PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام ADSL بگیرم اما ......

karkan
26-05-2009, 17:53
درود..
اول معذرت میخوام اگه جای بدی این تاپیک رو ایجاد کردم...نمیدونم کجا باید میزاشتم...
دوستان من میخوام ADSL بگیرم ولی یه چیزایی رو نمیدونم ...مثلا:سرویس 256k با 2 گیگ ترافیک ماهیانه اون 2 گیگ ترافیک ماهیانه یعنی چی؟
کلا 256 کیلو بایت و 128 کیلو بایت خیلی با هم فرق دارن؟مثلا با 256 در شبانه روز چندتا فیلم 700 مگی میشه دانلود کرد؟
سرعت ای دی اس ال ممکنه پایین بیاد؟پایین اومدنش به چه عواملی بستگی داره؟
شرکت پارس آنلاین خوبه؟از طرف سازمان نظام مهندسی بهمون تعرفه دادن نوشته سرویس 256 اشتراک 3 ماهه 70 تومن...قیمتش مناسبه نسبت به شرکتهای دیگه؟؟
فعلا همینا...
Thanks in advance

vioman
27-05-2009, 03:10
درود..
اول معذرت میخوام اگه جای بدی این تاپیک رو ایجاد کردم...نمیدونم کجا باید میزاشتم...
دوستان من میخوام ADSL بگیرم ولی یه چیزایی رو نمیدونم ...مثلا:سرویس 256k با 2 گیگ ترافیک ماهیانه اون 2 گیگ ترافیک ماهیانه یعنی چی؟
کلا 256 کیلو بایت و 128 کیلو بایت خیلی با هم فرق دارن؟مثلا با 256 در شبانه روز چندتا فیلم 700 مگی میشه دانلود کرد؟
سرعت ای دی اس ال ممکنه پایین بیاد؟پایین اومدنش به چه عواملی بستگی داره؟
شرکت پارس آنلاین خوبه؟از طرف سازمان نظام مهندسی بهمون تعرفه دادن نوشته سرویس 256 اشتراک 3 ماهه 70 تومن...قیمتش مناسبه نسبت به شرکتهای دیگه؟؟
فعلا همینا...
Thanks in advance

دوست عزیز
شما باید سوالتون رو در قسمت شبکه عنوان میکردید اما مشکلی نداره ، تاپیک شما انتقال داده میشه.

شما وقتی یک سرویس ADSL رو درخواست میکنید 3 موضوع مهم براتون مطرح میشه.
سرعت ، ترافیک ، مدت اعتبار

منظور از سرعت ، سرعت انتقال اطلاعات شماست .
منظور از ترافیک ، حداکثر حجمی از اطلاعاته که میتونید ارسال یا دریافت کنید.
منظور از مدت اعتبار هم طول مدتی هستش که سرویس برای شما فعاله.

برای مثال شما یک خط 512 یک ساله میگرید با 36 گیگا بایت ترافیک.
512 یعنی سرعتی برابر 512 کیلوبیت بر ثانیه.

یعنی شما میتونید در مدت یک سالی سرویس براتون فعاله حداکثر 36 گیگا بایت رو ارسال یا دریافت کنید با سرعتی معادل 512 کیلوبیت بر ثانیه ، حالا ممکنه شما کل ترافیک رو در ماه اول تموم کنید ، یا ممکنه تقسیم کنید و تا یک سال ازش استفاده کنید:20:

سرعت انتقال به خیلی عوامل بستگی داره(از سرویس پرووایدر شما گرفته تا کابلی که استفاده میکنید) .

سوالات تخصصی تر رو در بخش شبکه مطرح بفرمایید:46:

موفق باشید
یا علی:11: