PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد طراحی تلفن گویا (منشی تلفنی)

CHAPTER
03-06-2009, 10:26
با سلام به همه دوستان
از دوستان کسی تجربه طراحی یه تلفن گویا (منشی تلفنی) رو دارند تقاضای کمک دارم.
می خوام یه منشی تلفنی طراحی کنم (با #C) که اگر تماسی با شماره مورد نظر شد یک پیغام برای کاربر پخش بشه و کاربر مثلا با انتخاب عدد 1 به داخلی 112 که مثلا امور مالی هست وصل بشه.
اصلا چه نیازهای سخت افزاری و یا نرم افزاری احتیاج هست؟ مودم خاصی باید تهیه کنم؟
با تشکر از همه دوستان

:11:

without_all
08-06-2009, 15:05
با سلام به همه دوستان
از دوستان کسی تجربه طراحی یه تلفن گویا (منشی تلفنی) رو دارند تقاضای کمک دارم.
می خوام یه منشی تلفنی طراحی کنم (با #C) که اگر تماسی با شماره مورد نظر شد یک پیغام برای کاربر پخش بشه و کاربر مثلا با انتخاب عدد 1 به داخلی 112 که مثلا امور مالی هست وصل بشه.
اصلا چه نیازهای سخت افزاری و یا نرم افزاری احتیاج هست؟ مودم خاصی باید تهیه کنم؟
با تشکر از همه دوستان

:11:

سلام دوست عزیز من چند روز پیش این تاپیکو خوندم چون اطلاعاتم خیلی خیلی کم بو گفتم صبر کنم شید یکی توضیح کامل بده.
با C# طراحی کردن تلفن گویا یه کم نا آشنایه شما باید از دستورات AT&T استفاده کنید
من هم میخواستم با C# یه برنامه ارسال SMS طراحی کنم که کار خیلی مشکلی بود ونتونستم
اگه شما کار کردن با دستورات AT&T رو به زبان دلفی سرچ کنید خیلی مطالب پیدا میکنید واگه بتونید اونارو به C# ترجه کنید امیدهایی هست .

با تشکر WOefuL

عــــلی
10-06-2009, 13:31
سلام دوست عزیز من چند روز پیش این تاپیکو خوندم چون اطلاعاتم خیلی خیلی کم بو گفتم صبر کنم شید یکی توضیح کامل بده.
با C# طراحی کردن تلفن گویا یه کم نا آشنایه شما باید از دستورات AT&T استفاده کنید
من هم میخواستم با C# یه برنامه ارسال SMS طراحی کنم که کار خیلی مشکلی بود ونتونستم
اگه شما کار کردن با دستورات AT&T رو به زبان دلفی سرچ کنید خیلی مطالب پیدا میکنید واگه بتونید اونارو به C# ترجه کنید امیدهایی هست .

با تشکر WOefuL

سلام دوستان عزیز.
اگه میشه لطفاً،خواهشاً اگه در مورد موضوعی اطلاعات کافی ندارید جواب ندید چون اینطوری اطلاعات دیگران رو پایین میارید.ممنون.(و اصلاً هم دات نت رو با دلفی مقایسه نکنید!!)

خوب بریم سراغ دوست عزیزمون من تا جایی که میتونم کمکت میکنم.شما برای اینکه بتونی با کسی تماس بگیری نیاز به یک سخت افزار مودم داری.واگه میخوای که در زمان تماس شماره طرف رو بگیری مودم شما باید Caller ID داشته باشه...

خوب کد زیر در سی شارپ موردم سیستم شما رو پیدا میکنه:(البته باید یک کنترل SerialPort رو برنامتون باشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عددی که این پروسیجر برمیگردونه پورت مودم شماست شما بوسیله این پورت میتونین با موردم سیستم خودتون ارتباط برقرار کنید.

حالا کد زیر رو به دکمه یا باتون اضافه کنید:

حالا برای گرفتن شماره تماس باید رویداد DataReceived کنترلتونو فعال کنید سپس کد زیر رو توش بنویسید:

اینو هم بگم که ابتدا باید پیغام زیر رو به مودم بفرستید:

قربانت یا علی مدد:11:.

morTeza.cs
25-05-2011, 22:00
سلام. میدونم این تاپیک یکم قدیمیه ولی من این کارا رو انجام دادم ولی یه مشکلی دارم.
من یه مودم اکسترنال نصب کردم و دفعه اول همه چی خوب انجام شد اما وقتی برنامه رو بستم انگار مودم هنوز قطع نشده، یعنی وقتی سیم تلفن رو به مودم وصل می کنم (اگه حتی مودم به کامپیوتر وصل هم نباشه) تلفن اشغال میشه و وقتی بهش زنگ میزنم بوق اشغال میزنه. دیگه حتی با هایپر ترمینال هم نمیشه کار کرد. کسی میدونه مشکل از چیه ؟