PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل لرزش عكس در كليپهاي آماده بعد از اكسپورت

علي طهماسبي
23-05-2009, 16:50
با سلام خدمت شما دوستان من كارت تدوين كاناپوس دارم و كارم ميكس و مونتاژه كليپهاي آماده بازار رو كه خريداري مي كنم بعد از اينكه به پروژه ايي كه در پريمير 6.5 عكس و فيلم مي دهم و خروجي كه مطابق با كارت تدوينم مي گيرم عكسها داراي لرزش هستند و وقتي با فرمتهاي ديگه خروجي مي گيرم فيلمها داراي لرزش هستند حتي در پروژه از remove fliker هم استفاده مي كنم ولي فايده ايي ندارد تنها راهي كه برايم مي ماند استفاده از anti fliker در برنامه اديوس است ضمنا خروجي avi مي گيرم لطفا يه راهي پيش روي من بگذاريد از همه شما ممنون

mh2002ir
25-05-2009, 23:19
سلام دوست عزیز
عکس هایی که از فیلم ایجاد می کنی احتمالا دارای لرزش است ( still capture ) ... شما اولا عکس ها رو با برنامه ای مثل acdsee به فرمت bmp و سایز پیکسل 720*576 تبدیل کن و اگر تک تک عکسات رو توی فوتوشاپ بازکنی و 1 ----- ملایم blure بزنی و save as کنی بعید می دونم مشکل لرزش داشته باشی ......
اگه عکس معموملی و کپچر نشده داری و لرزش داری مرحله اول تا قبل از فوتوشاپ رو استفاده کن ( سایز پیکسل غیر از استاندارد پال میتونه لرزش ایجاد کنه )
امتحان کردی چه مثبت و چه منفی نتیجه رو بی زحمت اعلام کن .....

علي طهماسبي
26-05-2009, 09:20
از شما ممنونم كه راهنمايي كرديد ولي مشكل من اينه وقتي توي كليپ عكس مي خواد از سمت راست به چپ ويا از پايين به بالا و .... بره لرزش داره هر عكس به ده تا عكس بساير ريز تبديل ميشه ضمنا عكسهاي كه گرفتم همه bmp هستند

HOMAYOON.F
26-05-2009, 14:20
با سلام
من این احتمال رو میدم که کلیپ شما اون قسمتهایی رو که عکسها حرکت میکنن، مربوط به انیمیشن هایی هستن که با برنامه ی تری دی مکس ساخته شدن و واسه راحتی کار کاربرا، اومدن موشن متناسب با اون انیمیشن ها رو ساختن که کاربر عکسها رو وارد تری دی مکس نکنه و بعد خروجی بگیره، واسه همین موشن ها دقیق ساخته نمیشن و موقع اجرای کلیپ، حرکت تصاویر با لرزش همراه هست.
اگه اینطوره ممکنه همراه فایلهای کلیپ، اون فیلهای برنامه ی تری دی مکس هم باشه و شما واسه حرکت مناسب تصاویرتون باید برنامه ی تری دی مکس رو نصب و اون فایلها رو وارد برنامه کنید و بعد یه رندر AVI از فایلهاتون بگیرید.
فایلهای پروژه های مکس با پسوند MAX. قابل شناسایی هستن.
اگرم لرزش موقع نمایش انیمیشنهای سه بعدی نیست هم بگو تا یه فکری کنیم...

موفق باشید.

Mr Andersson
26-05-2009, 15:30
درود بر همه دوستان;

يه سر اينجا بزن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علي طهماسبي
27-05-2009, 14:04
با سلام
من این احتمال رو میدم که کلیپ شما اون قسمتهایی رو که عکسها حرکت میکنن، مربوط به انیمیشن هایی هستن که با برنامه ی تری دی مکس ساخته شدن و واسه راحتی کار کاربرا، اومدن موشن متناسب با اون انیمیشن ها رو ساختن که کاربر عکسها رو وارد تری دی مکس نکنه و بعد خروجی بگیره، واسه همین موشن ها دقیق ساخته نمیشن و موقع اجرای کلیپ، حرکت تصاویر با لرزش همراه هست.
اگه اینطوره ممکنه همراه فایلهای کلیپ، اون فیلهای برنامه ی تری دی مکس هم باشه و شما واسه حرکت مناسب تصاویرتون باید برنامه ی تری دی مکس رو نصب و اون فایلها رو وارد برنامه کنید و بعد یه رندر AVI از فایلهاتون بگیرید.
فایلهای پروژه های مکس با پسوند MAX. قابل شناسایی هستن.
اگرم لرزش موقع نمایش انیمیشنهای سه بعدی نیست هم بگو تا یه فکری کنیم...

موفق باشید.
لرزش موقع نمايش انيميشنهاي سه بعدي نيست فقط مواقع موشن عكس فريم فريم حركت مي كند

علي طهماسبي
27-05-2009, 14:05
درود بر همه دوستان;

يه سر اينجا بزن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فايده نداشت يه كم بيشتر و راحتر توضيح بدين با تشكر

HOMAYOON.F
27-05-2009, 23:26
این مشکل رو با موشنهایی که خودت میسازی نداری؟
اگه داری یا برنامتو دوباره نصب کن یا کارت گرافیک یا ویندوز!!
منم یه بار همچین چیزی پیش اومد بعد از رندر، موشنها حرکت طبیعی و یکنواخت نداشتن، چون وقت نداشتم، سریع ویندوز عوض کردم و دوباره رندر کردم مشکل حل شد.
اگرم فقط با این پروژه های آماده مشکل دارید که باید تنظیمات اینا رو با یه پروژه ی سالم که خودت ساختی مقایسه کنی ببینی تفاوت کار کجاست!
حالا دوستان دیگه هم اگه تجربشو دارن کمک میکنن...

okt
28-05-2009, 10:01
اگه لرزش موقع حركت بوجود اومده به اين دليله كه سيستم شما نمي دونه از كدوم فيلد تصوير استفاده كنه و به همين دليل مي لرزه همچين موقعي بايد از "دينترليس - deinterles " استفاده كني تا تصوير ديگه نلرزه كه اين تيك فكر مي كنم تو field option باشه دو تصوير اگه راست كليك كني مي بينيش

meysam rajabi
07-06-2009, 10:12
سلام دوست عزیز از نرم افزاری بنام pro coder3استفاده کن اگر مشکلت حل نشد از کارت گرافیگته مطمینا از سری n vidiaاستفاده میکنی سری vidia با نام تجاری giga استفاده کن موفق میشی اگر هم مشکلی داشتی 09373752572 در خدمتم

علي طهماسبي
08-06-2009, 08:47
سلام دوست عزیز از نرم افزاری بنام pro coder3استفاده کن اگر مشکلت حل نشد از کارت گرافیگته مطمینا از سری n vidiaاستفاده میکنی سری vidia با نام تجاری giga استفاده کن موفق میشی اگر هم مشکلی داشتی 09373752572 در خدمتم

دوست عزيز از شما ممنونم ولي هم از پرو كدر استفاده ميكنم و هم كارت گرافيكم بخاطر اينكه كارتهاي كاناپوس بيشتر از اي تي اي پشتيباني مي كنند و من هم اي تي آي دارم

علي طهماسبي
14-06-2009, 22:42
با سلام خدمت دوستان بالاخره يه راه حلي پيدا كردم
گاهی فرمت فایل کپچر شده که با پروفایل پروژه همخوانی نداشته باشه تو بازبینی این مشکل رو ایجاد میکنه.
گاهی افکتهایی مثل اسلو موشن باعث این مشکل میشه که در اینصورت باید (پریمیر 6.5) مراحل زیر رو دنبال کنی:
R-click on video --> Video Options --> field options --> fliker removal
رو انتخاب کنی.
گاهی هنگام اکسپورت این اتفاق می افته که ممکنه از انتخاب نادرست فیلد باشه. میری به این آدرس :
File --> Export Timeline --> Movie --> (Export Movie Window) Settings --> (Export Movie Settings Window) Keyframe and Rendering --> Fields: Lower Field First
رو انتخاب میکنی.
امیدوارم این جواب بتونه مشکل کسی رو حل کنه

RedShot
31-07-2009, 06:23
فکر کنم مشکل شما جابجایی فیلدهای تصویری باشه. مثلاً اگر کلیپها Upper field باشد و شما در نرم افزار از فرمت Lower field استفاده کنید در خروجی کار (نسبت به نوع Upper یا lower ) یکی از سوژه ها (یا کلیپ یا Motion ) لرزش دارد.
اگر سیستم تدوین شما Lower باشد (در Pre miere) روی کلیپ هایی که آماده دارید راست کلیک کرده و گزینه Field option را انتخاب کنیدو از پنجره باز شده فقط دو مورد موجود می باشد که این مشکل را برطرف می کند. اگر اشتباه نکنم بالای این پنجره کوچک گزینه ای به نام "Reverc field... ) یا شبیه به آن وجود دارد که اگر تیک آن را روشن کنید فیلدها معکوس مس شود(Uper به lower ) تبدیل می شود. اگر این گزینه جواب نداد از با لا به پایین روی گزینه دوم( الآن اسمش یادم نیست) که یک دکمه رادیویی هست کلیک کن. بعد از انجام این فرآیند نیاز به رندر هست.
- - - - - - - - - - - - - - -
یک را دیگه اینکه در ابتدای شروع پروژه بسته به کلیپ ها یی که داری پروژه را در حالت Upper یا Lower تنظیم کن.

پیروز باشی

Mr.World.Wide
15-03-2010, 18:21
با سلام خدمت شما دوستان من كارت تدوين كاناپوس دارم و كارم ميكس و مونتاژه كليپهاي آماده بازار رو كه خريداري مي كنم بعد از اينكه به پروژه ايي كه در پريمير 6.5 عكس و فيلم مي دهم و خروجي كه مطابق با كارت تدوينم مي گيرم عكسها داراي لرزش هستند و وقتي با فرمتهاي ديگه خروجي مي گيرم فيلمها داراي لرزش هستند حتي در پروژه از remove fliker هم استفاده مي كنم ولي فايده ايي ندارد تنها راهي كه برايم مي ماند استفاده از anti fliker در برنامه اديوس است ضمنا خروجي avi مي گيرم لطفا يه راهي پيش روي من بگذاريد از همه شما ممنون

سلام به همه شما وقتی اون کلیپ رو وارد پریمیر میکنی ببین چند فریم به ثانیه است اگر از پروژه تو بیشتر یا کمتر بود
روی کلیپ راست کلیک کن interpret footage رو انتخاب کن اگه پروژ ات 25مثلا فریم بود عدد 25 اگر 29 بود عدد 29 رو وارد کن احتمالا درست بشه

mortezaon
14-05-2010, 20:15
بايد بري تو تنظيمات پريمير و گزينه stiil image را تيك دا ر كني تا مشكلت حل بشه