PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري چندتا رايتر به هم وصل كنم

signal
13-02-2006, 22:59
سلام
چطوري ميشه دو يا سه تا رايتر رو با هم استفاده كرد. يعني يه چيز رو روي چند تا رايتر همزمان رايت كرد. يعني چندتا رايتر رو به يه كيس نصب كرد...
ممنون

hesam
14-02-2006, 01:34
فکر نکنم ولی دستگاه های مخصوص همین کار هست
شاید بقیه بدونن

Dark-man
14-02-2006, 02:24
تا جايي كه منم مي دونم اين كار شدني نيستش

kaspersky
14-02-2006, 16:05
ميشه .من قبلا در جايي ديدم كه با برنامه اي مخصوص ميشه اين كارو كرد.توي اين برنامه همه رايتر ها را معرفي ميكنيم واون كار رايت رو مديريت ميكنه .بايد ببخشيد اسم اونو نميدونم فقط خواستم بدونيد كه اين كار شدني هست.(اين كارو توي يك نمايشگاه ديدم .كاش اسمشو سوال كرده بودم.)

کاپتان هادی
14-02-2006, 16:18
سلام
چطوري ميشه دو يا سه تا رايتر رو با هم استفاده كرد. يعني يه چيز رو روي چند تا رايتر همزمان رايت كرد. يعني چندتا رايتر رو به يه كيس نصب كرد...
ممنون
دوست عزيز مي شه وفرقي نميكنه شما رايترهات رو وصل مي كني به همون قسمت بستگي به مادر بوردت داره كه چند تا رو ساپورت كنه حداقل فكر كنم تا چهار تا بشه بعد خود نرو تنظيماتش رو داره كه مثلا با چند تا رايتر بخواي رايت كني درست در موقع رايت تنظيمات رو دقت كن

m_h_hadavi
14-02-2006, 18:50
يه دستگاه مخصوص اين كار هست كه فكر كنم 1 سيدي رام و 7 تا رايتر داره من توي نمايشگاه بهشت زهراي تهران ديدم كسي اسمشو مي دونه؟

OMID
14-02-2006, 19:10
بله همانطور که هادی جان گفتند این کار شدنی و خیلی هم ساده
شما باید یک نرم افزار رایت داشته باشید که قابلیت multiple record را داشته باشه
مثل nero و alcohol شما طبق روال معمول مراحل را انجام میدهید در هر دو نرم افزار در پنجره burn یک قسمت هست به نام multiple record که جلوش یه تیک هست اگر که اون تیک را بزنید موقعی که burn را میزنید پیغامی ظاهر میشود که رایترهایی که میخوایید باهاش سی دی رایت کنید را باید مشخص کنید رایترها را مشخص میکنید و رایت میکنید

-----------------------------------------------------------

يه دستگاه مخصوص اين كار هست كه فكر كنم 1 سيدي رام و 7 تا رايتر داره من توي نمايشگاه بهشت زهراي تهران ديدم كسي اسمشو مي دونه؟

سلام اسم این دستگاه دابلی کیتور هست .
که فقط یک به هفت هم نیست یک به یک و یک به سه و یک به هفت و یک به نه و یک به چهارده این دستگاه در ایران موجود هست ;)

signal
14-02-2006, 21:22
يعني ميشه حداكثر 3 تا رايتر رو نصب كرد. با كابلهاي سيدي رام و هارد؟

OMID
15-02-2006, 15:08
يعني ميشه حداكثر 3 تا رايتر رو نصب كرد. با كابلهاي سيدي رام و هارد؟

نه دیگه شما وقتی که یه سیدی رام و یه هارد داشته باشید میتونید در حالت عادی 2 تا رایتر دیگه نصب کنید
مگر اینکه هارد شما sata باشد تا بتونین 3 تا رایتر نصب کنید یا اینکه مادر بورد شما RAID داشته باشد تا بتونین رایترهای بیشتری را نصب کنید ;)

MOJTABA_OLAMA
13-04-2009, 22:11
سلام
با تشکر
در سایت هرچی گشتم نبود ولی اینجا بود

haj-saleh
01-08-2013, 22:08
سلام
RAID یعنی چی؟