PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل دسترسی به اینترنت؟

شهراد
25-05-2009, 09:00
دوستان سلام
شرکت من تازگی یک خط بی سیم پرسرعت اینترنت راه اندازی کرده و این خط رو ما به شبکه سراسری شرکت وصل کردیم .... الان مشکلی که داریم این هستش که : هر کی که بدونه IP چیه و آی پی دستگاهش رو ست بکنه به راحتی وارد می شه و ما هم کنترلی رو روی این مسئله نداریم ... می خواستم از دوستان حرفه ای کمک بگیرم .... راه حل نرم افزاری برای این مسئله چی هستش ؟ آیا باید برای این خط یک دستگاه به عنوان سرور بذاریم هر کی خواست اینترنت بره به این سرور وصل شه ...؟ خلاصه اگه ممکن باشه یک آموزش و کمک درست و حسابی نیاز دارم . پیشاپیش متشکرم .

hamed182001
25-05-2009, 18:49
خط بیسیم یعنی چی؟ منظورت acces point؟

شهراد
26-05-2009, 13:02
بله دوست عزیز...

hamed182001
26-05-2009, 21:06
خوب برای connection access point پسورد بزار. اگه میخوای مدیریت کامل داشته باشی اونوقت باید وایرلس را به یک سیستم سرور متصل کنی و از طریق نرم افزار های مختلف اونو مدیریت کنی

hraeissi
27-05-2009, 12:00
میتوانی علاوه بر کارهایی که دوستمان گفتن از fitering خود دستگاه Accesspoint استفاده کنی .
----- بر روی Mac می گذارد

شهراد
28-05-2009, 08:31
خوب برای connection access point پسورد بزار. اگه میخوای مدیریت کامل داشته باشی اونوقت باید وایرلس را به یک سیستم سرور متصل کنی و از طریق نرم افزار های مختلف اونو مدیریت کنی

دوست عزیز من عرض کردم که ما ارتباط رادیویی از گیرنده را توسط یک دستگاه POE به یکی از سوییچ های مرکزی شبکه سراسری شرکت وصل کردیم ... حالا اگه لطف کنید در مورد سرور (win2003 و نرم افزارهای مدیریتش) یک اطلاعات یا یک آموزش کاملی ارائه بدی ممنون میشم چون اطلاعات من در مورد win 2003 و نصب و تنظشیماتش و مدیریتش کمه........!!
(در آخر عرض کنم که :
1- می خوام این سرور رو سر راه این Poe قرار بدم از همون ابتدا قبل از اینکه به سوییچ مرکزی وصل کنم اینترنت رو مدیریت کنم .
2- این رو هم بگم که ما از شبکه سراسری شرکت جهت یک سرور قدیمی تحت سیستم عامل محترم داس استفاده می کنیم (این فقط جهت اطلاع بود.)

با تشکر پیشاپیش از همراهی شما.

شهراد
30-05-2009, 09:43
از دوستان کسی به ما کمک نمی کنه ؟