PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست fdisk dvd

JavidKhan
23-05-2009, 12:52
من یک نرم افزار کرک شده میخوام که بتونه دی وی دی بوتیبیل بساز که fdisk داشته باشه چون پارتیشن بندی هاردم بدجوری ریخته به هم..
یه جوون رعنایی پیدا نمیشه به ما کمکی بکنه و لینک دانلودش رو بده؟

farshif
23-05-2009, 14:50
البته fdisk نیست ولی برای پارتیشن بندی میتونید ازش استفاده کنید . ظاهر user friendly تری هم نسبت به fdisk داره
Acronis Disk Director Suite 10.0 Bootable ISO

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اینم هست که توش هم fdisk و هم نرم افزار های پارتیشن بندی دیگه و هم کلی برنامه به درد بخور دیگه هم داره( اگه امکان دانلودش رو دارید حتما پیشنهاد میکنم دانلودش کنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

JavidKhan
23-05-2009, 15:13
البته fdisk نیست ولی برای پارتیشن بندی میتونید ازش استفاده کنید . ظاهر user friendly تری هم نسبت به fdisk داره
Acronis Disk Director Suite 10.0 Bootable ISO

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اینم هست که توش هم fdisk و هم نرم افزار های پارتیشن بندی دیگه و هم کلی برنامه به درد بخور دیگه هم داره( اگه امکان دانلودش رو دارید حتما پیشنهاد میکنم دانلودش کنید)

آقا دمتون گرم... اون لینک اولی ntfs رو در حالت داس ساپورت میکنه؟ (لپ تاپم ویندوز نداره و حسابی قاطی کرده...)

JavidKhan
23-05-2009, 15:49
آقا اون لینک اولی یه فایل وین رر دانلود میکنه که هیچی توش نیست! نکنه ویروس بوده؟

farshif
23-05-2009, 15:53
آقا دمتون گرم... اون لینک اولی ntfs رو در حالت داس ساپورت میکنه؟ (لپ تاپم ویندوز نداره و حسابی قاطی کرده...)
بله ساپورت میکنه

آقا اون لینک اولی یه فایل وین رر دانلود میکنه که هیچی توش نیست! نکنه ویروس بوده؟
فایل winrar نیستش فایل iso هستش(فایل image ) شما باید این فایل رو با استفاده از نرم افزار های رایت رو سی دی رایت کنید

JavidKhan
23-05-2009, 16:13
بله ساپورت میکنه

فایل winrar نیستش فایل iso هستش(فایل image ) شما باید این فایل رو با استفاده از نرم افزار های رایت رو سی دی رایت کنید

روی دی وی دی رایت کردم حالا چه باید کرد استاد؟ گذاشتمش توی لپ تاپم ولی بوت نشد باهاش...

farshif
23-05-2009, 16:31
یه صورت دیتا رایت کردی؟نباید اینطوری رایتش کنی. فایل image هستش باید فایل image رایت کنی . بهتره با clone cd رایتش کنی که فقط image رایت میکنه اینطوری اشتباه نمیکنی.

JavidKhan
23-05-2009, 21:37
با همون nero رایتش کردم درست شد.
حالا مشکلی که هست اینه که گزینه ی اول برنامه که recommended هم داره رو وقتی میزنی بعد از یک آنالیز کیچیک مینویسه هارد رو نمیتونه دیتکت کنه
گزینه ی بعدی که safe داره هارد رو دیتکت میکنه و هنگامی که از برنامه میخوام خارج بشیم پنجره ی پروسس رو میاره و رو همون پنجره بدون درصدی پیشرفت میمونه...

JavidKhan
24-05-2009, 12:04
آقا اون لینک دومیتونم دانلود کردم عجب خفن بود... ایشالا عروسیتون بجبرانم ;)
با هزار بدبختی آخرشبا سوپر اف دیسکش تونستم درست کنم بقیشون یا اروره ویروس میگرفتن یا کار نمیدادن و فقط اجرا میشدن
بازم ممنون

JavidKhan
24-05-2009, 15:44
نمیدونم چرا 10 گیگ از هاردم به کل نیست ...