PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد لب تاب

alibolboli
27-05-2009, 19:32
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شماها
در خواست كمك از شما رو دارم در ضمينه خريد لب تاب .لطفاهر چه سريعتر جوابمو بدين
من مي خواستم لب تابي مناسب با رشتم(مهندسي ايمني وحفاظت فني )بخرم. لطفابه من بگين اين لب تاب بايد cpu ي حدودا چند داشته باشه ram ان چند باشه .در ضمينه يگرافيك قوي باشه يا نه وچه ويزگي هاي ديگري داشته باشه:46:

scorpion818
28-05-2009, 15:52
ما که از رشته شما خبری نداریم لطف کنید بگید چه نیازهایی دارید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم.

H@mid-Vista
01-06-2009, 10:18
با توجه به اینكه رشته شما محاسبات خاصی نداره
به نظر من روی استحكام لپ تاپ بیشتر فكر كن
مدلهای از لنوو
دل ووسترو
مناسب هستند
باز هم بگین رنج قیمت شما چقئره؟

Pami
01-06-2009, 12:35
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شماها
در خواست كمك از شما رو دارم در ضمينه خريد لب تاب .لطفاهر چه سريعتر جوابمو بدين
من مي خواستم لب تابي مناسب با رشتم(مهندسي ايمني وحفاظت فني )بخرم. لطفابه من بگين اين لب تاب بايد cpu ي حدودا چند داشته باشه ram ان چند باشه .در ضمينه يگرافيك قوي باشه يا نه وچه ويزگي هاي ديگري داشته باشه:46:

اگه جابجايي زياد داريد و حتما براي استفاده شغلي ميخواين بايد سبك و با قابليت جابجايي مناسب بخريد مثل انواع مدلهاي 10-12-13 اينچي كه تو بازار فراوونه ... اگه مشكل مالي و محدوديت بودجه نداريد بهتره حداقل 1 ميليون هزينه كنيد تا بعدا پشيمون نشيد و به فكر ارتقا دادن نيفتيد ...
اگه از نرم افزار هاي طراحي و گرافيكي استفاده ميكنيد اولويت خريد رو روي گرافيك بزاريد .
معمولا CPU هاي امروزي ديگه بايد حداقل سرعت هسته 2 گيگاهرتز و پهناي باند 800 مگاهرتز رو داشته باشن تا بتونن جوابگو باشن و تقريبا 80 درصد پردازنده ها دو هسته اي هستن .
قيمت رم لپ تاپ هم بشدت پايين اومده پس بهتره حداقل 4 گيگابايت رو خريداري كنيد .