PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخلوط newfolder.exe و autorun.inf (نود فول آپ نمیشناسه)

sia0368
30-05-2009, 19:54
یه ویروس گرفتم که هر نوع وسیله پرتابلی مثل فلش یا هارد رو که وصل میکنم فایل exe به اسم و آیکن همان فولدری که در ریشه قرار دارد میسازد در ضمن نود 32 فول آپ هست ولی فقط autorun.inf رو میشناسه و پاک میکنه ولی خود ویروس رو نمیشناسه کسی راهی داره(البته فعلا مشکلی برام ایجاد نکرده)

saeed774
30-05-2009, 20:22
نود 32 به راحتي اين ويروس رو پاك ميكنه منتهي بعد پاك شدن ويروس ها، فايل هاي اصلي شما بصورت مخفي و سيستمي در ميان كه در اينصورت با فعال كردن گزينه هاي نشان دادن فايلاي مخفي و سيستمي در فولدر آپشن و راست كليك كردن روي فايلا و برداشتن تيك دو گزينه Read Only , Hidden مشكل حل ميشه .

sia0368
31-05-2009, 17:15
نود 32 به راحتي اين ويروس رو پاك ميكنه منتهي بعد پاك شدن ويروس ها، فايل هاي اصلي شما بصورت مخفي و سيستمي در ميان كه در اينصورت با فعال كردن گزينه هاي نشان دادن فايلاي مخفي و سيستمي در فولدر آپشن و راست كليك كردن روي فايلا و برداشتن تيك دو گزينه Read Only , Hidden مشكل حل ميشه .
تا الان که نشناختتش فقط فایلهای autorun.inf رو میشناسه و پاک میکنه ولی فایلهای exe به اسم و آیکن همون فولدرهایی که واقعا وجود دارند رو پاک نمیکنه و خودم دستی پاکش میکنم ولی اگر فلش رو قطع و وصل کنم دوباره اون فایلها ساخته میشن پس ویروس تو کامپیوتر من هست البته هنوز که بلایی سرم نیاورده