PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازمند یک پروژه کارآموزی میباشم ( برق صنعتی )

paradis
25-05-2009, 15:19
سلام دوستان
من یه پروژه کار آموزی نیازمندم

برای کار آموزی رفتم تو یه لوازم الکتریکی فروشی

اگه ممکنه یه پروژه برام بزارید تا دانلود کنم و شبا رو با خیال راحت سرم رو رو بالش بزارم

نوکر همتونم هستم

payam
25-05-2009, 21:48
سلام دوست من . آیا شما هنرجوی هنرستان هستین ؟ یا مقطع کاردانی ؟!
اونوقت مگه کارآموزی پروژه میخواد ؟
پروژه در چه زمینه ای باشه ؟

masoudtr
25-05-2009, 22:01
شما باید خودت بنویسی نه اینکه از بقیه بخوای بعد میگن چرا دانشجو های ما با سواد نیستن
به جای اینکه شب راحت بخوابی برو تو اینترنت بگرد مطلب گیر بیار

rasoul2005
25-05-2009, 23:32
سلام دوست من . آیا شما هنرجوی هنرستان هستین ؟ یا مقطع کاردانی ؟!
اونوقت مگه کارآموزی پروژه میخواد ؟
پروژه در چه زمینه ای باشه ؟

سلام
تا اونجایی که من کاردانی میخونم کلا 2 واحد پروزه و 2 واحد کاراموزی در کاردانی وجود دارد که کاراموزیا باید یک ماه تو شرکتی مربوط به رشتت کار کنی بعدش هم نمرتو میگیری و پروزه هم یه مدار میبندی و نمرتو میگیری همین ولی فکر نکنم هنرستان پروزه بخواد

paradis
26-05-2009, 10:09
سلام
تا اونجایی که من کاردانی میخونم کلا 2 واحد پروزه و 2 واحد کاراموزی در کاردانی وجود دارد که کاراموزیا باید یک ماه تو شرکتی مربوط به رشتت کار کنی بعدش هم نمرتو میگیری و پروزه هم یه مدار میبندی و نمرتو میگیری همین ولی فکر نکنم هنرستان پروزه بخواد

سلام
منم دانشجوام خب
این پروژه یا گزارش کار رو برای آخر کارآموزیم میخوام که باید تحویل استاد راهنما بدم

برا موضوعشم گفتم که
من رفتم تو یه لوازم الکتریکی
باید به برق فشار وسط و کلید و پریز و کابل و این جور چیزا باشه

من تو اینترنت گشتم
اما چیزی نیافتم خب
لطفا اگه دارین و میتونین کمکم کنید........

payam
26-05-2009, 18:51
سلام

آها ؛ فکر کنم فهمیدم منظورتون رو ؛ پروژه ساخت .

سلام
منم دانشجوام خب
این پروژه یا گزارش کار رو برای آخر کارآموزیم میخوام که باید تحویل استاد راهنما بدم

برا موضوعشم گفتم که
من رفتم تو یه لوازم الکتریکی
باید به برق فشار وسط و کلید و پریز و کابل و این جور چیزا باشه

من تو اینترنت گشتم
اما چیزی نیافتم خب
لطفا اگه دارین و میتونین کمکم کنید........

والا این جور چیز هارو خودتون باید تدوین میکردین ؛ توی نت چیز دست و پا گیری پیدا نمیشه . حالا من میگرم اگه چیزی بود میزارم واست.

paradis
26-05-2009, 19:16
والا این جور چیز هارو خودتون باید تدوین میکردین ؛ توی نت چیز دست و پا گیری پیدا نمیشه . حالا من میگرم اگه چیزی بود میزارم واست.

نوکرتم رفیق
اگه شما هم با راپیدشیر مشکل دارید من میتونم از خجالتتون در بیام