PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال:شرکت در کنکور 89 با شرایط خاص

mohsensoft
28-05-2009, 20:42
با سلام
میخواستم ببینم با شرایط زیر آیا من میتونم سال بعد (89) آزمون سراسری شرکت کنم و قبول شم و به دانشگاه روزانه برم؟:
من متولد نیمه ی دوم 68 هستم
ما فرض رو بر این میذاریم که امسال یه رشته ای توی پیام نور قبول شم
دفترچه ی خدمت رو هم پست کردم و تاریخ 18 مهر واسه اعزامم اومده(که اگه همون پیام نور هم قبول بشم دیگه خود به خود خدمت نمیرم)
حالا آیا میشه سال دیگه من کنکور شرکت کنم و قبول شم؟و اگه میشه چه شرایطی داره؟
ممنون

mya1200
10-08-2009, 15:41
با سلام
میخواستم ببینم با شرایط زیر آیا من میتونم سال بعد (89) آزمون سراسری شرکت کنم و قبول شم و به دانشگاه روزانه برم؟:
من متولد نیمه ی دوم 68 هستم
ما فرض رو بر این میذاریم که امسال یه رشته ای توی پیام نور قبول شم
دفترچه ی خدمت رو هم پست کردم و تاریخ 18 مهر واسه اعزامم اومده(که اگه همون پیام نور هم قبول بشم دیگه خود به خود خدمت نمیرم)
حالا آیا میشه سال دیگه من کنکور شرکت کنم و قبول شم؟و اگه میشه چه شرایطی داره؟
ممنون

سلام دوست عزیز .منم متولد نیمه دوم 68 هستم.اما 18 دوازده اعزاممه. دوست عزیز توی دفترچه انتخاب رشته اینجوری نوشتن که شما اگه یه رشته توی غیر انتفاعی قبول شدی میتونی بخونی. حالا اگر کنکور سال دیگرو می خواستی بدی که نشالله به امید خدا قبول شی باید باید تا قبل از ثبت نام در رشته قبولی سال آینده از غیر انتفاعی انصراف بدی . حالا من نمیدونم پیام نور چه جوریه ولی احتمالا مثه همن چون هزینه هاشون تقریبا یکیه . تازه یه چیزه دیگه که هست 2 هفته پیش مجلس طرحی رو تصویب کرد که اگر مشمول عذری داشته باشه زمان خدمت تا یک سال قابل تمدیده.
من آلان شرایط شما رو دارم .رتبم خوب نشده. گیر کردم حسابی. یه حسنی که داره اگه شما برید غیر انتفاعی یا پیام نور شما دو ترم میفتی جلو اگه قبول شدی یه رشته ی بهتر که هیچ اگه خدایی نکرده قبول نشدی ترم 3 پیام نور یا غیر انتفاعی هستی.

mya1200
10-08-2009, 22:08
دوست عزیز بعد از نوشتن جواب شما رفتم کامل دفترچه رو مطالعه کردم. دوست عزیز طیق نوشته دفترچه کسائی میتونن در صورت قبولی در کنکور سال بعد از پیام نور یا هر چیز دیگه ای انصراف بدن که از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشن که شما اگه بری پیام نور از طرف دانشگاه واسه شما درخواست معافیت تحصیلی میشه و نمیتونی سال دیگه شرکت کنی .خودمم ضد حال خوردم.

seyyedi
11-08-2009, 10:47
دوستان سلام
ببین عزیز شبانه هم قبول نمیشی ؟
اگه میشی برو یه ترم بخون بعد ترم دو مرخصی بگیر و واسه کنکور بخون و بعد توی کنکور شرکت کن اگه قبول شدی بیا رشته جدید رو بخون و واحد های اون یه ترم رو توی رشته جدید تطبیق بزن
اگه نه که بقیه همون شبانه رو بخون
غیرانتفاعی چون دولتی نیست فکر نمی کنم بشه همچین کاری کرد
اینجا کسایی که کشتی سازی قبول میشن بعضیاشون همین کار رو میکنن و بعد مثلا مکانیک قبول میشن و این واحدها رو تطبیق میزنن و مکانیک رو از ترم 2 میخونن
اگه شبانه یه جای دیگه قبول میشی ارزشش رو داره که یه ترم سختی دوری بکشی ولی این کار رو بکنی
این چیزی که من اینجا دیدم و شاید فقط همینجا باشه
به هر حال بیشتر پرس و جو کنید بهتره
علی علی

farshidshd
11-08-2009, 11:13
.

لطفا در این تاپیک ادامه دهید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

بسته شد...