PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتراک گزاری

drh
22-05-2009, 00:10
با سلام
میخواستم بدانم در زمانی که به اینترنت وصل هستیم میتوانیم یک فایل را در اینترنت به اشتراک بگذاریم؟ مثلا اگر بخواهیم فایل c:\ a.gif را در وبسایت یا وبلاگ خود قرار دهیم چگونه باید آدرس آن را مشخص کنیم؟

با سپاس

drh
24-05-2009, 01:37
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

neopersia
24-05-2009, 11:16
سلام
جای مناسبی رو برای تاپیک انتخاب نکردید شاید به همین دلیل هست که جواب نگرفتید!

اگر منظورتون از به اشتراک گذاشتن انتقال فایل به اینترنت هست باید فایل رو آپلود کنید اگر هاست داشته باشید که مشخصات اون رو دارید و میتونید با استفاده از FTP یا با کنترل پنل سایت فایل آپلود کنید وگرنه باید از آپلود سنترهای موجود در وب استفاده کنید که انتخاب آپلود سنتر هم بستگی به فایلتون داره و اینکه بخواید اون فایل دانلود بشه یا اینکه مصلاً مثل تصاویر توی وبلاگ نمایش داده بشه!

inmanam
24-05-2009, 12:04
دوست عزیز برای اشتراک گذاشتن یا همون آپلود می تونی به سایت زیر بری و ثبت نام کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی اگه می خوای عکس فقط بذاری تو وبلاگ از وبلاگ های آفتابلاگ استفاده کن که 200 مگابایت فضا میده...آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

drh
24-05-2009, 15:02
با سلام
در مورد مکان مناسب برای تاپیک آخه جای دیگری به نظرم نرسید، در مورد آپلودسنترها و هاست که مشخصه ولی من میخوام این کارو از روی کامپیوتر خودم انجام بدم، البته جنبه آموزشی اونم برام مهمه

اگر بخواهم یک فایل تصویر رو از روی کامپیوتر خودم در وبسایت قرار دهم و مثلا اگر ip کامپیوتر 1.1.1.1 باشد و مکان فایل c:\a.gif باشد باید در این فرمان <""=img src> باید آدرس دقیقا چطور باشد؟

دوستان اگه کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه

با سپاس

drh
29-05-2009, 17:47
با سلام
در مورد مکان مناسب برای تاپیک آخه جای دیگری به نظرم نرسید، در مورد آپلودسنترها و هاست که مشخصه ولی من میخوام این کارو از روی کامپیوتر خودم انجام بدم، البته جنبه آموزشی اونم برام مهمه

اگر بخواهم یک فایل تصویر رو از روی کامپیوتر خودم در وبسایت قرار دهم و مثلا اگر ip کامپیوتر 1.1.1.1 باشد و مکان فایل c:\a.gif باشد باید در این فرمان <""=img src> باید آدرس دقیقا چطور باشد؟

با سپاس

drh
03-06-2009, 15:23
====================
کسی اطلاعی در این مورد نداره؟
====================