PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبكه كردن Adsl

vahid114
14-02-2006, 10:53
من يك شبكه Lan دارم كه هركدوم از كامپيوترهاي اون داراي IP ثابت هستند و يك اشتراك ADSL با مودم مخصوص شبكه (روتر) و مي‌خوام اينترنت رو بين بعضي از كاربران به اشتراك بگذارم ولي مشكل اينجاست كه براي اينكه بتونن از اينترنت استفاده بكنن بايد اون IP ثابت رو بردارم و بگذارم كه از طرف خود ISP يك IP به اونها اختصاص داده بشه ولي من IP هاي ثابت Lan خودم رو احتياج دارم حالا هر كي مي‌تونه كمك كنه ياعلي. (لطفا قدم به قدم توضيح بدين)
متشكرم

MasterData
14-02-2006, 17:21
فكر نمي كنم
من الان همين امكانات شما رو دارم و اي پي سيستمها هم ثابت هستند
شما اون رنج اي پي كه در تنظيمات مودم قرار ميديد بايد سيستمهاي شما هم در همون رنج باشند

vahid114
15-02-2006, 13:38
فكر نمي كنم
من الان همين امكانات شما رو دارم و اي پي سيستمها هم ثابت هستند
شما اون رنج اي پي كه در تنظيمات مودم قرار ميديد بايد سيستمهاي شما هم در همون رنج باشند

MasterData جان
اون مشكل رو حل كردم الان شبكه هم ip ثابت خودش رو داره و هم از اينترنت استفاده مي‌كنه و تغيير رنج ip هم از لحاظ امنيتي جالب نيست (اگر خواستي از NAT استفاده كن از امكانات خود ويندوز سرورها)

al asghari
15-02-2006, 13:41
من از isa استفاده مي كنم

seyyed.ali
15-02-2006, 13:47
میتوتی از VPN استفاده کنی که یکی از سیستم ها رو به عنوان سرور VPN انتخاب کنی و بقیه ی اونایی که قراره متصل به اینترنت باشن بهش وصل شن و این یکی از کاربرد های VPN هستش و قول میدم که جواب میده اما توانایی توضیح دقیقشو ندارم از مدیران تقاضا میکنم که اگه میتونن توضیح بدن شایدم تاپیکی در این مورد باشه
thats all

vahid114
15-02-2006, 14:00
متشكرم از همكاريتون از همون Nat همراه با Vpn كه از امكانات ويندوز سرور 2003 هستش استفاده كردم و مشكل حل شد
بازم ممنونم