PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه اضافه کردن یک برنامه به پنجره startup

gog2000
24-05-2009, 11:43
با سلام

همان طور که میدانید با نوشتن عبارت msconfig در گزینه run و اجرا کردن ان پنجره ای باز می شود که در قسمت startup ان می توان برنامه هایی که با ویندوز بالا می ایند را مشاهده کرد و با برداشتن تیک انها را اجرا یا از حالت اجرا خارج کرد

حال من میخام بدونم اگه گزینه ای که مربوط به یک برنامه خاص باشد اصلا در این پنجره نباشد چطور می توان ان را به صورت دستی به این پنجره startup اضافه کرد. تا بتوان به همراه ویندوز انرا اجرا و ایکنش در کنار ساعت قرار بگیرد.

البته نمیخام از گزینه startup که در program قرار دارد استفاده کنم چون برنامه هایی که از طریق پنجره msconfig اجرا میشن در انجا نشان داده نمی شوند و فقط از طریق این پنجره می توان انها را از حالت اجرا خارج کرد.

Ghaioom
25-05-2009, 07:57
سلام
اینا رو امتحان کنید.

اضافه کردن برنامه ها به Startup

کلید زیر را پیدا کنید:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run]
برای هر برنامه ای می خواهید در Startup قرار دهید، یک مقدار جدید از نوع String با نام مناسب ایجاد کرده و آنرا برابر با مسیر کامل برنامه فوق قرار دهید. به عنوان مثال اگر میخواهید برنامه Paint اجرا شود یک مقدار از نوع String با نام Mspaint ایجاد کرده و مقدار آن را برابر ((C:\Windows\Mspaint.exe)) قرار دهید.

حذف کردن برنامه ها از Startup :

اگر تلاش می کنید تا برنامه ای را از Strtup حذف کنید اما آن را در دایرکتوری Startup (واقع در C:\Windows\StartMenu\Programs\Startup) پیدا نمی کنید ممکن است آن برنامه در یکی از کلید های زیر باشد. آن را پیدا کرده و مقدار متناظر با آن را حذف کنید:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\RunOnce][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\RunServices][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\ RunServices Once][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows] [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunOnce][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunServices][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunServicesOnce][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Userinit]

Startup Manager 2.4.2

Startup Manager 2.4.2 توضیحات نرم افزار

Startup دانلود مدیریت برنامه های و افزایش سرعت سیستم

میدانید که یکی از مشکلات بزرگ کاربران کاهش سرعت سیستم و به خصوص کاهش سرعت بالاآمدن ویندوز است.
دلیل عمده این مشکل زیاد شدن برنامه های Startup است. همچنینویروسهای زیادی هستند که برای فعال شدن، خود را در گزینه های Startup سیستم قراردهند. ویندوز قادر به مشاهده و مدیریت همه گزینه های موجود در Startup نمی باشد وهمه آنها را نمی بیند. دلیل هم این است که این گزینه ها منابع مختلفی در ویندوزدارند.

با استفاده از این برنامه می توانید گزینه های Startup را از کلیهقسمتهای ویندوز در یک محیط مدیریت کنید. می توانید کنترل کنید چه فایلی مربوط به چهبرنامه ای در چه مسیری اجرا می شود.

البته توصیه می شود که گزینه های Startup‌را از طریق تنظیمات خود نرم افزار مدیریت کنید ولی در صورت وجود گزینه هاییکه مدیریت آنها ممکن نبود یا فایلهای اضافی بود سافت گذر استفاده از این نرم افزاررا به شما توصیه می کند.

امکانات برنامه:
- حذف برنامه ای از لیست Startup
- اضافه کردن برنامه ای به Startup
- بدست آوردن مسیر کامل برنامههای Startup
- فهمیدن و تغییر روش اجرا (سوئیچ) برنامه و فایل Startup مثلااجرای برنامه ای بعد از چند دقیقه یا ثانیه
- بدست آوردن برنامه های Startup واضافه کردن آنها از 9 منبع مختلف در ویندوز
- تغییر ترتیب اجرای برنامه های Startup
- دارا بودن گزینه هایی برای Shut Down‌و Log Off و Restart ویندوز
و ...

نکات:
1- برنامه رایگان است و هیچ محدودیت زمانی وساختاری ندارد.
2- این برنامه علاوه بر ویندوز های XP‌ و قبل از آن در ویندوزویستا و حتی ویندوز 7 نیز به خوبی کار می کند.

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسوردفایل:

gog2000
25-05-2009, 10:30
سلام
اینا رو امتحان کنید.

اضافه کردن برنامه ها به Startup

کلید زیر را پیدا کنید:

برای هر برنامه ای می خواهید در Startup قرار دهید، یک مقدار جدید از نوع String با نام مناسب ایجاد کرده و آنرا برابر با مسیر کامل برنامه فوق قرار دهید. به عنوان مثال اگر میخواهید برنامه Paint اجرا شود یک مقدار از نوع String با نام Mspaint ایجاد کرده و مقدار آن را برابر ((C:\Windows\Mspaint.exe)) قرار دهید.

حذف کردن برنامه ها از Startup :

اگر تلاش می کنید تا برنامه ای را از Strtup حذف کنید اما آن را در دایرکتوری Startup (واقع در C:\Windows\StartMenu\Programs\Startup) پیدا نمی کنید ممکن است آن برنامه در یکی از کلید های زیر باشد. آن را پیدا کرده و مقدار متناظر با آن را حذف کنید:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\RunOnce][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\RunServices][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\ RunServices Once][HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows] [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunOnce][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunServices][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\RunServicesOnce][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Userinit]

Startup Manager 2.4.2

Startup Manager 2.4.2 توضیحات نرم افزار

Startup دانلود مدیریت برنامه های و افزایش سرعت سیستم

میدانید که یکی از مشکلات بزرگ کاربران کاهش سرعت سیستم و به خصوص کاهش سرعت بالاآمدن ویندوز است.
دلیل عمده این مشکل زیاد شدن برنامه های Startup است. همچنینویروسهای زیادی هستند که برای فعال شدن، خود را در گزینه های Startup سیستم قراردهند. ویندوز قادر به مشاهده و مدیریت همه گزینه های موجود در Startup نمی باشد وهمه آنها را نمی بیند. دلیل هم این است که این گزینه ها منابع مختلفی در ویندوزدارند.

با استفاده از این برنامه می توانید گزینه های Startup را از کلیهقسمتهای ویندوز در یک محیط مدیریت کنید. می توانید کنترل کنید چه فایلی مربوط به چهبرنامه ای در چه مسیری اجرا می شود.

البته توصیه می شود که گزینه های Startup‌را از طریق تنظیمات خود نرم افزار مدیریت کنید ولی در صورت وجود گزینه هاییکه مدیریت آنها ممکن نبود یا فایلهای اضافی بود سافت گذر استفاده از این نرم افزاررا به شما توصیه می کند.

امکانات برنامه:
- حذف برنامه ای از لیست Startup
- اضافه کردن برنامه ای به Startup
- بدست آوردن مسیر کامل برنامههای Startup
- فهمیدن و تغییر روش اجرا (سوئیچ) برنامه و فایل Startup مثلااجرای برنامه ای بعد از چند دقیقه یا ثانیه
- بدست آوردن برنامه های Startup واضافه کردن آنها از 9 منبع مختلف در ویندوز
- تغییر ترتیب اجرای برنامه های Startup
- دارا بودن گزینه هایی برای Shut Down‌و Log Off و Restart ویندوز
و ...

نکات:
1- برنامه رایگان است و هیچ محدودیت زمانی وساختاری ندارد.
2- این برنامه علاوه بر ویندوز های XP‌ و قبل از آن در ویندوزویستا و حتی ویندوز 7 نیز به خوبی کار می کند.

دانلود

پسوردفایل:

ممنون

من خودم هم دنبال برنامه بودم تا روش رجیستریش چون با برنامه خیلی راحتر میشه کار کرد

برنامه رو دانلود کردم و ازش استفاده کردم به نظر که برنامه عالی است:11::11:

maxell
02-06-2009, 15:41
سلام
براي اضافه کردن يک برنامه به startup از برنامه اي که ميخواهيد در startup قرار بگيرد کپي بگيريد و در مسير زير paste کنيد
منوي start را باز کنيد و روي programs کليک کنيد و بعد روي گزينه startup دو بار کليک کنيد و برنامه را در اين پنجره اي که باز شد paste کنيد

gog2000
07-06-2009, 12:00
من با این نرم افزار اجرای فایل USERINIT.EXE که در این مسیر قرار دارد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را به طور اتفاقی حذف کردم
مطابق تصویر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حالا ویندوز بالا نمی یاد و پنجره log to windows را میاره و با اینتر زدن دوباره بعد چند ثانیه دوباره همین پنجره رو میاره و وارد ویندوز نمیشه

من یک ویندوز دیگه هم روی سیستمم دارم و از طریق ان خاستم با قرار دادن شورتکات فایل USERINIT.EXE در استارت اپ فایل اجرا بشه و ویندوز دومم بالا بیاد ولی این کار هم فایده ای نداشت حالا چطور از طریق ویندوز دیگم این

گزینه را دوباره به رجیستری که گویا در این مسیره
startup\current user
اضافه کنم تا ویندوز بالا بیاد چون وقتی رجیستری درایو d را اجرا میکنم بازم رجیستری همان ویندوز را که در درایو c است را می اورد

اگه از طریق ویندوز دومم نمیشه از طریق داس میشه این کار رو کرد

در ضمن این درایو ویندوز که این اتفاق براش افتاده در درایو d است وفرمتش NTFS است

لطفا زودتر راهنمایی کنید چون خیلی ضروریه

Ghaioom
08-06-2009, 07:29
شما اون USERINIT.EXE رو تو پوشه ی system32 هم بریز شاید اونجا نریختی بعد تو startup هم بزار.
موفق باشی

gog2000
08-06-2009, 09:48
شما اون USERINIT.EXE رو تو پوشه ی system32 هم بریز شاید اونجا نریختی بعد تو startup هم بزار.
موفق باشی

توی پوشه سیستم 32 که هستش من فقط شورتکاتشو در استارت اپ قرار می دم

ولی مشکل اینکه فایلهای اصلی ویندوز از این پوشه اجرا نمیشن و از یک جای دیگه اول اونا رو می خونه بعد گویا به سراغ استارت اپ میره و چون اجرای فایل USERINIT.EXE حذف شده اصلا سیستم بالا نمیاد که بخاد به سراغ استارت اپ بره.

حالا این پوشه اصلی که ویندوز فایلهای اصلی خودش مثل USERINIT.EXE و explorer.exe را از اونجا می خونه کجای ویندوز قرار داره نمیدونم؟؟؟

اگه کسی بدونه این پوشه کجاست مشکل حل میشه کسی نمیدونه؟؟؟؟

Ghaioom
09-06-2009, 12:03
شما برو ویندوز رو Repair کن نیم ساعت وقتتو میگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما userint رو میخوای این پوشه ها رو بگرد شاید هست شاید هم اصلاً این پوشه ها نیست.
مال آپدیت ویندوز هست.

$C:\WINDOWS\$NtServicePackUninstall
C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\7684fcdc5 c1747eb53ef3c2d202add11\backup

gog2000
10-06-2009, 00:44
چرا كسي حرف منو نميگيره اين فايل سر جاشه فقط من كارى كردم اين فايل هنگام بالا امدن ويندوز اجرا و در نتيجه سيستم مدام لوگ اف ميشه و بالا نميياد.
تو اين پوشهها بايد دنبال چى بگردم و اگه نبود چجوري اضافه كنم؟
در ضمن ريپير كردم ولى با ويندوز أولم كه در درايو C هست جايگزين شد.
و نميخام ريسك كنم و همه برنامه ها و درايو هاي نصبي ام را كه ديگه امكان نصبش هم ندارم از دست بدم.

gog2000
10-06-2009, 10:29
شما برو ویندوز رو Repair کن نیم ساعت وقتتو میگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما userint رو میخوای این پوشه ها رو بگرد شاید هست شاید هم اصلاً این پوشه ها نیست.
مال آپدیت ویندوز هست.

$C:\WINDOWS\$NtServicePackUninstall
C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\7684fcdc5 c1747eb53ef3c2d202add11\backup

این مسیرهایی که گفتید امتحان کردم هیچ کدومشون در کامپیوتر من وجود ندارند و همگی خطا می دن

یکی کمک کنه الان نزدیک یک هفتست کارهام فلج شده

gog2000
23-06-2009, 11:05
دوستان عزيز بلاخره با استفاده از يك نرم افزار اين كار را انجام دادم و در عرض چند ثانيه رجيستري را توسط اين نرم افزار در محيط داس باز كردم و ويرايشش كردم و ويندوز بدون كوچكترين تغييري نسبت به قبل بالا امد.

پس نگيد راهي نداره جوينده يابندا است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا نرم افزار فوق العاده اي است سر فرصت در سايت قرار ميدم تا همه بتونن ازش استفاده كنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه رو خاستم با توضيحات كامل قرار بدم :13:

ولي به دليل مشكلي كه در اين تايپك گفتم نشد شما هم در اون تايپك اين مشكل را گوشزد كنيد تا شايد هر چه زودتر مشكل برطرف بشه:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gog2000
27-06-2009, 14:25
بلاخره نرم افزار را با توضیحات کامل قرار دادم

موفق باشید

shayanrs13
30-01-2016, 12:26
سلام دکتر من ی ویروس نوشتم میخوام استارت آپش کنم ویروس رو با پسوند bat ذخیره کردم ویروسه بدی نیست فقط تمام ترافیک رو اشغال میکنه میخوام استارت اپ بشه که بعد از هر بار ریست دوباره شروع به کار کنه ممنونت میشم کدش رو یاد بدی:n19: