PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته شدن یاهو ۳۶۰ درجه در ۲ ماه دیگر

satttanism
30-05-2009, 11:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از تقریباً ۲ سال بدون پشتیبانی ماندن ، در نهایت یاهو تصمیم به بستن کامل بلاگ و سایت اجتماعی معروف خود یعنی همان یاهو ۳۶۰ درجه در ۱۳ ماه‌ ژوئیه‌ گرفت. در طول چهار سال حضور ، این سایت هرگز از نسخه آزمایشی (Beta) خود خارج نشد.
در ایمیلی که برای کاربران آمده است ، یاهو گفته ” ما به صورت رسمی در حال بستن سایت یاهو ۳۶۰ در تاریخ ۱۳ ژوئیه ۲۰۰۹ هستیم برای تمرکز بیشتر برای ساختن پروفایل جدید ، فضایی که شما در آن میتوانید با کسانی که نیاز دارید ارتباط برقرار کنید. بنابر این شما باید قبل از این ماه تمامی اطلاعات ۳۶۰ خود را به پروفایل جدید انتقال دهید. بعد از ۱۳ ژوئیه ۲۰۰۹ اطلاعات موجود شما در سایت ۳۶۰ قابل دستیابی نخواهد بود. ”
یاهو ۳۶۰ در‌ مارس‌ ۲۰۰۵ شروع به کار نمود. این سایت هرگز در آمریکا سایت بزرگی نشد و بعد از ماه اکتبر ۲۰۰۷ یاهو تصمیم به توقف پشتیبانی از این سایت را گرفت.
این خبر بسیار ناراحت کننده ای است برای کسانی که بر روی ۳۶۰ وبلاگ نویسی میکردند ، یاهو راه حل های خود را برای ذخیره و یا انتقال وبلاگ کاربران به سایت های دیگر را در غالب آموزشی در این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده است .
ایرانیان زیادی نیز از این امکان یاهو برای ارتباط با دوستان خود استفاده میکردند که اینک باید به دنبال راه حل جدیدی باشند که ممکن است یاهو پیش پای آنها قرار دهد.

winbeta.net

SAMCRO
31-05-2009, 16:33
چه کار خوبی کردن دستشون درد نکنه ! خیلی مزخرف بودش این برنامه ها به نظر من !

ashi-khan
31-05-2009, 21:24
برادران
الان من یه ای دی جدید زدم.
رفتم 360ش رو درست کنم مث که دیگه نمیشه 360 جدید درست کرد !!!
کسی چک کرده ؟؟؟
حیاتیه ؟؟
یکی چک کنه به ما هم آمار بده.
ممنون