PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مثل هميشه مشكل به ظاهر عجيب و حل نشدني

sinasadeghi
03-06-2009, 01:36
سلام دوستان . نميدونم جاي درستي مشكلمو مطرح كردم يا نه؟اگه نكردم پيشاپيش خيلي معذرت ميخوام!!!!:46:

من سيستمم ويندوزش بوت نميشه يعني تا اون مرحله مياد كه آرم ويندوز XP مياد و زيرش از همين آبيا رد ميشه:31:

بعدش هنگ ميكنه و من مجبورم ريستش كنم.خواستم با سي دي ويندوز بيام بالا ريكاور كنم يا اگه نشد ويندوز نصب

كنم ولي جالبه كه بازم تا اون مرحله لود فايل ها اول اول كار ميره و بازم هنگ ميكنه و اصلا به مرحله نصب يا ريكاوري نميرسه:19: و من مجبورم خاموشش كنم. safe mode و

last good known configuration هم منوشون مياد ولي اونارو هم كه ميزنم در مرحله بوت هنگ ميكنن. هارد مشكلي نداره جاي ديگه تستش كردم ويندوز روش نصب ميشه. كابلشو هم همين طور.خيالتون از بابت سي دي ويندوز هم راحت باشه.هارد گير نياوردم رو سيستم خودم بندازم و سيستمو تست كنم. هرچند كه علما همه گفتن همچين مشكلي از هارد يا كابله ولي من دلايلي غير اينا ميخوام.

با تشكر منتظر راهنمايي هاي شما دوستان عزيز هستم

Hossein bandarie
03-06-2009, 08:55
اين يكي احتمالش كمه ولي باز امكان داره .
RAM رو هم چك كنيد .

mkIANI_en
03-06-2009, 10:00
سلام دوست عزیز
یکی از دوستان من هم این مشکل رو داشت بعد فهمید مشکل از فن سی پی یو بوده شما فن رو ببین خوب کار میکنه یا نه ( باید خیلی روون بچرخه و یه کم با سرعت )

Mohsen_Hoseyni
03-06-2009, 12:56
فن رو باز كن تميزش كن دوباره درست سر جاش ببند اگه بازم مشكل داشت يه رم ديگه بنداز امتحان كن يه چيز ديگه كه شايد بي ربط باشه power رو هم چك كن اگه مشكل داشتي.