PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال ؟ در مورد جوملا ||| فایل پی دی اف نمی تونم بزارم

TbzMan
01-06-2009, 11:25
سلام

لطفا بگید چه جوری میتونم فایل پی دی اف رو از کامپیوترم به جوملا بزارم ؟

جایی توی افزودن مطلب پیدا نکردم که بروووز داشته باشه که من از اونجا آپلود کنم

مرتضی nvcd
01-06-2009, 11:47
تو كدوم قسمت می خوای بزاری؟.. اگه می خوای به عنوان یه فایل اپلودی بزاری تا بعدا كسایی دانلودش كنند كه باید حتما یه سیستم اپلود دانلود براش درست كنی كه كامپوننتش هست ... داكمن و غیره

اما اگه می خوای بزاری زیر مطلب مثلا همین ضمیمه تو پست های پی سی ورد ... یه كامپوننت هست به نام Attachment تو خود سایت جوملا سرچ كنی پیداش می كنی ...

دیگه جور دیگه ای می خوای بزاری؟... یكم توضیح بده

TbzMan
01-06-2009, 14:16
تو كدوم قسمت می خوای بزاری؟.. اگه می خوای به عنوان یه فایل اپلودی بزاری تا بعدا كسایی دانلودش كنند كه باید حتما یه سیستم اپلود دانلود براش درست كنی كه كامپوننتش هست ... داكمن و غیره

اما اگه می خوای بزاری زیر مطلب مثلا همین ضمیمه تو پست های پی سی ورد ... یه كامپوننت هست به نام Attachment تو خود سایت جوملا سرچ كنی پیداش می كنی ...

دیگه جور دیگه ای می خوای بزاری؟... یكم توضیح بده

کامپوننتشو می تونی معرفی کنی

من میخوام مثلا یه مطلبی گذاشتم سایت وسط نوشته ها بزنم برای مشاهده فایل پیدی اف اینجا کلیک کنید و بعد از کلیک از هاست برداره و اجرا کنه

فقط نمیتونم به هاست انتقال بدم !!!!!

مرسی

مرتضی nvcd
01-06-2009, 14:57
خوب اگه اینجوریه كه بهتره یه جای دیگه اپلود كنی ....مثل راپید شر و غیره ... تا هم رو هاستت فضا نگیره و هم بتونی لینك بدی ...

در هر صورت برای اینكه بتونی تو جوملا دانلود شدنیش بكنی باید كامپوننت دانلود اپلود راه بندازی ..

اون ضمیمه رو برات اپلود می كنم لینك می دم ...

TbzMan
02-06-2009, 11:23
خوب اگه اینجوریه كه بهتره یه جای دیگه اپلود كنی ....مثل راپید شر و غیره ... تا هم رو هاستت فضا نگیره و هم بتونی لینك بدی ...

در هر صورت برای اینكه بتونی تو جوملا دانلود شدنیش بكنی باید كامپوننت دانلود اپلود راه بندازی ..

اون ضمیمه رو برات اپلود می كنم لینك می دم ...

باشه مرسی عمو مرتضی:10::11: