PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتي ويروس براي ويروس svchost.exe

ELAHI582000
23-05-2009, 11:47
سلام دوستان
من يه مدتي هست تو performance تو task manager توان cpu تا حد 100 % بالا ميره و سيستم هنگ ميكنه و يكي از فايلهاي cvshost.exe سرعت سيستم را پايين مياره شما پيشنهاد ميدين چكار كنم ؟راه حل اين مشكل چيه ؟ به من كمك كنين !! آيا آنتي ويروسي براي آن وجود داره ؟ من با آنتي ويروس jefoo كار كردم ولي نشد ...

saeed774
23-05-2009, 23:35
دوست عزيز عكسي از تسك منيجرت آپ كن .

رضاانزلي
24-05-2009, 09:11
سلام دوست عزيز
لينك زير وردار واجرا كن اگه كمكي كرد متن آخر برنامه را ضمضمه كن " خدا پدرش را بيامورزد"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naderwas
17-10-2012, 09:33
این نرم افزار آنتی ویروس svchost.exe میتونی استفاده کنی

omidhorami
08-01-2013, 12:25
سلام دوست عزيز
لينك زير وردار واجرا كن اگه كمكي كرد متن آخر برنامه را ضمضمه كن " خدا پدرش را بيامورزد"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز لینکها خرابه