PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار امنیتی شناسائی چهره برای لپ تاب

aban366
23-05-2009, 23:31
سلام دوستان
من یه نرم افزار میخوام که زمان ورود به ویندوز با شناسائی چهره logon بشه شد بجای پسورد چهره رو شناسائی کنه و در ضمن این نرم افزار رو لپ تاب نصب بشه و با وبکم لپ تاب کار کنه
اگه کمکم کنین یک دنیا دعاتون میکنم برام خیلی مهمه با تشکر

فاطـمه
25-05-2009, 12:00
سلام
این رو امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
25-05-2009, 12:32
البته این نرم افزار که دوست خوبمون معرفی کرده برای بوجود آوردن تصویر طرف مقابل هستش و نه شناسایی اون از طریق درگاه های ورودی سیستم مثل وب کم

شما باید از نرم افزار زیر استفاده کنید(توجه:البته تو توضیحات این نرم افزار زده شده که در ویندوز ویستا کاربرد داره)

VeriFace

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم 30 مگابایت

لینک راپید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک 4Shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

max313
31-05-2009, 13:48
سلام دوست من ممنون كه اين برنامه رو قرار دادي
اما يه چيزي اين اگه يوقت قاتي كنه چي ؟
ديگه نميشه رفت تو ويندوز ؟؟؟؟
خطري نيست ؟
تريپ مو و اينا تاثير دارند ؟
يكم بيشتر ميتوضيحيدي
ممنون !

Ship Storm
31-05-2009, 17:52
سلام دوست من ممنون كه اين برنامه رو قرار دادي
اما يه چيزي اين اگه يوقت قاتي كنه چي ؟
ديگه نميشه رفت تو ويندوز ؟؟؟؟
خطري نيست ؟
تريپ مو و اينا تاثير دارند ؟
يكم بيشتر ميتوضيحيدي
ممنون !

حقیقتا من خیلی دوست داشتم این رو امتحان کنم ولی درایور ویندوز ویستا برای وبکمم پیدا نمیکنم و عملا وبکم من بدون استفاده مونده اینجا وگرنه امتحانش میکردم
برنامه بعید میدونم قاطی کنه به این راحتی نصبش کن و امتحانش کن خیالت راحت باشه چون به امتحانش می ارزه

reza41
31-05-2009, 23:14
با سلام
در اين زمينه يكي از نرم افزارهاي معروفي كه وجود داره برنامه KeyLemon هست اين برنامه در ويندوز اكس پي و ويستا نصب ميشه و امكانات خيلي زيادي رو در اختيار كاربر قرار ميده.
اينجا لينك دانلود نسخه 2.0.1 رو قرار ميدم.
اگه كسي توضيحاتي در مورد كار با اون رو خواست بگه تا براش بذارم.
اميدوارم به دردتون بخوره

max313
01-06-2009, 06:02
حقیقتا من خیلی دوست داشتم این رو امتحان کنم ولی درایور ویندوز ویستا برای وبکمم پیدا نمیکنم و عملا وبکم من بدون استفاده مونده اینجا وگرنه امتحانش میکردم
برنامه بعید میدونم قاطی کنه به این راحتی نصبش کن و امتحانش کن خیالت راحت باشه چون به امتحانش می ارزه

اين برنامه اصا روي ويندوز ويتا كار نمينه
ميگه فقط واسه lenevo ها هست ! يعني لپ تاپ هاي lenevo

با سلام
در اين زمينه يكي از نرم افزارهاي معروفي كه وجود داره برنامه KeyLemon هست اين برنامه در ويندوز اكس پي و ويستا نصب ميشه و امكانات خيلي زيادي رو در اختيار كاربر قرار ميده.
اينجا لينك دانلود نسخه 2.0.1 رو قرار ميدم.
اگه كسي توضيحاتي در مورد كار با اون رو خواست بگه تا براش بذارم.
اميدوارم به دردتون بخوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا يكم توضيح مديي من اونو 30 ميگ دانلود كردم كار نكرد
آيا اين روي ويندوز 64 بيت ويستا كار ميكنه ؟
تكنولوژيش چجوريه قاتي نكنه يهو لپ تاپه منو نشناسه
خود تستيدي ؟ كار كردي و .. ؟
ممنون :31:

mshiraz.2009
01-06-2009, 07:09
دوستان اين نرم افزار 30 مگيه كار ميكنه؟ براي xp

minanami
01-06-2009, 07:17
با سلام.

من هم لپ تاپ Asus دارم كه همين قابليت رو داره ولي نمي تونم باهاش كار كنم.
دنبال يه نرم افزار ساده تر مي گردم.

اين نرم افزارهايي كه گذاشتين كار مي كنن؟

max313
01-06-2009, 12:33
دوستان منتظرم ها !

reza41
01-06-2009, 13:59
سلام
من راهنماي اين نرم افزار رو از روي مجله رايانه خبر براتون اسكن كردم و در لينك زير قرار دادم. اميدوارم مشكلتون حل بشه

max313
01-06-2009, 21:23
آقا من این veriface رو نصبیدم طبق آموزش سایت خارجی که نوشته بود بزنید run as windows xp
چهرمو شناسایی میکنه اما موقع لاگین پسورد میخواد ! ازم چهره نمیخوواد
چشه ؟

max313
01-06-2009, 21:32
دوستان ویندوز من 64 بیتیه ! ها

max313
02-06-2009, 17:26
کسی نیس اینجا جواب مارو بده
من فک نکم اصلا چنین برنامه ای برای ویندوز های 64 بیت وجود داشته باشه
نه ؟

Hammer
03-06-2009, 08:15
کسی نیس اینجا جواب مارو بده
من فک نکم اصلا چنین برنامه ای برای ویندوز های 64 بیت وجود داشته باشه
نه ؟

منم همین فکر رو می کنم (کسی نیست جواب بده رو منظورم نیست) D: . اما من فقط می خواستم تجربه کنم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

max313
03-06-2009, 10:13
اون نرم افزار دومی که معرفی شد key leamon نوشته که بزودی نسخه 64 بیت میده بیرون :دی

en-com
04-06-2009, 01:02
سلام
دوستان veriface را رو دل امتحان کردم.
شما باید موقع نصب از طریق run as administrator اقدام به نصب نمایید. خاطر نشان می کنم که اکانت شما باید دارای رمز عبور باشه و قبل از شناسایی اولیه چهره شما و شناسوندنتون به کامپیوتر رمز رو از شما می خواد. بعد از اون و بعد از ریستارت به محض ورود به صفحه اولیه (انتخاب اکانت) اون برنامه اجرا می شه (اکانت خودتون رو انتخاب نکنید) برنامه به صورت خودکار تصویر شما رو میشناسه و وارد اکانتتون می شه. البته بعضی موقع ها هم تصویر رو سخت می شناسه. اگر هم نشناخت اکانتتون رو انتخاب کنید و رمزتونو وارد کنید و با خیال راحت وارد شین
والسلام

en-com
04-06-2009, 01:03
تشکر یادتون نره

Hammer
04-06-2009, 11:20
سلام
دوستان veriface را رو دل امتحان کردم.
شما باید موقع نصب از طریق run as administrator اقدام به نصب نمایید. خاطر نشان می کنم که اکانت شما باید دارای رمز عبور باشه و قبل از شناسایی اولیه چهره شما و شناسوندنتون به کامپیوتر رمز رو از شما می خواد. بعد از اون و بعد از ریستارت به محض ورود به صفحه اولیه (انتخاب اکانت) اون برنامه اجرا می شه (اکانت خودتون رو انتخاب نکنید) برنامه به صورت خودکار تصویر شما رو میشناسه و وارد اکانتتون می شه. البته بعضی موقع ها هم تصویر رو سخت می شناسه. اگر هم نشناخت اکانتتون رو انتخاب کنید و رمزتونو وارد کنید و با خیال راحت وارد شین
والسلام
ممنون . این هم تشکر :D:11::18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

max313
04-06-2009, 11:47
منظورش دكمه تشكر بود
اما اين روي ويندوز 64 بيت اصلا كار نميده !