PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت یوزر در vista panel

delta-pt
28-05-2009, 14:20
سلام دوستان امروز میخواستم یه cms روی هاست رایگانم نصب کنم رفتم توی قسمت MySQL Databases ولی در اون قسمت فقط یک گزینه برای ساخت MySQL Database و جود داشت و قسمتی برای ساخت یوزر و اختصاص سطح دسترسی و این چیزا وجود نداره باید چیکار کنم ؟

senaps
28-05-2009, 14:40
هاستتون چیه؟
بعضی از هاستا خودشون یه کاربر درست می کونن که معمولا همون نام کاربری ثبت نام شده شماست!پسوردش هم همون پسورد خودتونه اینو یه تستی بزنید ببینید چی میشه!

emad_67
28-05-2009, 15:21
سلام دوستان امروز میخواستم یه cms روی هاست رایگانم نصب کنم رفتم توی قسمت MySQL Databases ولی در اون قسمت فقط یک گزینه برای ساخت MySQL Database و جود داشت و قسمتی برای ساخت یوزر و اختصاص سطح دسترسی و این چیزا وجود نداره باید چیکار کنم ؟
وقتی تو این هاست ها ثبت نام می کنی آخرش مشخصات هاست رو بهت میدن که توی اون نام کاربری mysql و پسورد اون هم هست. و به شما اجازه ساخت نام کاربری رو دیگه نمیدن.
البته از من می شنوی برو یه هاست(هر چند ارزون) بخر و خودت رو راحت کن. این هاست سر تا پاشون مصیبته.

delta-pt
28-05-2009, 15:26
سلام اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ویستا پنل هست کلآ ویستا پنل اینشکله من هرجایی دیگه هم امتحان کردم مثل gigfa هم همین موضوع بوده

arshiamoj
28-05-2009, 16:19
منم پیدا نکردم.. فکر نکنم داشته باشه اصلا!

senaps
28-05-2009, 17:33
دوست من برای بایت هاست شما یوزر نیم و پسوردتون رو استفاده کنید(برای دیتا بیس و ftp و ورود) یکیه!!!!!!1