر جوونتر میاد.

google_boy07
21-07-2009, 12:18
سلام دوستان ........اینم چندتا عکس جدید ..البته از نظر من جدیده حالا نمیدونم شما دیدین یا نه

مرسی :10:

.................................................. .........................

.................................................. .......................

.................................................. .....................

.................................................. ...............

.................................................. .............

.................................................. .............

.................................................. .........

DJ POLESTAR
22-07-2009, 18:52
شماها با قیافه اش چیکار دارید, مهم معنویاته!

shakerifar
22-07-2009, 19:23
یه سوال اساسی
تو تریلر ها یه حالتی وجود داره که رو یه سر دشمنا یه دایره قرمز میاد و سم وقتی وارد اتاق شد اونا رو میکشه
کسی اطلاعاتی در این رابطه (این حالت) داره؟؟؟

ali_ranger22
22-07-2009, 19:35
یه سوال اساسی
تو تریلر ها یه حالتی وجود داره که رو یه سر دشمنا یه دایره قرمز میاد و سم وقتی وارد اتاق شد اونا رو میکشه
کسی اطلاعاتی در این رابطه (این حالت) داره؟؟؟

این یه حالتیه که میتونی از قبل برای کارهایی که می خوای بکنی برنامه بریزی
یعنی اول مشخص می کنی که به کجاها می خوای تیر بزنی خودش به صورت اتوماتیک شروع می کنه به تیر زدن

Turok-71
22-07-2009, 20:13
یه چیزی توی مایه های نسخه جدید COJ.

shakerifar
22-07-2009, 21:05
این یه حالتیه که میتونی از قبل برای کارهایی که می خوای بکنی برنامه بریزی
یعنی اول مشخص می کنی که به کجاها می خوای تیر بزنی خودش به صورت اتوماتیک شروع می کنه به تیر زدن
در این صورت که بازی هیچ هیجانی نخواهد داشت مگر این که تعداد این قابلیت محدود باشه:19:

ali_ranger22
22-07-2009, 22:27
در این صورت که بازی هیچ هیجانی نخواهد داشت مگر این که تعداد این قابلیت محدود باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله متاسفانه ! قبلا منم گفته بودم اینو تو تاپیک
امیدوارم محدودیت داشته باشه

mf.designing
22-07-2009, 22:55
بچه ها تاريخ انتشار دقيقي مشخص شده ؟

shakerifar
23-07-2009, 16:55
بچه ها تریلر جدید:8:

دوستان adsl دار ببینند چجوریه یه خبری هم به ما بدند

779
23-07-2009, 18:42
بله متاسفانه ! قبلا منم گفته بودم اینو تو تاپیک
امیدوارم محدودیت داشته باشه

معلومه داره اگه نداشته باشه که به درد نمی خوره!!!
اصلا مگه داریم بازیه تیر اندازی بازی میکنیم!

بچه ها تریلر جدید:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان adsl دار ببینند چجوریه یه خبری هم به ما بدند

این تریلر جالب بود!
کلا همش اکشن توش بود!
تویه این تریلر همش انفجار و هلکوپتر و تیر اندازی دیده شد!
البته لحظه ای هم نشون داد که کنار لبه ی ساختمان هست!
در کل تیکه هایه کمی از مخفی کاری توش بود!
و اینکه بیشتره این تریلر تویه شب بودش!
یک لحظه شبیه بازیه Wanted شد!!!!!!!!!!!
حرکات دست خیلی توش خوب کار شده!
یک قسمتم شبیه راداری بود که تویه Duoble Agent دیدیم! ( همون راداری که کشتیه توش بود ، تویه اینجا فکر کنم پلیسا دنباله سم بودند! با رادار! خیلی جالب بود )
دوستان یک قسمت رو یادم رفت!
موقع فرار کردن سم میدویه و مپره بیرونه پنجره در واقع لبه ی پنجره رو میگیره!!!!!!
راستی در آخر بازی نوشت Xbox 360 jump in !!!!!

S A A M
24-07-2009, 09:44
New shts

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadaliarmin
24-07-2009, 09:49
اینم عکس بازی روی جلد مجله Game Pro

amaranth_silent
25-07-2009, 10:36
فک کنم این سری جدید با این همه تبلیغات ...خیلی ببخشید ولی گند میزنه..:2:اخه هرجاشو میبینی اکشن و تیر اندازیه یهو بگید میخوایم مکس پین بازی کنیم دیگه..بابا این بازی فلسفش فرق میکنه نه به اون قبلیه که میگفتن از اسلحه خبری نیست و باید وسط جمعیت قایم شی نه به اینکه سم اصلا اسلحه رو زمین نمیزاره کاش مثل همون قبلیه بود با همون قیافه قبلی با موهای بلند :41:

mohammadaliarmin
25-07-2009, 11:46
یه سری عکس دیگه از این بازی :8:

منبع : بازی نما

shakerifar
25-07-2009, 17:15
فک کنم این سری جدید با این همه تبلیغات ...خیلی ببخشید ولی گند میزنه..:2:اخه هرجاشو میبینی اکشن و تیر اندازیه یهو بگید میخوایم مکس پین بازی کنیم دیگه..بابا این بازی فلسفش فرق میکنه نه به اون قبلیه که میگفتن از اسلحه خبری نیست و باید وسط جمعیت قایم شی نه به اینکه سم اصلا اسلحه رو زمین نمیزاره کاش مثل همون قبلیه بود با همون قیافه قبلی با موهای بلند :41:
بازی نسبت به قبل خیلی تغییر کرده و دیگه اون خصوصیات قبل رو نداره
در شماره های قبل شما باید به فکر اجرای یه نقشه درست می بودید و با strategy پیش میرفتید
ولی این شماره stealth action سریع هستش و توی هر صحنه فقط باید به فکر نجات از همون صحنه باشید
ساده تر بگم بازی قدرت نقشه کشی رو از بازیباز گرفته و به سرعت بازی اضافه کرده
که فکر می کنم به یه همچین تغییری هم نیاز داشت

mohammadaliarmin
27-07-2009, 23:25
بچه یه خبر بد متاسفانه این بازی با تاخیر مواجه شد واز ربع چهارم 2009 به ربع اول 2010 کشیده شد )-:

resident_evil
27-07-2009, 23:27
ما که عادت کردیم ! تا به انتشار بازی نزدیک میشن تاخیر میزنن ! احتمالا به خاطر ترافیک شدید بازی و احتمال فروش پایینش بوده که این خیای احمقانست ! چون این بازی در هر شرایطی فروش بالایی خواهد داشت ...

google_boy07
28-07-2009, 08:49

ویدیوی جدید از گیم پلی بازی

shakerifar
28-07-2009, 09:15
فکر میکنم تکراری باشه ولی با این وجود دستت درد نکنه

mehdi30nema
30-07-2009, 10:35
حقیقت داره که بازی تاخیر خورده ؟

S A A M
30-07-2009, 10:56
حقیقت داره که بازی تاخیر خورده ؟
بله متاسفانه برا ربع اول سال 2010 تاخیر خورد!

Khashayar King
30-07-2009, 11:39
چه خبر ؟ میبینم که تاخییر خورد ! :((

راستی این قضیه انحصاری بودن برای X360 شایعه بود ؟

با تشکر ، خشایار

shakerifar
30-07-2009, 11:40
از بابت تاخیر مطمئن هستید؟
چون من تو سایت یوبی که یه همچین چیزی ندیدم

ali_ranger22
30-07-2009, 11:47
بله بازی برای سه ماهه ی اول 2010 تاخیر خورده
من که خوشحال هم میشم بیشتر از این بازی کیفیتش بالاتر بره
از تاخیرش ناراحت نشدم

mehdi30nema
30-07-2009, 13:38
از تاخیرش ناراحت نشدم

البته اگه چهار تا بازی خوبه دیگه بود آدم از تاخیرش ناراحت نمیشد .
اما حالا که اینم تاخیر خورده دیگه به نظرت تو پاییز بازی مهمی مونده که بیاد ؟ فقط modern warfare 2 و assassins creed 2

ali_ranger22
30-07-2009, 14:13
بازی که توی آخر سال زیاد میاد .. کنسول دارا حداقل کلی بازی دارن
برای پی سی هم میاد به اندازه ! هر چی کمترم باشه بهتر ! نمیشه همه رو با هم بازی کرد که !

779
30-07-2009, 22:27
بازی که توی آخر سال زیاد میاد .. کنسول دارا حداقل کلی بازی دارن
برای پی سی هم میاد به اندازه ! هر چی کمترم باشه بهتر ! نمیشه همه رو با هم بازی کرد که !

کی میگه هر چی بازی کم تر بهتر؟
ماشالله MW 2 که 1.5 روز نمیکشه تموم خواهد شد!
AC 2 هم 6 روزه تموم میشه!
چی میمونه؟ ( مگر اینکه دوباره بخوام با Forza 3 مثل نسخه ی 2ش یک سال وقت تلف کنم )
اتفاقا من که الان گیم اسپات نگاه میکنم میبینم تا 3 یا 4 هفته ی دیگه هیچی نمیاد همش مضخرفه!
4 یا 5 هفته ی دیگه هم زده بود Wolfenstain !!!!!!!
در هر صورت از نظر گرافیک یکم پایین تر از گرافیک RE5 بودش برا همینم من میگم همون بهتر که تاخیر خورد!

mehdi30nema
31-07-2009, 10:59
کی میگه هر چی بازی کم تر بهتر؟
ماشالله MW 2 که 1.5 روز نمیکشه تموم خواهد شد!
AC 2 هم 6 روزه تموم میشه!
چی میمونه؟ ( مگر اینکه دوباره بخوام با Forza 3 مثل نسخه ی 2ش یک سال وقت تلف کنم )
اتفاقا من که الان گیم اسپات نگاه میکنم میبینم تا 3 یا 4 هفته ی دیگه هیچی نمیاد همش مضخرفه!
4 یا 5 هفته ی دیگه هم زده بود Wolfenstain !!!!!!!
در هر صورت از نظر گرافیک یکم پایین تر از گرافیک RE5 بودش برا همینم من میگم همون بهتر که تاخیر خورد!

درسته متاسفانه اوضاع بازی خیلی خرابه . بعد از تاخیر خوردن مکس پین 3 و بیوشاک 2 و مافیا 2 فقط دلمون به این بازی خوش بود که اونم تاخیر خورد .
در ضمن امروز dark void هم تاخیر خورد . signatury هم که قبلا تاخیر خورده بود .
خلاصه امسال سال مسخره ایی هست از نظر بازی .

google_boy07
31-07-2009, 11:45
از تاخیرش ناراحت نشدم

البته تاخیر همیشه دلیل بر این نیست ما بگیم چون تاخیر خورده حتما کیفیت بازی میره بالا .!!...نه اینطور نیست تازه این تاخیر میتونه یک بازی رو با شکست مواجه کنه ....
امیدوارم این تاخیر در این بازی بتونه باعث افزایش کیفیت بازی بشه ...!:31:
.................................................. ..................................
نمیدونم اینجا چی نوشته .....!؟
استفاده از natal در بازی .................

خودتون ببینین چی نوشته ......................:10::11:

ali_ranger22
31-07-2009, 11:54
پارسال که بدتر بود ! همه ی بازی ها کریسمس اومد بعدش برای مدت زیادی از بی بازی ای مردیم !
ولی واقعا قبل از شروع 2009 چی فکر می کردیم چی شد ! :blink:

B3HZ@D
31-07-2009, 12:58
تاخیر توی عرضه بازی ها کلا خوراکه یوبی هستش
برای چندمین باره که یکی از بازی های یوبی با تاخیر مواجه میشه
هر وقت گفتن یک بازی رو فلان تاریخ عرضه می کنیم و درست در همون تاریخ عرضه شد باید تعجب کرد
ولی من یکی که به این نسخه خیلی امیدوارم...هر چند که اصلا شبیه سم فیشر نیست

Spaniuly
31-07-2009, 13:38
تاخیر توی عرضه بازی ها کلا خوراکه یوبی هستش
برای چندمین باره که یکی از بازی های یوبی با تاخیر مواجه میشه
هر وقت گفتن یک بازی رو فلان تاریخ عرضه می کنیم و درست در همون تاریخ عرضه شد باید تعجب کرد
ولی من یکی که به این نسخه خیلی امیدوارم...هر چند که اصلا شبیه سم فیشر نیست

بايد هم اميدوار بود تا الانش بازي هاي اسپلينتر واسه خودشون يلي بودن حالا ببين چيه كه يوبي اين همه داره از بازي تمجيد مي كنه حتي من فكر مي كنم اين تاخير ها به خاطر اينه كه مورد پسند خودشون نيست يه اعجوبه مي خوان روانه بازار كنن. در ضمن درسته قيافه سم تغيير زيادي كرده اما من معتقدم كه متناسب با موضوع داستان هست يعني اين تغيير قيافه با توجه به داستاني كه براي اين بازي در نظر گرفته شده كاملا قابل توجيه هست. يعني سم فيشر با قيافه قبلي نمي تونه توي شهر آزادانه بگرده. هر چي باشه تحت تعقيبه

SIMON137
31-07-2009, 13:42
به چه جرمی تحت تعقیبه ؟

shakerifar
31-07-2009, 15:55
نمیدونم اینجا چی نوشته .....!؟
استفاده از natal در بازی .................

خودتون ببینین چی نوشته ......................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
خیالتون راحت از natal در بازی استفاده نشده
سازنده بازی در رابطه با اخرین وضعیت بازی اعلام کرده که بازی در ماه مارس منتشر میشه
در حال حاضر هم تمامی مراحل ساخته شده و تیم سازنده داره بر روی جزئیات مراحل کارمیکنه تا بازی واقعا بی نقص باشه

S.Y.K
31-07-2009, 15:59
بايد هم اميدوار بود تا الانش بازي هاي اسپلينتر واسه خودشون يلي بودن حالا ببين چيه كه يوبي اين همه داره از بازي تمجيد مي كنه حتي من فكر مي كنم اين تاخير ها به خاطر اينه كه مورد پسند خودشون نيست يه اعجوبه مي خوان روانه بازار كنن. در ضمن درسته قيافه سم تغيير زيادي كرده اما من معتقدم كه متناسب با موضوع داستان هست يعني اين تغيير قيافه با توجه به داستاني كه براي اين بازي در نظر گرفته شده كاملا قابل توجيه هست. يعني سم فيشر با قيافه قبلي نمي تونه توي شهر آزادانه بگرده. هر چي باشه تحت تعقيبه
دوستان پس به نظر شما این توجیه درستیه که چون بازی می خواد یه تغییراتی کنه شکل کاراکتر اصلی بازی به نحو معجزه آسایی عوض بشه و بشه یه شکله دیگه؟!
پس اگه این طور بود که احتمالا قابلیت جادو و جادو گری هم در بازی وجود داره چون تنها راهی که ممکنه یه نفر تبدیل بشه به یکی دیگه جادو هست !

mehdi30nema
31-07-2009, 16:57
پارسال که بدتر بود ! همه ی بازی ها کریسمس اومد بعدش برای مدت زیادی از بی بازی ای مردیم !
ولی واقعا قبل از شروع 2009 چی فکر می کردیم چی شد ! :blink:

خدایی پارسال خیلی وضع بهتر بود قبل از کریسمس . هر هفته چند تا عنوان معروف و جنجالی میومد ولی الان که لیست بازی های پاییز را میبینم چندان تعریفی نداره .

B3HZ@D
31-07-2009, 18:24

شما یک عکس از سم توی نسخه های قبلی بذار کنار چهره سم در نسخه جدید
ببین اصلا شباهتی توی چهره اونها دیده میشه...درسته که غم و اندوه توی وضعیت چهره افراد تاثیر میذاره
ولی نه تا این حد که قیافه طرف از این رو به اون رو بشه
کلا قیافه سم کاملا تغییر کرده...مثل این می مونه که یک نفر دیگه رو بجای سم جا زدن

Spaniuly
31-07-2009, 18:35
من هم نگفتم شبيه هست اين كه تغيير كرده اصلا توش شكي نيست ولي قبول كنيد با بلند شدن ريش سبيل يا برعكس قيافه آدما كلي تغيير پيدا مي كنه البته من با قيافه جديدش هم حال مي كنم. البته اصلا از اين بحث خوشم نمياد چون خيلي بيخود حالا اينكه شبيه باشه يا نباشه كه ديگه بحث كردن نداره فعلا كه اينطوره. يادمه قبلا هم بحث در مورد قيافه سم شده بود كه دوباره بحث كردنش فايده اي براي دوستاني كه به تاپيك ميان به اميد خوندن اخبار جديد نداره و يه ضد حال محسوب ميشه. قربون همگي...

S.Y.K
31-07-2009, 19:54
در این بازی چهره ی سم شیک تر شده ولی من فکر می کردم بازی حول محور واقعیت می چرخه ما بیشتر به واقعیت کار داریم تا زیبایی.رقیب این بازی Metal Gear Solid که درش تخیلات هم موجوده همچین بلای تخیلی رو سر شخصیت اصلیش نیاورد که تبدیلش کنه به یکی دیگه!
شما خودتون قضاوت کنید در MGS 4 اسنیک(شدیدا) هم پیر تر شده هم شکسته تر! شما فقط ببینید چه قدر هنرمندانه اسنیک پیر و شکسته شده.

می دونم که شاید این بحث ها بی فایده باشه
ولی آخر که چی؟باید نظرمونو راجع به بازی بگیم یا نه؟
به نظرتون اگه سازندگان همون روال قبلی رو ادامه می دادن بهتر نبود؟!

mohammadaliarmin
31-07-2009, 22:23
نه من با این نظرت مخالفم بلاخره یه بازی خوبی مثل splinter Cell بعد از چهار قسمت می بایست یه تغییر کلی بکنه تا طرفداراش حس نکنن بازی تکراری شده مطمئن باشید این ورژن از ورژنهای قبلی بیشتر فروش میکنه

resident_evil
31-07-2009, 22:27
من خودم به شخصه ازون Gameplay کند و خسته کننده ی SC خسته شده بودم ! و با دیدن Trailer نسخه ی جدید بازی خیلی به بازی امیدوارم شدم !

میشه گفت خیلی ها مثل من هستن خیلی ها هم دوست دارن همون روال قبلی ادامه داده بشه اما خب خوشبختانه تغییرات اساسی تو Gameplay بازی دادن .

SIMON137
31-07-2009, 22:42
معمولا بازی هایی که به این صورت عرضه میشن یعنی با فاصله زیاد از نسخه قبل بازی های خوبی از آب در میان
مثلا همیشه سری GTA دلچسب هست.
SC هم نشون داده تا اینجا موفق بوده .
قاعدتا MAFIA هم باید بازی قشنگه باشه:D
------------------------------------------------
من کلا از یوبی خوشم میاد ، شرکتی نیست که هی شب و صبح بازی بزنه ، کلا به بازی هایی که عرضه کرده یک نیم نگاهی بندازید متوجه میشید که چه آثار ارزشمندی داره درست برعکس EA که صبح که میشه ، شب نشده 6 نسخه بازی میزنه .

779
01-08-2009, 13:01
من خودم به شخصه ازون Gameplay کند و خسته کننده ی SC خسته شده بودم ! و با دیدن Trailer نسخه ی جدید بازی خیلی به بازی امیدوارم شدم !

میشه گفت خیلی ها مثل من هستن خیلی ها هم دوست دارن همون روال قبلی ادامه داده بشه اما خب خوشبختانه تغییرات اساسی تو Gameplay بازی دادن .

نوید جان شاید شما از اون روند کند ( حالا چه کندی ای داشته خدا میدونه! جاسوسی باید با دقت انجام شه نکه سره تو بندازی پایین بری تو :دی ) خوشت نیاد! اما باید بگم که سبک بازی همین است و من به شخصه تا الان از این گیم پلی خوشم نیومده!
بسیار بسیار مسخره ی!! ( بد نگم ها من خودم عاشق اسپلینتر سلم )
آخه یعنی چی!
بازیه استیلز رو اومدن یک بازی جنگی به تمام معنا کردن!
تریلر ها رو نگاه کنین....
میدویه! همش میدویه بنگ بنگ عینهو GeOW !!!!!
واقعا مسخره ی!
یک تریلر دیگه بود نوشته بود : Stealth Feature ! من دیدم ! چی بود؟ هیچی!
دقیقا نشون میداد که سم میدویید و تیر میزد موقعی که خیلی شدن می پرید پشت پنجره یا جاهایه دیگه!
عین همسایه مزاحم ( :27: ).
خوب شاید از نظر بعضی ها که عاشق بکش بکش هستند خوب باشه اما من که حالم از این سبک در این بازی به هم می خوره! ( ببین یک SC داشتیم اونم رفت .... میمونه MGS که تخیلیه ! )
یک زمانی من با این بازی مخصوصا نسخه ی قبلش خیلی حال می کردم ... کشتی ، برج ها ، برف! حالا باید بدویی و بکوشی!

B3HZ@D
01-08-2009, 14:21
ولی میگن بازی رو هم میشه بصورت اکشن پیش برد و هم بصورت سبک مخفیانه
انتخاب با خودمونه و کارهایی که انجام میدیم
فکر کنم صفحه اول متنش باشه

S.Y.K
01-08-2009, 14:29
نه من با این نظرت مخالفم بلاخره یه بازی خوبی مثل splinter Cell بعد از چهار قسمت می بایست یه تغییر کلی بکنه تا طرفداراش حس نکنن بازی تکراری شده مطمئن باشید این ورژن از ورژنهای قبلی بیشتر فروش میکنه
پس با این حساب بهتره ASSASSINS CREED 3 هم سبکش شوتر بشه چون من الان احساس می کنم بازی در این دونسخه خیلی یکنواخت و تکراری شده!این که دلیل نمیشه بیان همه چیز بازی رو عوض کنن!سبک بازی خیلی هم عالی بود.بعد یه سوال دیگه الان MGS 4 که سبکش مثل سه نسخه ی قبلی باقی موند بد بود یا طرفداراش ازش خسته شدن؟
این بازی رو بهتره از الان با MAX PAYNE یا GEARS OF WAR مقایسه کنیم.چون من بعید می دونم مخفی کاری مثل قبل در این بازی جایگاهی داشته باشه!
از همین الانم بهتره این بازی رو در مقابل MGS 4 شکست خورده بدونید.البته بهتره دیگه این بازی ها با هم مقایسه نشن بهتره چون سبک دو بازی الان دیگه تا حدود زیادی با هم فرق داره.البته یک وجه مشترک دارن و اونم تخیلی بودنشونه چون فقط تو تخیلات ممکنه یکی این طوری قیافش عوض بشه!

B3HZ@D
01-08-2009, 15:30
نه جناب شما مطمئن باش بازی شکست نمی خوره
بازی پیشرفت های زیادی داشته و بر حسب این که شما مخفی کاری توی تریلرهای پخش شده ندیدی پس باید بازی رو شکست خورده دونست...
من که به این نسخه جدید بازی خیلی امیدوارم
یوبی هم هر سال این بازی رو بهتر از سال قبل عرضه کرده و میکنه

Turok-71
01-08-2009, 15:48
حق با فاشیسته این یازی یکی از بهترین بازی های سال میشه.
دلیلی نداره چون سبک تغیر کرده بازی هم بد بشه.

779
01-08-2009, 17:10
حالا کی گفت بازیه بدیه؟
همیشه شما همینو اشتباه می گیرید!
کی میگه بازی بدیه؟ الان حتمی یکی دیگه میاد میگه " بهر حال چه بد باشه چه خوب ما میگیریدم " خوب اینا اصلا ربطی نداره!
برایه من مهم اینکه سبک بازی تغییر کرده و من هیچ تفاوتی با یک بازیه تمام جنگی ندیدم! حتی در یک سری از جاها به نظره من بیشتر از یک بازیه جنگی بود!!!!
منم گفتم بهزاد جان من تریلر Stealth Feature رو دیدم برا همین میگم! این یارو میومد میگفت که شما در واقع همش در حال فرار هستید و در باره ی قایم شدن حرف میزد!!
یعنی چی؟ یعنی ما مخفی کاریمون قایم شدنه! پس دیگه جاسوس نیستیم! چی هستیم؟ یک دیوونه!:27::31:
دقیقا یک جاهاش رو یحی جان خوب اشاره کرد این دقیقا یک قسمتاش مثل AC هست! یعنی یارو می خواد در بره یا میره کنار پنجره یا تو اتاق ها و ...!
در هر صورت منتظرم ببینم تریلر هایه دیگش چجوریه!
ولی هیچ موقع نمی گم بازی بازیه بدیه! میگم به سبکش نمی خوره! عینه اینکه AC 3 تیر اندازی بشه!:27:
یا GeOW 3 شمشیری بشه!:2:

resident_evil
01-08-2009, 17:11
ولی هیچ موقع نمی گم بازی بازیه بدیه! میگم به سبکش نمی خوره! عینه اینکه AC 3 تیر اندازی بشه!
یا GeOW 3 شمشیری بشه!

بابا یه چیزی بگو بگنجه ! همچین میگی سبک بازی رو تغییر دادن انگار بازی RACE شده !

Turok-71
01-08-2009, 18:36
یه تریلر از بازی دیدم.
حرکات فیشر منو یاد شخصیت پانیشر مینداخت.
گیم پلی خیلی سریع شده و دیگه از دست اون گیم پلی خواب آور سری های قبل راحت شدیم.
حالا من از مثال اون دوستمون هیچ سر در نمیارم که میگه Geow رو هم به شبک شمشیر بازی تغیر بدن
اصلا این مثالت به قول Resident نمیگنجه.:دی آخه چه ربطی داره سری های قبل بازی (SC) تیر اندازی داشتن
ولی تو جدیده بیشترش کردن با همون تم مخفی کاری.

Khashayar King
05-08-2009, 02:31
سازندگان بازی گفتن : اگر روی اخرین درجه سختی برین !! باید فقط مخفی کاری بکنین !

پس نگران نباشید !

pcali
05-08-2009, 10:56
سازندگان بازی گفتن : اگر روی اخرین درجه سختی برین !! باید فقط مخفی کاری بکنین !

پس نگران نباشید !

اگر این جور باشه عالیه من عاشق مخفی کاریم ولی خوبی این بازی به اینه که سبک مخفی کاری مشخصی داره مثل بازی hitman نیست که آدم واقعا سر در گم میشه حداقل سریهای قبلی بازی این طور بوده

mf.designing
05-08-2009, 11:05
من که بی صبرانه منتظرشم . سبک مخفی کاری سام فیشر همیشه عالی بوده ، این بارهم اونطوری که تو دموها دیدم ، سام فیشر فرزتر و باهوش تر و خوشتیپ تر شده ! صحنه های اعتراف گیری هم که حرف نداره .

amaranth_silent
06-08-2009, 12:18
من که بی صبرانه منتظرشم . سبک مخفی کاری سام فیشر همیشه عالی بوده ، این بارهم اونطوری که تو دموها دیدم ، سام فیشر فرزتر و باهوش تر و خوشتیپ تر شده ! صحنه های اعتراف گیری هم که حرف نداره .

از عکس اواترتون معلومه:46:

SAM_FISHER_HQ
07-08-2009, 12:30
ولی هیچ موقع نمی گم بازی بازیه بدیه! میگم به سبکش نمی خوره! عینه اینکه AC 3 تیر اندازی بشه!
یا GeOW 3 شمشیری بشه!
دوست عزیز اصلا با شما موافق نیستم. چرا؟ چون موقعی این حرف زده میشه که سبک بازی کلا عوض شده باشه.
مثلRE5 نه SC.C
این فقط تغییراتی هست که تو بازی انجام شده که کسی هم ایراد نگرفته هیچ حتی خیلی ها ازش تعریف هم کردن.
هر موقع سبک بازی شوتر شد یا سم شمشیر به دست گرفت اون موقع میتونی بگی سبک بازی عوض شده

بابا یه چیزی بگو بگنجه ! همچین میگی سبک بازی رو تغییر دادن انگار بازی RACE شده !
دقیقا:ی

Elendil1
10-08-2009, 12:02
این بازی هم که تاخیر خورد :Ubisoft delays Splinter Cell Conviction to 1Q 2010; !
چرا اینجوری شده ؟؟ همه چی تاخیر میخوره ؟

joey jordison
10-08-2009, 14:25
برایه من مهم اینکه سبک بازی تغییر کرده و من هیچ تفاوتی با یک بازیه تمام جنگی ندیدم
عزیز شما اگه ناراضی هستید میتوانید چشمهایتان را بر روی بازی ببندید!!به همین راحتی.................
از همون اول هم سازنده ها گفتند که مخفی کاری از نوع دیگر!!

pcali
11-08-2009, 07:18
عزیز شما اگه ناراضی هستید میتوانید چشمهایتان را بر روی بازی ببندید!!به همین راحتی.................
از همون اول هم سازنده ها گفتند که مخفی کاری از نوع دیگر!!

اره این بازی یکی از عناوین پر افتخار Ubisoft هستش اونها هرگز این عنوانشون رو خراب نمی کنن در ضمن این
سام فیشر دیگه اون سام فیشر قدیمی نیست باید پر جنب و جوش تر از قبل باشه و سبک مخفی کاری هم
در بازی وجود داره چون اگر اونو در بازی حذف کنن به قول دوستمون میشه دیگه Punisher :10:

Khashayar King
11-08-2009, 19:27
این سازنده گان توی بعضی از مصاحبشون گفتن بازی انحصار x360 هست توی همین تایپک خبر هست ! عجب گیج شدیم !!؟

انقدم ایراد نگیرین باید قبول کنیم که بازی اصالت خودشو تا حد خیلی زیادی حفظ کرده ! سایه ها ! مخفی کاری (لبته از نوع

سریعش) خداییش دوست داشتین اون سم فیشر 2سال پیش بود با اون موهای بلند و گیم پلی تغییر یافتش ؟! برین خدا رو

شکر کنین که هنوز سم میتونه مخفی بشه و سایه ها وجود داره ! تازه گیم پلی بازی که عالیه ! شما که مثلا اسپلینتر باز هستین !

باید رو درجه اخر سختی برین ! و اون موقع میفهمید مخفی کاری یعنی چی ! من خودم موهام سر این بازی سفید شدن (سری اسپلینتر) البته رنگ میکنم :دی (شوخی)

ولی خداییش هر چی باشه سم مثل یه پلنگ شده ! از این مگس (مکس) پین چاق کچل بهتر شده ! حالا یکی بگه انحصار 360 هست یا نه ؟

B3HZ@D
11-08-2009, 19:32
فکر نکنم انحصاری 360 باشه
توی بقیه سایت ها هم pc رو تائید کردن
splinter cell همیشه برای pc عرضه شده این بار هم روند قبل رو طی خواهد کرد و برای pc هم میاد

resident_evil
11-08-2009, 19:41
این بازی از همون اول هم قرار نبود که انحصاری باشه و فکر هم نمیکنم تصمیم بگیرن که بازی انحصاری برای 360 باشه .

S.Y.K
13-08-2009, 00:26
ولی یه مطلب فوق العاده عجیب اینه که من چند روز پیش توی یکی از مجله های بازی دیدم بازی رو فقط برای XBOX 360 معرفی کرده!ولی من واقعا بعید می دونم

mohammad_twe
13-08-2009, 00:29
مجله های ایرانی جز شایعه چیزی ندارن که بگن

Masoud King
14-08-2009, 12:04
تصاویر جدید از بازی!

سایت videogamer تصاویر جدیدی رو از بازی منتشر کرده به همراه یه پیش نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fxbox360%2Fsplinter_cell_conviction%2Fpreview-1915.html)جدید از بازی!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fxbox360%2Fsplinter_cell_conviction%2Fscreenshot-16.html) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fxbox360%2Fsplinter_cell_conviction%2Fscreenshot-15.html) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fxbox360%2Fsplinter_cell_conviction%2Fscreenshot-14.html) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fxbox360%2Fsplinter_cell_conviction%2Fscreenshot-13.html)

mohammad_twe
14-08-2009, 13:56
وااااااااااااای فوقالعاده بود!!!!!!!!!!!!!!!111

Arrowtic
14-08-2009, 14:41
دوستان چندروز پيش برنامه ي T3 رو در Pmc ديدم.دمويي از بازي رو نشون داد و گفت فقط براي PS3 و 360 مياد.

Little Sparrow
14-08-2009, 14:47
Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction

این بازی یکی از بازی های داغ و انقلابی E3 بود اما از انجایی که چیز های زیادی ازاین مامور مخفی فاش نشد پس باید یک خورده صبر داشته باشید.

دموی خلاقانه ی یوبی سافت در لوس انجلس نوید از یک محصول و سبک خلاقانه و جدید میدهد.یک splinter cell تاریک تر و خشن تر که شامل یک قطعه ی سینمایی زیبا از سم فیشر که در مرز دیوانگی است.
به هر حال شمایی که منتظر چیز های بیشتر ی هستید باید یکم بیشتر

صبر کنید چون اولین پیش نمایش یوبی فقط به ما اجازه داد تا مرحله یE3 انجام بدیم.
خوب وقتی میگم فقط به معنی بد بودن نیست همین قسمت خودش کلی هیجان داشت و نمیشد بهش ایراد چندانی گرفت.داستان این چنین است:
فیشر Third Echelo را ترک کرده و اکنون در Malta به دنبال رد و پای ادم پست فطرتی هستش که دخترش رو کشته.احتمالا یک قاچاقچی به اسم Andry Kobin.
به گونه ای عجیبه که دموی یک بازی در دستشویی اغاز بشه اما اینجا جایی که داستان امروز ما میگذره.اما فیشر اینجا نیست تا بازی کنه.او الان از Jack Bauer که جنون گاو هم گرفته دیوانه تر هستش.
(*توضیح:جک باور شخصیت سریال 24 هستش که یک مامور خشن هست و با بازی کیفر ساترلند*)
قهرمان ما یک نفر که در مورد مرگ سارا چیزی میدونه رو گیر انداخته.پس این بابای بیچاره رو به بدترین شکل ممکن شکنجه میکنه.بازیکن از انالوگ چپ برای کشیدن فرد استفاده میکنه
سپس وقتی که به یک نقطه شکنجه ی مناسب رسید میتونید کله ی بیچاره رو بزنید
توی آینه،کله اش رو توی ظرفشویی بشکنید و اونو از میان در پرت کنید تا توی دستشویی بیافتد و همینطور.خوب همینطور ادامه میدید تا بیچاره بالاخره بندو به اب بده.
قسمت بعدی بازی ممکنه مثل اسپلینترسل کلاسیک به نظر بیاد.

اواخر عصر هستش ویک سری غرفه بازار میان شما و ماموریت یا همون ابجکتیو قرار دارد.راه های مختلفی وجود دارن اما احساسی ترین انتخاب اینه که رو لبه ی دیوار بپرین تا سم بتونه در لبه ی دیوار مغازه ها بدون دیده شدن حرکت کند همان طور که حر کت میکنید می توانید به فال گوش وایسدن و گوش کردن به حرف های مامور های شوید که در مورد شما صحبت میکنند.
خوب همانطور که وارد محوطه میشوید شمارش اجساد و قتل هم شروع میشود.همانطور که جاسوس حرفه ای ما از لوله بالا می رود.دو دشمن را از میان پنجره می بیند واین دو زوج بدبخت بهترین موش ازمایشگاهی و تمرین برای امتحان سیستم جدید اعدام هستند.
بسته به اسلحه ای که در دستان شماست و به شرط اینکه شما قدرت رو در طول جنگ های تن به تن شارژ کرده باشید میتوانید تعدادی دشمن را با یک حمله نابود سازید.اول شما دشمنان رو با نشانه گیری نشانه میکنید سپس با زدن دکمه Y
کارشون رو تموم میکنید.
شما حتی میتوانید برای بیشتر لذت بردن دکمه را نگه داشته تا تصویر اهسته و
slow motion شود.
یوبی سافت خبر داده که گیم پلی بازی از سه قسمت اماده شدن،قتل و ناپدید شدن تشکیل شده است.این نقشه بسیار ساده است.نقشه بریز،مو به مو انجامش بده و برای رضای خدا هم شده فرار کن.:31:

اما شما باز هم راه های بسیاری برای انجام ماموریت هاتون دارید.
اگر ویدیو هایE3 را دیده باشید میدانید تازه بازی جایی خوب میشه که سم وارد یک عمارت میشهو می بینه باید با صد ها نفر دشمن کاملا تجهیز شده بجنگد.

شما می توانید هرجور که دوست دارید بازی کنید.مخفی کاری یا اکشن تفنگی یا دو مثال بهتر جیسون بورنی یا رامبویی.به نظر من مخفی کاری جالب تره.
شما هنوز میتونید به لامپ ها و همه چیز شلیک کنید و میتونید مردم رو از پشت سر بکشید.همچنین وسایل جاسوسی زیادی وجود دارند مثل EMP که همیشه در
کوله پشتی شما موجوده و میتونه هر ماشینی رو برای مدتی میتونه خاموش کنه.و دوربین اشنا که میتونه به دیوار شلیک بشه.

(این یکی رو خودمم نفهمیدم والا:11:)
به محضی اینه گارد ها و مامور های عمارت از وجودتو با خبر بشن مثل مور و ملخ با هزاران اسلحه میافتن دنبالتون.اما من هنوز مطمئنم اگه تو سایه ها بمونید میتونید مخفیانه دخلشون رو بیارید.
حتی اگه توسط یکی از دشمنان دیده بشید میتونید به لطف هوش مصنوعی جدید گیجشون کنید.این طور که دشمنان فقط رو اخرین جایی که شما رو دیدن تمرکز میکنند فقط یک بار از مخفیگاه بیاید بیرون دوباره برین تو سایه ها و بعد دشمنان رو دور بزنید.
اعلام شده که Anna Grimdottir در بازی حضور داره اما اینکه اون هنوز دوست هستش یا تبدیل به خیانتکار شده و دشمن حساب میشه معلوم نیست.
سوالات زیادی وجو داره اما تنها یک راه وجود داره که به پاسخشون پی ببریم...
باید تا سه ماه اول سال 2010 صبر کرد.
موفق باشید.سروش
تمامی حق و حفوظ مترجم محفوظ می باشد.

منبع:

Arrowtic
14-08-2009, 14:50
همين الآن تو سايت يوبي سافت بودم و فهميدم PMC الكي گفته.براي كامپيوتر مياد.

Little Sparrow
14-08-2009, 14:59
من صفحه ی قبل پیش نمایش جدید بازی رو ترجمه کردم ولی افتاد پست اخر گفتم از دستش ندید ممنون.
موفق باشید.

B3HZ@D
14-08-2009, 17:26
همين الآن تو سايت يوبي سافت بودم و فهميدم PMC الكي گفته.براي كامپيوتر مياد

شما مطمئن باش که برای pc هم میاد....کافیه تا زمان عرضه بازی صبر کنی

djmd
14-08-2009, 21:13
دوستان من تو صفحه اول که چیزی در مورد سیستم مورد نیاز ندیدم .. کجا می تونم پیداش کنم ؟!

B3HZ@D
14-08-2009, 21:23
فکر نکنم سیستم مورد نیاز بازی اعلام شده باشه
چون هنوز تا زمان عرضه بازی خیلی مونده تازه مثل این که باز هم به تاخیر خورده
شاید الان یک چیزی رو به عنوان سیستم مورد نیاز توی سایت ها پیدا کنی ولی فکر نکنم رسمی باشن

SAM_FISHER_HQ
16-08-2009, 02:41
اصلا سیستم مورد نیاز بازی اعلام نشده. هنوز به عرضه بازی خلی مونده

Spaniuly
16-08-2009, 09:35
با این تاخیر هایی که می خوره فقط خدا کنه کنسل نکنن چون کم پیش نیومده که یه بازی چند بار تاخیر بخوره دست آخر کنسل بشه.
من که سر در نمیارم این تاخیر ها دقیقا چه دلیلی می تونه داشته باشه. شاید برای بالا بردن حساسیت یا واقعا بازی مورد تائید خودشون قرار نمی گیره.

pcali
16-08-2009, 09:49
با این تاخیر هایی که می خوره فقط خدا کنه کنسل نکنن چون کم پیش نیومده که یه بازی چند بار تاخیر بخوره دست آخر کنسل بشه.
من که سر در نمیارم این تاخیر ها دقیقا چه دلیلی می تونه داشته باشه. شاید برای بالا بردن حساسیت یا واقعا بازی مورد تائید خودشون قرار نمی گیره.

سلام این نظر شما احتمالش قویه من دیگه برام تفاوتی نمیکنه اگه این بازی هم مثل alan wake روی pc :18:
کنسلی بخوره میرم یک xbox میگیرم خیال خودمو راحت میکنم:31: در حال حاضرم صبر کردم تابستون تموم شه
تا قیمتها یک تکونی بخوره :27:

mohammadaliarmin
16-08-2009, 13:02
بابا دوباره رفتید رو بحث انتشار خود یوبی گفته میاد و مطمئن باشید که میاد تازه آلن ویک هم کنسلی نخورده فعلا رو هواست پس همینجا دیگه ولش کنید

ali_ranger22
16-08-2009, 13:42

نه بابا چه کنسلی !
دلایل زیادی هست واسه اینکار
مهمترینش اینه که یوبی براش صرف نمی کنه دو بازی بزرگ خودشو تقریبا همزمان منتشر کنه منظورم اساسینزه

Spaniuly
16-08-2009, 14:02
نه بابا چه کنسلی !
دلایل زیادی هست واسه اینکار
مهمترینش اینه که یوبی براش صرف نمی کنه دو بازی بزرگ خودشو تقریبا همزمان منتشر کنه منظورم اساسینزه

خوب بازم باید یقه خودشون رو گرفت ببین از کی دارن لفتش میدن از الان باید خیلی وقت پیش منتشر می شد بازی. با خیال راحت پایان امسال هم اساسینز رو منتشر کنن. کلا یوبی کارای عجیب غریب از این قبیل زیاد داره

SAM_FISHER_HQ
20-08-2009, 22:52
من نمیدونم چرا یوبی از سال 2007 تا حالا به این فکر افتاده که تاخیر برای بازی مفیده!

google_boy07
21-08-2009, 00:11

a.salireza
26-08-2009, 10:44
امروز رفتم تو سایت یوبی سافت . قسمت Pc Games . یه نکته جالب دیدم :

Splinter Cell Conviction

PLATFORM: PC
RELEASE DATE: 2010
RATINGS: Rating Pending
GENRE: Action

ولی قبلآ شنیده میشد که بازی انحصاری 360 هست . پس این چیه ؟:18:
آدرس صفحه بازی :

resident_evil
26-08-2009, 13:25
امروز رفتم تو سایت یوبی سافت . قسمت Pc Games . یه نکته جالب دیدم :

Splinter Cell Conviction

PLATFORM: PC
RELEASE DATE: 2010
RATINGS: Rating Pending
GENRE: Action

ولی قبلآ شنیده میشد که بازی انحصاری 360 هست . پس این چیه ؟:18:
آدرس صفحه بازی :

نه بابا از همون اول قرار بود برا پی سی هم بیاد !

B3HZ@D
26-08-2009, 14:04
این شایعات رو یک سری از دوستان مطرح کردن که برای pc نمیاد و من از همون موقع میگفتم که میاد
و این چیزی هم که شما گذاشتی شد مدرکی برای من که درست میگم
در کل بابت خبر ممنون

soltanmasoud007
26-08-2009, 19:10
همه نسخه ها برا pc اومده پس این هم میاد.

SPY.07
27-08-2009, 10:48
سلام

میشه یکی این عکس ها رو شماره گذاری کنه؟ به ترتیب تاریخ انتشار و بالا رفتن سن "سـم فیشر".

چهره ی سم در Convection اینه دیگه درسته ؟

shakerifar
27-08-2009, 10:56
از سمت چپ شروع میشه به سمت راست
اولی مال 3 تای اول هستش
دومی مال double agent هستش
سومی همین conviction بود که تغییر کرد و شد عکس چهار

Turok-71
27-08-2009, 11:16
سومی همین conviction بود که تغییر کرد و شد عکس چهار
تغیر نکرده موهاش رو کوتاه تر کرده.

shakerifar
27-08-2009, 12:52
تغیر نکرده موهاش رو کوتاه تر کرده.
منظورم همین بود:31:
بالاخره تغییر کرده تا حدودی دیگه

soltanmasoud007
27-08-2009, 21:15
همون مو بلنده بهتره 4 رمی مثل ---------- شده.

SPY.07
28-08-2009, 12:16
یعنی عکس سومی قرار بوده کاراکتر Convection باشه ؟
به نظرم از DA جوون تر شده تو ای شماره !
ممنون.

DJ POLESTAR
28-08-2009, 22:18
من نمیدونم چرا یوبی از سال 2007 تا حالا به این فکر افتاده که تاخیر برای بازی مفیده!
تاخیر رو واسه کلاس گذاشتن نمی ذاره که واسه بهبود و کلا مخلفات بازی می ذاره!

monaj
30-08-2009, 11:52
بالاخره 2009 منتشر میشه یا 2010؟
حداقل سیستم مورد نیازش مشخصه؟

S A A M
04-09-2009, 10:40
بالاخره 2009 منتشر میشه یا 2010؟
حداقل سیستم مورد نیازش مشخصه؟
در ربع اول سال 2010 منتشر خواهد شد!

هنوز اعلام نشده!
===================================
New Trailer

HD

SD

SIMON137
04-09-2009, 11:03
ولی خودمونیما ، قیافش کلی فرق کرده با نسخه قبلی ، ... شبیه نیست انگار .
توی این تریلر آخری ، صداش هم فرق کرده بود :دی

S A A M
05-09-2009, 10:21
Splinter Cell: Conviction Preview
پيشنمايش جديد Splinter Cell: Conviction از سايت IGN

زمان زیادی بین ماموریت ها بوده است ٬ اما Sam Fisher بازگشته است - خوشبختانه بدون ریش دوره گرد ها ! Splinter Cell: Conviction که چهره ی جدیدش ابتدا در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در E3 مشخص شد و سپس در غرفه ی Ubisoft نیز تکرار شد حالا همان مسیر تازه ای را در پیش گرفته است که این سری ناامیدانه انتظارش را میکشید - اما این بازی پا را فراتر گذاشته و به دنبال صحنه های سینمایی ٬ روایت داستان عملی و گیم پلی مخفی کاری عالی نيز رفته است .

Fisher شکارچی
با کمی کوتاه کردن مو و خشمگین تر شدن ٬ Sam Fisher حالا مردی میانسال است با همان زیبایی و ظرافت George Clooney .اFisher ، كه ديگر در خدمت دولت قبلي محصور نيست ، آزاد است تا به دنبال انتقام قتل آشكار دخترش ، Sarah Fisher برود . اولين چيزي كه ما متوجه شديم سرعت و بازدهي خوب حركات Sam بود ؛ او گام هايش بلند تر از قبل شده است ، و به دليل اينكه محدوديت هاي بدني Sam ديگر وجود ندارند گيم پلي تاكيد به مراتب كمتري روي مخفي كاري ميكند . به عبارت ديگر ، در جريان ماموريت Mansion Infiltration ، كه نمايش داده شد هد شات ها و حرفه اي گري هاي زيادي وجود داشت كه البته چيز خوبي هم هست .

از همان ابتدا ميبينيم كه وضعيت بدني كاملا جديد و پرجزئياتي براي Sam Fisher طراحي شده است . گرفتن و بازجويي كردن يك فرد مظنون كارهاي زيادي براي انجام دادن برايتان فراهم ميكند ، از زدن سر آنها به دستشويي فرنگي هاي چيني تا كوبيدن به ديوار و سپس سياست هوشيارانه بازي با كلمات . براي همين ، محيط ها نيز نسبت به قبل حساس تر به واكنش ها شده اند - خود Ubisoft هم اين موضوع را 'sandboxy' ياد ميكند .

براي مثال ، وقتي به عمارت مورد نظر نفوذ كنيد ، ميتوانيد راه بازيهاي شوتر را در پيش بگيريد و با شليك هاي بي پروا جلو برويد و يا از لوله ي موجود روي ديوار بالا رفته و با مخفي كاري پيشروي كنيد . اگر شما مخفي كاري را انتخاب كنيد ، نه تنها همه چيز به درجه ي عموديت و پويايي شبيه Assassin's Creed تبديل ميشوند بلكه شما ميتوانيد همچنين از اشياي موجود در محيط مانند لوستر هاي بزرگ نيز براي از بين بردن تعدادي از دشمنان و هم چنين تاريك كردن محيط به نفع خودتان استفاده كنيد .

سايه ي دروغ هاي راست ...

Mark and Execute
يكي از بزرگترين تغييرات فرمول گيم پلي حملات 'Mark and Execute' ميباشد . اين نوع حملات به Sam اجازه ميدهند تا از زير در ها ( و احتمالا از گوشه ها و يا بالاي اشيا نيز ) آن طرف را برانداز كرده و با علامت گذاري كردن دشمنان بعد از باز كردن در و يا رفتن به خط آتش ، به صورت نزديك اتوماتيك آن دشمنان را هد شات كند .

نتيجه درجه اي سريع تر و راهبردي تر از اكشن است . همچنين مقداري تنوع نيز به بازي ميبخشد - و ما ميتوانيم چندين سناريو ي جذاب را تصور كنيم كه به خاطر اين حالت ميتوان انجام داد .

رنگ شب
بعد از چهار سال ساخت ، Splinter Cell: Conviction يقينا بايد زيبا ميشد . گرافيك و جلوه هاي بصري جلا داده شده تا درجات بالاي جزئيات ، همين جزئيات ريز واقعا ما را شگفت زده كرده است . براي كساني كه تازه ميخواهند شروع كنند بايد بگوييم كات سنس ها به كلي in-game شده اند و روايت داستان نيز تركيبي از سكانس هاي سينمايي مرسوم و متن هاي حقيقي جاسازي شده در محيط ميباشد .

براي مثال ، اگر Sam يك مظنون را براي به دست آوردن اطلاعات تحت فشار قرار دهد ( با پرت كردن او به سمت ديوار اتاقط دستشويي و يا كاري شبيه اين ) ، ديوار ها با كلماتي كه در ذهن او هستند رنگ كاري ميشوند و يا فيلم هاي كوتاهي كه مرگ دخترش را بازگو ميكند كه در حقيقت اين فيلم ها در ذهن Sam مجسم ميشوند و ما نيز آنها را روي ديوار ميبينيم . اين به Sam انگيزه لازم را براي كاري كه قرار است انجام دهد ، ميدهد .

بازي شما را با نشان دادن كليدي ترين كلمه هدفتان به سمت ماموريت بعدي راهنمايي ميكند ؛ براي مثال كلمه ي كليدي 'MANSION' ( عمارت ) كه در ديوار طبقه ي پنجم عمارت مورد نظر و در كنار پس زمينه ي شب هنگام قرار ميگيرد ، مسير را به شما نشان ميدهد و ميگويد كه بايد براي رسيدن به هدفان وارد اين عمارت شويد . اين كار تقريبا شبيه تركيبي كميك بوك مانند از كلمات ، تصاوير و اكشن هاست تا متدي كاملا تازه و نوآورانه براي روايت داستان ايجاد كند .

سم فيشر !

ساده بودن بهتر است
اگر Splinter Cell: Conviction اعتقاد مربوط به گيم پلي مخصوص خود را داشته باشيد ، آن اين است كه ساده بودن بهتر است . اين نگرشيست كه نه تنها باعث به وجود آمدن نحوه ي روايت منحصر به فرد و يا نقش بستن ماموريت ها به صورت پويا روي ديوارها ميشود ، بلكه گسترش مي يابد و به نحوه ي تشخيص اينكه كدام شي موجود در محيط قابل استفاده است و كدام يك نه نيز ميكشد . وقتي Sam در سايه ها پنهان است و مانند جاسوس ها با مخفي كاري پيش ميرود بايد به اشياي موجود در طبيعت نيز توجه داشته باشد و منتظر اشياي كليدي براي از بين بردن دشمنانش باشد .

اين يك سيستم حسي ميباشد كه شما را در محيط فرو خواهد برد و ياد آور خواهد شد اين كاملا مهم است كه شما به نوشته هايي كه روي محيط نقش ميبندند توجه كرده و آنها را تفسير كنيد و سپس حمله ي خود را انجام دهيد .

مهمتر از همه ، تمام نوشته هاي موجود روي محيط باعث ميشوند HUD به حداقل برسد - و اين به اين معنيست بازيكن بيشتر در بازي غرق ميشود . آماده باشيد تا زمان عرضه ي بازي خودتان را ببازيد .

+

PAX 09 : گجت هاي هميشگي Sam Fisher برميگردند ...
Ubisoft متعلقات و ابزار هاي Splinter Cell Conviction كه انتظارش را ميكشيديد ، فاش ميكند .

Ryan Geddes ،‌ پنجم سپتامبر 2009 - در نمايشگاه سرگرمي هاي الكترونيكي امسال ( 2009‌ E3 ) در لس آنجلس ، سازنده ي بازي Ubisoft دموي شگفت انگيزي از گيم پلي Splinter Cell Conviction ، آخرين قسمت از اين فرانچايز اكشن مخفي كاري بلند مدت ، را به عموم مردم نمايش داد . اگر شما آن دمو را تا به حال نديده ايد حتما بايد راهي براي مشاهده ي آن پيدا كنيد .

اما اگر شما تريلر ها و دموي Splinter Cell Conviction را بار و بارها تماشا كرده ايد ، هنوز هم چيزي وجود دارد كه ممكن است از دست داده باشيد ، مخصوصا اگر طرفدار پر و پا قرص و قديمي اين سري باشيد . اين عينك هاي سه لنزه ي Sam Fisher كدام گوري هستند ؟!

اگر تريلر E3 را نديده ايد ،‌ سريع صداي بلند گويتان را بالا ببريد و روي Fullscreen كليك كنيد !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخر هفته و در نمايشگاه Penny Arcade در Seattle ، شركت محبوب Ubisoft محتواي خسيسانه اي براي نمايش اماده كرده است ، دوباره نمايش دادن همان هايي كه در E3 ديده بوديم ، اما creative director بازي ، Max Beland ، اعلام كرد ابزار مربوط به سر Fisher بار ديگر در Conviction قابل مشاهده و استفاده خواهند بود .

براي ثابت كردن اين ادعا ، او ما را به ديدن يك ويديو كليپ بسيار كوتاه دعوت كرد ( ما اجازه نداشتيم از آن فيلم گرفته و در سايت منتشر كنيم ) كه Sam Fisher را در اكشن و در حالي كه عينك هاي مخصوص ديد در شب با نماي سبز رنگش محكم به سرش وصل شده بود ، نشان ميداد . اين كليپ Fisher را در منطقه اي بيروني نشان ميداد كه آرام آرام و با پناه گرفتن پشت جعبه ها به سمت ساختماني حركت ميكرد . سپس ، صداي آشناي صفير مانند دوربين هاي ديد در شب به صدا در آمد و صفحه به ديدي شسته و نيمه سيم مانند سبز رنگ تغير پيدا كرد . در اين لحظه كليپ كوتاه به اتمام رسيد . اين براي ما كافي بود تا Ubisoft ثابت كند هنوز هم Sam به ديد در شب هايي دسترسي دارد كه در تعريف كردن اين سري نقش مهمي داشته اند .
ديگر گجت كلاسيك Splinter Cell ، دوربين استيكي ،‌ نيز در Conviction باز خواهد گشت . Ubisoft از آن نيز كليپي برايمان تدارك ديده بود . اما اين كليپ 15 ثانيه اي آنقدر كوتاه بود كه ما خودمان چيزي نفهميديم . بايد منتظر باشيم در خود نمايشگاه اطلاعات لازم را به دست آوريم .
Splinter Cell Conviction قرار نيست تا اولين قسمت سال بعد عرضه شود ، پس ميتوان انتظار داشت كه Ubisoft مثل هميشه يكي يكي و به آرامي اطلاعات مربوط اين بازي محبوب را فاش كند .

منبع:

Sam Fisher 11
06-09-2009, 02:19
ممنون بابت پریویو...
من راجع به چند مورد نگرانم...
یکی اینکه 'Mark and Execute' از بازی Rainbow six الهام گرفته شده یا بهتر بگم کاملا تقلیدی از R6 vegas هستش!
حالت اعتراف گیری اگر مثل قبل میبود شاید بهتر بود(در شماره 3 که از پشت شخص رو میگرفت و گردن رو به شدت فشار میداد) اما نگرانیم از اینکه بعضیا این شیوه جدید رو تقلیدی از godfather بدونن! البته از اونجایی که سم الان از لحاظ روحی داغونه طبیعیه که حوصله و متانت قبل رو نداشته باشه و از خشونت بیشتری استفاده کنه...
نکته دیگه ای که اصلا دوست ندارم حتی بیانش کنم اینه که سری بازی R6 بعد از raven shield آسون شد، میترسم اینم ساده شده باشه و دیگه نیاز به حوصله و صبر به خرج دادن های طولانی و حداقل جنازه و حرکت بی صدا نباشیم و بشه مثل stranglehold که لاشه همه دشمنارو میذاشت!!!

برای بازیی مثلSplinter Cell که در سبک خودش نوآوری ها و ایده های زیادی رو وارد کرد و خیلی از بازیها از اون تقلید میکنن جالب نیست که خودش تقلید کنه...
فقط امیدوارم که اینطوری نباشه...

Abas1100
06-09-2009, 04:25
بازي قشنگي شده من كه لذت بردم

ali_ranger22
06-09-2009, 12:11
میترسم اینم ساده شده باشه و دیگه نیاز به حوصله و صبر به خرج دادن های طولانی و حداقل جنازه و حرکت بی صدا نباشیم و بشه مثل stranglehold که لاشه همه دشمنارو میذاشت!!!

حرف دلمو زدی !

S A A M
07-09-2009, 09:33
دیروز داشتم تو IGN چرخ میزدم دیدم یه پیشنمایش جدید هم گذاشته گفتم بزارمش!

===============================================

PAX 09 : گجت هاي هميشگي Sam Fisher برميگردند ...
Ubisoft متعلقات و ابزار هاي Splinter Cell Conviction كه انتظارش را ميكشيديد ، فاش ميكند .

Ryan Geddes ،‌ پنجم سپتامبر 2009 - در نمايشگاه سرگرمي هاي الكترونيكي امسال ( 2009‌ E3 ) در لس آنجلس ، سازنده ي بازي Ubisoft دموي شگفت انگيزي از گيم پلي Splinter Cell Conviction ، آخرين قسمت از اين فرانچايز اكشن مخفي كاري بلند مدت ، را به عموم مردم نمايش داد . اگر شما آن دمو را تا به حال نديده ايد حتما بايد راهي براي مشاهده ي آن پيدا كنيد .

اما اگر شما تريلر ها و دموي Splinter Cell Conviction را بار و بارها تماشا كرده ايد ، هنوز هم چيزي وجود دارد كه ممكن است از دست داده باشيد ، مخصوصا اگر طرفدار پر و پا قرص و قديمي اين سري باشيد . اين عينك هاي سه لنزه ي Sam Fisher كدام گوري هستند ؟!

اگر تريلر E3 را نديده ايد ،‌ سريع صداي بلند گويتان را بالا ببريد و روي Fullscreen كليك كنيد !

آخر هفته و در نمايشگاه Penny Arcade در Seattle ، شركت محبوب Ubisoft محتواي خسيسانه اي براي نمايش اماده كرده است ، دوباره نمايش دادن همان هايي كه در E3 ديده بوديم ، اما creative director بازي ، Max Beland ، اعلام كرد ابزار مربوط به سر Fisher بار ديگر در Conviction قابل مشاهده و استفاده خواهند بود .
براي ثابت كردن اين ادعا ، او ما را به ديدن يك ويديو كليپ بسيار كوتاه دعوت كرد ( ما اجازه نداشتيم از آن فيلم گرفته و در سايت منتشر كنيم ) كه Sam Fisher را در اكشن و در حالي كه عينك هاي مخصوص ديد در شب با نماي سبز رنگش محكم به سرش وصل شده بود ، نشان ميداد . اين كليپ Fisher را در منطقه اي بيروني نشان ميداد كه آرام آرام و با پناه گرفتن پشت جعبه ها به سمت ساختماني حركت ميكرد . سپس ، صداي آشناي صفير مانند دوربين هاي ديد در شب به صدا در آمد و صفحه به ديدي شسته و نيمه سيم مانند سبز رنگ تغير پيدا كرد . در اين لحظه كليپ كوتاه به اتمام رسيد . اين براي ما كافي بود تا Ubisoft ثابت كند هنوز هم Sam به ديد در شب هايي دسترسي دارد كه در تعريف كردن اين سري نقش مهمي داشته اند .
ديگر گجت كلاسيك Splinter Cell ، دوربين استيكي ،‌ نيز در Conviction باز خواهد گشت . Ubisoft از آن نيز كليپي برايمان تدارك ديده بود . اما اين كليپ 15 ثانيه اي آنقدر كوتاه بود كه ما خودمان چيزي نفهميديم . بايد منتظر باشيم در خود نمايشگاه اطلاعات لازم را به دست آوريم .
Splinter Cell Conviction قرار نيست تا اولين قسمت سال بعد عرضه شود ، پس ميتوان انتظار داشت كه Ubisoft مثل هميشه يكي يكي و به آرامي اطلاعات مربوط اين بازي محبوب را فاش كند .

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه پیشنمایش قبلی اضافه شد!

street_fighter
16-09-2009, 15:22
یک تریلر جدید از بازی

street_fighter
21-09-2009, 20:33
سه تا تریلر جدید جدییییییییییییییییییییییی ییییید

(Quicktime (19.5MB

(WMV (21.5MB

(MP4 for iPod (14.9MB

(Quicktime (7MB

(WMV (7.4MB

(MP4 for iPod (4.8MB

( Quicktime (29.9MB

(WMV (30.7MB

(MP4 for iPod (23.7MB

SPY.07
24-09-2009, 14:55
دوستانی که منتظر دوربین دید در شب بودن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milky way
24-09-2009, 15:15
بازی هم همونطور که در خبر‌ها اومد در 24 فبریه برای Xbox360 و PC همزمان عرضه میشه یعنی دقیقاً 5 ماه دیگه در همچین روزهایی عرضه میشه.

street_fighter
25-09-2009, 08:28
تریلر جدید

Quicktime (8.2MB)

WMV (8.5MB)

MP4 for iPod (6.3MB)

djmd
25-09-2009, 15:23
تریلر جدید

Quicktime (8.2MB)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWMV (8.5MB)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMP4 for iPod (6.3MB)

تاریخ انتشار بازی بر طبق این تریلر :

2010/02/23
:46:

Khashayar King
14-10-2009, 18:58
واي پسر اين بازي واقعا ميتركونه ! قيافه سم خيلي خوشكل شده ها ! واقعا بهشون تبريك ميگم چون اسكرين شات ها ادم رو به حيرت مياره !!!!!

اين بازي فوق العادس !

دوربين خشكلش هم كه برگشت ديگه مشكل نداريم به كل !

B3HZ@D
14-10-2009, 22:29
مگه نگفتن دیگه سام اون تجهیزات قدیم خودش رو نداره؟!
چون دیگه برای اون سازمان کار نمی کنه و به اون وسایل دسترسی نداره..!

Layken
14-10-2009, 22:53
من هم شنیده بودم ولی پیش خودم گفتم مگه این وسایل چیه که سام نتونه بدستشون بیاره.

Masoud King
16-10-2009, 01:08
TGS 09: Developer Walkthrough

HD..64MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD..23MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Turok-71
16-10-2009, 03:04
درست فهمیدی!سم دیگه اون تجهیزات پیشرفته قبلی رو نداره و از محیط اطرافش
کمک میگیره به عنوان مثال به جای اون دوربین معروف که باهاش پشت درها رو می دیدیم
آینه گذاشتن و این آینه ها رو باید از آینه بغل ماشین ها بدزدی!!
در کل هیجان و اکشن این بازی بیشتر شده که خوراک گیمر ایرانی هم جذابیته.:دی

B3HZ@D
16-10-2009, 03:47
ولی توی اون عکس هایی که صفحه قبل دوستان گذاشتن که چیز دیگه ای رو نشون میده
عکس سم رو گذاشتن به همراه اون دوربین مهروف دید در شب که همیشه همراهش بود

amin.t_71
16-10-2009, 11:20
در تریلر جدید از دوربین دید در شب استفاده می کنه

Dark Boy ™
17-10-2009, 11:09
باک شات بازی برای PC,Xbox360

PC
سایز اصلی:

Xbox360
سایز اصلی:

تصاویر جدید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تصاویر زیاده میتونید از لینک زیر تماشا کنید:

S A A M
05-11-2009, 11:26
تریلر جدید:

Exclusive Create a Hero Doc

HD

SD

PS2PS2PS2
02-12-2009, 19:07
سايت اين بازي:

(البته سايتش يكم گير داره)
اينم ويدئو يا تريلري از اين بازي زيبا و خفن :

S.Y.K
06-12-2009, 18:20
تصاویر جدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
10-12-2009, 16:17
دموی Splinter Cell Conviction تائید شد!

یوبی سافت تائید کرد که دموی این بازی در ماه ژانویه و قبل از انتشار بازی منتشر خواهد شد!
هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار دموی مشخص نشده است!

sam_sali
17-12-2009, 03:25
یه سوال بپرسم،همه نظر بدن،تاپیک یه ذره رو بیاد!! من خودم از طرفداران این بازی هستم (شدید!!) به نظر شما،باتوجه به چیزایی که تا الان از این بازی دیدید و شنیدید،میانگین امتیازهای این بازی از 10 چند میشه؟؟ به نظر من 9 یا بالاتر میشه!

sam_sali
17-12-2009, 03:33
یه سوال بپرسم،همه نظر بدن،تاپیک یه ذره رو بیاد!! من خودم از طرفداران این بازی هستم (شدید!!) به نظر شما،باتوجه به چیزایی که تا الان از این بازی دیدید و شنیدید،میانگین امتیازهای این بازی از 10 چند میشه؟؟ به نظر من 9 یا بالاتر میشه!:20:

Turok-71
17-12-2009, 04:23
اینکه دیگه معلومه رفیق این بازی خواهد ترکاند و در این قضیه شک نکن چون که منافق اونم از نوع گیمری شناخته
میشی و دیگه فاتحه و حلوا و...:دی

Sam Fisher 11
17-12-2009, 10:02
یه نکته مثبت در موردش اینه که چهره ی سم در این قسمت از بازی به چهره ی شماره یک خیلی نزدیک شده که حس خوبی به گیمرهایی میده که از ابتدا با این سری بودن...
یادش بخیر نسل جدید بازی ها داشت میومد که همه تکسچرهای با جزییات تری داشتن و دیگه کارت 32 مگ جواب نمیداد... جلو همه بازی ها مقاومت کردم الا این یکی... آخر سر یه کارت 128 گرفتم و اولین بازیی که باش رفتم اولین نسخه Spc بود. اون زمان همه تبه IGI داشتن و دعوا سر اینکه کدوم یکی بهتره بالا گرفته بود...
خیلی نگرانم که یه بازی حول حولکی و از سر تکلیف بدن بیرون اتفاقی که تا حدودی واسه شماره 4 افتاد با وجود فوق العاده بودن بازی به خاطر لگ هایی که داشت مخصوصا در نسخه PC تو ذوق همه زد.
تجربه نشون داده از رو تریلر و اسکرین شات نمیشه درباره ی موفقیت یه بازی نظر قطعی داد و باید تا اومدن حداقل دموی بازی صبر کرد و امیدوار بود...

S A A M
20-12-2009, 10:58
تصاویر جدید از بازی!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایز اصلی تصاویر بالا را میتوانید از سه لینک زیر ببینید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایز اصلی از راست به چپ!

دو تریلر جدید!

HD

SD

HD

SD

sam_sali
20-12-2009, 15:31
یه نکته مثبت در موردش اینه که چهره ی سم در این قسمت از بازی به چهره ی شماره یک خیلی نزدیک شده که حس خوبی به گیمرهایی میده که از ابتدا با این سری بودن...
یادش بخیر نسل جدید بازی ها داشت میومد که همه تکسچرهای با جزییات تری داشتن و دیگه کارت 32 مگ جواب نمیداد... جلو همه بازی ها مقاومت کردم الا این یکی... آخر سر یه کارت 128 گرفتم و اولین بازیی که باش رفتم اولین نسخه Spc بود. اون زمان همه تبه IGI داشتن و دعوا سر اینکه کدوم یکی بهتره بالا گرفته بود...
خیلی نگرانم که یه بازی حول حولکی و از سر تکلیف بدن بیرون اتفاقی که تا حدودی واسه شماره 4 افتاد با وجود فوق العاده بودن بازی به خاطر لگ هایی که داشت مخصوصا در نسخه PC تو ذوق همه زد.
تجربه نشون داده از رو تریلر و اسکرین شات نمیشه درباره ی موفقیت یه بازی نظر قطعی داد و باید تا اومدن حداقل دموی بازی صبر کرد و امیدوار بود...

امکان نداره!حول حولکی؟؟؟؟:18: بازی از زمان تموم شدن ساخت Chaos Theory تا الان طول کشیده! امکان نداره بد یا حتی متوسط باشه!قبول دارم 4 رو خیلی حول دادن بیرون ولی این!!!!!!!!

Khashayar King
20-12-2009, 16:11
تبریک میگم بازی به تقریبا به سبک اصلیش برگشته ! مطمئنم یکی از بر ترین بازی های 2010 میشه ! امیدوارم !

شاهد قدرت زیبای Splinter cell Conviction باشید !

تجربه نشون داده از رو تریلر و اسکرین شات نمیشه درباره ی موفقیت یه بازی نظر قطعی داد و باید تا اومدن حداقل دموی بازی صبر کرد و امیدوار بود... اره دقیقا چهرش خیلی شبیه نخسه یک هست !

حسین جان منم قبل از تریلر قدم به قدم بازی تقریبا این نظر رو داشتم ولی بعد از دیدن اون فهمیدم که بازی نتنها از سبک خودش برنگشته و عوض نشده (و حول حولکی کار نشده) بلکه بیشتر هم مخفیانه شده و روش کار شده !
چون این بازی همونطور که میدونی یکی از عناوین مهم یوبی سافت هست

مخصوصا از برگشت تجهیزاتش بسیار خوشحالم !

بخش کو-وپ هم بسیار زیبا طراحی شده واقعا جای تبریک داره ! حتما این چند تریلر در این صفحه و صفحه قبلی رو ببینید !

امکان نداره!حول حولکی؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی از زمان تموم شدن ساخت Chaos Theory تا الان طول کشیده! امکان نداره بد یا حتی متوسط باشه!قبول دارم 4 رو خیلی حول دادن بیرون ولی این!!!!!!!!درسته اما چند بار (یک بار رو مطمئنم) پروژه تعطیل شد ! و دوباره شروع به کار شد ! این هم نشون میده که این بازی اهمیت زیادی واسه یوبی سافته !

به زودی » پیشنمایش این بازی به صورت اختصاصی از بنده :دی

Guts
20-12-2009, 16:27
عجب Co-op باحالی داره تو GameSpot یه ترلیر 10 دقیقه‌ای از GamePlay حالت Co-Op گذاشته خیلی جالبه.

underworld
20-12-2009, 18:18
سلام
بچه ها میگم ما آخر نفهمیدیم که چه بلایی سر Conviction قبلیه اومد؟؟
چی شد که کنسلش کردن؟
به نظرم خیلی عالی بود (توی شهر....عین فیلما!)...این Conviction جدیده که ساختن میتونست شماره جدیدش باشه..یعنی بعد از Conviction 2007
خیلی از دوستانم SC بازی نمیکردن با اینکه به عنوان یه بازی بزرگ قبولش داشتن چون میگفتن همش توی سایه و تاریکی هست و آدم جایی رو نمیبینه....همش مجبوری از Night vision استفاده کنی!....چیزی که توی شماره 4 خیلی بهتر شد
ولی تریلر مال 2 سال قبل رو که دیدن همه خوششون اومده بود

Khashayar King
20-12-2009, 18:43
سلام
چی شد که کنسلش کردن؟
به نظرم خیلی عالی بود (توی شهر....عین فیلما!)...این Conviction جدیده که ساختن میتونست شماره جدیدش باشه..یعنی بعد از Conviction 2007
خیلی از دوستانم SC بازی نمیکردن با اینکه به عنوان یه بازی بزرگ قبولش داشتن چون میگفتن همش توی سایه و تاریکی هست و آدم جایی رو نمیبینه....همش مجبوری از Night vision استفاده کنی!....چیزی که توی شماره 4 خیلی بهتر شد

اون 2007 رو خدا بیامرزه !

الان این مهم تره :دی جالب تره ! من که یه عمری پای این بازی بودم خیلی بیشتر از این خوشم اومد تا 2007 !

یه سری اسکرین شات رسمی ( SAAM گذاشته) + art work از Co-op (IGN)z

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راست به چپ:

البته یه سریشون رو S A A M عزیز گذاشت به جز Art work که من گفتم با همه ی اسکرین شات هاش بزارم!

ali_ranger22
20-12-2009, 21:42
سلام
چی شد که کنسلش کردن؟

اگه بازی می خواست همون روند رو ادامه بده یه افتضاح بوجود می اومد
خوشحالم که یوبی سافت برگشت

Big-Boss
20-12-2009, 22:31
من میترسم بخش تک نفره رو فدای انلاین وco-op کنن
کاش تمرکزشون رو به خاطر این قسمت ها از روی بخش تکنفره برندارن (مثل کار قشنگی که MGS 4 کرد و بخش چند نفره رو جدا عرضه کرد)

امیدوارم خاطرات سری های قبلی رو زنده کنه

Yi Yi
09-01-2010, 07:37
ویدیوی جدید :

با دوربین فیلم برداری شده از نمایشی از بازی در CES 2010 و زمانش کوتاهه. صحنه ای از گیم پلی رو نشون میده.

B3HZ@D
13-01-2010, 14:08
شرمنده همه دوستان که این سوال رو می پرسم...!
میخواستم بدونم این بازی تاریخ دقیق عرضه اش چه زمانیه؟!
اینقدر اخبار ضد و نقیض درباره تاریخ انتشار این بازی دیدم که به شک افتادم...توی یک هفته نامه یا ماهنامه نوشته بود که اوابل سال 2010 منتشر میشه!..میخواستم بدونم درسته؟!
شرمنده همگی.

amirpers
13-01-2010, 21:56
فعلا که اعلام شده 3 فبربه. یعنی حدود 1 ماه و 10 روز دیگه . البته اگه باز هم تاخیر نخوره . چون یه جایی چیزی در مورد تاخیر خوندم.

Masoud King
13-01-2010, 22:20
Splinter Cell: Conviction تاخیر خورد!

یوبی امروز اعلام کرد که تاخیر خورده و برای تاریخ انتشار جدید بازی در ماه April خواهد بودو البته این موضوع برای فن های این بازی اصلا تعجب آور نیست بلکه خیلی عادی هستش!!
البته چنتا عنوان دیگه یوبی هم تاخیر خورد مثه R.U.S.E که رفته واسه سال مالی 2011 !

فعلا که اعلام شده 3 فبربه. یعنی حدود 1 ماه و 10 روز دیگه . البته اگه باز هم تاخیر نخوره . چون یه جایی چیزی در مورد تاخیر خوندم.
خبر تاخیر بازی مثه اینک حلال زاده بود ;)

mohammadaliarmin
13-01-2010, 22:39
فکر کنم شرکتها به جایی از نظر بازی با هم رقابت کنن از نظر تاخیر رقابت می کنن:13:
capcom با dark void
2k با مافیا
و ubisoft با ........

Turok-71
13-01-2010, 23:21
ای بر ..... یوبی لعنت.:19:
بابا حالا که ما...
هیچی ولش کن!

Layken
13-01-2010, 23:52
اصلا یادمون رفته همچی بازی هم قراره بیاد....پسر دارم میرم خدمت مقدس سربازی ...
اخه پس تا کی می خوان تاخیر بدن این همه بازیو...اونجا خودمو نفله می کنم دوستان بازی کنن من نتونم.:19:

halflife g
14-01-2010, 00:10
اصلا یادمون رفته همچی بازی هم قراره بیاد....پسر دارم میرم خدمت مقدس سربازی ...بابا تو كه پادگاني واسه خودت سم فيشري خواهد بود بازي ميخواي چيكار ؟؟؟:31:

B3HZ@D
14-01-2010, 23:29
پس چرا تاخیر دو سه ماهه بهش خورد...هر دفعه خدا این بازی داره تاخیر میخوره
فکر کنم اخرش بازی رو منتشر نمی کنن.
ما که فعلا باید بریم کارت گرافیکمون رو عوض کنیم...با این کارت فکر کنم تو کف اسپلینتر سل بمونم

Bs_panzer
15-01-2010, 07:23
پس چرا تاخیر دو سه ماهه بهش خورد...هر دفعه خدا این بازی داره تاخیر میخوره
فکر کنم اخرش بازی رو منتشر نمی کنن.
ما که فعلا باید بریم کارت گرافیکمون رو عوض کنیم...با این کارت فکر کنم تو کف اسپلینتر سل بمونم

الان چیه مگه ؟

shab_2008
15-01-2010, 12:37
ما هر ویدیویی که ازین بازی میبینیم اب دهنمون میچکه:31: نامردا میدونن ما چقدر منتطریما حی لقتش میدن. البته قطعا یه پیشرفتی تو یه جاش میخوان بدن که تاخیر خورده. اما ازین می ترسم که اخر هم اونی که می خوایم نشه:41:

elendil
18-01-2010, 21:19
هنوز سیستم مورد نیاز برای این بازی رو یوبی مشخص نکرده ؟

Yi Yi
18-01-2010, 21:35
هنوز سیستم مورد نیاز برای این بازی رو یوبی مشخص نکرده ؟فعلا حتی مشخص نیست برای PC میاد یا نه چه برسه به اعلام سیستم بازی.

B3HZ@D
19-01-2010, 05:17
برای pc که حتما میاد...همه نسخه های این بازی برای pc عرضه شده و مطمئنا این نسخه هم برای pc منتشر میشه
اگه همزمان با نسخه کنسول نیومد حتما با کمی تاخیر نسخه pc رو هم منتشر می کنن

vegas
19-01-2010, 06:36
فعلا حتی مشخص نیست برای PC میاد یا نه چه برسه به اعلام سیستم بازی.
اگه تریلر های جدید بازی رو دیده باشی سازنده بازی اخر مصاحبه اعلام میکنه که این بازی برای x360 و PC منتشر میشه !

hosseincode2008
19-01-2010, 21:57
اینقدر بازی تاخیر خورد آخر نتونستیم قبل از مردنمون اینو بازی کنیم

vahidgame
19-01-2010, 22:30
فعلا حتی مشخص نیست برای PC میاد یا نه چه برسه به اعلام سیستم بازی.
دوست عزیز این بازی قرار است برای PC و Xbox360 و DS همزمان در 30 آوریل امسال منتشر بشه.من تا حالا کمتر دیدم که یوبی سافت یه بازی رو فقط مخصوص کنسول ها بسازه.به ویژه این بازی که خیلی معروفه.

Yi Yi
19-01-2010, 22:59
حق با شماست. گویا برای PC هم قراره بیاد.

panther99
19-01-2010, 23:24
من اون موقع که chaos theory این بازی اومد گرفتم و بازی کردم . شیفته سبک این بازی شدم .
بعد از اون چند تا دیگه اومده از splinter cell ؟؟؟
اون Double Agent چه گرافیکی میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vahidgame
19-01-2010, 23:33
من اون موقع که chaos theory این بازی اومد گرفتم و بازی کردم . شیفته سبک این بازی شدم .
بعد از اون چند تا دیگه اومده از splinter cell ؟؟؟
اون Double Agent چه گرافیکی میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای کامپیوتر فکر کنم فقط همون double agent اومد.برای سیستم دوستان به نظر من به این سایت مراجعه کنند که بهترین سایت در این زمینه است:

sam_sali
20-01-2010, 23:13
عزیز وقتی چیزی نمیدونی نظر نده!همه نسخه های بازی برای PC هستند!اصلا این بازی اصالتا برای PC هستش!

vahidgame
21-01-2010, 13:21
عزیز وقتی چیزی نمیدونی نظر نده!همه نسخه های بازی برای PC هستند!اصلا این بازی اصالتا برای PC هستش!
فکر کنم سوتفاهم شده. من در جواب یکی از دوستان که گفته بعد از نسخه chaos theory چند شماره اومد اینو گفتم. من از طرفدارن سام فیشر هستم و همه شماره های Splinter Cell رو برای کامپیوتر بازی کردم.همین طور از علاقه مندان بدجور یوبی سافت هستم

pedram_sad
21-01-2010, 16:00
شما هم وقتی چیزی نمیدونی لازم نیست این همه با قاطعیت حرف بزنی
حد اقل 4 تا دلیل میتونی جمع کنی

این بازی اولین نسخش در تاریخ 17 نوامبر 2002 برای Xbox اومد و بعدا حدودا 3 ماه بعد برای pc و بقیه platform ها اومد
پس بازی اصالتش ماله xbox هست :

One of the most popular, most successful, and best looking games for Microsoft's Xbox is now on the PC

Masoud King
22-01-2010, 15:38

یوبی سافت در یک گفت گوی زنده در فیس بوک اعلام کرده که زمان قسمت کمپین بازی بین 12 الی 16 ساعت هستش!!
همچنین در مورد تاخیر یک ماهه بازی اینطوری گفته شده که احتیاج به زمان بیشتری برای پالایش بازی داشتند!

Reza Azimy_RW
22-01-2010, 18:23
سلام
تاریخ انتشار بازی کی هست ؟

vahidgame
22-01-2010, 18:28
بازی در تاریخ 30 آوریل منتشر میشه یعنی حدود 3 ماه دیگه.

Bs_panzer
22-01-2010, 19:07
خبری از بخش co-op و مولتی پلیر نیست ؟ منظورم خبر جدیده !!!

یه تریلر از co-op دیدم ماورا الکو-اپ بود !

ولی می خوام ببینم مولتی پلیرش مثه double agent هست ؟ به من که زیاد حال نداد

underworld
22-01-2010, 19:53
اینقدر بازی تاخیر خورد آخر نتونستیم قبل از مردنمون اینو بازی کنیم
خدای نکرده مگه شما از اونور دنیا پست میدی؟! :31:

یوبی سافت در یک گفت گوی زنده در فیس بوک اعلام کرده که زمان قسمت کمپین بازی بین 12 الی 16 ساعت هستش!!
همچنین در مورد تاخیر یک ماهه بازی اینطوری گفته شده که احتیاج به زمان بیشتری برای پالایش بازی داشتند!

خوب معلومه....توی فاصله زمانی که بین دو شماره آخر این بازی بوجود اومده میشد 2 تا اسپلینترسل ساخت!
یعنی حداقل 15 ساعت بازی
معلوم نیست بلاخره چقدر زمان براشون کافیه تا بازی رو پالایش کنن....میترسم من هم مثل hosseincode2008 تا اونموقع عمرم کفاف نده! :19: :31:

Guts
22-01-2010, 20:59
اینا هم مسخره کردن، تو GT تو CES بازی کرده بودن، میگفتن بخش Co-op اونقدر که باید و انتظار داشتن خفن نبوده و امیدوارم بازی تک نفرش بهتر باشه. شاید بازخورد کاربرا از Co-op باعث تأخیر بیشتر شده. آخرش شبه DarkVoid نشه خوبه، البته به اون افتضاحی بدون شک نمیشه ولی بعید نیست خیلی از انتظارا رو برآورده نکنه، بازی‌های جدید اکثراً اینطوری شدن.

mohammadaliarmin
23-01-2010, 00:48
با اتفاقی که برا DARK VOID افتاد می ترسم اینم بازی خوبی نشه:41:

Yi Yi
23-01-2010, 01:23
با اتفاقی که برا DARK VOID افتاد می ترسم اینم بازی خوبی نشه
چه ارتباط منطقی بین بد از آب دراومدن Dark Void با بد یا خوب از آب در اومدن این بازی وجود داره!؟

Guts
23-01-2010, 01:48
چه ارتباط منطقی بین بد از آب دراومدن Dark Void با بد یا خوب از آب در اومدن این بازی وجود داره!؟
کلاً هرچی بازی خفن که عین چی تو بوق و کرنا کردن و انتظارات زیادی هم ازشون می‌رفت، مزخرف از آب دراومد که نمونه بزرگش Dark Void بود نمونه‌های دیگه هم Saboteur،‌ RE5، Avatar، Prototype، Wolfenstein و چند بازی معروف دیگه (به نظر من حتی AC2 هم با اینکه فروش خوبی داشت ولی بازم اونجوری که باید راضی کننده نبود) البته نمیگم همه بازی‌ها بد شدن مثلا MassEffect 2 بدون شک یک Masterpiece هست. ولی با این همه تأخیر و این همه تو بوق کرنا کردن شاید این Splinter Cell هم به لیگ بازی‌های الکی خوش پیوست، البته شکی نیست به مزخرفی DarkVoid که یک افتضاح تمام بود نمیشه چیزی ساخت. ولی راضی کردن فن‌ها هم کار بشدت سختیه و فقط تعداد بسیار کمی از کمپانی‌ها مثل Boiware یا Blizzard هستن که همیشه فن‌های شادی دارن.

-----------------
اینم اضافه کنم،
به عنوان پیشبینی میگم (الان همه فحش میدن ولی عیب نداره چون من خودم همیشه به هرکی قبل از عرضه، از بازی بد می‌گفت فحش می‌دادم) بازیه مزخرف بعدی MaxPayne 3 میشه که همه فن‌ها رو ناامید میکنه البته می‌تونستم Boishock 2 هم بگم کاندیدای خوبی بود مخصوصاً بخاطر اینکه نفرات اصلی تیم سازنده رو هم از دست داد ولی به نظرم Bioshock 2 بازی خوبی میشه. کلاً امسال تعداد زیادی بازی قرار بیاد ولی عمراً فقط 9-8 تاشون بازی درست حسابی بشن (حالا همه فحش بدین). البته این نظر منه که بشدت سخت پسند هستم و زمان اینکه مزخرفات رو بازی کنم ندارم برای همین همیشه از بین بازی‌هایی که امتیاز بالای 9 میگیرن بازم یه تعدادی رو انتخاب می‌کنم بازی می‌کنم. (البته وقتی می‌گم مزخرف منظورم در حد DarkVoid نیست بیشتر منظروم بازیه که کاملاً راضیت نکنه)

pcali
10-02-2010, 10:39

خب چیز زیادی به انتشار بازی نموده فقط خدا کنه عقب نیفته که من اعصاب ندارم :34:

dr.vampire
11-02-2010, 01:44
چند روز دیگه تا انتشارش مونده ؟؟؟؟؟؟

Masoud King
11-02-2010, 14:25
چند روز دیگه تا انتشارش مونده ؟؟؟؟؟؟
دو ماه و دو روز دیگه منتشر میشه!

resident_evil
12-02-2010, 18:09
20 دقيقه ي اول بازي .

starn
22-02-2010, 17:06
بـــــــــــــــله دوستان اینجور که معلومه بعد از انتشار نسخه ی pc بازی باز هم ما نمی تونیم بازی کنیم تا یه راه حلی برای این مشکلی وصل بودن به اینترنت تا وقتی که دارید بازی می کنید کشف شه ( سیستم جدید و مذخرف یوبی سافت)

Guts
23-02-2010, 00:02
این بازی خیلی طرفدار داره اگر این قفل جدید کرک نشه خیلیا ناامید میشن، باید صبر کنیم تا ببنیم AC2 چی میشه.

halflife g
23-02-2010, 01:12
ديروز تريلر جديد رو ديدم(البته با تاخير چند روزه)....كف كردم ..بازي خيلي جالب واقعا اين بازي شاهكاري خواهد شد برا خودش...ببينين من كي گفتم