PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چسبوندن دو فايل ستاپ به هم

MESHKIPOSH
13-02-2006, 22:38
نرم افزاري براي چسبوندن دو فايل ستاپ setup به هم دیگه میخوام
یعنی دو تا برنامه با هم و در یک دایرکتوری نصب بشن ؟

لطفا لینک دانلودش رو با کرک و سریال نامبر بزارید ...

خیلی ممنون
خدا هرچی میخواین بهتون بده .. :rolleye:

Soda
13-02-2006, 23:02
يعني چي اونوقت ؟

MESHKIPOSH
14-02-2006, 11:34
يعني مثلا من يه برنامه با پاور پوینت ساختم وبراش Setup هم ساختم ولی برای اجرا به برنامه پاور پوینت نیاز داره
حالا من برنامه ای میخوام که ستاپ من رو با پاور پوینت ادغام کنه و در نهایت با نصب برنامه من پاور پوینت هم روی سیستم طرف نصب بشه ...

NoneForce
14-02-2006, 13:24
سلام
اگر برنامه شما تو ويندوز باشه بايد برنامه خودتون رو بچسبونيد به برنامه نصب ويندوز؟!
سوالتون رو بد طرح مي كنيد
فايلهاي پاورپوينت رو يا تبديل به فلش كنيد يا خودش يك پكيج واستون مي سازه كه ميتونيد اون پكيج رو هرجايي نصب كنيد و فايل خودتون رو هم نشون ميده

MESHKIPOSH
14-02-2006, 14:27
ببين من يه ستاپ براي اسلايدهايي كه در پاور پوينت درست كرده بودم ساختم
ولي نكته اينجاست كه من ميخوام به همراه ستاپي كه خودم ساختم نرم افزاره power point viewer نصب بشه ( بدون متوجه شدن کاربر )
حالا شما به من بگو که من برای رسیدن به این هدف چی کار کنم
---------------
( من اول میخواستم که اسلایدهام رو با فرمت exe ذخیره کنم که دیدم مثل اینکه راهی بوجود نیامده )(البته نبدیل به فلش و بعد تبدیل به exe میشد ولی در تبدیل به فلش . لینک ها پذیرفته نمیشن و اسلایدها به صورت اتوماتیک و به ترتیب نمایش داده میشه . که به کارم نیومد ) ( حالا تصمیم گرفتم در پاور پوینت با فرمت power point show سیو کنم بعد براش ستاپ بسازم و نرم افزار power point viewer رو هم بدون اطلاع طرف نصب کننده روی سیستم اون کپی کنم که البته بازم مشکل دارم چون در هنگام شروع کار برنامه با power point viewer لوگوی پاور پوینت در ابتدای اجرا نشان داده میشه و این مورد خواست من نیست )
اگه بازم متوجه نشدیداین تایپک رو بخونید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط خواهش میکنم کمکم کنید : هدف من تبدیل خروجی پاور پوینت به exe
یا نصب اتوماتیک برنامه power point viewer روی سیستم شخص نصب کننده برنامه اصلی هست

--------------
برای ساخت ستاپ از برنامه wise installation system استفاده کردم و نمیدونم باید از کدام قسمت این برنامه کاری کنم که به همراه نرم افزار اصلی نرم افزار دیگه ای هم به طور اتوماتیک روی سیستم نصب بشه

MESHKIPOSH
14-02-2006, 14:29
فرض کنید من دو تا setuo دارم و میخوام یه setup بوجود بیاد که هردو ستاپ رو با هم و در یکجا نصب کنه ...

MESHKIPOSH
15-02-2006, 20:24
هچكي نبود جواب من درمونده رو بده ؟

MESHKIPOSH
15-02-2006, 20:26
نبود؟كسي؟؟؟؟؟

NoneForce
16-02-2006, 09:41
سلام
خوب ميشه يه برنامه نوشت كه فايلها رو به ترتيب اجرا كنه.
اكثر ستاپ ها يه سويچ Silent دارن كه بدون پيغام دادن به كاربر برنامه رو نصب مي كنند

hami soft
16-02-2006, 15:09
ميتوني فايل هاي 2 تا ستاپتو بزاري تو 1 فايل بعدش برو برنامه inoo setup 1.5.4 رو كه فول هستش دانلود كن بعد آدرس فايل هاتو بده تا برات تو هر جا كه ميخواهي نصب كنه.اين برنامه خيلي سادست.البته يه سري كار هاي مخفي هم داره كه پيشنهاد ميكنم هلپ خودشو بخوني.از اين برنامه قوي تر instaler wise هست كه يه كمي پيچيدست.

MESHKIPOSH
16-02-2006, 20:53
لينك دانلود لطفا بديد...

LOVEMT
21-03-2007, 04:28
خوب بود بچه ها ولی من یه برنامه نوشتم با VB.net برا همین باید فریم ورک نصب یاشه
من میخام برنامه فریم ورک رو با برنامه من خود به خود نصب بشه !!!!