PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه برای Water Mark

Diego
13-02-2006, 14:24
دنبال یه برنامه میگردم که نوشته رو با افکتهای زیبا(محو,آتش,...)بشه روی تصویر water mark کرد.قبلا از تمام دوستانی که کمک خواهند کرد سپاسگزارم.

tohave
13-02-2006, 23:27
سلام

اگه بخوای افکت بذاری باید برنامه های ویرایش عکس رو بگیری ولی برای واترمارک زدن! میتونی از برنامه FastStone Photo Resizer استفاده کنی. هم رایگانه و هم همه کاره.

میتونی فرمت فایلها رو تغییر بدی. میتونی واترمارک نوشته و عکس بزنی (با قابلیت نتظیم ترانسپارانسی و غیره) میتونی اندازه عکسهات رو تغییر بدی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینهم آدرس سایت رسمی که برنامه های کارآمد و رایگان داره:

Diego
14-02-2006, 00:37
اگه میشه لطفا سریالش رو هم بذارید.... :rolleye:

tohave
14-02-2006, 00:53
سلام

عزیز من که گفتم رایگانه!!!

Diego
14-02-2006, 01:04
سلام

عزیز من که گفتم رایگانه!!!
من معذرت میخوام...حق با شماست....من خواب الود بودم حواسم نبود....

Ali
14-02-2006, 01:10
جدید ترین نرم افزاری که در سایت برای Watermarking همزمان تعداد بسیاری تصویر معرفی شده است :

nazanin 000
24-06-2006, 16:01
الان يه هفته هست نرم افزار بسيار عالي fastStone Photo Resizer از من برايه انجام كار رويه عكس كد ريجستر ميخواد
اما شما كه گفته بوديد رايگانه !!!
البته تا حالا رايگان بود اما جديدا كد ريجستر ميخواد
لطفا يكي كد ريجسترش رو بده من اين نرم افزار رو قبلا از همين لينكي كه شما داده بودي دانلود كردم
منتظرم ممنون

Diego
25-06-2006, 01:39
الان يه هفته هست نرم افزار بسيار عالي fastStone Photo Resizer از من برايه انجام كار رويه عكس كد ريجستر ميخواد
اما شما كه گفته بوديد رايگانه !!!
البته تا حالا رايگان بود اما جديدا كد ريجستر ميخواد
لطفا يكي كد ريجسترش رو بده من اين نرم افزار رو قبلا از همين لينكي كه شما داده بودي دانلود كردم
منتظرم ممنون
سلام.خوب هستید؟
اون لینک رو موقعی که دوستان گذاشتند مربوط به ورژن 2.0 نرم افزار بود و حالا که ورژن نرم افزار ارتقا پیدا کرده به 2.2 احتمال داره که این ورژن جدید کد رجیستر میخواد.(البته من حدس میزنم چون خودم همون ورژن 2.0 رو دارم و ورژن 2.2 رو امتحان نکردم.)
ولی من برای شما ورژن 2.0 رو اپلود کردم و چون خودم مدتها ازش استفاده کردم مطمئن باشید که این دیگه کد رجیستر نمیخواد:
با حجم تقریبی: 1.25 مگابایت.
خوش باشید.

nazanin 000
25-06-2006, 12:11
دستتون درد نكنه اما واس منم ورژن 2 هست
اما نميدونم چرا كد ريجستر ميخواد !!! لامصب هيچ كاري باهاش نميشه كرد تا بازش ميكنم كد ميخواد كه اگر ندي بسته ميشه نرم افزار !!!!
من چند تا ديگه از اين نوع نرم افزار دانلود كردم اما به خوبي اين نبودن هيچ كدومشون
اين ورژن 2.2 رو اگر دانلود كنيم كد ريجسترش گير مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟

Diego
26-06-2006, 01:16
دستتون درد نكنه اما واس منم ورژن 2 هست
اما نميدونم چرا كد ريجستر ميخواد !!! لامصب هيچ كاري باهاش نميشه كرد تا بازش ميكنم كد ميخواد كه اگر ندي بسته ميشه نرم افزار !!!!
من چند تا ديگه از اين نوع نرم افزار دانلود كردم اما به خوبي اين نبودن هيچ كدومشون
اين ورژن 2.2 رو اگر دانلود كنيم كد ريجسترش گير مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟
کاملا مطمئنید که ورژن 2.0 هست نه 2.2؟ کی دانلود کردید؟من گشتم .سریالی واسه این برنتامه گیر نمیاد.شما این ورژنی رو که واستون اپلود کردم رو دنلود کنید,مطمئن باشید که سریال نمیخواد.
میشه دقیقا بگید چند وقته نصبش کردید و از چه موقعی سریال میخواد؟

nazanin 000
26-06-2006, 17:14
باشه من الان شروع ميكنم به دريافت آپلود شده شما
اما برايه منم 2 بود و نزديك يك سال برام كار كرد و بعد تازگي ها كد ريجستر ميخواد البته من بگم خيلي ازش استفاده ميكردما
شايد محدوديت كار داشته باشه ؟
اما ورژن شما رو ميگيرم اما ميدونم همونه دقيقا