PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال کردن gprs همراه اول

Master generals
23-05-2009, 17:00
سلام
من تو امارات زندگی می کنم و سیم کارت اتصالات دارم. می خوام رو گوشیم مینی اپرا نصب کنم ولی خب این اتصالات ......... نمی داره ( برای اینکه هزینه ها کمتر می شه). یعنی موقع نصب که مینی اپرا باید دیتا بفرسته این اتصالات اینترنتش قطع میشه
یه خط همراه اول قدیمی هم داریم تو خونه . 0912116.....
می خوام موقع نصب از سیم کارت همراه اول استفاده کنم و بعد با اتصالات اینترنت برم
ولی خب configuration همراه اولو ندارم
چجوری می تونم اونو بدست بیارم
چی کار کنم تا اینترنت همراه اولم فعال شه

Mohandes_mansour
23-05-2009, 18:04
سلام
من تو امارات زندگی می کنم و سیم کارت اتصالات دارم. می خوام رو گوشیم مینی اپرا نصب کنم ولی خب این اتصالات ......... نمی داره ( برای اینکه هزینه ها کمتر می شه). یعنی موقع نصب که مینی اپرا باید دیتا بفرسته این اتصالات اینترنتش قطع میشه
یه خط همراه اول قدیمی هم داریم تو خونه . 0912116.....
می خوام موقع نصب از سیم کارت همراه اول استفاده کنم و بعد با اتصالات اینترنت برم
ولی خب configuration همراه اولو ندارم
چجوری می تونم اونو بدست بیارم
چی کار کنم تا اینترنت همراه اولم فعال شه

دوست عزیز شما باید تو چندتا از ایشن استان های ایران باشید که سرویس GPRS کار می کنه. مثل : تهران !
بندرعباس سیستان و...
به هر حال برای ثبت نام فعال سازی GPRS همراه اول شما باید به سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید و به قسمت " ثبت نام GPRS " برید. تو اونجا کد ملی+شماره تفن و شناسنامه ی مالک سیم کارت رو وارد می کنید و خط شما فعال میشه...تنظیمات هم که خودتون پیدا می تونید بکنید:31:

Mohammad.Zdn
23-05-2009, 19:13
سلام_موقع نصب ميني اپرا تاريخ گوشي بايد درست باشه . ضمنا اونجا كه نسل سوم ارائه ميشه

Master generals
24-05-2009, 08:24
سلام_موقع نصب ميني اپرا تاريخ گوشي بايد درست باشه . ضمنا اونجا كه نسل سوم ارائه ميشه
حاجی دستت درد نکنه. مشکلم حل شد
ولی بدون که اینجا تکونم می خوری ازت پول می گیرن
برو خداتو شکر کن که تو ایران زندگی می کنی. این جا هزار برابر ایران بیشتر
پیاده میشی