PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مانیتورهای واید سامسونگ

hassan_sia
28-05-2009, 17:24
دیروز داشتم مدلهای مختلف سامسونگ رو از نظر داشتن استادارد TCO بررسی می کردم

( تو سایت samservice.com ) که متوجه شدم هیچ کدوم از مدلهای واید استاندارد TCO ندارن !!

می خواستم بدونم دلیلش چیه ( چون من روزی 8-10 ساعت پشت مانیتور می شینم برام مهمه )

hassan_sia
07-06-2009, 13:05
ببخشید کسی نیست کمک کنه ؟؟ :45:

mojtabaalemi
07-06-2009, 18:49
دارن احتمالا مهم نبوده که بگن ، بزرگان کار میگن سامسونگکمتر از همه چشمو میزنه. کسی تا حالا از چشم زدن سامسونگ ندیدم بناله . ولی aoc و lg بوده.

hassan_sia
12-06-2009, 15:31
دارن احتمالا مهم نبوده که بگن ، بزرگان کار میگن سامسونگکمتر از همه چشمو میزنه. کسی تا حالا از چشم زدن سامسونگ ندیدم بناله . ولی aoc و lg بوده.

ممنون از جوابتون

ولی متاسفانه هیچ کدوم از مدلهای واید نداره اینجا رو یه نگاهی بندازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دلیلش رو هم هنوز نفهمیدم حتی به سام سرویس زنگ زدم و جواب درستی ندادند !

حالا من موندم چیکار کنم ..! :41:

mojtabaalemi
12-06-2009, 16:52
برو بخر . توجه نکن . من الان سی آر تی tco 03 دارم ولی کور میشم جلوش .سام سونگ ال سی دی کار کردم ککم نگزیده .

masterpc
13-06-2009, 01:40
فكر كنم اون استاندارد مال crt باشه و توي مانيتورهاي lcd سايت ‌شما نگاه مي كردي و استاندارد هاي خاص خودشو داره

hassan_sia
02-08-2009, 23:37
فكر كنم اون استاندارد مال crt باشه و توي مانيتورهاي lcd سايت ‌شما نگاه مي كردي و استاندارد هاي خاص خودشو داره

خیر چون بعضی از مانیتور های lcd غیر واید سامسونگ استاندارد TCO دارن

wildhunter
03-08-2009, 09:46
من الان bw1953 رو دارم و ساعتها با کامپیتر کار میکنم مشکلی نداشتم شما با خیال راحت برو بگیر

3jokes_x
04-08-2009, 11:35
1- ال سی دی ها هم TCO دارن. من ال سی دی BenQ دارم که روش نوشته TCO 03

2- نمی شه از روی "زدن" یا "نزدن" چشم در مورد استاندارد بودن مانیتور قضاوت کرد. این موضوع ارتباط مستقیم با میزان کنتراستی داره که خودتون تنظیم می کنید. من وقتی کنتراست رو می برم بالا چشم رو می زنه و وقتی پایین میارم دیگه نمی زنه. پس برای مقایسه باید بگی: روی فلان مقدار کنتراست، در حالی که نور اتاق فلان مقدار باشه چشم رو می زنه یا نمی زنه.

3- در هر حال بهتره در زمانی که با اینترنت یا محتوای متنی کار می کنید (مثلا Word و Excell و...) کنتراست رو تا جایی که می شه پایین بیارید تا چشم دیرتر خشته بشه و برای تماشای عکس و فیلم و... کنتراست رو دوباره بالا ببرید.