PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Overlord II

gap
26-05-2009, 16:06
Overlord II
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توسعه دهنده بازی: Triumph Studios

ناشر: Codemasters
نویسنده: Rhianna Pratchett

پلتفرم: Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation 3

تاریخ عرضه:
US: June 23, 2009
Europe: TBA 2009
Australia: June 2009
ژانر:
Action-adventure
حالت های بازی:
Single-player, Multiplayer

مقدمه:

در حالی که فقط حدود یک ماه تا انتشار این بازی مونده ولی هیچ تاپیکی در پی سی ندیدم که به این بازی پرداخته باشه و البته ممکنه این مورد به این دلیل باشه که کسی این بازی رو دوست نداره و یا نمیشناسه،به هر حال این بازی که یک بازی بسیار ز یبا در سبک تقریبا Adventure هست تقریبا یکی دو سال پیش نسخه اول خودش رو عرضه کرد.
در این بازی شما تعدادی جن در اختیار دارید(4 گروه جن وجود داره):قرمز ها،قهوه ای ها،سبزها و آبی ها که هر کدوم ویژگی های خاصی دارن مانند این که قهوه ای ها برای جنگ خیلی مناسبنن و .....
در نسخه اول این بازی شاهد بودیم که شما فقط میتونیستید به جن هاتون دستور بدید که کجا برن،چه چیزی رو خراب کنن،چه کسی رو بکشن،نوشیدنی بخورن،چه کاری انجام بدن و برگردن پیش خودتون.
تو نسخه اول شاهد بودیم که شما یه قصر زیبا دارید که در اوایل بازی اون قصر خرابه،کمی که پیشرفت میکنید میبینید که در هر حال ساخت و ساز هست و تقریبا اواخر بازی شما قصر خودتون رو بطور کامل میبینین.
شما میتونستید تو این بازی از 2 گروه باشید،یا دوستدار مردم و خوب یا دشمن مردم و بد....
که به همین نسبت وقتی از قصر خود بیرون رو نگاه میکردید آسمون رو به رنگی که بودید میدیدی(بد بودید تاریک و خوب روشن)
در یکی از مراحل شما قدرت انتخاب یکی از 2 بانو رو داشتید که یکیشون بد و یکشون خوب بود و با انتخاب هر کدوم یه سری آیتم برای قصر شما باز میشد....
و کلی امکانات و موارد بسیار زیاد دیگر...
و اما نسخه دو آن:
در Overlord II؛شخصیت شما همون شخصیت قبلی هستش ولی شخصیت شما دارای قدرت ها،جادو ها و بسیاری از موارد جدید هستش.شما در این بازی یک ارتش فوق العاده و نیرومند از جن ها تون رو دارا هستید و با کمک اونها میتونید اپراتوری با شکوه و جدید خودتون رو گسترش بدید،قابل ذکر هست که شما در این بازی در حال جنگ با امپراتوری روم هم نیز هستید،البته تنها این رومیان نیستند که شما باید با اونا به جنگ بپردازید بلکه شما با یه سری موجودات عجیب و جادویی دشمنی دارید و باید از بین ببریدشون....شما باید جن های خود را در دسته های بزرگ به جنگ بفرستید،با کمک اونها جادو های بیشتری رو کشف کنید و بر امپراتوری خود بیافزایید...

جن های شما در این بازی بسیار چالاک تر،سریع تر،و جالب تر(خیلی از نسخه قبلی شیطون تر شدن) شدند،با این حال جن ها همیشه آماده شرکت در سخت ترین و درازترین جنگ ها هستن که در جنگ ها جلوی شما محبوبیت کسب کنن،قوی تر بشن و همینطور شما امکان برقرار ساختن یک ارتش بزرگتر از جن ها رو داشته باشید....
جن های شما هر فرمان و تمام دستور های شما رو در هر حال و هر زمانی انجام میدن.از خصوصیات قابل توجه اونا میشه به سریع دویدنشون و خراب کردن بناها و ساختمونا و دژ های دشمن،که با قدرت هایی که هر گروه از اونا دارا هستند بنا ها رو به طرز جالبی از بین میبرن.
در Overlord II جن ها توانایی فراگرفتن سواری کردن رو نیز دارند،جن ها میتونن بر روی انواع گرگ و انواع موجودات عجیب الخلقه و جادویی دیگر نیز سوار بشن و در سراسر امپراتوری شما به گشت بپردازن و در جنگ از اونا استفاده کنن و معلومه که ارتش شما رو بسیار قوی تر میسازند و شانس شما برای پیروزی در جنگ بیشتر میشه،البته شما هم باید در جنگ ها شرکت کنید و توانایی های خودتون رو به رخ اونا برسونین تا از دستورات شما اطاعت کنند و شماره رو مسخره نکنن و از دست شما فرار نکنن و به حرفاتون گوش ندن....
در این سری شما صاحب یک حکومت بسیار بزرگ هستید نه مثل سری قبل که فقط صاحب یک قصر با چند ندیمه،یک محافظ و مشاور بودید،شما در این بازی علاوه بر قصر بسیار باشکوه که میتونید در هر کجاش تغیری ایجاد کنید یک خطه بزرگ رو نیز فرمان روایی میکنید....

Screenshots:
به ترتیب از چپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Trailers:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

منابع:

ign.com
wikipedia.com

resident_evil
26-05-2009, 16:08
ممنون بابت تاپیک فقط فونتت خیلی ریزه !

gap
26-05-2009, 16:12
درست شد...
آخه چون تو ورد کپی کردم شب تا امروز بفرستم فونتش بهم ریخت...
درست شد...

resident_evil
26-05-2009, 16:21
Trailer های بازی رو دیدم یه چیزی شبیه به Vikings Battle for Asgard هستش ! اما خب اینا دیگه انسان نیستن و همگی جن هستن !
البته تو این سبک بازی های زیادی هست که ما در نقش فرمانده با یه گروه سرباز حمله میکنیم به دشمن !
البته تا اونجایی که من متوجه شدم باید یه همچین سبکی داشته باشه ! چون نسخه قبلی رو بازی نکردم و فقط Trailer های این شماره رو دیدم !

gap
26-05-2009, 16:26
کاملا نه...
شما در این بازی گفته شده بود که میتونید قصرتون رو زیبا کنید و تغیرات بدید و ....
شما باید غذا به سربازاتون بفرستید...
عاشق می شید.
بچه میارید: دی
و ........
تنها جنگ نیست...شما باید خیلی کارهای فکری هم در بازی بکنید...و....

new evil
27-05-2009, 14:13
ممنون بخاطر تاپيك
اصلا يادم رفته بود اين بازي رو:5:
من قسمت قبل رو بازي كردم خيلي قشنگ بود
اين بازي مهشره
مرسي:11:

mehdi_360
27-05-2009, 16:54
من شماره قبل رو بازی نکردم
شماره قبلش برای 360 هم هست
الان ارزش داره شماره قبلش رو بازی کنم
شماره قبلش قشنگ بود یا نه؟!!!

gap
27-05-2009, 17:34
ممنون بخاطر تاپيك
اصلا يادم رفته بود اين بازي رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من قسمت قبل رو بازي كردم خيلي قشنگ بود
اين بازي مهشره
مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:46:

من شماره قبل رو بازی نکردم
شماره قبلش برای 360 هم هست
الان ارزش داره شماره قبلش رو بازی کنم
شماره قبلش قشنگ بود یا نه؟!!!
آره.رو 360 هم هستش.
ارزشش رو داره ولی وقتی تا حدود 1 ماه دیگه 2 میاد فکر نکنم ضرورتی داشته باشه.
البته برای آگاه شدن از طرز بازی بد نیست که بازیش کنی......

Zende
27-05-2009, 20:00
ممنون از تاپیک منم شماره یکشو بازی کردم جدا در نوع خودش کم نظیر بود ببینیم این چیه:دی

loomina
28-05-2009, 21:00
ممنون از تاپیک منم شماره یکشو بازی کردم جدا در نوع خودش کم نظیر بود ببینیم این چیه:دی
تعجب كردم كه چرا شماره ي 2 براي اين بازي محشر نزدن من شماره يكش رو 5 بار تموم كردم:40::40::11:

resident_evil
28-05-2009, 21:02
از كجا ميشه بازي رو گير اورد تورو خدا به من بگيد من شماره يكش رو 5 بار تموم كردم:40::40::11:

دوست عزیز این بازی در تاریخ 23 june یعنی 26 روز دیگه منتشر میشه !

loomina
28-05-2009, 21:12
دوست عزیز این بازی در تاریخ 23 june یعنی 26 روز دیگه منتشر میشه !

چه سوتي!
ممنونم راستي كسي ميدونه يكش رو چه جوري ميشه اينترنتي بازي كرد؟هر جا پرسيدم كسي جواب نداد:31:

Zende
28-05-2009, 21:24
عکس و عکوس جدید گفتم بزرگ بزارم چشاتون ببینه:دی

قصر خویش هشتند اینجا

بقیه کوچیکه دیگه:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بستتونه
لومینا گفتم که نمیشه شامتم یخ کرد آره؟
پوزش اگر همی در لینک نبود

loomina
28-05-2009, 23:03
شامم كه به كل از رده خارج شد!
اما در مورد بازي يعني واقعا هيچراهي نداره؟ اخه من قسمت مخصوصش رو تو بازي ديدم.

loomina
28-05-2009, 23:04
عکس و عکوس جدید گفتم بزرگ بزارم چشاتون ببینه:دی

قصر خویش هشتند اونجا ها!....

بقیه کوچیکه دیگه:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بستتونه
لومینا گفتم که نمیشه شامتم یخ کرد آره؟
پوزش اگر همی در لینک نبود
عكساي جالبيه اميدوارم p30world بياردش هر چند يكم زيادي گرون ميده!

Zende
29-05-2009, 09:38
حتما یکی باهات شوخی میکرده :دی
چرا پی سی ورلد بیاره مگه ممنوعه؟!

loomina
29-05-2009, 10:44
حتما یکی باهات شوخی میکرده :دی
چرا پی سی ورلد بیاره مگه ممنوعه؟!

اخه اين مغازه هاي شيراز فقط 2-3 تا بازي به درد نخور ميارن.
فقط يكيشون ميشناختم كه بازياش درست راست بود اونم تخته كرد رفت!!!:10::41:

loomina
29-05-2009, 19:35
ميگم تو شماره دو هم حق انتخاب داري بد باشي يا خوب؟:10:

aghamajid1369
29-05-2009, 19:38
اخه اين مغازه هاي شيراز فقط 2-3 تا بازي به درد نخور ميارن.
فقط يكيشون ميشناختم كه بازياش درست راست بود اونم تخته كرد رفت!!!:10::41:

شما از کجا مگه بازی میخری توی شیراز؟

Zende
30-05-2009, 08:37
ميگم تو شماره دو هم حق انتخاب داري بد باشي يا خوب؟:10:

آره تازه بهترم شده:دی

این برا ببینید حال کنید بازی با بچه ی overlord در ایکس باکس این برای ایکس باکس هست البته نمی دونم این موضوع رو روی پیسی هم میزارن یا نه اما بزارن خیلی باحال میشه ها نه غلــــــــــــام؟!

loomina
30-05-2009, 12:31
آره تازه بهترم شده:دی

این برا ببینید حال کنید بازی با بچه ی overlord در ایکس باکس این برای ایکس باکس هست البته نمی دونم این موضوع رو روی پیسی هم میزارن یا نه اما بزارن خیلی باحال میشه ها نه غلــــــــــــام؟!

با اين چيزايي كه خوندم بازي بايد شبيه به سيمز جنگي شده باشه!؟
دست codmaster درد نكنه

Zende
30-05-2009, 12:58
بله البته قابل ذکر هست که غیر از اون که شبیه سیمس شده خیلی اتفاقات فکری دیگه هم داره راستی با زن میشه بازی کرد:دی؟ حتما میشه با همه میشه پس با اینم میشه:دی البته یه چیزی قابل ذکر هست جنگیدن با روم ها چیزیه که به نظر من اعتبار بازیو تا 14 درصد کاهش میده شایدم بیشتر چون خیلی چیز جالبی نیست

loomina
30-05-2009, 14:38
بله البته قابل ذکر هست که غیر از اون که شبیه سیمس شده خیلی اتفاقات فکری دیگه هم داره راستی با زن میشه بازی کرد:دی؟ حتما میشه با همه میشه پس با اینم میشه:دی البته یه چیزی قابل ذکر هست جنگیدن با روم ها چیزیه که به نظر من اعتبار بازیو تا 14 درصد کاهش میده شایدم بیشتر چون خیلی چیز جالبی نیست

اتفاقا خيلي هم بد نيستا!
رومي هاي قوي رو شكست دادن افتخار داره!:10:

mosolim
30-05-2009, 16:58
با این تعاریف بچه ها از نسخه قبل به نظر باید این بازی کرد. پس منتظرش می مونیم بینیم چی از آب در میاد.

loomina
30-05-2009, 17:23
با این تعاریف بچه ها از نسخه قبل به نظر باید این بازی کرد. پس منتظرش می مونیم بینیم چی از آب در میاد.

به نظر من حتي اگر قبلي هم بازي نكردي بازي كن. وگرنه از دستت ميره ها!:10:

loomina
30-05-2009, 17:24

منظورت از با زن ميشه بازي كرد اينه كه كاراكترش زن باشه؟:18:

Zende
30-05-2009, 18:26
نه مثال زدم بابا....تازه همون پسرشم ممکنه روی پی سی پیاده نکنن چه برسه به با زن بازی کردن

Zende
30-05-2009, 19:25
این ها هندس آنه که از سایت گیم اسپوت کش رفتم و با هزار تا بدبختی ترجمش کردم خودمم می دونم اشتباه زیاد داره اما شما بزرگواری کنید و ببخشید دیگه همینم خودمو کشتم تا ترجمه شد با انواع دیکشنری ها یه دونه2 دونه شما دیگه توی دلتون درستشو بخونید....:
اين داستان اصلي اين بازي پس از آن, و شما به عنوان وارث نمايشنامه قبلي به ورژن است. در سطح اول سطح تمرینی در يك روستاي برفی که شما میتوانید بگیرید احساس به آنچه شما می تواند باشد. در اين مقطع, شرارت و محدود به تخريب snowmen راکت را گرفتیم, اما شما با نهايت شركا, وفادار مستقيم خدمتگزاران كه شما با دكمه فرمان ساده است. بي‌ مخ‌ عساكر اردوی جديد با شما در زنجير, شما دزدي لباس از سایر کودکان gremlins براي پوشاندن زشت و سپس خودراپنهان ساختن آنها به روستا حزب شده اند. با اين حال, شما هم که به هر حال تنها یک به دنبال مشکل است. در حال رشد و گسترش امپراطوري جديد زمين, تبعيد شده است كه همه چيز بدي و همه چيز رفته بود. زيرا كه همسران شما, شما بايد بياموزد چگونه شركا شما و پرهيز از گرفتار شدن.
اکثرمردم هوشيارترهستم شركا را دارند, و می توانند کمک میکند که بتوانيم ماشين آلات سنگين, مانند صدمه شرمآور است. بستگی به رنگ شركا, آنها در ابدان (مانند گرگ, يا چون) تا بتوانند مناطق دسترسی آدمه كه در غير اين صورت پا. يك minimap نشان داده شده است در ته پرده مستقيم به شما به جستجوي آينده شما, ايجاد يک مقدار راحت‌تر اكتشاف و دوربين اكنون مي‌توان با اين حق نظارت مانند پيش برود. چوب را که صرفا وقف دوربين, اما, چون شما مى توانيد به دوربين متغير چپ و راست شركا را به زور و با فشار به اتهام بر مانند پيش برود. نشان‌ ضربه زدن به تظاهرات گذشته بود كه در زمان ما بازي, پس ما تصميم گرفتيم از نابودي جالبی است به پرش با جانوران يك سرزمين پريان, كامل سخن مي گفت با environmentalist پريان در يك لهجه سبک کاليفرنيايي. جادو مجزا جاي اين که از منظر حقوق بشر, پريان تصميم گرفته اند به زندگي مسالمت‌آميز و هماهنگ با دیگر موجودات جادويي بود. اين تحصن به وضوح بسيار خوب نمیآید با شما به عنوان خداوندگار شر; بعلاوه, ثروت و جواهر وجود دارد را كشف مي شود. در اين كشور پريان‌, ما قادر به ديدن جديد شما "است در بدن شخص یاجانورسوگلی است. با این کار, شما میتوانید حرکت پنهانی به مناطق و شكستن سدها نايافته‌ كه شما مي تواند به راحتي از طريق زورق وقتی شما به بازگشت.
مدتي‌ بسيار زيبا بود جهان زيبا و باشكوه, شكوفايى dandelions كه پر از شما مدام بر كاخ سفيد بنشينند و به بیراهه تكه‌هايي از كرك‌ دور شد. شما تک اثر موجودات متفكر بآساني حوا سشون پيش busty پريان, پس شما باید به یک چشم نگاه دارد تا اطمینان حاصل کنید که شبانه در يك مستغرقم. خطرناك به تخت روان شريان هاي گياهان, كه شما ممکن است عده ای از سرباز فقير امپراطوري را هضم شود, اما این طور نیست درست مشکل در حال حاضر, است?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در حال حاضر شرکتهای ضدویروس خوبی است.

تور هدايت ما باعث شد که ما را از عالم‌ اسفل‌, مركز جديد براي سرور که در واقع بسيار بزرگتر از برج های قبلی در اين بازي است. شركا را بنا کرده اند از یک برج گلفهشنگ‌ آويزان از سقف, پس از لحاظ برج را وارونه جلوه داده است. چون شما در سفرهاي شما, شما میتوانید باز آورد كه تو وحی اقلام راحت واسوده بيشتر, نه فقط برای خودتان باشيد, اما برای شما به عنوان معشوقه داشته باشد. که می توان به سه بانو دوستان, پس آن را به شما چه می خواهند يک زن از سرور است. غير از ديدار با شما همراه زن (س), شما میتوانید بازگشت به خانه جديد سلاح و زره براي غارت آسانتر است. رشد شركا كه علاقه داشته اید و هم مى تواند نجات يابيد.
آخرين توقف نگاه سریع امپراطوري جنوپ و ماهررهاى بيشمار و پر از آفتاب ذائقة توسكان را پايمال غيور و حقوق بشر سربازان برده خواهند شد. میتوانید آزاد ساختن بردگان مطيع و آنها پس آن كار براى شما. مثل شركا, آنها براى انجام وظايف اساسي, مانند حمله دشمنان اقلام برداشت و برای شما. در پايان سفر ما, ولي از آنچه ما ديده ايم, تعداد فراوان و هرج و مرج به بخشي از, و اين تنها بهتر از هر کاری که باعث آن است.
در بازی قبلی از طرفداران اين تعداد زیادی همانطور 1 در وطنش مي‌بينيم. اجازه بدهید هرج و مرج سلطنت سرور دوم اين است كه در زندان به 8 سال 360 5 3, كامپيوتر و در 23 ژوئن

gap
30-05-2009, 22:16
دوست عزیز من loomina جان:
لطفا پست های پشت سر هم نده که اسپم هستش،خیلی ممنون و سپاسگزارم که نظرات خودتو میدی درباره این بازی و دوستان رو کمک میکنی ولی:
مراجعه شود به پست های 25 و 26 که با فاصله زمانی 1 دقیقه داده شده،شما باید پست 25 رو ویرایش میکردی و نقل قول پست 26 رو اونجا میزاشتی...
Zende عزیز:
خدا این بابیلون اینارو خیر بده : دی

loomina
31-05-2009, 18:55
ببينم كاراكترش همونه؟
تو شماره يكش كه كلي زرهش تقويت شد چرا دوباره برگشته به حالت اول!:18::laughing:

Zende
01-06-2009, 09:21
قیافه و زره همیشه قابل تغییر است:دی
همین طور برای اون بیریختا هم این امکان وجود داره تو یکشم بود....ولی برای اون چرتو پرتا بود که قوی تر بشن با اسلحه اینجاهم داره همون کوره هه که بیریختارو می نداختی توش یه چیز خوب میومد بیرون:دی

loomina
01-06-2009, 14:28
قیافه و زره همیشه قابل تغییر است:دی
همین طور برای اون بیریختا هم این امکان وجود داره تو یکشم بود....ولی برای اون چرتو پرتا بود که قوی تر بشن با اسلحه اینجاهم داره همون کوره هه که بیریختارو می نداختی توش یه چیز خوب میومد بیرون:دی

من منظورم اينه كه تو شماره يكش زرهش رو كلي ارتقا داديم چرا برگشته به حالت اول؟؟؟:18:

Zende
01-06-2009, 15:10
بله منظور با ظ هست نه ض ....:دی
بعدم این که خیلی هم حالت اول نیست اول دوما فکر نمی کنی ورژن بازی به کلی عوض شده؟!پک الحاقی که نیست یه ورژن دیگه هست خوب معلومه همه چی تغییر می کنه تغییر دادن زره و اسلحه توی اضافات بازی بود نه مرحله های بازی پس با اونا سیو نمیشه

loomina
01-06-2009, 23:25
بله منظور با ظ هست نه ض ....:دی
بعدم این که خیلی هم حالت اول نیست اول دوما فکر نمی کنی ورژن بازی به کلی عوض شده؟!پک الحاقی که نیست یه ورژن دیگه هست خوب معلومه همه چی تغییر می کنه تغییر دادن زره و اسلحه توی اضافات بازی بود نه مرحله های بازی پس با اونا سیو نمیشه

نيازي نيست ملا لغتي بشي! يعني اينا فكر نكردن يه فرمان روا كه اينقدر هم پيش رفت كردش زرهش رو حداقل خوشگل تر بسازن؟:27: حالا بيخيال

Zende
02-06-2009, 13:54
نيازي نيست ملا لغتي بشي! يعني اينا فكر نكردن يه فرمان روا كه اينقدر هم پيش رفت كردش زرهش رو حداقل خوشگل تر بسازن؟:27: حالا بيخيال

خوب دست خودتونه دیگه عزیزم خودت ارتقاش میدی از قدیم گفتن کار کن مگو چیست کار که آدمای بیکار آویزونن کار!

loomina
02-06-2009, 14:41
خوب دست خودتونه دیگه عزیزم خودت ارتقاش میدی از قدیم گفتن کار کن مگو چیست کار که آدمای بیکار آویزونن کار!

جناب شما منظور من رو نگرفتي ، نميگيري و نخواهي گرفت پس بيخيالش شو.
چقدر مونده به انتشارش؟

Zende
02-06-2009, 18:36
جناب شما منظور من رو نگرفتي ، نميگيري و نخواهي گرفت پس بيخيالش شو.
چقدر مونده به انتشارش؟

چرا گرفتم شما گفتی که چرا خوشگل تر نساختند اول این که مثل این که شما در اول 2 تا انتخاب لباس داری فکر کنم بعد اینکه گرافیکشو ارتقاء دادن دیگه همینم از سرمون زیاده حالا مگه این زشته؟!
20 روز

loomina
03-06-2009, 18:52
يكي نيست يه چند تا عكس از Overlord II بزاره؟:13:

loomina
08-06-2009, 15:17
ميگم قبليه كه دو تا اينده داشت يكي بد يكي خوب.........با توجه به اين كه اين ادامه ي بازيه از كجا شروع ميكنه؟تازه زن هاش هم فرق داشتن ميشد رز رو بگيري ميشد والوت رو بگيري.......

R.P.G
08-06-2009, 18:28
یه سوال:

این یعنی چی؟

توجه: کلیه مطالب این پست توسط خودم ترجمه شده و از هیچ سایت فارسی کپی نشده.
در صورت مشاهده استفاده از این مطالب در هر وبلاگ یا سایتی بدون ذکر منبع:

p30world.com
با اون سایت یا بلاگ خودم شخصا برخورد میکنم(ه.ک)

همه دوستان که اینهمه تاپیک میزنن پس اینو باید ذکر میکرده باشن.
همه هم خودشون ترجمه میکنن.

Zende
25-06-2009, 12:02
ببین بالاخره هرکسی یه نوع اخلاق داره دیگه خوب ایشون دوست ندارن که اینهمه زحمت کشیدن یکی بیاد کپی رایت کنه شما هم نمیتونی مقایسه کنی اونا نگفتن حالا ایشون گفته پس چی؟شما نمیتونی کپی رایت کنی بدون ذکر منبع تمام!
آقا خبر داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ داغ
بازی منتشر شد!!!!و لینک های دانلودشم بچه ها گزاشتن اینجاست:

خدمت شما:دی

resident_evil
25-06-2009, 19:35
IGN 8 / 10
TeamXbox 8.2 / 10
Eurogamer 8 / 10
1UP A-
GameSpy 4 / 5
Official Xbox Magazine 8 / 10
X360 Magazine UK 7 / 10
GamePro 3 / 5
Official Xbox Magazine UK 8 / 10
Playstation Official Magazine UK 8 / 10
GameSpot 7/10

البته IGN به نسخه ی PS3 نمره 6 رو داده که بسیار جالب هستش !

در کل بازی نمرات خوب و قابل قبولی گرفته ! چندتا از بچه ها هم که بازی کردن گفتن بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده هستش !

loomina
30-06-2009, 13:42
3 روز پيش بازي منتشر شد .
p30world هم ميفروشتش. بريد بخريد.

sinak3
07-07-2009, 22:00
دوستان میشه یکم در مورد بازی توضیح بدید.یعنی مثلا توش میتونیم ارتش جمع کنیم.بازی چطوریه یعنی مثل مثلا چه جور بازیهایی است.با تشکر

gap
07-07-2009, 22:06
سلام.
بازی جالبیه...
بله توش میشه ارتش جمع کرد(ارتش که نه ولی بالاخره یه گروه میشه گفت: دی)
افرادت توش همه جن هستن(ُسبز،قرمز،آبی،قهوه ای)،میتونی به اونا فرمان بدی و بگی سوار چی بشن و کجا برن،کجا حمله کنن و میتونی اسلحه های خودتو ارتقا بدی،میتونی قصرتو ارتقا بدی و....

sinak3
08-07-2009, 11:38
سلام.
بازی جالبیه...
بله توش میشه ارتش جمع کرد(ارتش که نه ولی بالاخره یه گروه میشه گفت: دی)
افرادت توش همه جن هستن(ُسبز،قرمز،آبی،قهوه ای)،میتونی به اونا فرمان بدی و بگی سوار چی بشن و کجا برن،کجا حمله کنن و میتونی اسلحه های خودتو ارتقا بدی،میتونی قصرتو ارتقا بدی و....

از نظر ساختمانی چطور.فقط توش میشه ساختمان سرباز زد یا ساختمونای دیگه ای هم میشه.مرسی

resident_evil
11-07-2009, 00:55
خیلی خیلی جالبه بازیش ! فوق العاده سرگرم کننده هستش ! گرافیک خوبی داره و بسیار شبیه به Fable 2 هستش گرافیکش ! البته نه به اون خوبی ! البته از Demo هایی که تو بازی دیدم به نظر هرچی بری جلوتر جالب تر هم میشه ! خیلی جالبه که وقتی خونت کم باشه این افرادتو میفرستی میرن برات خون میارن : دی ! کلا هر کار بخوای میکنن دیگه ! خیلی جالبه بازیش ! و به مقدار زیاد خنده دار !

chaos theory
11-07-2009, 10:43
آقا من یه مرحله گیر کردم همون اولشه تو دهکده برفی وقتی راه مخفی رو اون دختره نشون میده بعدش میگه نمیدونم کدوم دکمه موس رو نگه دارم و بهعد move کنم به کجا منم از کلیک چپ و راست گرفته تا دکمه وست هر کار میکنم نمیشه.

pcali
11-07-2009, 12:17
خیلی خیلی جالبه بازیش ! فوق العاده سرگرم کننده هستش ! گرافیک خوبی داره و بسیار شبیه به Fable 2 هستش گرافیکش ! البته نه به اون خوبی ! البته از Demo هایی که تو بازی دیدم به نظر هرچی بری جلوتر جالب تر هم میشه ! خیلی جالبه که وقتی خونت کم باشه این افرادتو میفرستی میرن برات خون میارن : دی ! کلا هر کار بخوای میکنن دیگه ! خیلی جالبه بازیش ! و به مقدار زیاد خنده دار !

معلوم میشه بازی جالبیه البته با توجه به تعریفهای شما دوستان میرم بازی رو بگیرم:10:

resident_evil
11-07-2009, 12:57
آقا من یه مرحله گیر کردم همون اولشه تو دهکده برفی وقتی راه مخفی رو اون دختره نشون میده بعدش میگه نمیدونم کدوم دکمه موس رو نگه دارم و بهعد move کنم به کجا منم از کلیک چپ و راست گرفته تا دکمه وست هر کار میکنم نمیشه.

شما اوجا باید Minion ها رو بفرستی اونور تا اون آدمارو بکشن ! بعد هم موشک رو روشن کنی تا شلیک شه و راه رو باز کنه برات !

chaos theory
11-07-2009, 19:42
شما اوجا باید Minion ها رو بفرستی اونور تا اون آدمارو بکشن ! بعد هم موشک رو روشن کنی تا شلیک شه و راه رو باز کنه برات !
من اونا رو فرستادم اما موشک روشن نمیشه هر چی میرم کنارش alt میزنم بازم خبری نیست برادر.

loomina
13-07-2009, 23:08
من از p30 سفارش دادم ولي نميخوره به PC م نميدونم چيكار كنم :37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::3 7::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
يكي كمكم كنه. كــــــــمـــــــــــك!:37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

Xx Hossein xX
15-07-2009, 21:54
سلام ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا این تاپیک اینقدر سوتو کور شده ! بازی قشنگیه ها ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سوال دارم وقتی دکمه ی ALT رو میگیرم توی دستش یه نور آبی رنگ درست میشه !
چطوری با اوون میشه کسی رو کشت ؟!
تو یکی از مرحله ها میخواد ! ( یه عکس از اونجا هم گرفتم ! )

ممنون .....

MAHDIAGENT47
15-07-2009, 22:25
دوستان سيستمه مورد نيازشو بزاريد وقت كنم ميخرمش

loomina
15-07-2009, 23:17

اينو فكر كنم بايد تو تاپيكش مطرح كنيد.
يكي به داد من برسه. چي كار كنم. بازي نصب نميشه.:41::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37:

aghamajid1369
15-07-2009, 23:21
من از p30 سفارش دادم ولي نميخوره به PC م نميدونم چيكار كنم :37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::3 7::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
يكي كمكم كنه. كــــــــمـــــــــــك!:37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
خوب یعنی چی نمیخوره؟؟؟
سیستمت پایینه یا اروری چیزی میده؟؟؟؟؟

loomina
15-07-2009, 23:38
خوب یعنی چی نمیخوره؟؟؟
سیستمت پایینه یا اروری چیزی میده؟؟؟؟؟

وقت اجرا ارورر ميده. قل از اجرا وقتي كليك ميكنم. ارورر ميده.:41:

aghamajid1369
15-07-2009, 23:45
وقت اجرا ارورر ميده. قل از اجرا وقتي كليك ميكنم. ارورر ميده.:41:
بابا کشتیمون :دي
خوب متن ارور رو بنویس.
میتونی توی تاپیک حل مشکلات مطرح کنی شاید جواب گرفتی.
فقط لطف کن اونجا اروری که میده بنویس

MAHDIAGENT47
16-07-2009, 08:08
اينو فكر كنم بايد تو تاپيكش مطرح كنيد.
يكي به داد من برسه. چي كار كنم. بازي نصب نميشه.:41::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37:
خوب تشكر لينك تاپيكشو بزار لفطا:10:

Xx Hossein xX
16-07-2009, 10:49

minimale systemvoraussetzungen !
windows(R) xp / vista
CPU : INTEL PENTIUM 4 2.4 GHZ OR BETTER OR AMD ATHLON 2400+ OR BETTER

RAM : 512 mb ( win xp )
1gb windows vista

GRAPHIC : ge force fx 5700 or ati radeon 9500

Xx Hossein xX
16-07-2009, 12:24
آقا من یه جا گیر کردم !
یه جایی هست دهکده دارا از دو طرف ترقه میندازن و زمیزارن از اوون قسمت عبور کنم !
لطفا یکی توضیح بده !

ممنون

MAHDIAGENT47
17-07-2009, 11:38
دوستان يكي عكس شخصيت اصلي بازيو بزاره ببينيم چه جوريه

aghamajid1369
17-07-2009, 15:05
توی شیراز من این بازی رو پیدا نکردم متاسفانه هنوز.
بازی شخصیت اصلی داره؟؟؟
فکر میکردم گروهی و گله ایه :دي

gap
17-07-2009, 16:17
توی شیراز من این بازی رو پیدا نکردم متاسفانه هنوز.
بازی شخصیت اصلی داره؟؟؟
فکر میکردم گروهی و گله ایه :دي
آره...خودش overlord شخصیت اصلیشه...
اون جن هاش هستن که گله ای حمله میکنن: دی

Optimus Prime
17-07-2009, 17:03
آقا من یه جا گیر کردم !
یه جایی هست دهکده دارا از دو طرف ترقه میندازن و زمیزارن از اوون قسمت عبور کنم !
لطفا یکی توضیح بده !

ممنون
قسمت تمرینی لساتفاده از جادو است. باید 3 نفر از روستاییان که اونجا هستند با جادو بکشی و 3 تا هم برده و اسیر کنی.

pedram_sad
17-07-2009, 18:35
منم بازی رو امروز نصب کردم
یعنی برام با 7 تا بازی دیگه مجانی اوردن :31:

بازی گرافیک زیبایی داره
و رو maximum تونستم 55 فریم بگیرم تو بازی
که به نظر من یکی موتورش سنگین کار شده

خود بازی هم به نظر جذاب میرسه

Layken
17-07-2009, 23:27
بازیه خوبیه ولی نمی شه با ارباب1 مقایسش کرد به
نظر من شماره 1 خیلی بهتر وجذابتر بود در زیر به تفاوتهای خوب وبد اشاره ای می کنم:
ارباب 1:: minion ها در این شماره بهتر عمل می کردند اعتمادی که ادم به عنوان ارباب دارد بیشتر بود.
ولی هوش مصنوعی کمی داشتند ....دشمنان دارای هوش بالایی بودن و در شرایطی که فکرشو هم نی کردیم
اقدامات بزرگی می کردند...گرافیک خوبی از لحاظ فنی داشت...احساسی که به عنوان یک ارباب در ادم بود بسیار خوب وعالی به
انسان منتقل می شد....بازی کمی بیش از حد طولانی بود ....برای بدست اوردن minion ها بسیار خرسند می شدیم و برای از دست دادنشون واقعا ناراحت می شدیم....خود ارباب ضعیف بود ونمی شد زیاد روش حساب باز کرد
ارباب 2: minion ها سرعت زیادی دارند سریع می رن میکشن وبرمیگردند....احساس ارباب بودن به یک شوخی تبدیل شده
و بعضی وقتا ادم از خودش بدش می اید(ارباب) ....هوش مصنوعی دشمن بد کار شده باید انقدر نزدیکشون بشی تا بفهمن موضوع چیه تا حمله کنند...خیلی زود minion قرمز را داد و وقتی minion از دست میدیم ناراحت نمی شیم تاسفی که ارباب 1 داشت در بازیباز اینبار نادیده گرفته شده...گرافیک بازی هم نسبت به بازی های روز تغیر کلی نکرده...
در کل من خودم انتظارات زیادی داشتم ولی اون چیزی که فکر میکردم نشده.....

Optimus Prime
18-07-2009, 00:13
تنها اشکالی که میشه به بازی گرفت آسون شدن بیش از حد بازیه و گرنه Overlord 2 از هر لحاظ بهتر و مورد دیگه متفاوت تر از 2 نسخه قبل یعنی Overlord و Overlord Raisig Hell است.

mehdiporbaba
18-07-2009, 08:42
دوستان من تو مبارزه با ملکه ی عنکبوت گیر کردم چه جوری باید اونو کشت؟؟؟کسی مب تونه راهنمایی کنه؟

hosseincode2008
18-07-2009, 10:52
یعنی برام با 7 تا بازی دیگه مجانی اوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

كاش ما هم از اين پسر خاله ها داشتيم ...
پسر خاله ي من عينهو پسر خاله ي كلاه قرمزي هست؛ ديشب يه گازي به ماشين داد من يه دقيقه بيهوش شدم !!!!!!!! آخه روحم جا مونده بود!

--------------------------

راستي دوستان من تا حالا Overlord بازي نكردم و فقط يه تريلر كوتاه از نسخه ي Dark Legend ديدم و خوشم اومد از نوع بازي . حالا دو تا سوال هست
1. Dark Legend همون 2 هست ؟
2. ميشه آدم راحت به بازي عادت كنه و اينكه داستان ماستانش چطوري ميشه يعني ميشه فهميد ؟

ممنونم

Optimus Prime
18-07-2009, 11:12
دوستان من تو مبارزه با ملکه ی عنکبوت گیر کردم چه جوری باید اونو کشت؟؟؟کسی مب تونه راهنمایی کنه؟
از Minion هات استفاده کن و برو اون گل های انفجاری ( 2 تا ازش هست و اسپان میشه ) یکیشو بر دار ( توسط دستو Minion Sweep ) و به نزدیکی یکی اون دریچه های آب ببر و ول کن تا منجر بشه و عنکبوت بیاد به طرف دریچه ها و وقتی رفت سریع برو روی دکمه وسط تا آب ها از دریچه ها به بیرون بریزه و پرت کنه ملکه رو به پایین و با هر چی داری حمله کن به ملکه چپه شده ! این کارو باید چند بار تکرار تفاوتش در قسمت بعدی نبرد اینه که باید روی 4 تا دکمه دیگری که اطراف محل درگیری هستند بری تا دوباره دکمه وسط فعال بشه. بعد از 2 یا 3 بار این کارو انجام دادن ملکه روی یکی از دکمه ها کمین می کنه و می تونه با یک ضربه همه افرادتو بکشه. برای این کار از همون گل ها استفاده کن تا از روی اون دکمه دور بشه تا بتونی فعالش کنی.

pcali
18-07-2009, 11:58
كاش ما هم از اين پسر خاله ها داشتيم ...
پسر خاله ي من عينهو پسر خاله ي كلاه قرمزي هست؛ ديشب يه گازي به ماشين داد من يه دقيقه بيهوش شدم !!!!!!!! آخه روحم جا مونده بود!

--------------------------

راستي دوستان من تا حالا Overlord بازي نكردم و فقط يه تريلر كوتاه از نسخه ي Dark Legend ديدم و خوشم اومد از نوع بازي . حالا دو تا سوال هست
1. Dark Legend همون 2 هست ؟
2. ميشه آدم راحت به بازي عادت كنه و اينكه داستان ماستانش چطوري ميشه يعني ميشه فهميد ؟

ممنونم

بازی عالیه اگه دوست داری یکمی بخندی حتما بگیر:31:

Abolfazl3007
18-07-2009, 21:53
بازی تموم شد و بازی بسیر زیبایی بود
دوستانی در پیدا کردن تمام DARK CRYSTAL ها و.... مشکل دارند از راهنما زیر استفاده کنند

alfa_df2000
19-07-2009, 06:18
با عرض سلام و خسته نباشيد .

دوستان خوبم لطفا کمک کنید.

اطلاعات دقيق و کاملي در مورد بازي زير مي خواستم.

1. ايا در بازي زير سبک استراتژيک و اشاره کليلک هم درونش هست يا نه ؟

( Overlord II ( 2009

2. ایا بازی فکری و سخت هست یا نه؟

( Overlord II ( 2009

با تشکر .

mehdiporbaba
19-07-2009, 08:12
بازی تموم شد و بازی بسیر زیبایی بود
دوستانی در پیدا کردن تمام DARK CRYSTAL ها و.... مشکل دارند از راهنما زیر استفاده کنند

سلام اقا این Empire Sewers کجاست؟
کجا شیطونک های آبی رنگ رو پیدا کنم؟

pcali
19-07-2009, 11:52
با عرض سلام و خسته نباشيد .

دوستان خوبم لطفا کمک کنید.

اطلاعات دقيق و کاملي در مورد بازي زير مي خواستم.

1. ايا در بازي زير سبک استراتژيک و اشاره کليلک هم درونش هست يا نه ؟

( Overlord II ( 2009

2. ایا بازی فکری و سخت هست یا نه؟

( Overlord II ( 2009

با تشکر .

نخیر بازی کاملا فانتزی و آسان هستش و هیچ ربطی به استراتژیک نداره:31:

Abolfazl3007
19-07-2009, 23:23
سلام اقا این Empire Sewers کجاست؟
کجا شیطونک های آبی رنگ رو پیدا کنم؟
شما بعد از اینکه شهر everlight رو گرفتید ماموریت هایی به شما داده میشه که با اون آبی ها رو پیدا میکنید .
شما از تو قصر یا gate های دیگه تو بازی در قسمت regions میتونید empire sewers رو پیدا کنید
البته در همین Empire Sewers هست که شما آبی ها رو پیدا میکنید

undercover
20-07-2009, 19:34
باسلام
آقايون كسي ميدونه اين شيطونك هاي سبز روچه جوري ميشه پيداكرد.توچندتاازماموريته واسه اينكه ايناروپيدانكردم كاملا گيركردم.
اول تواون مرحله كه بايد شهرروكنترل كني و100 نفرازاهالي شهررو بكشي و دوم توبازكردن دروازه ورسيدن به everlight .توهركدوم ازاين ماموريتها اين شيطونكهاي سبزرنگ لازمند.
لطفاكمك برسانيد!

Optimus Prime
20-07-2009, 20:08
باسلام
آقايون كسي ميدونه اين شيطونك هاي سبز روچه جوري ميشه پيداكرد.توچندتاازماموريته واسه اينكه ايناروپيدانكردم كاملا گيركردم.
اول تواون مرحله كه بايد شهرروكنترل كني و100 نفرازاهالي شهررو بكشي و دوم توبازكردن دروازه ورسيدن به everlight .توهركدوم ازاين ماموريتها اين شيطونكهاي سبزرنگ لازمند.
لطفاكمك برسانيد!
1 . Control The Nordberg Town : یا بکششون یا اسیرشون کن. بهترین کار اسیر کردنه اگر PC بازی می کنی. چون اگر همرو اسیر کنی راحت می تونی پول در بیاری اگر بکشی هیچی گیرت نمیاد. به شیطونک های آبی هم احتیاج داری.
2 . برای رسیدن به Everlight باید سبزهارو پیدا کنی ملکه عنکبوت هارو بکشی تا سبز ها بتونند روشون سوار بشن و 2 تا دکمرو فعال کنند.
سبز ها در منطقه ای هستند به نام Everlight Facility که درست بعد از کشتن او 2 تا پانداست. خودش سبز بهت میده و بعد میری نزدیک محل و Possess می کنی گروهی از اونارو و Hive شونو از اونجا خارج می کنی.

undercover
20-07-2009, 22:25
1 . Control The Nordberg Town : یا بکششون یا اسیرشون کن. بهترین کار اسیر کردنه اگر PC بازی می کنی. چون اگر همرو اسیر کنی راحت می تونی پول در بیاری اگر بکشی هیچی گیرت نمیاد. به شیطونک های آبی هم احتیاج داری.
2 . برای رسیدن به Everlight باید سبزهارو پیدا کنی ملکه عنکبوت هارو بکشی تا سبز ها بتونند روشون سوار بشن و 2 تا دکمرو فعال کنند.
سبز ها در منطقه ای هستند به نام Everlight Facility که درست بعد از کشتن او 2 تا پانداست. خودش سبز بهت میده و بعد میری نزدیک محل و Possess می کنی گروهی از اونارو و Hive شونو از اونجا خارج می کنی.

فقط يه سوال
تواين شهرThe Nordberg Town بعضي دروازه هابسته هستند به همين خاطرنميشه همه اهالي روگيرانداخت.من حداكثر 66 نفرروبه هلاكت رسوندم.واسه اين مورد هم يه كمكي برسون:46:

Optimus Prime
20-07-2009, 23:10
فقط يه سوال
تواين شهرThe Nordberg Town بعضي دروازه هابسته هستند به همين خاطرنميشه همه اهالي روگيرانداخت.من حداكثر 66 نفرروبه هلاكت رسوندم.واسه اين مورد هم يه كمكي برسون:46:
اگر دقت کنی در کنار شهر یه اسکله وجود داره که هر وقت آبی هارو بدست آوردی می تونی به اونا دستور بدی که اون تخته چوبو واست حرکت بدند که از راه آبی به اون قسمت شهر که بستس برسی. یه قسمت هک که احتیاج به سبزها داری که سم ها را بزدایند.

undercover
21-07-2009, 15:43
اگر دقت کنی در کنار شهر یه اسکله وجود داره که هر وقت آبی هارو بدست آوردی می تونی به اونا دستور بدی که اون تخته چوبو واست حرکت بدند که از راه آبی به اون قسمت شهر که بستس برسی. یه قسمت هک که احتیاج به سبزها داری که سم ها را بزدایند.

خوب دوست عزيز مشكل هم همينجاست من نه آبي هارودارم ونه سبز هارو.وتااينجاي بازي روهم اومدم وهيچ جوري هم نميشه پيداشون كنم.حتي نمي تونم به Everlight هم برم چون بايد دروازه رسيدن به اونجاروبازكنم كه براي اين موضوع هم بازبه سبزها نيازدارم.

mehdiporbaba
21-07-2009, 16:55
سلام دوستان
من تو مرحله ی into depth گیر کردم،من برای شارژ tower heart تونستم دو گوی رو شارژ کنم اما وقتی وارد مرحله ی اعماق شدم با یه ارژدها روبرو شدم که نتونستم شکستش بدم و باختم و از بازی بیرون اومدم حالا دوباره که میرم تو بازی و اتوسیوم رو لود می کنم وارد همون مرحله میشم اما هیچ راهی واسه وارد شدن به جایی که اژدها بوده نیست،روشن تر بگم تو مرحله ی into depth که یه جایی هست که Gnom ها که احتمالا اسمشون رو درسن ننوشتم همون موجودات ریز که باید 1000 تاشون رو بکشیم یه حفره ی بزرگ دارن و یا استفاده از یه مجسمه روی اون ها رو می پوشونیم و یه ماموریت تموم میشه بالاتر از حفره ی اونها یه دو راهی هست که یکش با یه سری سنگ بزرگ پوشونده شده و یک راه هم با دیوار سنگی مسدود شده که جریان اصلی مرحله پشت اون دیواره اما هیچ راهی به اونجا نیست،کسی میتونه بهم بگه چه جوری باید دوباره به اژدها برسم؟

Optimus Prime
21-07-2009, 17:08
خوب دوست عزيز مشكل هم همينجاست من نه آبي هارودارم ونه سبز هارو.وتااينجاي بازي روهم اومدم وهيچ جوري هم نميشه پيداشون كنم.حتي نمي تونم به Everlight هم برم چون بايد دروازه رسيدن به اونجاروبازكنم كه براي اين موضوع هم بازبه سبزها نيازدارم.
خوب الان آبی هارو نخواهی نداشت چون هنوز نسبتا مونده تا به آبی ها برسی.
برای سبز ها گفتم قبل از رسیدن به Everlight یه قسمتی هست به نام Everlight Facility که قبلش 15 تا سبزها بهت ملحق میشن و تو کشتن 2 تا پاندای بزرگ کمکت می کنند و بعد تو باید یکی از اونارو Posess کنی و بری داخل مرکز تا بتونی Hiveشونو پیدا کنی.

سلام دوستان
من تو مرحله ی into depth گیر کردم،من برای شارژ tower heart تونستم دو گوی رو شارژ کنم اما وقتی وارد مرحله ی اعماق شدم با یه ارژدها روبرو شدم که نتونستم شکستش بدم و باختم و از بازی بیرون اومدم حالا دوباره که میرم تو بازی و اتوسیوم رو لود می کنم وارد همون مرحله میشم اما هیچ راهی واسه وارد شدن به جایی که اژدها بوده نیست،روشن تر بگم تو مرحله ی into depth که یه جایی هست که Gnom ها که احتمالا اسمشون رو درسن ننوشتم همون موجودات ریز که باید 1000 تاشون رو بکشیم یه حفره ی بزرگ دارن و یا استفاده از یه مجسمه روی اون ها رو می پوشونیم و یه ماموریت تموم میشه بالاتر از حفره ی اونها یه دو راهی هست که یکش با یه سری سنگ بزرگ پوشونده شده و یک راه هم با دیوار سنگی مسدود شده که جریان اصلی مرحله پشت اون دیواره اما هیچ راهی به اونجا نیست،کسی میتونه بهم بگه چه جوری باید دوباره به اژدها برسم؟
زمانی که شما بازیو شروع می کنید از داخل Netherworld شروع می کنید مگه نه؟ وقتی بازی Load شد و شما وارد اون منطقه شدید ( درست قبل از Gnome ها ) دوباره وارد Netherworld Gate شوید اونوقت یک لیست مقصد می آید. شما از داخل لیست Wasteland Santuary Depths یا یه همچین چیزیو انتخاب کنید ولی شماره دروازه را عوض کنید مثلا اگر می بینید نوشته Wasteland Sanctuary Depths Gate 1 شما شماره بالاتر را انتخاب کنید ( من ورژن X360 را بازی کردم برای همین کنترل PC را نمی دانم شما باید روی اسم بروید و برای عوض شدن شماره دروازه چپ یا راست یا A و D را بزنید )

Hamed 360
21-07-2009, 17:39
من همون اولای بازی هستم اونجا که از دوطرف اتش هست بعد میگه روی روستایها قفل کن و Minion ها رو بفرست تا روستاییها فرار نکنن! نمیدونم باید چیکار کنم لطفا یکی راهنمایی کنه

Layken
21-07-2009, 23:44
دوست عزیز جواب سوالت دو سه صفحه اول هستش....

mehdiporbaba
22-07-2009, 07:26
.

زمانی که شما بازیو شروع می کنید از داخل Netherworld شروع می کنید مگه نه؟ وقتی بازی Load شد و شما وارد اون منطقه شدید ( درست قبل از Gnome ها ) دوباره وارد Netherworld Gate شوید اونوقت یک لیست مقصد می آید. شما از داخل لیست Wasteland Santuary Depths یا یه همچین چیزیو انتخاب کنید ولی شماره دروازه را عوض کنید مثلا اگر می بینید نوشته Wastelanها y Depths Gate 1 شما شماره بالاتر را انتخاب کنید ( من ورژن X360 را بازی کردم برای همین کنترل PC را نمی دانم شما باید روی اسم بروید و برای عوض شدن شماره دروازه چپ یا راست یا A و D را بزنید )

سلام به شما دوست عزیز
بسیار مسخرست اما واقعیت داره که بعده این همه بازی دچار یه باگ مسخره شدم،gate 2 در اون مرحله سیاه شده یعنی در تاریکی مپ قرار داره در صورتی که حفره ی minion در مپ وجود داره بنابراین نمی تونم وارد گیت بشم در صورتی گه اونجا قبلا رفته بودم،حالا موندم چی کار کنم فکر نکنم کد تقلبی واسه روشن شدن مپ وجود داشته باشه تا از دست این باگ خلاص شم،در ضمن من از اتو سیو استفاده می کردم و متاسفانه خودم سیوی ندارم که از مراحل قبل تر شروع کنم

Optimus Prime
22-07-2009, 09:31
سلام به شما دوست عزیز
بسیار مسخرست اما واقعیت داره که بعده این همه بازی دچار یه باگ مسخره شدم،gate 2 در اون مرحله سیاه شده یعنی در تاریکی مپ قرار داره در صورتی که حفره ی minion در مپ وجود داره بنابراین نمی تونم وارد گیت بشم در صورتی گه اونجا قبلا رفته بودم،حالا موندم چی کار کنم فکر نکنم کد تقلبی واسه روشن شدن مپ وجود داشته باشه تا از دست این باگ خلاص شم،در ضمن من از اتو سیو استفاده می کردم و متاسفانه خودم سیوی ندارم که از مراحل قبل تر شروع کنم
خوب مشکلی نیست وقتی شما بازیو Load می کنی و بازی از توی قلعه خودت شروع میشه وقتی روی تخت می شینی تا ماموریت ادامه بدی به جای اینکه ماموریت شروع کنی تا بصورت اتوماتیک تورو به گیت ببره به جای Quest قسمت Location را انتخاب کن و مثل همون قبل که گفتم انجام بده. من نسخه X360 بازی می کنم اگر باگی یا چیزی باشه مال نسخه کرک شده PC شاید باشه.

mehdiporbaba
22-07-2009, 16:36
با تشکر از شما دوست عزیز

با این روش تونستم باگ بازی رو رد کنم ادامه بدم

mehdiporbaba
26-07-2009, 10:15
فکر کنم تنها کسی که این بازی رو انجام می ده منم!!!
بازم یه مشکل دیگه دوستان تو مرحله ی empire assult منم 2 تا تپه ی اول راحت میگیرم اما واسه نپه ی سوم وقتی وارد قلعه میشم و همه رو میکشم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی task بدونه تغییر باقی می مونه و نمی دونم چی کار باید بکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

pcali
26-07-2009, 12:45
بازم یه مشکل دیگه دوستان تو مرحله ی empire assult منم 2 تا تپه ی اول راحت میگیرم اما واسه نپه ی سوم وقتی وارد قلعه میشم و همه رو میکشم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی task بدونه تغییر باقی می مونه و نمی دونم چی کار باید بکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

بله دوست عزیز متاسفانه این بازی دچار باگهای متعددی است من به تعدادی از اونها برخورد کردم یکیش هم اینکه بعضی وقتها هیچ گونه عکس العملی از بازی دیده نمی شه و شما مجبورید بازی رو دوباره load کنید:18: تا مشکل بر طرف بشه

Optimus Prime
26-07-2009, 21:41
ممنون میشم راهنمایی کنید
اون Tower Heart رو با خودت میاری؟ ( گلوله کریستالیرو )

بله دوست عزیز متاسفانه این بازی دچار باگهای متعددی است من به تعدادی از اونها برخورد کردم یکیش هم اینکه بعضی وقتها هیچ گونه عکس العملی از بازی دیده نمی شه و شما مجبورید بازی رو دوباره load کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif تا مشکل بر طرف بشه
مال کرک نسخه PC هست من X360 2 بار از اول تا آخر بدون هیچ مشکلی تموم کردم.

pedram_sad
27-07-2009, 15:50
خوب بعد از این که مدتی بازی رو سیستم نصب بود ( البته تو این مدت داداشم تمامش کرد )
و بعد از این که :

X-men
Prototype
Call Of Juarez : Boud In bLood
Ghostbusters ( که واقعا گرافیکی عالی بود روی pc )

امروز این بازی رو شروع کردم
بازی خیلی باحالیه
گروهی جمع شدن minions ها و این که همراهی میکنن به همراه موزیک جالب بازی و صدا های این مخلوقات خیلی خوب کار شده

گرافیک و نورپردازی عالی بازی به خصوص از مرحله دوم به بعد هم یکی دیگه از نکات + بازیه

یک چیز جالب مساله همزمان نگاه داشتن دکمه های mouse و کنترل همزمان minions هاست و همچنین حمله دسته جمعی اونها و داعون کردن هرچیزی که تو محیط جود داره

hosseincode2008
27-07-2009, 16:24
من چند وقته ميخوام اينو بخرم ولي ميترسم برام گنگ باشه چون اصلا بازي اي تو اين سبك انجام ندادم. ابتداي بازي Tutorial داره كه زود قلق بازي دستم بياد ؟

resident_evil
27-07-2009, 16:26
من چند وقته ميخوام اينو بخرم ولي ميترسم برام گنگ باشه چون اصلا بازي اي تو اين سبك انجام ندادم. ابتداي بازي Tutorial داره كه زود قلق بازي دستم بياد ؟

منم خودم اولش فکر میکردم خیلی سخت باشه چون بعضی از بچه ها خیلی بازی رو پیچونده بودن ولی وقتی بازی رو گرفتم دیدم خیلی راحت هستش و سریع باهاش کنار اومدم !

Leon-117
27-07-2009, 17:52
سلام.سبك بازي چجوري هست؟اشاره و كليلك هست؟يعني كااكترو با موس فقط كنترل ميكنيم؟

pedram_sad
27-07-2009, 22:23
منم خودم اولش فکر میکردم خیلی سخت باشه چون بعضی از بچه ها خیلی بازی رو پیچونده بودن ولی وقتی بازی رو گرفتم دیدم خیلی راحت هستش و سریع باهاش کنار اومدم !
تایید میشه

سلام.سبك بازي چجوري هست؟اشاره و كليلك هست؟يعني كااكترو با موس فقط كنترل ميكنيم؟
نه دوست عزیز
point and clik نیست
با keyboard هم کار میکنه مثل همه بازی TPS دیگه
که علاوه بر خودت کنترل کلی موجودات دیگه به نام minions که دورت هستن رو هم بر عهده داری

Layken
28-07-2009, 14:06
[quote=pedram_sad;4017571]خوب بعد از این که مدتی بازی رو سیستم نصب بود ( البته تو این مدت داداشم تمامش کرد )
و بعد از این که :

Ghostbusters ( که واقعا گرافیکی عالی بود روی pc )

گیم پلی Ghostbusters چطور هستش جالب هست یا نه ..
من دو دل موندم بخرم یا نه ......:10:

hosseincode2008
28-07-2009, 22:26
اي واي سرم گيچ رفت اينجا چيكار كنم ؟ مينويسه ALT رو نگه داره اونها بميرن ولي چيزي نميشه و با هدف گرفتن و سريع زدن هم اتفاقي نميوفته . اين راهنماش بيشتر آدمو قاتي ميزنونه تا اينكه كمكش كنه.
اينم تصويرش :

resident_evil
28-07-2009, 22:29
اي واي سرم گيچ رفت اينجا چيكار كنم ؟ مينويسه ALT رو نگه داره اونها بميرن ولي چيزي نميشه و با هدف گرفتن و سريع زدن هم اتفاقي نميوفته . اين راهنماش بيشتر آدمو قاتي ميزنونه تا اينكه كمكش كنه.
اينم تصويرش :

اینجا باید اون آدم هایی که اونجا هستن رو بکشی ! با همون جادوش که برق میزنه ! چند ثانیه نگه دار تا بمیرن ! فعلا هم نمیتونی ازونجا رد شی چون اونا دارن آتیش یا یه همچین چیزی پرت میکنن !

mehdiporbaba
29-07-2009, 09:18
ما هم بالاخره با کمک دوستان این بازی رو با تمام باگ هاش تموم کردیم،این بازی ائلین سری از این نوع بازی ها بود که انجام دادم و به شدت جالب و مفرح بود به دوستان توصیه می کنم بازیش کنن
:40:

pcali
29-07-2009, 09:52
اينم تصويرش :

آره منم همین جا گیر کردم اگه کلید رو پایین نگه دارم جادو میزنه اما تاثیری رو دشمن نداره میونید چرا :19: شاید باگ باشه

hosseincode2008
29-07-2009, 10:11
نه دوست عزيز باگ نيست ، من فكر ميكردم بايد اون كاري كه راهنما ميگه رو روي اينهايي كه نارنجك پرتاب ميكنند انجام بدم كه با راهنمايي resident-evil جان فهميدم بايد اون آدم هايي كه دارن اطرافمون ول ميگردن رو اينطوري بكنم ، شما هم همين كار رو بكنيد . يعني سه نفر رو با نگه داشتن Alt و بعد هم سه نفر ديگه رو با نگه داشتن و ول كردن هنگامي كه زانو ميزنن بكشين .

Layken
29-07-2009, 23:09
سلام جمع اقا من در قسمت tower heart تا اونجایی رفتم که به غول اتشی تو سطح شیبدار رسیدم
ولی خاموش کردم امروز که رفتم بازی کنم دیدم از کمی عقبتر اورده و مسیرو که ادامه میدم در جلو مسیر
با سنگ بسته شده .........نه راه پس پیدا کردم نه پیش ...اون سنگ جادویی هم به قسمت اونور مانع روبرو بردم
ولی نمی دونم چرا راه بسته شده...در صورتی که باید از سیو جلوتر می اورد (همون پشت مانع)
خوب اگه می تونید راهنماییم کنید..؟؟؟؟؟؟
please

mehdiporbaba
30-07-2009, 07:57
سلام جمع اقا من در قسمت tower heart تا اونجایی رفتم که به غول اتشی تو سطح شیبدار رسیدم
ولی خاموش کردم امروز که رفتم بازی کنم دیدم از کمی عقبتر اورده و مسیرو که ادامه میدم در جلو مسیر
با سنگ بسته شده .........نه راه پس پیدا کردم نه پیش ...اون سنگ جادویی هم به قسمت اونور مانع روبرو بردم
ولی نمی دونم چرا راه بسته شده...در صورتی که باید از سیو جلوتر می اورد (همون پشت مانع)
خوب اگه می تونید راهنماییم کنید..؟؟؟؟؟؟
please

این باگ بازیه منم همین مشکل رو داشتم چند صفحه قبل جوابش هست،بگرد پیدا می کنی

Layken
01-08-2009, 00:37
منم همین الان با کمک دوستان بازیو تموم کردم بازیه جالب وجذابی بود تجربه ای بود که
تا حالا در هیچ بازی دیگر نداشتم....

pedram_sad
01-08-2009, 00:41
خوب میبینم که دوستان از من جلو زدن
البته چند روزیه به دلیل تحقیقات شدید برای خرید LCD و گوشی موبایل از بازی افتادم

اما امروز هم که یک مرحله دیگه رفتم
واقعا یک لذت عجیب و حس نهفته ای درون این بازی هست که به قول دوستان تجربه ایست بس جدید

hosseincode2008
01-08-2009, 18:48
اين مرده هايي كه ميتونيم برگردونيم به چه دردي ميخورن ؟

Layken
01-08-2009, 23:47
اين مرده هايي كه ميتونيم برگردونيم به چه دردي ميخورن ؟

دوست من مرده های با ارزشی هستند که در طول بازی از دستشون دادی
و با خرید انها دوباره برمیگردند ..به نظر من گاهی یکی بخر
از اون خوباش...:10:

hosseincode2008
02-08-2009, 10:13
سيستم سيو بازي كمي ناجور هست! الان من نيم ساعت داشتم بازي ميكردم و آخرش هم به خاطر يك اشتباه فني مردم حالا مجبورم دوباره از اول بازي كنم . حالا اگه نمرده بودم و Autosave شده بود و دفعه بعد كه بازي رو لود ميكردم از اون چيزه ميومد كه مثل تله پورت هست و خونو جادو رو هم پر ميكنه و مجبور بودم اين همه راه رو پياده برم !
ولي خود بازي خيلي خيلي لذت بخش هست

kortol
03-08-2009, 17:56
آقا این بازی تو چه سبکی هست .یکی به ما گفت که سوم شخسه و مثل بازی دویل می کرای می مونه منتها زاویه دوربینش فرق میکنه ........... یکی گفتش استراتژیکه .ما که موندیم.یکی به ما کمک کنه ................لطفا یه چند تا عکس از محیطی که توش بازی می کنید بزارید که من متوجه بشم.مرسی .

Layken
04-08-2009, 00:04
نه عزیز با دویل می کرای خیلی فرق میکنه ..استراتژیک هم نیست
سوم شخص هست و یه جورایی باید مثل اربابها فرمانروایی کنی
...بازیه خوبی هستش بازی کن..

mehdiporbaba
04-08-2009, 07:28
آقا این بازی تو چه سبکی هست .یکی به ما گفت که سوم شخسه و مثل بازی دویل می کرای می مونه منتها زاویه دوربینش فرق میکنه ........... یکی گفتش استراتژیکه .ما که موندیم.یکی به ما کمک کنه ................لطفا یه چند تا عکس از محیطی که توش بازی می کنید بزارید که من متوجه بشم.مرسی .

اینم برای شما دوست عزیز

hosseincode2008
06-08-2009, 10:33
با اين خانوم محترم بايد چي كار كنيم ؟ ميگه Space بزن ميزنم بعد ميگه Mistress شما شد بعد چند قدم ميرم اونور و دوباره برميگردم بازم ميگه Space‌ رو بزن! همينطوريه ؟ يعني با همون يه بار Space زدن شد‌ ؟

اتفاق خاصي كه نشد!

Layken
07-08-2009, 01:14
ول کن بزار به حاله خودش مربوط به جریان بازی نمیشه
ولی جلوتر وقتی سه تا خانوم محترم اوردی بینشون دعوا میشه که باید یکیشو انتخاب کنی

mehdiporbaba
07-08-2009, 08:06
با اين خانوم محترم بايد چي كار كنيم ؟ ميگه Space بزن ميزنم بعد ميگه Mistress شما شد بعد چند قدم ميرم اونور و دوباره برميگردم بازم ميگه Space‌ رو بزن! همينطوريه ؟ يعني با همون يه بار Space زدن شد‌ ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداتفاق خاصي كه نشد!

شما بعدا بین 3 خانوم باید یکی رو ملکه کنی که تو مرحله ی empire asult و مرحله ی گرفتن پایتخت پادشاه بدرد می خوره الان اگه بخوای با یکی ...... داشته باشی یکی رو انتخاب می کنی بعاد محل استقرار خودت رو ارتقا می دی بعد ..... شروع میشه که اونم باز کر کر خندس

Optimus Prime
07-08-2009, 10:15
هه هه اگر خواستی هر 3 تارو داشته باشی و با هر 3 تا بتونی کنار بیای باید از هر کدوشون وسیله داشته باشی. یعنی مثلا توی اتاق خواب 1 تختخواب 1 فرش و 1 شمعدان داری مثلا. شماها می تونید تختخواب را از Drak Fay یا Ghost Fay و شمعدان را از Kelda و فرش را از Juno داشته باشید. همین کارو برای طبقه پایین انجام بدید و یه Cut Scene نشون میده که هر 3 تا باهم کنار اومدن و .... این مسئله Achievement Ladies Man که 40 تا GS داره برای کسایی که X360 دارندو باز می کنه. راستی اگر راه Destruction را دنبال می کنید می تونید زمانی که Tower Heart را شارژ کردید و Queen Fay تبدیل شد به Dark Fay اونو قبل از اینکه به NetherWorld Gate برسه با نیروی خودتون Overload کنید و بکشیدش . بعد شما به جای Dark Fay در قلعه Ghost Fay خواهید داشت.

Torch Bearer
09-08-2009, 12:02
دوستان من وقتی بازی رو اجرا می کنم. این ارور رو میده:
کسی میدونه باید چکار کنم؟

pedram_sad
09-08-2009, 16:04
اخرین version مربوط به directX رو نصب کردی ؟

mehdiporbaba
09-08-2009, 16:20
دوستان من وقتی بازی رو اجرا می کنم. این ارور رو میده:
کسی میدونه باید چکار کنم؟

سلام دوست عزیز
این مشکل شما ممکن دها دلیل داشته باشه و از مهمترینشون از دست دادن این dll برای نرم افزار کارت گرافیکه که می تونین نرم افزارش رو دوباره نصب کنین و همچنین باید نرم افزار ageia phycis که تو بعضی از بازی ها هست رو نصب کنین
دلیل دوم ویروسه که محتمل تره چون ارور شما مربوط میشه به aydnqjiv.exe که اصلا معلوم نیست چیه
یه اسکن ویروس بد نیست
یه روش هم هست اما توصیه نمی شه شما این فایل رو از ادرسی که می دم دانلود کن بعد بریز تو این آدرس windows/system32/
بعد از منوی استارت run رو انتخاب کن و اینو توش بنویس
regsvr32 nxcooking.dll

امیدوارم مشکلت حل شه

Torch Bearer
09-08-2009, 21:00
من اون کاری رو که شما گفتی انجام دادم ولی باز موقع اجرا ارور یک فایل دیگه رو داد.
این نرم افزار ageia phycis رو شما نداری واسه دانلود؟حجمش چقدره؟

mehdiporbaba
10-08-2009, 07:51
من اون کاری رو که شما گفتی انجام دادم ولی باز موقع اجرا ارور یک فایل دیگه رو داد.
این نرم افزار ageia phycis رو شما نداری واسه دانلود؟حجمش چقدره؟

این نرم افزار تا جایی که من یادمه تو سی دی بعضی بازی ها هست و همراه بازی نصب میشه و یک ایکون تو کنترل پنل به نام خودش ایجاد می کنه این لینک دانلودش برای ویندوز xp و vista هستش حجمش هم
مگ

مشکل شما همین نرم افزار اما این که بتونه نصب این نرمافزار مشکل رو حل کنه رو نمی دونم

Torch Bearer
10-08-2009, 09:31
من یک بار بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم.این دفعه قبل از این که کرک رو کپی کنم رفتم تو بازی.یک صفحه لودینگ اومد که هرچی صبر کردم تموم نشد.تسک منیجر رو باز کردم دیدم بازی هنگ نکرده.بعد یادم اومد کرک رو کپی نکردم.وقتی کپی کردمش موقع اجرا دوباره همون ارور رو داد. میشه یک نفر کرک خودش رو بذاره من دانلود کنم؟
در ضمن الان یادم اومد که انتی ویروسم به این کرک جدیده گیر میداد.

ممنون.

hosseincode2008
10-08-2009, 15:13
دوستان اونجايي كه اون چيزه سبز رو ميبرن داخل قلعه و ما هم بايد يكي از مينيون هاي سبز بشيم و به قلعه نفوذ كنيم . من اونجا رو رد كردم فقط يه دختري بود اونو نميشد ازادش كنم ؟!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif آخه خيلي خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
10-08-2009, 15:43
دوستان اونجايي كه اون چيزه سبز رو ميبرن داخل قلعه و ما هم بايد يكي از مينيون هاي سبز بشيم و به قلعه نفوذ كنيم . من اونجا رو رد كردم فقط يه دختري بود اونو نميشد ازادش كنم ؟!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه خيلي خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا شما اونجارو رد کردی یا موندی اگه موندی کمی بیشتر توضیح بده ...

hosseincode2008
10-08-2009, 16:07
نه كامل مرحله رو رد كردم اون چيزه رو هم آوردم بيرون ، ميگم اون دختره رو نميشد آزاد كرد ؟ يعني خود بازي اينطوريه كه نشه ازادش كرد يا من كارهاي لازم رو نكردم‌ ؟!

mehdiporbaba
10-08-2009, 18:53
من یک بار بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم.این دفعه قبل از این که کرک رو کپی کنم رفتم تو بازی.یک صفحه لودینگ اومد که هرچی صبر کردم تموم نشد.تسک منیجر رو باز کردم دیدم بازی هنگ نکرده.بعد یادم اومد کرک رو کپی نکردم.وقتی کپی کردمش موقع اجرا دوباره همون ارور رو داد. میشه یک نفر کرک خودش رو بذاره من دانلود کنم؟
در ضمن الان یادم اومد که انتی ویروسم به این کرک جدیده گیر میداد.

ممنون.

اینم لینک کرک

Torch Bearer
10-08-2009, 21:34
اینم لینک کرک

من لينکي رو که دادي نگاه کردم ديدم کرکي در کار نبود!
اگه ممکنه يک لينک درست اپلود کنيد.
ممنون.:46:

hosseincode2008
10-08-2009, 21:58
واقعا مسخره ترين سيستم سيوي كه تا به حال ديدم همين بازي داره ، بين دو تا غول بازي كه كشتن هر كدومشون زمان ميبره يه سيو نشد حالا من مجبورم دوباره از اول برم .

sk_vegas2008
10-08-2009, 22:16
از نظر گیم پلی بازی جالبیه ولی گرافیک نه

h_r_v
10-08-2009, 23:07
ممنون.:46:
برای دانلود از این سایت
اول وایسا صفحه کامل Load بشه
وقتی Load شد
رو فایلی که میخوای دانلود کنی کلیک کنی کلیک کن میاد پایین
کنار عنوان فایلی که میخوای دانلود کنی یه آیکون شبیه فلاپی کشیده که آبی تیره و خاکستریه
وقتی روش کلیک کردی یه پنجره باز میشه!!
هر Mirrorـی که آنلاین بود رو کلیک کن و دانلود کن

Layken
10-08-2009, 23:11
نه كامل مرحله رو رد كردم اون چيزه رو هم آوردم بيرون ، ميگم اون دختره رو نميشد آزاد كرد ؟ يعني خود بازي اينطوريه كه نشه ازادش كرد يا من كارهاي لازم رو نكردم‌ ؟!
اگه رد کردی پس بیخیال شو ...
سه خودش جلوتر میاد:10:

Leon-117
11-08-2009, 16:21
بازي رو تمو كردم.بازي خوبي بود.جالب بود.طنز توي بازي هم خيلي خوب كار شده بود و بجا بود.

Torch Bearer
11-08-2009, 21:21
ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من منظورم این بود که همه ش یا سیو بود یا ترینر یا خود بازی!
نگفتم صفحه مشکلی داره که!
اگه هست بگین خط چندم.ممنون.

hosseincode2008
11-08-2009, 21:33
دو تا هست كه در حقيقت Crack ننوشته و شايد شما به همين دليل اشتباه كردي .
اينها هستن كه من نميدونم كدوم رو بايد دانلود كني!
Overlord 2 [MULTI5] No-DVD/Fixed Image
Overlord II v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE

Torch Bearer
12-08-2009, 14:20
ممنون حسین جان!
من اون دو تا رو هم دانلود کردم.یکیشون که همون فایل لانچر خود بازی بود(که کرک جایگزینش میشد)
اون یکی هم یک مینی ایمیجه که من نرم افزارشو ندارم.میشه کسی کرک خودشو اپلود کنه بذاره؟
ممنون.

Torch Bearer
14-08-2009, 21:00
بابا یکی برا من کرکشو اپلود کنه دیگه مردم از بی Overlordی:19:

mehdiporbaba
15-08-2009, 17:17
ممنون حسین جان!
من اون دو تا رو هم دانلود کردم.یکیشون که همون فایل لانچر خود بازی بود(که کرک جایگزینش میشد)
اون یکی هم یک مینی ایمیجه که من نرم افزارشو ندارم.میشه کسی کرک خودشو اپلود کنه بذاره؟
ممنون.

اقا اون لانچر همون کرکه

Torch Bearer
15-08-2009, 20:24
اقا اون لانچر همون کرکه
خب مشکل منم همینه چون کرکی که تو لینک بود همون فایل خود بازیه(که باهاش نصب میشد و باید کرک رو جایگزینش کنم)

mehdiporbaba
16-08-2009, 07:44
خب مشکل منم همینه چون کرکی که تو لینک بود همون فایل خود بازیه(که باهاش نصب میشد و باید کرک رو جایگزینش کنم)

Overlord II v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE[/URL]به اسم فایل دقت کن این یعنی آقایون این فایل کرکه یعنی دیگه به دی وی دی احتیاج نداری برای اجرای بازی :13:

Torch Bearer
16-08-2009, 21:39
Overlord II v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE[/URL]به اسم فایل دقت کن این یعنی آقایون این فایل کرکه یعنی دیگه به دی وی دی احتیاج نداری برای اجرای بازی :13:
خب بابا این فایل همونی بود که با بازی نصب میشد.دقیقا همون بود.ولی خب کرک یک فایل دیگه است که فقط آیکنش شبیه همون لانچریه که با بازی نصب میشه ولی خودش یک فایل دیگست که جایگزین لانچر نصب شده با بازی میشه و خودش بازی رو لانچ میکنه.
فکر کنم نمیتونم منظورمو خب توضیح بدم برای همین متوجه نمیشی من چی میگم.
حالا این ها رو ول کنید یک نفر کرک خودشو (نه مال سایت گیم کپی ورلد)بذاره.(اگه حجمش حدود 9 مگ نیست)

mehdiporbaba
17-08-2009, 07:41
خب بابا این فایل همونی بود که با بازی نصب میشد.دقیقا همون بود.ولی خب کرک یک فایل دیگه است که فقط آیکنش شبیه همون لانچریه که با بازی نصب میشه ولی خودش یک فایل دیگست که جایگزین لانچر نصب شده با بازی میشه و خودش بازی رو لانچ میکنه.
فکر کنم نمیتونم منظورمو خب توضیح بدم برای همین متوجه نمیشی من چی میگم.
حالا این ها رو ول کنید یک نفر کرک خودشو (نه مال سایت گیم کپی ورلد)بذاره.(اگه حجمش حدود 9 مگ نیست)

تا جایی که من یادمه من خودم از این فایل استفاده کردم و در کل هر بازی بخرم اول میام اینجا و کرک و پچش رو دانلود می کنم بعد بازی می کنم
کرک من همینه و کرک دیگه ای ندارم:8:

SA3EDLORD
19-08-2009, 14:14
سلام.میخواستم بدونم شخصیت اصلی این بازی چیه یعنی ما کدوم رو هدایت میکنیم.

Layken
19-08-2009, 15:27
در این بازی ما خوده ارباب را هدایت می کنیم ...
البته با دستور همون ارباب میشه minion ها را هدایت کرد..
ولی شخصیت اصلی همون ارباب هستش

p30 vahid
20-08-2009, 14:54
اینجا چه کار باید بکنم

خواهشا هرکی می دونه زودتر کمک کنه:10:

Torch Bearer
20-08-2009, 21:11
دوستان میگم شاید من بازیم ناقصه که اجرا نمیشه.
حجم فولدر بازی شما چقدره؟
مال من 1.21 گیگه.

*hamedkhatar*
26-08-2009, 17:19
سلام
من همون اول بازی گیر کردم
اونجا هستم که 3 تا جن دارم بعد یه دونه از این موشک آتیش بازی ها هست
بعد تا میای روشنش کنی اونطرف بچه ها وایسادند با برف خواموشش میکنند
اینجا باید چکار کنم؟
کلا یه توضیح بدید چطوری میشه این جن ها رو کنترل کرد؟
ممنون

hosseincode2008
26-08-2009, 18:30
سلام
من همون اول بازی گیر کردم
اونجا هستم که 3 تا جن دارم بعد یه دونه از این موشک آتیش بازی ها هست
بعد تا میای روشنش کنی اونطرف بچه ها وایسادند با برف خواموشش میکنند
اینجا باید چکار کنم؟
کلا یه توضیح بدید چطوری میشه این جن ها رو کنترل کرد؟
ممنون

بايد كليك راست و چپ رو با هم نگه داري تا اون جن ها رو كنترل كني بعد از اون طرفي كه يه دختر وايستاده و يه راه كوچيك هست ردشون كني تا برن اونور و اون هايي كه برف پرت ميكنن رو بكشن .

در مورد كنترل كردن هم چند راه هست :
يكي همين كه كليك راست و چپ رو باهم نگه داري و اونها رو هدايت كني .
يكي اينكه كليك چپ موس رو بزني تا حمله كنن ، به ازاي يك كليك چپ يك جن ميره جلو ، براي اينكه همشون برن ميتوني كليك چپ رو نگه داري .
با نگه داشتن كليك راست هم همه ي جن ها هر جا كه باشن برميگردن پيشت .
با چرخ موس هم ميتوني رنگ هاي مختلف جن ها رو انتخاب كني كه اواسط بازي به كار مياد . با فشار دادن چرخ هم همه شون انتخاب ميشن .
با TAB هم فكر كنم قفل ميكنه روي دشمنان و يا اشيا .

Killzone2
27-08-2009, 01:36
سلام.دوستان من توی مرحله عنکبوت عظیم الجثه گیر کردم.این عنکبوته رو نمیدونم باید چجوری نابود کنم رو دیواره نمیاد پایین.اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.ممنون.

hosseincode2008
27-08-2009, 09:44
سلام.دوستان من توی مرحله عنکبوت عظیم الجثه گیر کردم.این عنکبوته رو نمیدونم باید چجوری نابود کنم رو دیواره نمیاد پایین.اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.ممنون.
من اين Spider Queen رو دو بار كشتم ولي چون بازي سيو نكرده بود و من هم بيرون اومده بودم مجبورم دوباره براي بار سوم بكشمش . اونم بعد از كشتن يه غول ديگه و يه لشكر آدم ...

شما اول به چند چيز دقت كن : دو تا گل هست كه وقتي يكي از مينيون ها رو ميفرستي طرفش آتيش ميگيره و بعد از مدتي منفجر ميشه و اون عنكبوت هم مياد هر جا كه گل تركيده . وسط اونجا هم يه سكوي كوچيك هست كه وقتي روش ميري از اطراف آب ريخته ميشه . حالا تو بايد روي يكي از گلها قفل كني و نگه داري و يكي از مينيون ها رو بفرستي طرفش بعد با موس اون مينيون رو كه گل رو حمل ميكنه هدايت كني تا با گل بياد جايي كه آب ميريخت . بعد از منفجر شدن گل اون عنكبوت مياد پيشش و حالا تو بايد بري روي اون سكوي وسطي تا آب بريزه روي عنكبوت كه با اين كار عنكبوت برعكس ميوفته روي زمين و بايد هي بزنيش . دوباره وقتي بلند شد بايد اول روي چهار تا ستون كه هر كدوم تو يه گوشه هستن بري تا سكوي وسطي فعال بشه و دوباره يكي از گل ها رو برداري و بياري كنار و جايي كه آب ميريخت و وقتي تركيد و عنكبوت رفت پيشش بري روي سكوي وسطي تا دوباره بيوفته زمين و بزنيش . جلو تر هم عنكبوت ميره گوشه و وقتي ميخواي سكوي گوشه رو فعال كني هي ميزندت و از خونت كم ميشه كه بايد اول يه گل منفجر كني تا از گوشه بره كنار بعد سكوي وسطي رو فعال كني و طبق گفته هاي قبلي گل بياري كنار و بعد از اومدن عنكبوت بري رو سكوي وسطي و بعد از افتادن برعكس روي زمين بزنيش . پيشنهاد ميكنم تمام مينيون هات رو سبز انتخاب كني چون به گفته ي خود بازي و تجربه ي شخصي سبزها دشمنان بزرگ رو با پريدن روي پشتشون راحت تر ميزنن و سريع تر از خون دشمنا كم ميشه .

اگر باز توي كشتنش به مشكل برخوردي بگو بيشتر و بيشتر توضيح بديم!

Leon-117
27-08-2009, 09:47
دوستان میگم شاید من بازیم ناقصه که اجرا نمیشه.
حجم فولدر بازی شما چقدره؟
مال من 1.21 گیگه.
يعني حجم بازيت 1.21 هست؟عجيبه خيلي كمه برا من حدود 6 گيگ يابيشتر بود كه تمومش كردم.

Torch Bearer
27-08-2009, 14:31
يعني حجم بازيت 1.21 هست؟عجيبه خيلي كمه برا من حدود 6 گيگ يابيشتر بود كه تمومش كردم.
اره DVD بازی مشکل داشت.رفتم یک نسخه دیگه خریدم و دارم بازی میکنم.تنها مشکلی که تا حالا تو بازی دیدم گرافیک پایینشه...با این وجود بازم تیک میزنه!
گیم پلی خوبی داره فقط بعضی وقتا پیدا کردن راه دردسر میشه.

*hamedkhatar*
27-08-2009, 22:43
سلام
من باز گیر کردم
این چی میگه؟
باید چکار کنم؟
هر دو طرف این بچه ها آتیس پرت میکنند نمیتونیم رد بشیم هی هم میگه باید Alt رو نگه داریم
اینم عکسش:

لطفا راهنمایی کنید
ممنون

hosseincode2008
27-08-2009, 23:19
چقدر مينيون !! راهپيماييه ؟!!!!
من خودم هم اينجا گير كرده بودم كه با راهنمايي دوستان ردش كردم اون موقع .
فعلا نبايد از اينجايي كه چيز پرت ميكنن بري ، پشت سرت چند تا روستايي هستن كه بايد كنارشون كليد آلت رو نگه داري و وقتي رو زانو در اومدن كليد رو ول كني . فكر كنم بايد 10 تا رو اينطوري بكني و 10 تا رو هم با نگه داشتن كليد تا آخر ، بكشي .

Torch Bearer
28-08-2009, 16:45
دوستان من یک جا گیر کردم.تو جنگل اورلایت بعد از این که به دروازه برجم میرسم چند متر جلوتر یک مجسمه راه رو بسته و کنارش یک ابگیر کوچیک هست که مینیون هام ازش رد نمیشن و اگه از اونجا رد شم جلوم 2 تا پاندا هستن.باید چی کار کنم؟

hosseincode2008
28-08-2009, 17:39
فكر كنم مرحله اي هست كه سبز ها رو پيدا ميكني . بايد از همين راه بركه بري و مينيون هات هم فعلا اونجا ميمونن . از مسير آبي برو تا از اون طرف مجسمه در بياي و بزنيش كنار كه تو مسير و يا قسمت مربع آبي هم اگر درست خاطرم مونده باشه سبزها رو پيدا ميكني ، و ميتوني بخش چپ نقشه رو كه وروديش با سم سبز بسته شده رو به كمك مينيون هاي سبز رفع سم كني و مسير رو باز كني .
خودم كه يه بار اين نوشته هاي بالاي خودم رو خوندم چيزي متوجه نشدم ولي اين نقشه كمكت ميكنه!

Torch Bearer
30-08-2009, 10:22
دستت درد نکنه حسین جون ولی خودم بعد از این که پست رو زدم رفتم یک بار دیگه بازی کردم و از اون جا رد شدم!به هر حال ممنون!
الان تو شهر اورلایت گیرم.بعد از این که اون زنه رو از دست رومی ها ازاد میکنیم و معبد رو هم خراب میکنیم.همون جا یک راه هست ولی جلوش رو سنگ بسته.اون جا چند تا بشکه انفجاری هم هست ولی تا بخوام برسونم به اون سنگا منفجر میشه.باید چی کار کنم؟(شرمنده عکس نگذاشتم چون تا خواستم عکس بگیرم کامپیوتر ریست شد)
راستی این مینیون ها وقتی میمیرند و یک جمجمه بالای سرشون میاد نمیشه کاری براشون کرد؟یعنی اونا دیگه کامل مردن و فقط از تو برج میشه برشون گردوند؟
پ.ن:میگم این نقشه رو از کجا اوردی عزیز؟چون فکر کنم تو خود بازی چنین نقشه ای نیست.

hosseincode2008
30-08-2009, 11:31
دستت درد نکنه حسین جون ولی خودم بعد از این که پست رو زدم رفتم یک بار دیگه بازی کردم و از اون جا رد شدم!به هر حال ممنون!
الان تو شهر اورلایت گیرم.بعد از این که اون زنه رو از دست رومی ها ازاد میکنیم و معبد رو هم خراب میکنیم.همون جا یک راه هست ولی جلوش رو سنگ بسته.اون جا چند تا بشکه انفجاری هم هست ولی تا بخوام برسونم به اون سنگا منفجر میشه.باید چی کار کنم؟(شرمنده عکس نگذاشتم چون تا خواستم عکس بگیرم کامپیوتر ریست شد)
راستی این مینیون ها وقتی میمیرند و یک جمجمه بالای سرشون میاد نمیشه کاری براشون کرد؟یعنی اونا دیگه کامل مردن و فقط از تو برج میشه برشون گردوند؟
پ.ن:میگم این نقشه رو از کجا اوردی عزیز؟چون فکر کنم تو خود بازی چنین نقشه ای نیست.

دقيق يادم نيست ولي فكر كنم اين مرحله اي كه ميگي رو من هنوز تا آخر نرفتم و تازه ديروز رسيدم اونجا . ماموريتم هم الان خراب كردن معبد هست . عكس ميذاشتي بهتر معلوم ميشد .
بله مردن و ديگه نميشه همون ها رو برگردوند غير از برج كه خودت هم گفتي . اما ميتوني مينيون هاي ديگه اي رو از Hive به جاشون بياري .
براي ديدن نقشه كليد Tab و بعد از بالا سمت راست يا چپ با موس Quests رو بزن .

از دوستان ديگه اگر كسي ميدونه اين مرحله رو براي آقا محمد راهنمايي كنه ...

Layken
30-08-2009, 13:46
محمد جان اگه بتونی یه عکس بزاری بهت میگم چی کار کنی ..
در ضمن اگه مینیون های ابی رو بدست اوردید با اون میتونید
بقیه مینیونهارو وقتی که رو سرشون اسکلت اومد نجات بدی ...
دقت کن که فرصت کمی برای نجات دارن ...توضیح کامل نجات دادنو اگه بخوای بهت بگم..:20:

Torch Bearer
30-08-2009, 20:22
رد کردم.اصلا ربطی به اون دیواره نداشت:دی
الان رفتم به شهر رومی ها(منظورم امپایره)یکم جلو میرم که یک منجنیق شروع میکنه به پرت کردن سنگ به طرفم.تا به یک چرخ دنده میرسم که باید با 8 تا مینیون بچرخونیش تا یک پل باز شه ولی تا مینیون هام شروع میکنن به چرخوندن یک سنگ مال منجنیق میفته روشون و میکشتشون!

Layken
31-08-2009, 00:34
رد کردم.اصلا ربطی به اون دیواره نداشت:دی
الان رفتم به شهر رومی ها(منظورم امپایره)یکم جلو میرم که یک منجنیق شروع میکنه به پرت کردن سنگ به طرفم.تا به یک چرخ دنده میرسم که باید با 8 تا مینیون بچرخونیش تا یک پل باز شه ولی تا مینیون هام شروع میکنن به چرخوندن یک سنگ مال منجنیق میفته روشون و میکشتشون!
هرچی فکر میکنم یادم نمیاد که کجا موندی
یه کاری بکن بهشون بگو برن بچرخونن همینکه دیدی سنگه داره میاد بگو برگردند
سنگه که خورد زمین بگو برن تا چرخه بر نگشته...
سعی کن یک یک برگردونی فدا هم بشن عیبی نداره.

shaaheen
31-08-2009, 16:10
بچه ها من الآن تواون جزيرم كه بايد با كشتي دورش بزنيم دنبال اون سنگا بگرديم تا دروازه ي وسط آب باز بشه.يدونه از سنگ قرمزا رو گذاشتم سر جاش.يدونه ديگشونو گذاشتم اونجايي كه ميشه teleport كرد جونم زياد شد حالا اين آبي رو نميدونم بايد چي كار كنم بقيه شون چي.هيچ كار ديگه اي نميتونم بكنم...

Layken
31-08-2009, 22:54
بچه ها من الآن تواون جزيرم كه بايد با كشتي دورش بزنيم دنبال اون سنگا بگرديم تا دروازه ي وسط آب باز بشه.يدونه از سنگ قرمزا رو گذاشتم سر جاش.يدونه ديگشونو گذاشتم اونجايي كه ميشه teleport كرد جونم زياد شد حالا اين آبي رو نميدونم بايد چي كار كنم بقيه شون چي.هيچ كار ديگه اي نميتونم بكنم...
سلام
ابی رو با کشتی باید ببری میبری درست اگه به دروازه نگاه کنی میشه طرف چپت بالا ..

shaaheen
01-09-2009, 00:23
سلام
ابی رو با کشتی باید ببری میبری درست اگه به دروازه نگاه کنی میشه طرف چپت بالا ..
آره ديدمش ولي چجوري ميشه رفت اون بالا؟:13:

Layken
01-09-2009, 13:36
آره ديدمش ولي چجوري ميشه رفت اون بالا؟:13:
سلام
شما حتما اون کشتی که شمشیرزنها سوارشن رو شکست دادی
برو سوار کشتی اونها شو
بعد با اون کشتی با سرعت بزن به سنگهایی که در اطراف هست .
با سرعت بزن به سنگا...
یه جور گرد گرد هستن که رو هم جمع شدن.
ok یا نشد..

shaaheen
01-09-2009, 14:12
سلام
شما حتما اون کشتی که شمشیرزنها سوارشن رو شکست دادی
برو سوار کشتی اونها شو
بعد با اون کشتی با سرعت بزن به سنگهایی که در اطراف هست .
با سرعت بزن به سنگا...
یه جور گرد گرد هستن که رو هم جمع شدن.
ok یا نشد..

دمت قي‍ژ الآن امتحان ميكنم ببينم چي ميشه.حالا اونا رو كه تو مرحله قبل شكست دادم ولي يادم نيست سوار كشتي شون شدم يا نه؟با كشتي خودم راه نداره؟ :5:

اينم كشتي منه با دو تا سنگ توش.كه سنگ قرمزه رو ميزارم تو اونجايي كه travel ميكنم جونم زياد ميشه.اين آبيه شده واسه ما مشكل...

Layken
01-09-2009, 14:29
دمت قي‍ژ الآن امتحان ميكنم ببينم چي ميشه.حالا اونا رو كه تو مرحله قبل شكست دادم ولي يادم نيست سوار كشتي شون شدم يا نه؟با كشتي خودم راه نداره؟ :5:

اينم كشتي منه با دو تا سنگ توش.كه سنگ قرمزه رو ميزارم تو اونجايي كه travel ميكنم جونم زياد ميشه.اين آبيه شده واسه ما مشكل...

نه با این کشتی نمیتونی باید سوار کشتی دشمنات بشی
با اون کشتی چون جلوش سنگیه میتونی دیوار سنگیو بشکنی
در ضمن اگه تند تند کلیک چپ بود یا راست بزنی سریع حرکت میکنه.
دقت کن وقتی که جونورا سنگارو برمی دارن تو نقشه چشمک میزنه که کجا ببری

shaaheen
01-09-2009, 14:50
نه با این کشتی نمیتونی باید سوار کشتی دشمنات بشی
با اون کشتی چون جلوش سنگیه میتونی دیوار سنگیو بشکنی
در ضمن اگه تند تند کلیک چپ بود یا راست بزنی سریع حرکت میکنه.
دقت کن وقتی که جونورا سنگارو برمی دارن تو نقشه چشمک میزنه که کجا ببری

من كشتي از كجام بيارم؟؟؟؟؟هر چي گشتم كشتي سالمي اين دور و بر نيست :18:

Layken
01-09-2009, 23:33
من كشتي از كجام بيارم؟؟؟؟؟هر چي گشتم كشتي سالمي اين دور و بر نيست :18:
مگه شما با دزدانی که با کشتی به شما حمله می کنند رودرو نشدید ...
شما یه لطفی کن از این سر کشتی یه عکس بزار ببینم
اخه شما چرا نتونستی رد کنی چیزی نیست که.....منتظرم.:41:

shaaheen
02-09-2009, 12:35

اي بابا يعني چي؟يعني سر كارم؟كسي به كشتيم حمله نكرد.يه سري بودن تو مرحله قبل كه جلو كشتيم با كشتيشون وايساده بودن منم لنگر انداختم بعد اونا رفتن غيبشون زد.منم سوار كشتيم شدم اومدم اين مرحله...

Layken
02-09-2009, 13:20
نه این کشتی نیست ....چیکار کنیم
یه باره دیگه میگم دقت کن باید بری به طرف دروازه سمت چپش یهو میبینی که
یه کشتی دیواره سنگیو میشکنه میاد طرفت ...انو بزن سوار کشتیش شو برو
اگه نتونستی سیو بازیتو بزار برات ردش کنم مثل اینکه چاره ای جز این نداریم...

shaaheen
02-09-2009, 13:32
نه این کشتی نیست ....چیکار کنیم
یه باره دیگه میگم دقت کن باید بری به طرف دروازه سمت چپش یهو میبینی که
یه کشتی دیواره سنگیو میشکنه میاد طرفت ...انو بزن سوار کشتیش شو برو
اگه نتونستی سیو بازیتو بزار برات ردش کنم مثل اینکه چاره ای جز این نداریم...
باشه دمت گرم... :10:

shaaheen
02-09-2009, 13:55
احيانا شما اون كشتي رو پشت اون سنگا نميگي؟

shaaheen
02-09-2009, 14:47
آقا اينجوري نميشه من سر گيجه گرفتم.save هاي اين كجاس پيداشون نكردم!!!!

Layken
02-09-2009, 22:49
خوب خودشه عزیز حله ادامه بده دیگه اگه با این کشتی این دیوارو شکستی
می تونی یدونه دیگه هم اونور هستش........ برو دیگه...

shaaheen
02-09-2009, 23:56
خوب خودشه عزیز حله ادامه بده دیگه اگه با این کشتی این دیوارو شکستی
می تونی یدونه دیگه هم اونور هستش........ برو دیگه...

من كدوم ديوارو شكستم؟ ديوار نشكستم كه :31:

Layken
03-09-2009, 10:03
نه این طوری نمیشه سیوات تو mydacumentهستش از اونجا بده بیاد
ردش کنم...

vahid2533
03-09-2009, 10:51
لطف کنید سیو مرحله اورلایت را قراردهید چون مال من وقتی می خواهد از در عبور کنم دچار باگ می شود. این هم تصویر ارور بازی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از راهنمایی شما ممنونم فقط لطف کنید سیو این مرحله رو قرار دهید.

shaaheen
03-09-2009, 11:27
نه این طوری نمیشه سیوات تو mydacumentهستش از اونجا بده بیاد
ردش کنم...

نيستش تو my document به خدا بار آخرمه بازي از شركت ايروني ميخرم...هر بار گرفتم يه مشكلي داشته اين بازيا كه عادي رايت ميكنن و پكشونم عين پك اصليه خيلي سالم تره لااقل اين ايرونياي نابغه دستكاريش نميكنن...:41:

در ضمن حجم فولدر بازيمم 3.71 گيگه.دو تا دي وي دي مشكوك نيست اين حجم؟؟؟

shaaheen
03-09-2009, 13:58
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید II.rar

سيوام پيدا شدن... :دي (فقط اين ii.rar رو آخر لينكش اضاقه كن نميدونم چرا نمياد تو اون باكسه)

Layken
04-09-2009, 14:16
سلام
بیا اینم سیوهای من
اینارو ببر تو C:\My Documents\My Games\Overlord II\Save - hamed
این مسیر بزار بعد برو بازی
تو بازی که به منو رفتی contiue رو بزن بازی شروع که شد برو روی صندلی بشین
سه تا گزینه میاره توجهی نکن و بالا regions را بزن جایی که موندی اسمش
everlight reef هستش اون کشتی اونم چراغها خودت ببین ..حله..؟؟

دقت کن هر چهار سیوو ببر

shaaheen
04-09-2009, 14:41

اينم سيواي من...حالا الان مال شما رو هم امتحان ميكنم...

shaaheen
04-09-2009, 14:57
آقا مال شما رديفه everlight reef كه زدم سوار اون كشتي شدم كه پشت اون سنگاس.اما پس چرا مال خودم هنوز اثري از آثارشون نيست؟

vahid2533
05-09-2009, 08:20
لطف کنید سیو پس از درب everlight را قرار دهید.

Layken
05-09-2009, 13:35
بیا شاهین جان اینم سیو ردش کردم درست دروازرو باز کردم
حالشو ببر

لطف کنید سیو پس از درب everlight را قرار دهید.
شما هم می تونی از همین سیو بری

shaaheen
05-09-2009, 19:36
بیا شاهین جان اینم سیو ردش کردم درست دروازرو باز کردم
حالشو ببر

شما هم می تونی از همین سیو بری

خيلي آقايي دمت گرم ... :10::11:

Aseman-z
05-09-2009, 21:44
سلام
این جاهایی که سبز هستند و می ری تو برای تنفس مشکل میشه چه کار باید کرد؟

Layken
05-09-2009, 22:26
شما نباید بری داخل فضاهای سبز اون جنهای سبزو بفرست ..

Aseman-z
05-09-2009, 22:39
پس چرا من این سبزهارو ندارم..؟؟

hosseincode2008
06-09-2009, 13:57
بايد اول بري مينيون هاي سبز رو پيدا كني بعد بياي با اونها اين سم رو برطرف كني . براي پيدا كردن مينيون هاي سبز هم بايد از اون راهي بري كه جلوش رود خونه هست و جلو تر هم چند تا پاندا . 1 يا 2 صفحه پيش نقشش رو گذاشتم .

mojtaba_tanha
08-09-2009, 09:00
سلام یه کرک سالم از این بازی رو میخوام. یکی از دوستان لطف کنه بزاره ممنون میشم.

Torch Bearer
08-09-2009, 09:24
دوستان من در شهر نوردبرگ 98 نفر رو کشتم و خونه هاشون رو خراب کردم و لنگ پیدا کردن اون 2 نفر دیگم!در ضمن اینجا که زیر همون دستگاه پرتاب تیره این دستگیره رو میبینم.ولی هرچی مینیون میفرستم از جایی که همون ابی ها هستن جلوتر نمیرن.

vahid2533
08-09-2009, 12:24
لطف کنید سیو بعد از درب اور لایت را قراردهید چون من وقتی می خواهم با کشتی از درب عبور کنم از بازی خارج می شوم فکر کنم که این امر مربوط به کرک بازی است . لطف کنید کمک کنید.

Killzone2
11-09-2009, 12:58
من تو قسمتی از بازی که منجنیق هم داره گیر کردم نمیدونم چجور باید وارد قصر بشم همش منجنیقه سنگ پرتاب میکنه ما هم همش جا خالی میدیم کارمون شده فقط جاخالی دادن.کسی میدونه چجور باید این قسمت رو رفت؟

Layken
11-09-2009, 13:19
من تو قسمتی از بازی که منجنیق هم داره گیر کردم نمیدونم چجور باید وارد قصر بشم همش منجنیقه سنگ پرتاب میکنه ما هم همش جا خالی میدیم کارمون شده فقط جاخالی دادن.کسی میدونه چجور باید این قسمت رو رفت؟
شما باید به قسمتی که که یه جادو وجود داره بری از اونجا 20 تا از Minion ها رو برداری
همونجا که از زمین یه مجسمه شکل در میاد ....بعد که کنترل یکی از minin هارو گرفتی
میری یک چادر هستش که وقتی واردش بشی لباس رومی هارو میپوشن ...با ان لباس می تونی بری به قصر و
منجنیقو بدست بگیری ....بعد با منجنیق همه دشمنارو بزن و دروازه ای که بسته استش اونم بزن..
اگه نتونستی بگو تا بازم راهنماییت کنم..

Killzone2
11-09-2009, 16:53
شما باید به قسمتی که که یه جادو وجود داره بری از اونجا 20 تا از Minion ها رو برداری
همونجا که از زمین یه مجسمه شکل در میاد ....بعد که کنترل یکی از minin هارو گرفتی
میری یک چادر هستش که وقتی واردش بشی لباس رومی هارو میپوشن ...با ان لباس می تونی بری به قصر و
منجنیقو بدست بگیری ....بعد با منجنیق همه دشمنارو بزن و دروازه ای که بسته استش اونم بزن..
اگه نتونستی بگو تا بازم راهنماییت کنم..
من این کارها رو کردم حتی لباس رومی ها رو هم پوشیدم دم در قصر هم که میرم دروازه رو پایین نمیارن نمیتونم تو قصر برم اگه میشه یکم بیشتر راهنمایی کن.ممنون.

Layken
11-09-2009, 23:49
من این کارها رو کردم حتی لباس رومی ها رو هم پوشیدم دم در قصر هم که میرم دروازه رو پایین نمیارن نمیتونم تو قصر برم اگه میشه یکم بیشتر راهنمایی کن.ممنون.
دروازرو پایین نمیارن چون با تعداد کم Minion رفتی باید تعداد شون از 16 بیشتر باشه..

Killzone2
12-09-2009, 10:39
دروازرو پایین نمیارن چون با تعداد کم Minion رفتی باید تعداد شون از 16 بیشتر باشه..
خوب اره مینیون های من کشته شدند الان 16 تا بیشتر ندارم از اون محفظه هایی که مینیون ها رو در میاری صفر شده!نمیدونی چجور میشه مینیون اظافه کرد؟ممنون.

hosseincode2008
13-09-2009, 13:53
ببينيد دوستان من 25 تا مينيون دارم بعد ميفرستمشون لباس رومي ها رو بپوشن بعد ميرم از طريق اون دستگاه خودم مينيون ميشم و حالا 9 تا مينيون دارم . وقتي هم كه ميرم كنار اون پل كه كنارشون سربازهاي رومي هستن و ميخوام وارد قصر بشم ميگه بايد حد اقل 16 تا مينيون داشته باشي در حالي كه 9 تاست براي من . يعني اول بايد سقف مينيون هام رو كه الان 25 تاست با پيدا كردن اون مجسمه مانند ها ببرم بالا تا بتونم اين مرحله رو رد كنم ؟
مجبور شدم Walkthrough هم بگيرم اما اون چيزي در اين باره نگفته بود !

mojtaba_tanha
14-09-2009, 07:13
سلام یه کرک سالم از این بازی رو میخوام. یکی از دوستان لطف کنه بزاره ممنون میشم.

کسی از دوستان نمتونه کمک کنه! :41:

Torch Bearer
14-09-2009, 20:19
ببينيد دوستان من 25 تا مينيون دارم بعد ميفرستمشون لباس رومي ها رو بپوشن بعد ميرم از طريق اون دستگاه خودم مينيون ميشم و حالا 9 تا مينيون دارم . وقتي هم كه ميرم كنار اون پل كه كنارشون سربازهاي رومي هستن و ميخوام وارد قصر بشم ميگه بايد حد اقل 16 تا مينيون داشته باشي در حالي كه 9 تاست براي من . يعني اول بايد سقف مينيون هام رو كه الان 25 تاست با پيدا كردن اون مجسمه مانند ها ببرم بالا تا بتونم اين مرحله رو رد كنم ؟
مجبور شدم Walkthrough هم بگيرم اما اون چيزي در اين باره نگفته بود !
نه شما باید رو اون سنگه(که کنترل مغز یکی از مینیون ها رو به شما میده)17 بار کلیک کنید تا 1 مینیون بره روش و بقیه دورش بچرخن!که بعدش همون مینیون روی سنگ کنترلش میاد دست شما.بعد میری تو قلعه.

hosseincode2008
14-09-2009, 22:36
محمد جان اين كار رو ميكنم و كنترل اون مينيون رو لباس پوشيده به دست ميگيرم ولي ميگه بايد مينيون هاي بيشتري داشته باشي در حالي كه سقفش 9 تاست و بيشتر از اون نميذاره داشته باشم . باگ نيست به نظر كساني كه اين قسمت رو رد كردن ؟

Layken
14-09-2009, 22:47
محمد جان اين كار رو ميكنم و كنترل اون مينيون رو لباس پوشيده به دست ميگيرم ولي ميگه بايد مينيون هاي بيشتري داشته باشي در حالي كه سقفش 9 تاست و بيشتر از اون نميذاره داشته باشم . باگ نيست به نظر كساني كه اين قسمت رو رد كردن ؟
نه باگ نیست حسین اقا دقت کن باید اون سنگه که هستش همون لحظه که یکی میپره رو سنگه مینویسه
که چه تعداد مینیون باهات هستش اون تعدادو سعی کن بیشتر از 16 یا همون 16 کنی ...
شما میگی 9 تاست نه هر چه قدر دلت خواست میتونی ...بزاری

Killzone2
14-09-2009, 23:25
دوستان یکی ما رو کمک کنه که بد جور گیر افتادم.مینیون های من ته کشیده یعنی که الان 9 تا بیشتر ندارم اون محفظه هایی هم که ازش مینیون در میاری صفر شده حالا باید چیکار کنم موندم بدون مینیون.اگه کسی چاره ای میدونه راهنمایی کنه!تو همون مرحله ای هستم که باید با مینیون ها وارد قصر بشی که باید بیشتر از 16 تا مینیون داشته باشم.

Layken
15-09-2009, 00:08
دوستان یکی ما رو کمک کنه که بد جور گیر افتادم.مینیون های من ته کشیده یعنی که الان 9 تا بیشتر ندارم اون محفظه هایی هم که ازش مینیون در میاری صفر شده حالا باید چیکار کنم موندم بدون مینیون.اگه کسی چاره ای میدونه راهنمایی کنه!تو همون مرحله ای هستم که باید با مینیون ها وارد قصر بشی که باید بیشتر از 16 تا مینیون داشته باشم.
خوب دوست من نباید بزاری این طوری نفله بشن
شما باید بری هی گوسفند و اون کوچولوها و اشیای دوروبرو
بکشی و داغون کنی تا بهت مینیون با یه نورهای مخصوص رنگ خودشون بده..

hosseincode2008
15-09-2009, 09:39
نه باگ نیست حسین اقا دقت کن باید اون سنگه که هستش همون لحظه که یکی میپره رو سنگه مینویسه
که چه تعداد مینیون باهات هستش اون تعدادو سعی کن بیشتر از 16 یا همون 16 کنی ...
شما میگی 9 تاست نه هر چه قدر دلت خواست میتونی ...بزاری

من در حالت عادي ميتونم سي تا مينيون داشته باشم . از اون دستگاهي كه ميشه خودت تبديل به مينيون شي استفاده ميكنم و 10 تا مينيون ميفرستم طرفش تا دورش بچرخن بعد ميرم جلو و خودم Alt رو نگه ميدارم و تبديل به يه مينيون ميشم كه فقط نه تا مينيون پيشم ميمونن و بقيه كنار اون دستگاه ( كه من رو تبديل به مينيون كرد ) وايميستن . وقتي هم كه ميرم از مينيون بگيرم مينويسه MAX=9 . حالا منظور شما از اينكه هر چقدر دلت ميخواد مينوني برداري چيه ؟
ممنون

Killzone2
15-09-2009, 12:23
من در حالت عادي ميتونم سي تا مينيون داشته باشم . از اون دستگاهي كه ميشه خودت تبديل به مينيون شي استفاده ميكنم و 10 تا مينيون ميفرستم طرفش تا دورش بچرخن بعد ميرم جلو و خودم Alt رو نگه ميدارم و تبديل به يه مينيون ميشم كه فقط نه تا مينيون پيشم ميمونن و بقيه كنار اون دستگاه ( كه من رو تبديل به مينيون كرد ) وايميستن . وقتي هم كه ميرم از مينيون بگيرم مينويسه MAX=9 . حالا منظور شما از اينكه هر چقدر دلت ميخواد مينوني برداري چيه ؟
ممنون
حسین اقا.من هم مشکل شما رو داشتم ولی حل شد به راحتی!ببین شما 10 تا مینیون رو روی سنگ جادویی میفرستی و بعد از اینکه Alt رو میزنی 9 تا مینیون بهت میده.اون دایره 10 تایی پر شده ولی هر چقدر بخوایی میتونی مینیون سمتش بفرستی این دفعه همینطور مینیون ها رو بفرستی میبینی که همین طور زیاد تر میشه مثلا اگر 20 تا مینیون بفرستی با 19 مینیون میتونی حرکت کنی.امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.راستی من باز به مشکل بر خوردم بعد از رد کردن منجنیق اون ارابه دستی هست که 4 تا مینیون بلندش میکنند.اونجا هیچ اتفاقی نمیافته اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

hosseincode2008
15-09-2009, 12:49
آقا دست همگي درد نكنه با كمك شما فهميدم چي به چيه . واقعا از اين خنگ بازي اي كه راه انداختم خودم خندم گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif:دی

Immortal power
22-04-2010, 21:06
اقاق من الان توی منطقه رومی ها هستم! و باید 4 تا برج نگهبان هایی که با رنگ قرمز میگردن پایین رو بکشم.
ولی 2 تاشون رو که میکشم دیگه 2 تای دیگه که اخری ها هستن رو نمیتونم بکشم. هر چی حمله میکنم خراب نمیشه.
چیکار باید بکنم؟

MobinS
24-06-2010, 22:44
می خوام برم توی بازی ارور میده!!! میگه خط 442 یکی از فایلا اشتباهه! چیکار کنم؟؟ 20 بار هم ریپیر کردم درست نشد!!!!

LuminaL
03-08-2010, 01:42
اینم شد overlord ؟ :31:
من تو overlord 1 تا 60-65 تا مینیون رو کنترل کردم این که یعنی قرار بود مینیوناش بیشتر بشه که 40 تا بیشتر پیدا نکردم!:13:
+ داستان اون کجا این یکی کجا!
قدرت اون overlord 1 کجا این ببو گلابی کجا!:31:
من 5 بار اولی رو تموم کردم این یکیو رقبت نمیکنم دوباره برم!:13:

MobinS
03-08-2010, 10:29
بچه ها وقتی بازیو میریزم ارور میده فلان فایل وجود نداره؟ مشکل چیه؟

MobinS
05-08-2010, 22:34
بچه ها من یه جای بازی گیر کردم ، اون جایی که دوتا مجسمه رو می بر توی دروازه بعد یکدفعه یه نیرویی بهت میده و ظرفیت آدم هات 20 میشه ، بعد از اون باید از یک جایی رد شی که چند نفر آتیش میندازن جلوی اونجا و نمی تونی بری جلو ، پایین نوشته که ALT رو بچسب تا اونا رو بکشی! چطوری؟ کسی می تونی راهنمایی کنه؟

LuminaL
07-08-2010, 12:33
بچه ها من یه جای بازی گیر کردم ، اون جایی که دوتا مجسمه رو می بر توی دروازه بعد یکدفعه یه نیرویی بهت میده و ظرفیت آدم هات 20 میشه ، بعد از اون باید از یک جایی رد شی که چند نفر آتیش میندازن جلوی اونجا و نمی تونی بری جلو ، پایین نوشته که ALT رو بچسب تا اونا رو بکشی! چطوری؟ کسی می تونی راهنمایی کنه؟

شما shift رو نگه دار تا یکی از اون ادمایی که اونجا هستن رو انتخاب کنید.
بعد برید نیزدیک تر و ALT رو نگه دارید تا وقتی که اون طرف به زانو در بیاد یا اگر خواستید بمیره :31:

MobinS
07-08-2010, 21:28
مرسی گذروندم! خیلی بازیش خسته کنندس ! نیست؟ چیز جالبی اتفاق میوفته آخرش؟

aha2012
07-08-2010, 21:51
من این بازیو دارم ولی تابحال سمتش هم نرفتم.ارزش داره بنظرتون بازیش کنم؟

MobinS
07-08-2010, 23:24
نه بابا! بیمزست! خیلی کسل کننده !