PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن مروگر در google

hhhh_1360
31-05-2009, 14:33
سلام به دوستان عزیز من در کافی نت هر کار کردم که بتوانم نوشته ها یا آدرس های که داخل google را نوشته ام را بتوانم پاک کنم نشد به چه طریق می شود تمام آدرس های را در مروگر ها مثل فایر فاکس را پاک کرد

Mahdi/s
31-05-2009, 15:12
سلام..............

کافیه از طریق

-------- control panel--------------->net work and internet connections ----------->internet options ------>delete ---------delete all

همین.............

hhhh_1360
31-05-2009, 22:31
سلام دوست من همه این کارها را انجام دادم ولی پاک نشد مشکل من فقط آدرس های داخل مروگر google نوشته شده است می باشد در مروگر فایر فاکس

Mahdi/s
31-05-2009, 23:09
سلام دوست من همه این کارها را انجام دادم ولی پاک نشد مشکل من فقط آدرس های داخل مروگر google نوشته شده است می باشد در مروگر فایر فاکس

آهان ...فهمیدم....شرمنده...من اشتباه متوجه شده بودم......با اون کار فقط history کامپیوترت پاک میشه...تو گوگل خیلی چیزا هست..منظورم ادرساشه...مثلا مینویسه...چندبار سرچ شده...اما تو اونارو تا حالا سرچ نکردی...پس فکر نکم....بشه پاکشون کرد......برای شما...مگه اینطوری نیست.....
فقط اونایی هست که سرچ کردی؟؟؟....یا اونایی که خودش میزنه؟؟؟

hhhh_1360
01-06-2009, 14:17
سلام فقط آدرسهای که خودم سرچ کردم می آید که حتی به صورت work offline هم در google آدرسها می آید واین مشکل من هست

Mojtabaf
01-06-2009, 23:28
سلام به دوستان عزیز من در کافی نت هر کار کردم که بتوانم نوشته ها یا آدرس های که داخل google را نوشته ام را بتوانم پاک کنم نشد به چه طریق می شود تمام آدرس های را در مروگر ها مثل فایر فاکس را پاک کرد

خوب دوست عزیز شما Content هارو پاک کردین ؟

فایل های اینترنتی چطور ؟ و کوکی ها ؟

اگه این سه تا پاک بشه به نظر من کاملا مشکل شما بر طرف میشود ( اگه هم نشد History رو هم پاک کنید ) .

picher_s
02-06-2009, 06:52
سلام

به اینها Form میگن

در مسیر زیر نحوه پاک شدنشون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر جستجو میکردید تو فروم قبلا هم پاسخ داده شده بود.

موفق باشید.