PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن پسورد از حافظه

mhv_kntu
26-05-2009, 14:01
سلام دوستان عزیز.
من تو دانشگاه با اینترنت کار می کنم. وقتی وارد internet explorer می خوایم بشیم یوزر و پسورد اختصاصی خودمون رو می خواد و ما وارد می کنیم.
من با لپ تاپم رفتم یه بازی آنلاین انجام بدم همون ابتدا همون درخواست رو داد ولی من پسورد اشتباه زدم و متاسفانه تیک گزینه remember my password رو هم زدم !؟
حالا هر کاری می کنم دیگه یوزر و پسورد نمی خواد که من اصلاحش کنم و دیگه بازی بالا نمیاد :41:

چیکار کنم دوباره یوزر و پس یخواد و قدیمیه پاک بشه از حافظش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jooya
26-05-2009, 14:16
توی IE توی بالا کنار نوار آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رو بزن ، از اول پسورد می خواد .

mhv_kntu
26-05-2009, 15:32
توی IE توی بالا کنار نوار آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رو بزن ، از اول پسورد می خواد .
این راه رو همون اول رفتم .
فقط برای IE جواب میده. و IE دوباره پسورد می خواد ولی نرم افزار های دیگه ای که آنلاین کار می کنن با این روش حافظشون پاک نمیشه.

DrXoX
26-05-2009, 15:53
سلام

به نظرم با حذف کوکی ها مشکل حل بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhv_kntu
26-05-2009, 16:06
به نظرم با حذف کوکی ها مشکل حل بشه
ممنون
ولی بخدا من اینقدر آماتور هم نیستم دیگه که برام عکس بزارین. من IE7 استفاده می کنم و گزینه ها هم فرق داره ولی کوکی ها رو از طریق IE هم پاک کردم .فایده نداشت باز پسورد نمی خواد و ارور میده!!؟

DrXoX
26-05-2009, 16:13
ممنون
ولی بخدا من اینقدر آماتور هم نیستم دیگه که برام عکس بزارین. من IE7 استفاده می کنم و گزینه ها هم فرق داره ولی کوکی ها رو از طریق IE هم پاک کردم .فایده نداشت باز پسورد نمی خواد و ارور میده!!؟

بعد از حذف کوکی ها ، کل پسوردهای ذخیره شده هم پاک میشه

لطف کن از اروری که میده یه عکس بذار یا متن ارور ، رو بنویس

موفق باشید

mhv_kntu
26-05-2009, 16:39
login data load eror

شکل ارور که مخصوص خود این بازی آنلاین هست.

mhv_kntu
26-05-2009, 16:47
جالب شد.
من از دانشگاه دارم کانکت میشم. وقتی connction رو عوض کردم و وایرلس رو خاموش کردم و از کابل مخصوص سایت کامپیوتر دانشگاه که یوزر و پس نمی خواد کانکت شدم وارد بازی شدم ولی همچنان با وایرلس مشکل داره!؟