PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید رم DDR2 1066

Mostafa.yey
31-05-2009, 14:24
سلام
می خوام رم 2 گیگ باس 1066 بخرم ولی موندم چه مارکی بخرم
بین KingMax و پاتریوت موندم
تقریبا یه قیمت هستند
از لحاض کیفیت و سرعت کدوم بهتره.
تازه سیستم رو هم اورکلاک می کنم!

mhv_kntu
31-05-2009, 14:57
چند قیمت دارین؟
پاتریوت چند مدل مختلف داره کدومش رو میگین؟

Mostafa.yey
31-05-2009, 15:26
نمیدونم
طرف گفت باید واست از تهران گیر بیارم
قیمت داد 30500 با 4 تومن هزینه تیپاکس

mhv_kntu
31-05-2009, 15:38
تو این رنج همون کینگ مکس رو بگیر.

saeed_iq
31-05-2009, 15:58
با سلام.دوست عزیز ماک ژل از همه ماکها بهتره و همین قیمتها هم هست.

Mostafa.yey
31-05-2009, 16:27
حالا ژل از کجا پیدا کنم!!!
در مورد کینگ مکس نظرتون چیه ؟
مارک معتبر و خوبی هست؟
جنس ریمارک(تقلبی) این مارک هم تو بازار وجود داره؟
بخوام CPU رو اورکلاک کنم رم جواب می ده؟

mhv_kntu
31-05-2009, 16:46
بخوام CPU رو اورکلاک کنم رم جواب می ده؟
جواب میده دوست عزیز.
ژل هم اصلا تو رنج قیمتی که شما می خوای نیست.

graphic1
01-06-2009, 23:44
سلام
به نظر شما 1 رم 2گیگ 1066 بگیرم یا دوتا 1گیگ 1066 ؟ دلیلتون رو هم بگید.
Giel انتخاب خوبی هست؟ برای کارهای 3D max خوبه؟ قیمت این مدلش چنده؟
من تا 50 تومن میتونم برای رم خرج کنم.

Professor Massoud
02-06-2009, 11:16
به نظر شما 1 رم 2گیگ 1066 بگیرم یا دوتا 1گیگ 1066 ؟ دلیلتون رو هم بگید.
2 تا بهتره ، چون دوال چنل میشه و رمها وظایف رو تقسیم می کنند .

Giel انتخاب خوبی هست؟ برای کارهای 3D max خوبه؟ قیمت این مدلش چنده؟
به نظر من برندی هست که ارزش خرید نداره . با صرف هزینه کمتر ، میشه رمهای بهتری نسبت به رمهای Geil خرید .
البته این سوال که برند خوبی هست یا نه ، درست نیست .

من تا 50 تومن میتونم برای رم خرج کنم.
میتونید 2 تا رم 2 گیگ 800 با برند پاتریوت بخرید . یکمی هم بیشتر خرج کنید میتونید OCZ Gold 2X2GB بخرید . البته بستگی به مادربرد هم داره که 4 گیگ رو ساپورت کنه ( مادربردهای جدید ساپورت میکنند - خیلی از قدیمیها هم همینطور ! :دی )

aron110
02-06-2009, 22:39
با سلام.دوست عزیز ماک ژل از همه ماکها بهتره و همین قیمتها هم هست.
دوست عزیز قیمت رم Geil بالای 45000 تومنه تو تهران

MVP77
02-06-2009, 22:57
آقا مسعود من میخوام رم بخرم و اصلا هم نمیخوام اور کنم شما تا 100 تومن چه رمهایی پیشنهاد میکنین که با مادربرد گیگا UD3R مچ باشه البته با باس 1066 ؟ به نظرتون 4 گیگ بگیرم یا 8 گیگ ؟
در ضمن ویندوز 7 هشت گیگ رم رو میتونه شناسایی کنه ؟

ممنون

Professor Massoud
03-06-2009, 09:05
آقا مسعود من میخوام رم بخرم و اصلا هم نمیخوام اور کنم شما تا 100 تومن چه رمهایی پیشنهاد میکنین که با مادربرد گیگا UD3R مچ باشه البته با باس 1066 ؟ به نظرتون 4 گیگ بگیرم یا 8 گیگ ؟

گمان کنم ویندوز 7 هشت گیگ رم رو شناسایی میکنه ، ولی 8 گیگ رم خیلی زیاده و هیچ نرم افزاری بهش احتیاج نداره . فکر نمیکنم به این زودیها بتونید از کارایی 8 گیگ رم استفاده کنید !
بنابراین فعلا 2 تا رم 2 گیگ TeamGroup Xtreme با باس 1066 بخرید که 80 تومنه . از برندهای دیگه هم میتونید استفاده کنید ، مثل Corsair DHX یا Crucial Ballistix و اگه پیدا شد Kingston HyperX هم رم خیلی خوبیه .
البته چون گفتید اور نمیکنید ، من یاد رمهای Patriot افتادم ، ولی حیفه با این بودجه رم پاتریوت با هیتسینک آبی بخرید ! اگه Blood iron رمهای Patriot هم بود میتونید بخرید.
پس فعلا 4 گیگ بخرید ، در آینده اگه نیاز شد 4 گیگ دیگه اضافه کنید .

a6l3i
03-06-2009, 09:17
سلام
واسه Asus-P5Q C و Intel- Q9550 ، دو گیگ DDR2 - 1066 میخوام. چی پیشنهاد میکنید؟ ( تا 80 تومن )
اهل اورکلاک واسه بازی نیستم و واسم performance و سرعت بالا مهمه .

1) Geil - Plus Ultra - 1066 - 2 gig- Dual - 4-4-4-12 گزینه خوبیه ؟ گارانتی اصلیش چیه؟ ( تو دفترچه خود مادربرد تائیدش کرده )
2) G.Skill تو همین رنج مشخصات چطوره؟ گارنتی اصلیش چیه؟ ( تو دفترجه مادربرد این رو تائید کرده : DDR2 1066 2048MB(Kit of 2) 5-5-5-15 )
3) این لیست برندها و مدل های مورد تائید Asus هستش. چی بگیرم ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون . . .

Hammer
03-06-2009, 14:30
در ضمن ویندوز 7 هشت گیگ رم رو میتونه شناسایی کنه ؟

ممنون
منم بهت پیشنهاد می کنم الان پولتو بیخودی واسه 8 گیگ رم هدر ندی . 2 تا 2 تا 2 سال دیگه کافیته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_iq
03-06-2009, 15:45
با سلام.اقا ژل تقلبی نداره نمونه مشابه هم نداره.
در ضمن این دوستی که گوفتن ژل تو رنج قیمت شما نیست هم یه مقدار کم لطفی کردن.
ژ ل بهترین رم موجود با کمترین نوسان و تلفات هست.

Reza Azimy_RW
03-06-2009, 21:58
من توی بازیهای خیلی سنگین رم 2 گیگ رو با 4 گیگ کینگ مکس 1066 مقایسه کردم هیچ تاثیری نداشت . حتی 1 فریم هم توی سرعت بازی یا ویندوز ( ویستا و اکس پی ) تاثیر نداشت . من خودم تست کردم . گفتم دوستان بدونن الکی پول برای رم بیشتر از 2 گیگ ندند !! توی بازیهایی مثل :
GTA IV
Assassins
Lost Planet
و نرم افزارهایی مثل تری دی مکس و ...
( اگه باور نمیکنید خودتون امتحان کنید !! )

Professor Massoud
03-06-2009, 23:29
من توی بازیهای خیلی سنگین رم 2 گیگ رو با 4 گیگ کینگ مکس 1066 مقایسه کردم هیچ تاثیری نداشت . حتی 1 فریم هم توی سرعت بازی یا ویندوز ( ویستا و اکس پی ) تاثیر نداشت . من خودم تست کردم . گفتم دوستان بدونن الکی پول برای رم بیشتر از 2 گیگ ندند !! توی بازیهایی مثل :
GTA IV
Assassins
Lost Planet
و نرم افزارهایی مثل تری دی مکس و ...
( اگه باور نمیکنید خودتون امتحان کنید !! )

شما اشتباه تست کردید دوست عزیز ! من نمیدونم سیستم شما چی هست ، و از چه قطعاتی استفاده میکنید ، ولی سایتهای بزرگ به نتیجه برعکس شما رسیدند !!
تو بنچمارک پایین ، تفاوت رمهای 4 و 2 و 8 گیگ رو در لود بازیهای مختلف می بینید . هر کدوم در زمان کمتری بازیها رو لود کرده ، دارای کارایی بیشتری هست . برتری کاملا محسوس رم 4 گیگ بر 2 گیگ رو مشاهده کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم تفاوت کارایی از یک سایت دیگه :

graphic1
04-06-2009, 01:57
آقا من رم برای کارهای نسبتاً سنگین 3D max میخوام. 2*2 Patriot خوبه؟ تا 50 تومن. برای اورکلاک هم مشکلب نداشته باشه!

D3vil_A
04-06-2009, 02:04
آقا من رم برای کارهای نسبتاً سنگین 3D max میخوام. 2*2 Patriot خوبه؟ تا 50 تومن. برای اورکلاک هم مشکلب نداشته باشه!
نه خیر رم های Patriot Blue Heatsink جدودا 42 تومن هست.
با 50 تومن
2x2GB OCZ Godl/Corsair Xms2 میشه خرید.

شما اشتباه تست کردید دوست عزیز ! من نمیدونم سیستم شما چی هست ، و از چه قطعاتی استفاده میکنید ، ولی سایتهای بزرگ به نتیجه برعکس شما رسیدند !!
تو بنچمارک پایین ، تفاوت رمهای 4 و 2 و 8 گیگ رو در لود بازیهای مختلف می بینید . هر کدوم در زمان کمتری بازیها رو لود کرده ، دارای کارایی بیشتری هست . برتری کاملا محسوس رم 4 گیگ بر 2 گیگ رو مشاهده کنید :

مسعود در کل 8GB تاثیر زیادی فعلا نداره!(در مقدار فرم) در لعو بازی هم بستگی به سایر قطعات داره.
یک سری بنچ در این رابطه توی قسمت بحث در رابطه با انواع برند ....... هست.
در کل من توصیه نمیکنم 8GB رم رو.2GB هم مقدارش کمه برای Win Vista به مشکل بر میخورید. و همچنین گاهی اوقات در Win XP .

Hammer
04-06-2009, 11:22
به نضر من هم خوبه . مشکلی نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a6l3i
04-06-2009, 11:54
کجاست یاری کننده ای که مرا یاری کند؟

سلام
واسه Asus-P5Q C و Intel- Q9550 ، دو گیگ DDR2 - 1066 میخوام. چی پیشنهاد میکنید؟ ( تا 80 تومن )
اهل اورکلاک واسه بازی نیستم و واسم performance و سرعت بالا مهمه .

1) Geil - Plus Ultra - 1066 - 2 gig- Dual- 4-4-412 گزینه خوبیه ؟ گارانتی اصلیش چیه؟ ( تو دفترچه خود مادربرد تائیدش کرده )
2) G.Skill تو همین رنج مشخصات چطوره؟ گارنتی اصلیش چیه؟ ( تو دفترجه مادربرد این رو تائید کرده : DDR2 1066 2048MB(Kit of 2) 5-5-5-15 )
3) این لیست برندها و مدل های مورد تائید Asus هستش. چی بگیرم ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون . . .

Reza Azimy_RW
04-06-2009, 13:10
تو بنچمارک پایین ، تفاوت رمهای 4 و 2 و 8 گیگ رو در لود بازیهای مختلف می بینید . هر کدوم در زمان کمتری بازیها رو لود کرده ، دارای کارایی بیشتری هست . برتری کاملا محسوس رم 4 گیگ بر 2 گیگ رو مشاهده کنید :WOW !!!
مگه میشه !!!
میشه یکم در مورد اون مقایسه ها توضیح بدید ؟
فریم ریت رو مقایسه کردند توی اون عکسها ؟ چجوریه جریانش ؟ یعنی سیستم من قطعات دیگش کم میاره که هیچ تاثیری نکرد ؟
سیستمم اینه :
VGA 1 GB 9500
CPU : Dual-Core E 5200
شاید اون مقایسه ها میزان پر شدن رم رو نشون میده ؟؟
چون مثلا وقتی با دو گیگ توی جی تی ای میزنه 90 درصد رم پر شده و با 4 گیگ میزنه 40 درصد پر شده خوب پس دیگه .... ؟؟؟

Professor Massoud
04-06-2009, 14:29
میشه یکم در مورد اون مقایسه ها توضیح بدید ؟
فریم ریت رو مقایسه کردند توی اون عکسها ؟ چجوریه جریانش ؟ یعنی سیستم من قطعات دیگش کم میاره که هیچ تاثیری نکرد ؟
سیستمم اینه :
VGA 1 GB 9500
CPU : Dual-Core E 5200
شاید اون مقایسه ها میزان پر شدن رم رو نشون میده ؟؟
چون مثلا وقتی با دو گیگ توی جی تی ای میزنه 90 درصد رم پر شده و با 4 گیگ میزنه 40 درصد پر شده خوب پس دیگه .... ؟؟؟
توضیح که دادم !
بنچمارک اولی ، سرعت لود بازیها رو با تست رمهای مختلف نشون میده ( بر حسب ثانیه ) .
بنچمارک دومی فکر میکنم که نوسانات FPS در بازی هست و در پایین هم میانگینش رو نوشته . مثلا در بازی Battle Field رم 4 گیگ ، 18 درصد نسبت به رم 2 گیگ بهتر بوده .
برای سیستم شما هم فکر میکنم به خاطر گرافیکتون ، تفاوت زیادی احساس نمی کنید . اگر در ویندوز ویستا و با بالاترین تنظیمات ( که گرافیک شما از اجرای بازیها در اون حد عاجزه ) رمها رو مقایسه کنید ، حتما نتیجه می گیرید . به خصوص در بازیهایی مثل GTA IV یا کرایسیس !

DISTUR
22-06-2009, 18:40
کجاست یاری کننده ای که مرا یاری کند؟
کیست که ما را یاری کند:31:
اقا منم میخوام این مادربرد رو بگیرم البته نوشته که تا باس 1333 ddr3جواب میده ولی این دوستمون میگه تو دفترچه این مدلها رو گفته بزارید بهتره .حالا میخوام بدونم این مدلا که دفترچه گفته رو بگیریم یا ocz 1333 ddr3رو بگیریم ؟؟؟:19::19::19:

DISTUR
24-06-2009, 14:06
کسی نیست ما را یاری کند:41::19:جواب این پست بالا رو بدید:4::15: