PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد اجرا کردن فایلی با پسوند exe ویندوز ریستارت میشه

chaparman
30-05-2009, 15:03
سلام به همه دوستان .
ویندوز من به ویروس smss.exe آلوده شده بود که با پاک کردن ویندوز از بین رفت هرچند کاسپراسکای پاکش کرده بود ولی بعد نصب ویندوز جدید
بعد اجرا کردن فایلی با پسوند exe ویندوز ریستارت میشه ! حتی وقتی کاسپراسکای رو اجرا می کنم و سیستم رو اسکن میکنه باز ریستارت میشه ! بعضی مواقع هم سیستم خود به خود ریستارت میشه !
لطفا به من در مورد حل این مشکل کمک کنید . منتظر نظرات شما دوستان هستم .

Amir Hossein
30-05-2009, 15:36
اينو امتحان كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
30-05-2009, 16:53
شما از كدوم ورژن كسپرسكي استفاده ميكني ؟ اگر از نسخه 2010 استفاده ميكني منم اين مشكل رو باهاش داشتم .
تونستي يك عكس از تسك منيجرت بذار .

chaparman
30-05-2009, 18:23
خیلی ممنون . این فایلی که شما لینکش رو دادید چی هست ؟ و چیکارش کنم ؟

اينو امتحان كن

tekken god
30-05-2009, 18:35
سلام

خیلی ممنون . این فایلی که شما لینکش رو دادید چی هست ؟ و چیکارش کنم ؟
عزیز یه فایل exe یه دیگه !
اجراش کن ببین چی می شه .

chaparman
30-05-2009, 18:35
فکر می کنم حق با شما است چون کاسپراسکای به نرم اقزارهای شرکت pctools گیر میده مثلا با Spyware Doctor یا SpeedMyPc ( زمان اجرای این دو ) ریستارت میکنه . مال من ورژن 2009 هست !
کاسپراسکای را غیر فعال کردم و الان هیچ مشکلی ندارم ! همه نرم افزها به خوبی اجرا میشند و نصب میشه و ...!
عکس تسك منيجر :

شما از كدوم ورژن كسپرسكي استفاده ميكني ؟ اگر از نسخه 2010 استفاده ميكني منم اين مشكل رو باهاش داشتم .
تونستي يك عكس از تسك منيجرت بذار .

saeed774
30-05-2009, 20:18
هيچ مشكل و ويروسي تو تسك منيجر ديده نميشه . برنامه اي هم كه دوستمون معرفي كردن براي از بين ويروس Smss.exe , Lsass.exe, kazme ghaye هست و باهاش ميتوني خرابكاري هاي ويروسو تصحيح كني .

chaparman
31-05-2009, 11:41
دستت درد نکنه ممنون . در مورد این نرم افزاری که دوستمون معرفی کردند هم به من حق بدید احتیاط کنم .

هيچ مشكل و ويروسي تو تسك منيجر ديده نميشه . برنامه اي هم كه دوستمون معرفي كردن براي از بين ويروس Smss.exe , Lsass.exe, kazme ghaye هست و باهاش ميتوني خرابكاري هاي ويروسو تصحيح كني .

chaparman
31-05-2009, 11:44
میگم الان باید من کاسپراسکای 2009 خودم رو از سیستم پاک کنم ؟ چون با هر اجرا شدن فایل اجرای با پسوند exe کامپیوتر ریست میشه ! این کاسپراسکای 2009 هم عجب چیز مزخرفیه !!!

picher_s
31-05-2009, 12:12
میگم الان باید من کاسپراسکای 2009 خودم رو از سیستم پاک کنم ؟ چون با هر اجرا شدن فایل اجرای با پسوند exe کامپیوتر ریست میشه ! این کاسپراسکای 2009 هم عجب چیز مزخرفیه !!!

نه!!

این سوال رو برید در بخشه نرمم افزار های امنیتی بپرسید.:21:

موفق باشید.

saeed774
31-05-2009, 12:14
من حدود 3 سال از كسپرسكي ورژن هاي مختلف استفاده كردم ولي تو اين مدت با خيلي از مشكلات نظير اجراي بعضي از بازي ها و ... شدم الان 1 سال هست كه به طرف نود كشيده شدم واقعا حرف نداره . ولي بايد حق داد كه فايروال اون به فايروال كسپرسكي نميرسه .
به نظر من شما مدتي از نود4 استفاده كنين تا اينكه نسخه 2010 كسپرسكي بصورت فول و بدون نقص در بياد اون موقع خواستين دوباره كسپر بنصبين .

chaparman
04-06-2009, 13:52
من کاسپراسکای رو به نسخه 7 برگردونم و مشکلم حل شد ! یعنی الان دیگه کامپیوترم ریست نمیشه !

من حدود 3 سال از كسپرسكي ورژن هاي مختلف استفاده كردم ولي تو اين مدت با خيلي از مشكلات نظير اجراي بعضي از بازي ها و ... شدم الان 1 سال هست كه به طرف نود كشيده شدم واقعا حرف نداره . ولي بايد حق داد كه فايروال اون به فايروال كسپرسكي نميرسه .
به نظر من شما مدتي از نود4 استفاده كنين تا اينكه نسخه 2010 كسپرسكي بصورت فول و بدون نقص در بياد اون موقع خواستين دوباره كسپر بنصبين .