PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت برنامه کودک

mohsen_blid
29-05-2009, 22:23
سلام خدمت دوستان
از شما دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارید من رو رهنمایی کنید
من هدفم ساخت برنامه کودک و ساخت برنامه کودک های کارتونی و ایمیشنی هست
می خوام بدونم چه نرم افزار های نیاز ه چه سیستمی می تونه کمک کنه منظور قیمته
حتی اگه چند سال هم به طول بکشه برای من می ارزه
می خوام بعد چند سال برنامه کودک های تمیزی درست کنم در حد یخبندان
ممنون میشم هر اطلاعاتی و هر نکته ای به نظرتون میرسه به من بگید تا بتونم ازشون استفاده کنم

maghzae-motefaker
29-05-2009, 22:54
ماشاالله به اين عظم اراده
براي ساخت عصر يخبندان ما رو هم صدا كن:31:
براي ساخت نرم افزار هاي زيادي هست كه مشهور ترينشون maya و 3ds max (لطفا نپرس كدوم بهتره)
تقريبا با يه سيستم معمولي هم ميشه كار كرد ولي براي ساخت عصر يخبندان بايد زياد خرج كني
حالا نظر دوستان هم بدوني بهتره

tatuy
29-05-2009, 23:36
سلام داداشم چقدراسم و چهرت آشناست.کوهنورد نیستی؟
خب باید بگم که کل مطلبو داداش فرید ارائه فرمودند.
واقعا این اراده شما تحسین برانگیزه.منم نرم افزارای max و maya و حتی xsi رو به شما پیشنهاد میکنم.
شما اینم باید بدونین که ساختن "انیمیشنی" چون عصر یخبندان زحمت زیادی میخواد.باید خیلی حرفه ای باشی
امیدوارم به هدفتم برسی.
در مورد سیستمتم برای این کارا بهتر تا حد امکان ram ,cpu,graphic card ها تو ببری بالا
بازم کاری داشتی ما در خدمتیم.
ولی بازم خیلی چهرت آشناست.همشهریه ما نیستی؟

SSS_HHH_OOO
30-05-2009, 00:40
خوب دوستان گفتن همه چیزو
فقط من بگم اینطوری فکر نکن میشه یه نفره عصر یخبندان ساخت
شما حتما میتونی با تلاشت به جایی برسی که تو یه تیم خوب بتونی این کارتون رو بسازی ولی یه نفری نمیشه
اینیمشن های سه بعدی تقریبا در اون سطح یک نفره غیر ممکن هستن
نرم افزار هم که دوستان گفتن
من فقط میتونم به اونا blender و cinema 4d رو اضافه کنم...
فقط سعی کن تا میتونی منابع انگلیسی پیدا کنی و با اونا پیش بری

88x88
30-05-2009, 08:15
خب ماشاالله این جا چندین حرفه ایه 3D کار داریم که به همه سوالامون جواب می دن ، که اینجا هم به شما جواب دادن و ما هم سود بردیم.
فقط می خوام شما رو از این اشتباه کوچیک دربیارم.
اینا برنامه ی کودک نیبستن.با یه همچین نامی به اینا دادن داری عظمت کار رو پایین میارید.
کارتون یا انیمیشن خیلی بهتر از برنامه کودکه. هر سال چندین انیمیشن ساخته می شه که خیلی از بیننده هاش بزرگ سالن.
اسم این تاپیک رو که دیدم فکر کردم می خوای یه چیزی تو مایه های اون ژله ای های که واقعا تو برنامه های کودک نشون می ده بسازی.
ولی این کار تک نفره واقعا یکم دور از انتظاره.
انیماتور های پیکسار که از بهترین ها هستن به صورت تیمی کار می کنن ولی بازم ساخت انیمیشن هاشون بیشتر از یه سال (حتی تا چهار سال) طول می کشه.
موفق باشی. من هم می خوام از همین کارا کنم.

mohsen_blid
30-05-2009, 10:26
از نظراتتون ممنونم
بله برای ساخت انمیشنی مثل عصر یخبندان یک نفره کار دشوار و زمان بری هست و برای ساخت این برنامه با صرفه زمانی و اقتصادی نیاز به یک گروه هست
اما اگه من نیاز باشه چهار سال براش وقت بزارم میزارم و حتما این کار رو می کنم
ممنون از همه شما دوستان عزیز

maghzae-motefaker
30-05-2009, 10:54
از نظراتتون ممنونم
بله برای ساخت انمیشنی مثل عصر یخبندان یک نفره کار دشوار و زمان بری هست و برای ساخت این برنامه با صرفه زمانی و اقتصادی نیاز به یک گروه هست
اما اگه من نیاز باشه چهار سال براش وقت بزارم میزارم و حتما این کار رو می کنم
ممنون از همه شما دوستان عزیز

:18:بابا دمت گرم كارت خيلي درسته
ولي اينو بدون در عين حال كه كار با نرم افزار هاي سه بعدي سازي لذت بخش در همون حال كا بر روي يك انيميشن بيشتر از 1 يا حداكثر 2 سال بسيار خسته كننده است.

tatuy
30-05-2009, 11:10
آقا تو آخر اراده هستی حتما این کارو بکن.ما خوشحال میشیم یه ایرانی بتونه یه انیمیشن در حد "عصریخبندان"بسازه امیدوارم
حتما این انیمیشنیرو که میخوای بسازی.
با آرزوی موفقیت برای شما تاتوی.