PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دیدن و ادیت کردن فیلم

wahid2003vj
14-02-2006, 08:21
بسمه تعالی

با سلام خدمت دوستان
شاید اینجا مکان مناسبی برای طرح این مشکل نباشه ولی جای بهتری رو پیدا نکردم و همینجا از دوستان پوزش می طلبم.
والا مشکل ما از جایی شروع شد که یکسری از فیلم هایی که برام خیلی مهم بودن بر اثر اتفاقی حدود 2 سال پیش پاک شدن و من در اون زمان با کلی تلاش بوسیله نرم افزارهایی مثل Easy Recovery وGet Data Back تونستم فیلم ها رو بازیابی کنم که البته تغییراتی در اونها اینجا شده بود مثل کم شدن زمان فیلم ها و همچنین الحاق دوتا فیلم به هم دیگه خوب این مسئله مشکل اصلی نبود در واقع مشکل اصلی هنگام پخش فیلم اتفاق میافتاد به نحوی که من با مدیا پلیر ویندوز نمیتوانستم تمام فیلم رو ببینم یعنی تعداد زیادی از فریم های فیلم رو بدون پخش رد میکرد و عملیات برنامه play فیلم خیلی کند پیش میرفت ولی باز طبق تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم با پلیری به نام VLC این مشکل حل میشه و دقیقا همینطوری بود با این نرم افزار فیلم به راحتی پخش میشد و از گیر کردن و کندی در عملیات حاضر کردن خبری نبود و لی باز مشکلی که در این جا جود داره این هست که من در حال حاضر نیاز به ادیت کردن فیلم ها دارم که این نرم افزار VLC هم نمیتونه کمکی به من بکنه حال از همه شما دوستانی که میتوانند به من کمک کنند خواهش میکنم به من کمک کنند . و اگر سوال خاص دیگر هم بود من در خدمت شما هستم .

هم اکنون نیازمند یاری سبز تان هستیم

reza12100
14-02-2006, 10:26
برای edit چه نرمافزاری را امتحان کردی و هنگام ادیت چه مشکلی پیش میاد ؟
مشکل برای Edit کردن با نرمافزار adobe primere نباید وجود داشته باشه چون میتونی فریم به فریم فیلم را ادیت کنی

wahid2003vj
14-02-2006, 18:41
با سلام
مشکل اصلی این هست که این برنامه های ادیت(video Stedio) خودشون فریم ها رو میدزدن و من در خروجی فیلمی میخوام که بدون کند شدن و گیر کردن بتونم نمایش بدم در واقع فیلم روان باشد

با تشکر

reza12100
14-02-2006, 19:54
پشنهاد میکنم چندتا برنامه ادیت مثل
ulead video
pinace studio
adobe primiere
را امتحان کنید اگر نتیجه نداد
راه حلی که به ذهن من میرسه اینکه فیلم مورد نظرتون را با vlc پخش کنید و در همان زمام پخش ان را ضبط کنید
که اگر کارت tv داشته باشید چه بهتر در غیر این صورت باید از برنامهای که از صفحه دسکتاپ فیلم برداری میکنه استفاده کنید

wahid2003vj
15-02-2006, 10:52
با سلام
ممنون از راهنمایی تون خودم هم به همین جا رسیده بودم
حالا میتونید یه نرم افزار خوب برای این کار معرفی کنید

reza12100
16-02-2006, 20:52
یک نرمافزار خوب برای این کار Camtasia
download:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

crack:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wahid2003vj
26-02-2006, 00:06
سلام
من این نرم افزارو گرفتم نصب کردم ولی ارور میده بعد هم میره
چی کار کنم

wahid2003vj
27-02-2006, 12:57
جواب نبود