PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشخصات روز اول ایمیل (راهنمایی)

mrhmix
01-06-2009, 08:01
با سلام. دوستان فکر کنم زدن چنین تاپیکی به درد بخوره..روز اول در یاهو وقتی عضو میشویم چند سوالی از ما پرسیده میشود که در صورت فراموش کردن پسور و یا حتی هک شدن ایدی به راحتی در عرض چند دقیقه میتونیم اگر این مشخصات رو به خاطر داشته باشیم ایمیل خود را پس بگیریم و مجدد به راحتی استفاده کنیم. میخواستم بدونم از کجا میتوانیم مشخصات ایمیل خودمان را ببینیم و جایی یاد د اشت کنیم؟ اگر کسی آموزشی برای این کار دارد ممنون میشم.:40:

ENTEZAR
01-06-2009, 08:26
تا جایی که من می دونم نمیشه.
می دونی چرا؟
چون اگه یه نفر ایمیل تو را هک کنه با داشتن اون اطلاعات می تونی بری و پسورد را گیر بیاری و جالا اگه بشه از توی ایمیل این مشخصات را دید اون کسی که ایمیل را هک میکنه میره مشخصات را میبینه

پس نتیجه میگیریم که هیچ راهی وجود نداره. برای همینه که وقتی ایمیل را می سازی آخر کار یاهو این مشخصات را دوباره نشونت میده.

mrhmix
01-06-2009, 11:38
تا جایی که من می دونم نمیشه.
می دونی چرا؟
چون اگه یه نفر ایمیل تو را هک کنه با داشتن اون اطلاعات می تونی بری و پسورد را گیر بیاری و جالا اگه بشه از توی ایمیل این مشخصات را دید اون کسی که ایمیل را هک میکنه میره مشخصات را میبینه

پس نتیجه میگیریم که هیچ راهی وجود نداره. برای همینه که وقتی ایمیل را می سازی آخر کار یاهو این مشخصات را دوباره نشونت میده.

اما فکر کنم بشه هاا.. چون یادم نیست کجا بود اما یه روز یه سایت ایرانی دیدم یاد داده بود اما گمش کردم :13: