PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك فوري واسه وايرلس

sharifelyaciyan
25-05-2009, 20:13
تو جايي كه ما زندگي ميكنيم يك شبكه وايرلس وجود دارد و من هم يك گوشي دارم كه قابليت دريافت وايرلس را دارد .حالا من ميخواهم از طريق اين اينترنت وايرلس كه وجود دارد بوسيله كامپيوتر آنلاين شوم .حالا سوال من اين اين است كه چجور ميتونم بواسطه گوشيم از اينترنت وايرلس در كامپيوتر استفاده كنم؟بچه هاي بخش موبايل هنوز از جواب دادن عاجز مانده اند متاسفانه

Captain Nemo
25-05-2009, 21:39
من یکی از دوستام با گوشیش به اینترنت ایرانسل وصل می شد و روی کامپیوترش می گرفت. گوشیش رو با کابل usb به کامپیوتر وصل می کرد و با استفاده از نرم افزاری که تو cd گوشیش بود این کار رو انجام می داد.
به لیک زیر یه نگاهی بنداز شاید یه چیزایی دستگیرت بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed182001
25-05-2009, 21:39
سلام.
اولا که مدل گوشیت چیه؟
اگه نوکیا هست این راه رو انجام بده برای برندهای دیگه هم باید مشابه باشه.
اول که باید با استفاده از تنظیمات گوشیت اونا به اینترنت وصل کنی که چون در این مورد سوال نداشتی منم توضیحی نمیدم.
حالا گوشیتو با استفاده از usb به کامپیوتر وصل کن و گزینه pc suite را انتخاب کن.
حالا pc suite را باز کن و گزینه connect to internet را انتخاب کن سپس گزینه usb modem را انتخاب کن سپس Configure The Connection Manually را بزن و next.
در صفحه بعدی گزینه ها را غیر فعال بذار باشه و finish را بزن و منتظر بمان.
موفق باشی.
سوالی داشتی بگو

sharifelyaciyan
25-05-2009, 22:11
Bebakhshid english type mikonam akhe ba wireless goshi hastam.
Ini ke shoma goftin baraye gprs hastesh amma man baraye wireless mikham mishe ye negahi bendazin ke chejorie?

sharifelyaciyan
25-05-2009, 22:12
Goshim p990 hastesh

hamed182001
25-05-2009, 22:14
ببین فرقی نمیکنه مهم اینه که تو موقعی که میخواهی از تو گوشی به اینترنت وصل بشی gprs را انتخاب کنی یا access point وقتی که گوشیت به اینتر نت وصل باشه این را جواب میده

sharifelyaciyan
25-05-2009, 23:02
Sharmande vali in ke shoma goftid ro ham ghablan azmayesh kardam ke dar mored wireless javab nadad vali vase gprs javab mide.
Amma man vase wireless mikham dost aziz

sharifelyaciyan
25-05-2009, 23:04
Dar zemn man mikham to computer bevasileye wireless goshi beram internet va ella to khode goshi moshkeli nadaram

sharifelyaciyan
28-05-2009, 13:33
لطفا این تاپیک را قفل کنید