PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیامدن Deliver

Viren
21-05-2009, 19:57
سلام دوستان عزیز:40:

من سیم کارتم مسدود بوده
3 روز پیش که از این حالت درش آوردم هرچی SMS می فرستم به طور اتفاقی Deliver میاد

یعنی بعضی وقت ها Deliver میاد
بعضی وقت ها اصلا تو قسمت Reports گزارش نمیاد که Delivered یا Pending هست!!
فقط تو قسمت Sent میره

خلاصه اینکه Reports خالی میمونه!
امیدوارم درست توضیح داده باشم:20:

مشکل از چیه؟

Hadi King
22-05-2009, 00:17
ببین این قسمت فعالـــه :
Message settings > Text messages > Delivery reports
اگه فعال نیســت که فعالش کن اگه هم فعالـــه آنتن دهی (طرف مقابل یا خودتون) خوب نیســت هنوز به دست طرف نرسیــده صبر کنــی Delivery میزنــــه :11:
موفق باشید!:40:

Saman-tci
22-05-2009, 00:39
دوست من بارها شده من برای کسی sms زدم و در حالت pending مونده و دلیوریش برای نیومده ولی sms به دست طرف رسیده تازه جواب هم داده ...!!!
.
اینه که زیاد روی کیفیت همراه آخر حساب نکن ... پول خوب میگیرن ولی امکانات هیچی ..

Viren
22-05-2009, 01:05
ببخشید که 2 تا تاپیک شد 2 بار کلیک کردم:دی

ببین این قسمت فعالـــه :
Message settings > Text messages > Delivery reports
اگه فعال نیســت که فعالش کن اگه هم فعالـــه آنتن دهی (طرف مقابل یا خودتون) خوب نیســت هنوز به دست طرف نرسیــده صبر کنــی Delivery میزنــــه

آره فعاله
ولی منظورم رو متوجه نشدید مثل اینکه!
اصلا Report ای نمیاد که در حالت Delivered یا Pending باشه! صندوق Reports خالی میمونه!!

دوست من بارها شده من برای کسی sms زدم و در حالت pending مونده و دلیوریش برای نیومده ولی sms به دست طرف رسیده تازه جواب هم داده ...!!!
.
اینه که زیاد روی کیفیت همراه آخر حساب نکن ... پول خوب میگیرن ولی امکانات هیچی ..

مشکل من اینه که اصلا هیچ گزارشی در قسمت Reports نمیاد که Delivered یا Pending باشه!! ثسمت Reports خالیه

Saman-tci
22-05-2009, 01:29
از کی اینجوری شده ...؟ گوشیت مدلش چیه ..؟

Viren
22-05-2009, 01:41
از همون 4-5 روز که از مسدودی خارج شد
همین مشکل رو دارم

N95 8GB
ایرانسل

Saman-tci
22-05-2009, 01:58
فکر نکنم به خاطر گوشی باشه ...
.
چون منم 8 گیگ دارم ولی از همون روز اول این مشکل رو نداشت ...
برای شما هم از موقعی که خطت آزاد شد این مشکل پیش اومد ... پس 99% از سیم کارت و اپراتور هست ..
.
حالا از من میشنوی روی یه گوشی دیگم امتحان کن ... تا مشخص بشه اشکال از گوشیه یا سیم کارت .؟

Hadi King
22-05-2009, 02:40
آره فعاله
ولی منظورم رو متوجه نشدید مثل اینکه!
اصلا Report ای نمیاد که در حالت Delivered یا Pending باشه! صندوق Reports خالی میمونه!!

دوست عزیز برا منم همینجوری شد نوکیا 7500 مسج بهش میرسید ولی تاییدی صندوق Reports خالی بود که خودش خود به خود درســـت شـــد شما همین کاری که سامان عزیز گفتن انجام بدین ببینید چی میشـــه :11:
موفق باشید!:40:

Viren
22-05-2009, 21:59
بچه ها درست شد
مشکل از اپراتور بود که خود به خود درست شد

ممنونم