PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : A1600 یاقوت مشکی موتورولا

Dani devil
24-05-2009, 01:06
گوشی جدید موتورولا A1600 نیز همانند گوشی A1800 در ماه ژوئن سال 2008 میلادی جهت تکمیل سازی گوشی های نسل پیشرفته موتورولا پا به عرصه گذاشتند و جای مدل های قدیمی همچون A1200 را تنگ کرده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این گوشی نیز همانند گوشی A1800 دارای ساختار تاشو می باشد و از یک در شیشه ای به عنوان محافظ صفحه نمایش لمسی 2.4 اینچی خود بهره می برد. این صفحه نمایش به سیستم تشخیص دست خط نیز مجهز است .

ابعاد آن 19.6×53.5×98.9 میلیمتر است که در کنار وزن 128 گرمی گوشی چندان ظریف و سبکی به حساب نمی آید.
دوربین به کار رفته شده در این گوشی نیز همانند آنچه در A1800 کار رفته است می باشد و قدرتی برابر با 3.15 مگاپیکسل دارد و از فوکوس اتوماتیک نیز پشتیبانی می کند. همچنین این گوشی به GPS داخلی نیز مجهز شده است و از A GPS نیز پشتیبانی می کند.

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه موتورولا مدل A1600:

• پشتیبانی از باندهای GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
• سیستم عامل Linux
• دوربین 3.15 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک
• نمایش‌گر 256.000 رنگی 2.4 اینچی TFT
• مرورگر WAP 2.0/xHTML, HTML
• قابلیت ارسال و دریافت پیام‌های SMS، MMS، EMS، IM و ای‌میل
• پشتیبانی از کارت‌های microSD حداکثر تا 4 گیگابایت
• باتری یون لیتیوم mAh 930
• ابعاد: 19.6×53.5×98.9 میلی‌متر
• وزن: 128 گرم
• مدت زمان مکالمه: 6 ساعت
• مدت زمان استندبای: 180 ساعت

naser maldini
25-05-2009, 01:24
خیلی ممنون دوست عزیز.
آیا این گوشی ها دو تا سیم کارت میخورن؟! من یه جایی گذرا چشمم به چنین مطلبی برخورد کرده بود. میخاستم اگه در این مورد هم اطلاعاتی دارید با دوستانوتن به اشتراک بزارید.

Mr.ahad
25-05-2009, 16:40
خیلی ممنون دوست عزیز.
آیا این گوشی ها دو تا سیم کارت میخورن؟! من یه جایی گذرا چشمم به چنین مطلبی برخورد کرده بود. میخاستم اگه در این مورد هم اطلاعاتی دارید با دوستانوتن به اشتراک بزارید.
ناصر جان این گوشی یک سیم کارت رو پشتیبانی میکنه مدل جدید ترش a1800 قابلیت پشتیبانی دو سیم کارت رو داره و توی ایران هم موجود هست
:11:

naser maldini
26-05-2009, 23:47
ممنون احد جان. خیلی گلی. خداییش از ته دل میگم. یه حس خیلی خوبی نسبت به شما دارم. اینا رو گفتم تا ارادت خودم رو نسبت به شما عنوان کرده باشم.
راستی احد جان گفتید تو ایران هست؟! کاش قیمتش رو هم میدونستیم!

Apachi
14-10-2010, 03:32
بدلیل استفاده شخصی چند ماه از این گوشی تصمیم گرفتم این تاپیک خاک خورد رو بالا بکشم
چون این گوشی دوباره با قیمت مناسب تو بازار اومده سنگدلی دیدم که نظر خوردم رو ازش ننویسم که به هر حال تو رنج قیمتی خودش هنوز گوشی بسیار مناسبی هستش

محاسن از نظر من :
آنتن دهی و کیفت مکالمه فوق العاده و حتی خارج از انتظار
پردازنده Intel(Marvel) PXA27 Rev7سرعت بسیار بالاتر نصب به گوشی های لینوکس دیگه قابلیت اوور کلاک بیشتر نسبت به A1200
برنامه مدریت تماس ها بسیار قدرتمند همراه با بلک لیست SMS و تماس با ساپورت زمان بندی
طراخی قوس دار و استفاده از فلز مه حس بسار خوبی به شما میده
گردازنده قابلیت اوور کلاک بیشتر نسبت به A1200
با کیفت متعادل , و کیفت بسیار خوب فیلم برداری ,
طول عمر مناسب باتری
USB Charging
ساپورت پارتیشن بندی مموری کارد
ساپورت کامل Window Media Player
بهبود تاج اسکرین و سرعت پاسخ دهی بالا و کیفت بهتر LCD
صدای کافی اسپیکر در صورت استفاده از فریمور مناسب
سازگاری کامل بل اکثر برنامه های A1200
نمایش فایل های مبتنی بر MS Office
USB Modem Support شما می تونید به سادگی می تونید کانکشن GPRS را در PC استفاده کنید

معایب :
یکی بودن پورت هندزفری با شارژر
ناسازگاری با sms فارسی و مشکل از چپ به راست خواندن
مشکل افت فریم در زمان فیلم برداری در حال حرکت
نبود Wi-Fi
فیکس شدن کند GPS امکان داره 5 دقیقه طول بکشه

در مورد قدرت خارق العاده آنتن دهی و کیفت مکالمه ،هرگز قطع و صل شدن و تماس نا موفق صدا و.. را امکان نداره با این گوشی حس کنید باید بگم من خودم هرگز چنین تجربه ایی لذت بخشی تو مکالماتم نداشتم از این نظر این گوشی صد درصد بی نظر هستش و گاهی وقت ها متعحب میشم چون از روز اولی که باهاش کار کردم هرگز تماس نا موفق یا نویز دار یا صدای کامپیوتری نداشتم و تو بدترین جا ها و حتی شرایط صنعتی به راحتی می توندی حرف بزنید ..

نمونه عکس های دوربین

قیمت در بازار ایران : 180-200

تمامی برنامه ها و راهکار ها برای مود کردن این گوشی با A1200 یکی هستش و میتونید از تاپیک و مقالات بسیار زیادی که در مورد A1200 استفاده کنید

MPKG سازگار : mpkg_6_3.1

فریمور پیشنهادی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید