PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نخستيـن مـرورگـر اينتـرنتـي فارسـي جهـان رونمـايي شـد

satttanism
25-05-2009, 12:01
در دومين نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال در کرمانشاه، از نخستين مرورگر اينترنتي فارسي جهان با عنوان تجاري تيزبال رونمايي شد.

محمدرضا عبدالهيان توليد کننده و مدير گروه طراحي و توسعه تيزبال در گفت‌وگو با ایسنا با بيان اينکه طراحي و توسعه تيزبال در راستاي تحقق هدف گسترش نرم افزارهاي کاربردي در حوزه اينترنت انجام و پس از 14 ماه تلاش رونمايي شد، گفت: اين مرور گر اينترنتي فارسي از هم اکنون در اختيار کاربران قرار دارد و آنان با استفاده از اين مرور گر قادر به مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده خواهند بود.

وي تصريح کرد: علاوه بر سرعت بالا، امنيت در مرور صفحات، پوسته‌هاي جذاب گرافيکي، افزونه‌هاي متعدد و کاربردي و فارسي بودن آن اين مرورگر را نسبت به ساير مرورگرها متمايز کرده است.

وي ادامه داد: با استفاده از منو فارسي که در بخش تنظيمات تيزبال است بيش از 10دسته و 150 آيتم طراحي شده که انعطاف پذيري بالايي دارد.

توليد کننده اين مرورگر اينترنتي فارسي قابليتهاي ويژه "تيزبال" را دسته بندي موضوعي بخش تنظيمات در10 عنوان مختلف، قابليت تبديل نوار عنوان به چند حالت وظيفه‌اي، حرکات عملياتي ويژه موس جهت مرور آسان تر صفحانت وب، قابليت تنظيم فونت، سايز و رنگ سربرگها، قابليت مرور صفحات وب در وضعيت امنيتي، تنظيمات فوق العاده پيشرفته جهت فیـلتر اشيا تبليغاتي عنوان کرد و افزود: ويژگي منحصر به فرد اين مرورگر دکمه مديريت مرورگر است.

عبدالهيان برخي از مزاياي تيزبال را نسبت به ساير مرورگرها زبان فارسي، قابليت نمايش گروهي صفحات در حال اجرا، نوار ابزار کمکي با قابليت بهره گيري افزونه‌ها و وجود بيش از 150 آيتم مختلف در بخش تنظيمات مرورگر دانست.

وي تصريح کرد: با دريافت پوسته‌هاي گرافيکي تيزبال و نصب آنها ديگر هيچگاه از وبگردي خسته نخواهيد شد چرا که بيش از 110 پوسته جذاب در 18 گروه مختلف پس از انتشار نسخه آزمايشي مرورگر جهت دانلود در اختيار کاربران قرار خواهد گرفت.

مدير گروه طراحي و توسعه تيزبال در ادامه با بيان اينکه اين تيم تاکنون تعداد بيش از180 افزونه کاربردي طراحي کرده است، گفت: کاربران مي توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بطور کاملا رايگان اين مرورگر را دريافت کنند.

وي در پايان خاطر نشان کرد: در آينده نزديک بسته آزمايشي توسعه و گسترش تيزبال در اختيار کليه افراد قرار مي گيرد.

satttanism
25-05-2009, 12:06
خوب من گرفتمش
باید بگم که بر پایه اینترنت اکسپلورر هست و بیشتر هم به فارسی شده مرورگر Maxthon شبیه تا یک مرورگر جدید!!!
خوب به هر حال اگه واقعا کار ایرانی باشه جای امیدواری داره

hosseinmusicmaster
25-05-2009, 12:46
داشتم با موس سایزش و تغییر میدادم ببین مرورگر به چه روزی افتاد هه هه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

symk
25-05-2009, 13:30
بابا من نمیدونم اینا کی درست میشند . آخه بگید نون ندارید آب ندارید میرید بروازر دستکاری میکنید میگید ایرانی ؟؟؟ صد رحمت به همون اینترنت اسکپلورر

AKBAR_56
25-05-2009, 15:54
من که زیاد ازش خوشم نیومد . موزیلا کجا و این تیزبال کجا

eAmin
25-05-2009, 16:11
خب خیلی چنگی به دل نمی زنه!

از موتور ie به عنوان api ویندوزی استفاده می کنه و یک مرورگر مستقل نیست!
نمی دونم، به قسمت speed dial سر زدید یا نه، ولی فکر می کنم وقتی بخواد یه پریویو از سایتها بزاره، اول به سرور خودشون درخواست رو می فرسته بعدا عکسها رو از سرور خودشون با کیفیت خیلی پایین به مرورگر می فرسته تا به نمایش بزاره! جای تاسف داره، حتی نتونستن همین یه چیز کوچولو رو پیاد سازی کنن، و به غیر از اون هر موقع بازو بسته می شه، دوباره refrresh می کنه. تازه افزونه و اینجور چیزا هم اضافه کردن.

در کل برای استارت کار خوبی هست ولی بهتر بود به جای استفاده کردن از موتور ie اونم به صورت api از یک موتور open source مثل WebKit و یا Gecko استفاده می کردن!

Luxe
25-05-2009, 23:09
چرا این سایت تیزبال با موزیلا همخونی نداره.
تو ایران هیچ طراح وبی توجه نمیکنه که وب در انحصار IE نیست کاربر موزیلا هم وجود داره.لاقل یه چک کنه کد هاشو.

بازم برای شروع جای خسته نباشید داره.

symk
26-05-2009, 07:07
خوب اگه اینجور چیزها رو میفهمیدند که سراغ یه مروگر نمی رفتند . می نشستند که کدهای فایرفاکس کمک میکردند . میدونید که فایر فاکس یه منبع باز هستش .

yahoda
26-05-2009, 13:25
همینکه شروع کردن خوبه مدت 14 ماه هم برای یک پروژه کم نیست
.دوستانی که گرفتنش یه عکس از محیطش بزارن

*Necromancer
27-05-2009, 13:47
بحث تخصصی نکنید آقایون! هدف اصلی ساخت یه مرور گر فیلتـر سر خود بوده!

Balrog
27-05-2009, 14:03
این هم مثل خودروی ملی ساختنشون شده...

piroooz
28-05-2009, 15:32
• مرورگرفارسی تیز بال

نخستین مرورگر اینترنتی فارسی جهان با عنوان تجاری تیزبال رونمایی شد، طراحی و توسعه مرورگر فارسی تیزبال در راستای تحقق هدف گسترش نرم افزارهای کاربردی در حوزه اینترنت انجام و پس از ۱۴ ماه تلاش منتشرشد. این مرورگر اینترنتی فارسی از هم اکنون در اختیار کاربران قرار دارد و آنان با استفاده از این مرورگر، قادر به مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده خواهند بود، علاوه بر سرعت بالا، امنیت در مرور صفحات، پوسته های جذاب گرافیکی، افزونه های متعدد و کاربردی و فارسی بودن آن، این مرورگر را نسبت به سایر مرورگرهای دیگر متمایز کرده است. از قابلیت های این نرم افزار می توان استفاده از منویی فارسی که در بخش تنظیمات تیزبال است را نام برد که با بیش از ۱۰ دسته و ۱۵۰ آیتم طراحی شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. این مرورگر اینترنتی فارسی قابلیتهای ویژه ای مانند: دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در۱۰ عنوان مختلف، قابلیت تبدیل نوار عنوان به چند حالت وظیفه ای، حرکات عملیاتی ویژه موس، جهت مرور آسان تر صفحات وب، قابلیت دلخواه سازی فونت، اندازه و رنگ سربرگها (Tab) ، قابلیت مرورایمن صفحات وب، تنظیمات پیشرفته جهت ----- اشیا تبلیغاتی (POP-UP) را دارا می باشد، همچنین ویژگی منحصر به فرد این مرورگر، دکمه مدیریت مرورگر است. این مرورگر نسبت به سایر مرورگرهای زبان فارسی، مزایایی دارد که از آنها می توان به قابلیت نمایش گروهی صفحات در حال اجرا، نوار ابزار کمکی با قابلیت بهره گیری افزونه ها و وجود بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف در بخش تنظیمات مرورگر اشاره نمود .همچنین با دریافت پوسته های گرافیکی نرم افزار[/URL] و نصب آنها دیگر هیچگاه از وبگردی خسته نخواهید شد، چرا که بیش از ۱۱۰ پوسته جذاب در ۱۸ دسته بندی مختلف، پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، جهت دریافت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. تیم طراحی و توسعه تیزبال، تاکنون تعداد بیش از۱۸۰ افزونه کاربردی برای استفاده در مرورگرطراحی نموده است وکاربران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بطور کاملا رایگان این افزونه ها را دریافت کنند. در آینده نزدیک بسته آزمایشی توسعه و گسترش تیزبال در اختیار کلیه افراد قرارخواهد گرفت.

جستجوگر تیزبال:همزمان با انتشار مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بخش جستجوگر چندگانه تیزبال نیز فعالیت خود را آغاز نمود. کاربران دیگرجهت جستجوی مطالب خود دیگر نیازی به مراجعه به چندین موتور جستجو نخواهند داشت چرا که جستجوگر چندگانه تیزبال این امکان را به طور یکجا برای شما فراهم می آورد. قابل ذکر است که طبقه بندی جستجوگر تیزبال به صورت زیر می باشد: وب گوگل- وب یاهو - تصاویر گوگل - تصاویر یاهو - گروه های گوگل- گروه های یاهو - فهرست گوگل - ویکیپدیا - آب و هوا

دلایل انتخاب تیزبال به عنوان مرورگر پیش فرض چیست؟خلاصه ای از مهمترین مزایای مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال را به صورت زیر می توان بیان نمود :
- طراحی شده بر اساس زبان فارسی شامل کلیه منوها و تنظیمات
- سرعت هم تراز و حتی بالاتر از سایر مرورگر های رایج غیر فارسی زبان!
- منوی تنظیمات متنوع و پیشرفته دارای بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف
- حجم فوق العاده پایین مرورگر همراه با افزونه ها و پوسته های متنوع

افزونه های کاربردی تیزبال:
تیم طراحی و توسعه تیزبال تا کنون تعداد بیش از ۱۸۰ افزونه کاربردی تیزبال را طراحی نموده است که پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، این افزونه ها جهت دانلود و نصب بر روی تیزبال در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. شما با دریافت کاملاً رایگان و نصب آسان هر یک از افزونه ها بر روی تیزبال خود ، صفحات وب را با انعطاف پذیری بیشتر مرور خواهید نمود. ویژگی جالب توجه این افزونه ها این می باشد که قابلیت به روز شدن را نیز دارا می باشند.

تنوع و گستردگی افزونه ها:
به طور کلی افزونه های تیزبال در چند دسته کلی قرار دارند:
- رابط نرم افزار های اجرایی
- خبرخوان آر.اس.اس
- رادیو اینترنتی
- لینکدونی
- مترجم صفحات وب
- بازی های فلش
- مدیریت دانلود
- نمایشگر های آماری و رتبه بندی سایت ها
- مدیریت ایمیل
- رابط گرافیکی تیزبال
- حذف تبلیغات ناخواسته اینترنتی
- و …
همچنین در آینده نزدیک بسته آزمایشی توسعه و گسترش تیزبال در اختیار کلیه افراد قرار خواهد گرفت.
قابلیت های کلیدینرم افزار مرورگر فارسی تیزبال(TizBal):
- بیش از ۱۵۰ آیتم جهت تنظیمات مقدماتی و پیشرفته
- دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در ۱۰ عنوان مختلف
- قابلیت تبدیل نوار عنوان به حالت چند وظیفه ای
- حرکات عملیاتی ویژه موس جهت مرورآسان تر صفحات وب
- تنظیم چندین آدرس به عنوان صفحه خانگی
- انعطاف پذیری فوق العاده بالا در کار با صفحات و سربرگ ها
- قابلیت تنظیم فونت، سایز و رنگ سربرگ ها
- دو حالت نمایشی “کلاسیک” و “روان” ویژه سربرگ (Tab) ها
- تنظیمات پیشرفته جهت استفاده از موتورهای جستجو
- تنظیمات پیشرفته ویژه نمایش صفحات وب
- قابلیت مرور صفحات وب در وضعیت امنیتی
- تنظیمات پیشرفته جهت بلاک نمودن اشیاء تبلیغاتی
- قابلیت کشیدن و رها کردن توسط موس در بخشهای مختلف
- تنظیمات فوق العاده پیشرفته ویژه میانبر صفحات و منوها
- ویژگی منحصر به فرد “دکمه مدیریت مرورگر“
و…
به نقل از:سایت تیز بال

piroooz
28-05-2009, 15:56
لینک دانلود با حجم 2.7 مگا بایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد: pirooz.online

piroooz
28-05-2009, 16:23
تصویری از مرورگر:

piroooz
28-05-2009, 16:40
افزونه های تیزبال

مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال قابلیت دریافت و نصب افزونه های مختلف را دارا می باشد . این امر سبب بهبود کارایی و گسترش دامنه عملکرد تیزبال و همچنین به روز بودن آن می گردد. جهت اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید...

پوسته های تیزبال

دیگر به هنگام مرور صفحات وب ، خستگی برای شما معنا نخواهد داشت! فقط کافیست پوسته های گرافیکی جذاب و زیبای تیزبال را دریافت و نصب نمایید . جهت اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید...

مزایای تیزبال نسبت به سایر مرورگرها

زبان فارسی مرورگر شامل کلیه منوها و تنظیمات
انعطاف پذیری فوق العاده بالا در کار با صفحات
بیش از 150 آیتم مختلف در بخش تنظیمات مرورگر
قابلیت نمایش گروهی صفحات در حال اجرا
حرکات عملیاتی ویژه موس جهت مرور صفحات
پایانه نمایش و ذخیره عناصر صفحات وب
سیستم حفاظتی و امنیتی به هنگام مرور صفحات
سیستم بهینه سازی حافظه تخصیصی به مرورگر
قابلیت بازیابی صفحات بسته شده به طور غیر منتظره
قابلیت اجرای مجدد صفحات به طور خودکار
قابلیت مرور صفحات در وضعیت محرمانه *
نوار ابزار کمکی با قابلیت قرارگیری افزونه ها *

سرعت خیره کننده تیزبال

در بررسی های انجام شده توسط تیم طراحی و توسعه تیزبال ، سرعت بارگذاری صفحات توسط تیزبال همتراز با مرورگرهای اینترنتی غیرفارسی زبان رایج و در مواردی بالاتر از آنها می باشد.
این امر بر محبوبیت تیزبال در میان کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای اینترنت افزوده است. لذا هر روز شاهد افزایش انتخاب تیزبال به عنوان مرورگر پیشفرض جهت دسترسی به صفحات اینترنتی توسط کاربران عزیز هستیم.

تیزبال یک مرورگر منحصر به فرد

کلیه قابلیت های ذکر شده در بالا ( به جز دو مورد پایانی ) ؛ از ویژگی های منحصر به فرد مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال می باشد که نظیر آنها را در هیچ مرورگری نخواهیم دید.
همچنین دهها آیتم دیگر در بخش تنظیمات تیزبال برای شما کاربر اینترنتی عزیز در نظر گرفته شده است. نظیر : عدم نمایش تبلیغات ناخواسته اینترنتی ، میانبر به صفحات مختلف وب ، تنظیم موتورهای جستجو و ...

برای آگاهی از سایر امکانات این مرورگر فارسی میتوانید به سایت تیز بال مراجعه نمایید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

piremard
28-05-2009, 16:51
غلط زیادی !
من نمی دونم این شورای عالی انفورماتیک صاحاب نداره که هر کی هر چیزی رو بنام خودش به مردم تحمیق می کنه ؟! "مرورگر فارسی" که هیچ ....تازه در کمال وقاحت "نخستین مرورگر فارسی" !
هر کسی تا دوتا خط برنامه نویسی یاد می گیره جو گیر می شه بریم سراغ چیزای بزرگ مزرگ . روی کرنل و شل مایکروسافت نشستن با چند تا کامپوننت فارسی کردن ظاهر برنامه رو فارسی کردن بعد می گن " مرورگر فارسی "
اگر کسی حق داشته باشه ادعای "مرورگر فارسی " کنه مرکز تحقیقات پیشرفته شریفه که چون کل برنامه رو از بیس متن-باز می نویسند تا حدی حق این ادعا رو دارند . تاریخشونم به 3 سال قبل بر می گرده ، البته هم که با این مبتدیا قابل مقایسه نیستند .

توصیه می کنم این برنامه رو کسی دانلود و نصب نکنه . نه امنیت داره ، نه استایل یک نرم افزار سازمان یافته . کل تکیه اون روی یک پوشه متمرکزه و از تبلیغات "جنون آمیز" سایت سازنده ، حمایت می شه که سایت نقایص بسیاری داره .
در بعد فارسی سازی حتی این بندگان خدا توانایی تعریف فارسی بدون نیاز به دخل و تصرف در سیستم عامل رو نداشتند - حتی برنامه نویسان عرب بهتر از اینها در فونت عربیک کار کردند - علاوه بر این بدلیل بکار بردن پکر "نادا" در ریکامپایل برنامه بشدت خطر سر ریز بافر در آن وجود دارد.

تحلیلگر ، پیرمرد

piroooz
28-05-2009, 17:15
از چه نظر میگید امنیت نداره کامل بگید
ولی از نظر سرعت ازمرورگر های دیگه خیلی بهتره امتحانش مجانیه
من خودم یه چند روزی با این مرورگر آشنا شدم
از قدیم گفتن زبان سرخ سر سبز را به باد میده

David Jones
28-05-2009, 17:17
غلط زیادی !
من نمی دونم این شورای عالی انفورماتیک صاحاب نداره که هر کی هر چیزی رو بنام خودش به مردم تحمیق می کنه ؟! "مرورگر فارسی" که هیچ ....تازه در کمال وقاحت "نخستین مرورگر فارسی" !
هر کسی تا دوتا خط برنامه نویسی یاد می گیره جو گیر می شه بریم سراغ چیزای بزرگ مزرگ . روی کرنل و شل مایکروسافت نشستن با چند تا کامپوننت فارسی کردن ظاهر برنامه رو فارسی کردن بعد می گن " مرورگر فارسی "
اگر کسی حق داشته باشه ادعای "مرورگر فارسی " کنه مرکز تحقیقات پیشرفته شریفه که چون کل برنامه رو از بیس متن-باز می نویسند تا حدی حق این ادعا رو دارند . تاریخشونم به 3 سال قبل بر می گرده ، البته هم که با این مبتدیا قابل مقایسه نیستند .

توصیه می کنم این برنامه رو کسی دانلود و نصب نکنه . نه امنیت داره ، نه استایل یک نرم افزار سازمان یافته . کل تکیه اون روی یک پوشه متمرکزه و از تبلیغات "جنون آمیز" سایت سازنده ، حمایت می شه که سایت نقایص بسیاری داره .
در بعد فارسی سازی حتی این بندگان خدا توانایی تعریف فارسی بدون نیاز به دخل و تصرف در سیستم عامل رو نداشتند - حتی برنامه نویسان عرب بهتر از اینها در فونت عربیک کار کردند - علاوه بر این بدلیل بکار بردن پکر "نادا" در ریکامپایل برنامه بشدت خطر سر ریز بافر در آن وجود دارد.

تخریبگر ، پیرمرد

:9::22::24::17::47:

milky way
28-05-2009, 17:29
احتمالا روی Trident ک IE ساختن که این کار مسخرست تا حدودی شایدم روی هسته Gecko ساخته شده فقط نمیدونم چرا 14 ماه زمان برده؟!
کلا احمقانهترین کار ممکن اینه که بشینی از پایه مرورگر بسازی.

hosseinmusicmaster
28-05-2009, 17:49
از نظر سرعت از ie 6 هم کمتره چه برسه به مرورگر های دیگه
هه هه

J U N I P E R
28-05-2009, 17:55
خب پيش داوري اونم به اين تندي كار درستي فكر نميكنم باشه!
ولي اينم نميدونم كه با وجود مرورگر منبع بازي چون موزيلا چه نيازه كه دوباره از خشت اول شروع كنيم؟!
ميشه همون مرور گر رو فارسي كرد!
ما هم كار هايي ميكنيم! :)

piroooz
28-05-2009, 18:12
کاملا درسته ولی سرعت را من مقایسه کردم از فایرفکس بیشتر بود
وظیفه ما بود که این مرورگر را معرفی کنیم

piremard
28-05-2009, 18:36
نوشتم چرا امنیت نداره . فق یک مبتدی فایل مربوط به شبکه رو پک می کنه . اونهم اورلای !
ضمن اینکه سرعت یک مرورگ چیزی نیست که شما تجربش کنید . شما - بعنوان یک کاربر - حتی قادر نیستید سرعت یک هارد دیسک رو بعنوان منبع ثبات پذیر اندازه گیری و تخمین بزنید چه رسه به مرورگر . پس برای قیاس سرعت یک مرورگر ما نیاز به آزمایشگاه و شناختن فاکتور های انتقال بسته های اطلاعاتی و تعاریف مربوط به پروتکل ها داریم که بنده بعید می دونم این نویسندگان این برنامه مقدمشو بدونن تا اینکه ارتقا داده باشند .
اگر واقعا ارتقا دادند پس به مایکروسافت هم ایمیل کنند تا برنامه نویسان کم سواد مایکروسافت بعد از اینهمه تحقیقات و خرج های بسیار این ساز و کار رو یاد بگیرند .
سر بنده هم مسئولیتش با خودم رفیق . مخاطب کلام من آدمهای سوء استفاده چی مثل برنامه نویسان این دسته . نه شما یا کسان دیگر

piroooz
28-05-2009, 19:15
تجربه برتر از علم است

piroooz
28-05-2009, 19:15
انتقاد همیشه باید بجا و سازنده باشه
انتقاد شما هم کلا اونطور که من فهمیدم روی کپی برداری بود که یکی از مراحل فرضیه سازی و عملی سازی یک ایده استفاده از تجارب دیگران است نه از صفر شروع کردن در ضمن اگر دوستان devloper همچین کارایی دارند بذارند تا ما هم استفاده کنیم نقطه نظر من هم سرعتش فقط

David Jones
28-05-2009, 20:17
نوشتم چرا امنیت نداره . فق یک مبتدی فایل مربوط به شبکه رو پک می کنه . اونهم اورلای !
ضمن اینکه سرعت یک مرورگ چیزی نیست که شما تجربش کنید . شما - بعنوان یک کاربر - حتی قادر نیستید سرعت یک هارد دیسک رو بعنوان منبع ثبات پذیر اندازه گیری و تخمین بزنید چه رسه به مرورگر . پس برای قیاس سرعت یک مرورگر ما نیاز به آزمایشگاه و شناختن فاکتور های انتقال بسته های اطلاعاتی و تعاریف مربوط به پروتکل ها داریم که بنده بعید می دونم این نویسندگان این برنامه مقدمشو بدونن تا اینکه ارتقا داده باشند .
اگر واقعا ارتقا دادند پس به مایکروسافت هم ایمیل کنند تا برنامه نویسان کم سواد مایکروسافت بعد از اینهمه تحقیقات و خرج های بسیار این ساز و کار رو یاد بگیرند .
سر بنده هم مسئولیتش با خودم رفیق . مخاطب کلام من آدمهای سوء استفاده چی مثل برنامه نویسان این دسته . نه شما یا کسان دیگر

شما از کجا میدونید سواد این برنامه نویسا در چه حده ؟
سوء استفاده از چی ؟

خب پيش داوري اونم به اين تندي كار درستي فكر نميكنم باشه!
ولي اينم نميدونم كه با وجود مرورگر منبع بازي چون موزيلا چه نيازه كه دوباره از خشت اول شروع كنيم؟!
ميشه همون مرور گر رو فارسي كرد!
ما هم كار هايي ميكنيم! :)

به نظر من که که خیلی هم میتونه کار خوبی باشه , در هر زمینه ای که میخواد باشه ؟ علت پیشرفت ژاپن چی بود ؟ مگه اونا تمام صنایع رو کپی برداری نکردن ؟ و با این کسب تجربه موفق به تولید صنعت بزرگتری شدند . مگه غرب علوم رو کپی برداری نکرد ؟ بعدشم موفق به توسعه اش شد !
خیلی هم خوب ... تا کور شود هرآنکس که نتوان دید !

David Jones
28-05-2009, 23:38
:20: WOW! باور نکردنیه ! سرعتش از تمام مرورگرها بیشتره ! البته به جز کروم که هنوز امتحانش نکردم و شاید مرورگرهای دیگه ای که اسمشون رو هم نشنیدم ! :26:
همه امتحانش کنید ! :thumbsup:

mohamad_beauty
29-05-2009, 00:13
پر سرعت تر از این مرورگر تا بحال ندیدم

دمش گرم متخصصان توانمند ایرانی
بیایید خودمون را باور کنیم

piroooz
29-05-2009, 00:20
از نظر سرعت از ie 6 هم کمتره چه برسه به مرورگر های دیگه
هه هه

اول برو امتحانش کن بعد بیخودی نظر بده حسین آقا

از همه ی دوستان میخوام که سرعتش نسبت به بقیه مرورگر ها را بسنجند و نظر بدند

اگه الکی بود من دیگه هیچ حرفی ندارم

Bill Gates
29-05-2009, 01:38
سلام
دانلود کردم زیاد چیزه خلفی نیست امتحانش هم هنوز پس نداده و به نظرم روی همین فایرفاکس همیشگیم باشم خیلی از همه نظر بهتره ...

piroooz
01-06-2009, 12:48
طبق آخرین تحقیقات این مرورگر روی Trident ، IE 7 ساخته شده است

Luxe
01-06-2009, 13:11
اتفاقا سرعتش از فایر فاکس هم بدتره

piroooz
01-06-2009, 13:20
همه چیز باید در شرایط یکسان آزمایش بشه
ولی هیچی فایر فاکس نمیشه

milky way
01-06-2009, 13:26
چرا الکی بحث سره سرعت میکنید، اگر دوستان درست گفته باشن در مورد استفاده از Trident خوب موتور این مرورگر IE هست مرورگرهایی مثل Avant و یا Maxthon هم از Trident استفاده می کنند.

satttanism
01-06-2009, 13:39
کاملا درسته ولی سرعت را من مقایسه کردم از فایرفکس بیشتر بود
وظیفه ما بود که این مرورگر را معرفی کنیم

اینو با آزمایش خودتون فهمیدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این مرورگر فقط فارسی شده (دستکاری شده) مرورگر Maxthon هست که با نام ایرانی ارایه شده!!!!!!!
اصلا به درد تست کردن هم نمیخوره

Ultimator
01-06-2009, 13:44
بسیار بسیار کار جالبیه افتخار میکنم به خودم که همچین مرورگری تو میهن من ساخته شده !

مایکروسافت احتمالا از همین تیم دزدیده IE رو !! :دی

سرعتش زیاده ؟
سرعت به یه فاکتورهایی بستگی داره که اینها با اون چیزا کاری نداشتن !

خب سرعت IE هم زیاده !

< فکر کرده بودم fire fox رو دستکاری کردن اگه این کار رو میکردن کار با ارزشی بود چون حد اقل یه مرورگر بود ! >

جو همیشه چیز بدیه میگیره سخت ول میکنه :31:

ارزش فکر کردن هم نداره این مرورگر قبلا چندتا ازینا نوشتم !

مرورگر Maxthon هست

maxthon هم مرورگر نیست ! اسم مرورگر رو برای هر چیزی به کار نبرین ! :31:

Luxe
01-06-2009, 13:45
من تو چند تا سایت دیدم این مرورگر بدافزار داره کسی اسکن کرده با آنتی ویروس؟