PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیکی با xp

mohammadreza1000
27-05-2009, 12:55
سال پیش بود حدودا، وقتی ویندوز را عوض کردم بعد از وارد شدن به ویندوز به یه مشکل جالب برخوردم آیکون ها کیفیتش اومد پایین و کلا گرافیک بی کیفیت شد (زود قضاوت نکنید که بگید درایور کارت گرافیک نصب نشده، اونم نصب کردم! و همه ی تنظیماتش ok کردم) حتی یه بازی هم تست کردم (تنها بازیی که دم دستم بود و رو گرافیکم جواب می داد gta vice city بود) اونم یه خورده مشکل به هم می زد و هنگام رانندگی گیر می کرد (قبلا این طور نبود) مدتی گذشت بی خیال شدم (آخه گرافیک خودمم مسخره بود فکر کردم مشکل از کارت گرافیک هست) ... دو سه روز پیش از دوستام تازه کامپیوتر گرفت من رفتم یه سری بهش زدم! دیدم براش windows mrt نصب کردن بنده خدا هم خیلی کامپیوتر وارد نیست و داد من یه چیزی براش نصب کنم و موقع نصب ارور مربوط به ویندوز داد من هم ویندوز را عوض کردم بعد از نصب دیدم که اونم به مشکل من برخورده همون جا بود که شصتم خبر دار شد که مشکل از ویندوز هست و ویندوز را ایرانی ها دستکاری کردن! (البته فکر می کردم که این طوری هست ولی این طوری ها هم نبود به باقیش حالا توجه کنید ...) یه نسخه که ازش مطمئن بودم (می دونید راستشو بخواید هم این مشکل بعد از استفاده ازون ویندوز پیش اومد نسخه ای که عارضم خدمتتون قبلاها مشکلی نداشت!) و خیلی وقت پیش رو کامپیوترم نصب بود را براش بردم و پس از پاک کردن اون ویندوز براش نصب کردم بازهم همون مشکل! حالا خواهشا کمکم کنید!

ضمننا آیکون ها را از ریجستری هم روی 32 تنظیم کردم ولی باز هم ....!

شرمنده قصه را طولانی کردم چاره ای نبود آخه بعدا می پرسیدید و من هم مجبور بودم همین قصه را تیکه تیکه براتون تعریف کنم!

B U L U T
27-05-2009, 13:06
مشکل از ویندوزه یه ویندوز دیگه نصب کن

mohammadreza1000
27-05-2009, 13:08
تست می کنم! ولی گفتم که روی سیستم بنده خدا دو رقم ویندوز نصب کردم بازی درآورد سرم!

Masоud
27-05-2009, 13:10
سلام

برای مطمئن شدن از اینکه اشکال از ویندوز نیست ، آخرید آپدیت کارت گرافیکت رو از سایت سازنده دانلود و نصب کن.

چک کن ببین تنظیمات رنگ روی 32bit باشه.اگر روی 256 بود یه 32 بیت تغییرش بده.

در صورت عدم حل مشکل ویندوز رو عوض کن و ویندوزی غیر از MRT نصب کن.اگر ویندوز جدید یا SP3 باشه بهتره.

نتیجه رو اطلاع یده.

موفق باشید :40:

mohammadreza1000
27-05-2009, 13:22
کارت گرافیک رفیقم 9500 nvidia هست و فکر نکنم نیازی به آپدیت درایور داشته باشه یا حداقل فعلا (آخه امکانش هم وجود نداره چون اینترنت نداره)
گرافیک روی 32 bit تنظیم هست و درایور کامل نصب هست! من که گفتم ویندوز دوستم mrt نیست! من دوتا ویندوز بعد از mrt تست کردم جفتش sp2 بود. ببنید کامپیوتر خودمم الان همین مشکل را داره! ویندوز سیستم خودم را به این راحتی نمی تونم عوض کنم یه عالمه چی روش نصب و همه ی زندگیم رو اینه باید حدود یه ساعتی پاش وقت بذارم تا از اطلاعات بک آپ بگیرم بعدم فکر نکنم بازم نتیجه بگیرم! دوستان توجه کنن که دو رقم ویندوز روی دو رقم سیستم تست شده و این مشکل هست!

mohammadreza1000
27-05-2009, 21:56
صاحب نظر دیگه ای نیست؟

maxell
02-06-2009, 15:56
سلام
کارت گرافيکتو روي يه سيستم ديگه تست کن شايد از کارن گرافيکت باشه

JING3LKHAN
02-06-2009, 18:53
برای خامه دادن به این بحث باید بگم که نسخه ویندوز mrt با بعضی کار های گرافیک s9 دچار مشکل پاشیدگی رنگ و هنگ سیسم به مراتب اس و برای رفع مشکل یا باید whql یا تغییر سی دی ویندوز انجام بگیرد