PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منم ويروس

sabzefosfori
29-05-2009, 15:06
:evil:...... :worried:
:devil:.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gifخواهش ميکنم آقا ويروس دست از سرم وردار....

سلام بچه ها اين چه ويروسی هست دقيقاً نميدونم داره چيکار ميکنه ولی فکر کنم اين جريانی که واسه ياهو مسنجرم پش امد کاره اين باشه آخه نميشد برم تو ياهو هر کاری هم ميکردم برنامه ياهو از

pc من پاک بشه نشد

الان هم انتی ويروس کسپر 2009 اپديت روز کردم چند تا ويروس گير اورد ولی اين ناقلا هنوز هست !!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gif هر کس به اين پسر کمک بکنه با من طرفه من ميام تو سيستمش ويروسی ميکنم ها ها ها

يادم رفت بگم ويروس بيشتر مواقع که اهگ يا برنامه مخصوصاً ميريزم تو سيستم يه فايل مياد همونجا با اين نوشته $$JetTHM$$.cache

saeed774
29-05-2009, 15:21
لعنت بر شیطون !!
ویروس هایی که اخیرا برای برنامه های پیام رسان نوشتن اکثرا اسپایور یا جاسوسی هستن . شما میتونی با آنتی اسپایور رایگان زیر البته بعد آپدیت یکبار فول اسکن کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد اون فایل هم که مطمئنا بصورت مخفی و سیستمی هست بگم که این فایل مربوط به کش برنامه Jet Audio هست و هیییچ مشکلی نداره .