PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای حذف فایلهای word

black.assassin
22-05-2009, 12:15
من به یک نرم افزار جهت حذف پسورد فایلهای ورد نیاز دارم . چون یه فایل دارم که پسوردش یادم رفته.
اگه ممکنه برام یک Remover معرفی کنید ، نه recover چون خودم ریکاورشو دارم . خیلی طول می کشه.
در ضمن من برنامه ی Office Password Remover رو دانلود کردم که میتونه با وصل شدن به سرور پسورد رو حذف کنه ولی تنها مشکلی که داره اینه که پولیه و فقط یک صفحه از فایل رو میاره. خواهشم اینه که اگر کسی کرکشو داشت یا تونست بسازه تو تاپیک قرار بده .
:40:خیلی ممنونم از همتون:40:

rezapassword
22-05-2009, 12:49
سلام
این بهترینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

black.assassin
22-05-2009, 19:45
سلام
این بهترینه :
به خاطر کمکتون خیلی ممنونم .
ولی این نرم افزار freeware نیست و مثل همون نرم افزاریه که دارم . حتی ازهمون سایته.
:40:

farshif
22-05-2009, 23:51
من از این برنامه استفاده میکنم البته فقط برای فایل های office نیست وقابلیت های زیادی داره
Passware kit enterprise 9.0 Full ( Password recovery tool )

کرکش داخلشه

black.assassin
23-05-2009, 13:22
من از این برنامه استفاده میکنم البته فقط برای فایل های office نیست وقابلیت های زیادی داره
Passware kit enterprise 9.0 Full ( Password recovery tool )

کرکش داخلشه

از شما هم خیلی ممنونم. ولی این نرم افزار یک recover هست نه Remover . طولانی بودن زمان سرچ و ریکاوری پسورد باعث میشه نتونم ازش استفاده کنم.:40:
البته دانلودش نکردم و فقط از روی اسمش حدس زدم اگر غیر از اینه و اشتباه می کنم . لطفا بگین تا دانلودش کنم.
باز هم ممنون:40:

rezapassword
23-05-2009, 13:45
فکر کنم همونه که شما میخواید
به اسم دقت کنید

farshif
23-05-2009, 14:26
از شما هم خیلی ممنونم. ولی این نرم افزار یک recover هست نه Remover . طولانی بودن زمان سرچ و ریکاوری پسورد باعث میشه نتونم ازش استفاده کنم.:40:
البته دانلودش نکردم و فقط از روی اسمش حدس زدم اگر غیر از اینه و اشتباه می کنم . لطفا بگین تا دانلودش کنم.
باز هم ممنون:40:
نه پسورد رو خیلی راحت پاک میکنه . البته اگه فایلتون 2007 هست هیچ برنامه ای نمیتونه حذفش کنه و مثل پسورد فایل های rar باید جستجو کنه.

black.assassin
23-05-2009, 22:22
نه پسورد رو خیلی راحت پاک میکنه . البته اگه فایلتون 2007 هست هیچ برنامه ای نمیتونه حذفش کنه و مثل پسورد فایل های rar باید جستجو کنه.
من نرم افزار رو دانلود کردم ولی این نرم افزار هم پسورد رو سرچ میکنه . البته نمی تونم اینو حتمی بگم چون شاید طرز کارشو بلد نیستم . البته اینو بگم که نرم افزار به وسیله ی اینترنت رمزشو حذف کرد ولی فقط چند سط اونو نشون داد و ازم خواست که برنامرو بخرم و همچنین پسورد کرک شده رو قبول نکرد( در داخل سایت)
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.:40:
البته آپلودش کردم . اگر پسوردشو برام پیدا کنین ممنون میشم: