PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز روی فلش

alex_pk
28-05-2009, 20:14
سلام دوستان
آقا ما چندروز پیش بیکار بودیم همینجوری فکرای الکی تو کلمون چرخ زد این به فکرم رسید
امکانش هست روی فلش ویندوز نصب کرد؟

یعنی بجای هارد روی فلش یو اس بی ویندوز بریزیم و هر وقت نیاز بود بزنیم به دستگاه و از ویندوزش استفاده کنیم...؟

ببینیم اصلا همچین چیزی امکان داره یا نه...
و اگه امکان داره
فلش های خاصی میخواد یا فرقی نمیکنه؟
بعد یه سوال دیگه...

=====================
اگه روی یک هارد اکسترنال ویندوز بریزیم و بعد اون هارد اکسترنال روی یک سیستم دیگه که ویندوز نداره وصل کنیم آیا ویندوز شناسایی میشه؟یعنی میشه از ویندوزش استفاده کرد؟

حالا نمیدونم جای درستی سوال پرسیدم یا نه...
بعد یه سوال دیگه که براش تاپیک بود ولی حس خوندنش نبود!
امکانش هست در یک خط بگید raid یعنی چی؟کارش چیه؟

Xx Hossein xX
28-05-2009, 22:04
سلام ....
یه ویندوز هست با نام Windows XP USB Edition که قابلیت ریخته شدن روی فلش رو داره ...
کافیه اونو رو فلش کپی کنید و بعد از طریق اوون سیستمتون رو بوت کنید !(فقط مادربردتون باید قابلیت بوت از usb رو داشته باشه )

"""""""""""" من خودم یه همچین کاری رو امتحان نکردم """""""""""

alex_pk
28-05-2009, 22:15
سلام
خیلی ممنون
مادربردم این قابلیت رو داره...
فقط باید بگردم ویندوز رو پیدا کنم
بعد چجوریه...نصبیه؟ یا لایو؟

Xx Hossein xX
29-05-2009, 11:36
اگه اشتباه نکنم لایو هستش ....
من هرچی لینک ازش پیداکردم یا خراب بود یا پاک شده بود !

Ghaioom
29-05-2009, 11:45
سلام به اینجا سر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alex_pk
30-05-2009, 01:37
سلام
خیلی ممنون دوستان
البته حجمش برای من یه مقداری زیاده!
یا باید برم کافی نت یا بیرون اگه گیر بیاد بگیرم(تو مغازه ها ندیدم!)

بازم ممنون از همگی.

gamebazi.blogfa
17-06-2009, 13:19
سلام دوستان
آقا ما چندروز پیش بیکار بودیم همینجوری فکرای الکی تو کلمون چرخ زد این به فکرم رسید
امکانش هست روی فلش ویندوز نصب کرد؟

یعنی بجای هارد روی فلش یو اس بی ویندوز بریزیم و هر وقت نیاز بود بزنیم به دستگاه و از ویندوزش استفاده کنیم...؟

ببینیم اصلا همچین چیزی امکان داره یا نه...
و اگه امکان داره
فلش های خاصی میخواد یا فرقی نمیکنه؟
بعد یه سوال دیگه...

=====================
اگه روی یک هارد اکسترنال ویندوز بریزیم و بعد اون هارد اکسترنال روی یک سیستم دیگه که ویندوز نداره وصل کنیم آیا ویندوز شناسایی میشه؟یعنی میشه از ویندوزش استفاده کرد؟

حالا نمیدونم جای درستی سوال پرسیدم یا نه...
بعد یه سوال دیگه که براش تاپیک بود ولی حس خوندنش نبود!
امکانش هست در یک خط بگید raid یعنی چی؟کارش چیه؟
می شه من چند بار کردم
اگه بگی به هت می گم

alex_pk
17-06-2009, 14:16
می شه من چند بار کردم
اگه بگی به هت می گم

من یدونه دانلود کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم!
چنتا فایل بود...نمیدونستم چی به چیه.

red_waves
27-07-2009, 08:14
تمام لینک هایی که من دیدم مربوط بود به Windows XP Live ولی من دنبال نسخه ای می گردم که مانند یک ویندوز کامل بر روی فلش نصب شود و تمامی اطلاعات بر روی آن ذخیره گردد
نسخه های Live چیزی مانند Histroy ذخیره نمی کنند

Kianoosh
27-07-2009, 08:45
اینا رو بخونید:

red_waves
02-08-2009, 18:14
فکر کنم منظورم را به درستی بیان نکردم
من می خواهم ویندوز را روی فلش دیسک نصب کنم نه ویندوز را از فلش دیسک روی هارد دیسک

red_waves
11-08-2009, 09:38
کسی اطلاعی ندارد؟

1165
05-06-2011, 06:52
من که چیزی از نوشته های شما چیزی نفهمیدم لطفا برایم واضح بکید برای نصب وینئوز روی فلش چیکار کنم*--

babrdala
14-06-2011, 17:04
منم دنبالش بودم و چیزی که یافتم این بودش که قانونا ویندوز خودش این اجازه رو نمیده

arezoo936100
15-02-2012, 16:17
تایپیک های مختلف در انجمن هست که به نتیجه نرسیدن.!

Saeed.M.D
16-02-2012, 17:49
سلام

اولا نمی دونم چرا تاپیک رو از زیر زمین آپ کردید (نبش تاپیک :دی)

شما اگه میخواید هر سیستم عاملی (ویندوز یا لینوکس ) از روی فلش روی هر کامپیوتری اجرا کنید
حتما باید به صورت لایو باشه ، واگه شما اونو روی فلش یا هرچیز دیگه نصب کنید نمیتونید روی کامپیوتر دیگه اجرا کنید.
حتی اگه شما هاردی که الان روش سیستم عامل نصبه رو به یه کامپیوتر دیگه وصل کنی نمیتونی اونو بوت کنی
و این برمیرده به سریال CPU و بقیه سخت افزار ها تون
(این یه روش برای جلو گیری از کپی کردن ویندوز و نرم افزارهای دیگه هست)

پس اگه شما روی فلشت ویندوز رو نصب کنی فقط رو کامپیوتر خودت کار میکنه و به خاطر سرعت بسیار پایین فلش شاید بوت شدن ویندوزت از نیم ساعت هم بگذره.
ویندوز لایو هم به صورت قانونی وجود نداره ، اونایی که موجوده داخلش یه سری نرم افزار از پیش نصب شده هست که کارت رو راه بندازی ، و خودتون نمیتونید روش چیزی نصب کنید

امین101
14-03-2012, 14:29
سلام

شما اگه میخواید هر سیستم عاملی (ویندوز یا لینوکس ) از روی فلش روی هر کامپیوتری اجرا کنید
حتما باید به صورت لایو باشه ، واگه شما اونو روی فلش یا هرچیز دیگه نصب کنید نمیتونید روی کامپیوتر دیگه اجرا کنید.
1.حتی اگه شما هاردی که الان روش سیستم عامل نصبه رو به یه کامپیوتر دیگه وصل کنی نمیتونی اونو بوت کنی

پس اگه شما روی فلشت ویندوز رو نصب کنی فقط رو کامپیوتر خودت کار میکنه و به خاطر سرعت بسیار پایین فلش شاید بوت شدن ویندوزت از نیم ساعت هم بگذره.
ویندوز لایو هم به صورت قانونی وجود نداره ، اونایی که موجوده داخلش یه سری نرم افزار از پیش نصب شده هست که کارت رو راه بندازی ، و خودتون نمیتونید روش چیزی نصب کنید

1.من این کارو کردم تو بعضی موارد جواب میده یعنی با تعویض مین و سی پی یو بازم ویندوز بالا اومده
2.ویندوز لایو قانونی هم هست
3.اگه فلشت سرعتش بالا باشه امکانش هست

half life2
28-07-2013, 11:40
برو به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش اول نه روش دوم به کارت میاد من خودم امتحان کردم شد به نظر بقیه هم اهمیت نده تو نصب کن کارت راه میوفته:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n1 9::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n1 9:

half life2
28-07-2013, 11:43
سلام

حتی اگه شما هاردی که الان روش سیستم عامل نصبه رو به یه کامپیوتر دیگه وصل کنی نمیتونی اونو بوت کنی

تو این آدرس توضیح داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]