PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تايپ نستعليق در فلش

mo3lem
21-05-2009, 15:17
سلم بچه ها
من ميخواستم بدونم چطوري ميتونم توي فلش نستعليق تايپ كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد:8:

پشت سر خراب رو به روت سراب
:11:

شلغم نپخته
21-05-2009, 15:59
سلام!

فونتش رو داری؟ اگه نداری، بگرد دنبالش وقتی پیدا کردی بگو بت میگم چکار کنی ...

موفق باشید / یا علی

mshafiee
21-05-2009, 18:10
سلام!

فونتش رو داری؟ اگه نداری، بگرد دنبالش وقتی پیدا کردی بگو بت میگم چکار کنی ...

موفق باشید / یا علی

من فونت را دارم.شما لطفا را حل را بفرمایید

tabriz_kartal.1367
21-05-2009, 21:44
سلام دوست عزیز.چندین راه وجود داره!شما می تونین با نرم افزار خطاط مریم یا چلیپا نستعلیق بنویسین.بعد اونو تو فتوشاپ کنید(صفحه فتوشاپ تون روTrancparent انتخواب کنید)بعد فایل فتوشاپ رو تو فلش import کنید

از اینجا هم می تونی مریم رو دانلود کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شلغم نپخته
21-05-2009, 22:27
سلام!

برای چه زبانی میخوای؟

mo3lem
22-05-2009, 11:24
فونتش رو دارم اما توی برنامه فلش نمیتونم نستعلیق بنویسم
توی برنامه های دیگه راحت میتونم اما توی فلش نه :41:

pcforlife
24-05-2009, 14:33
سلام دوست عزیز.چندین راه وجود داره!شما می تونین با نرم افزار خطاط مریم یا چلیپا نستعلیق بنویسین.بعد اونو تو فتوشاپ کنید(صفحه فتوشاپ تون روTrancparent انتخواب کنید)بعد فایل فتوشاپ رو تو فلش import کنید

از اینجا هم می تونی مریم رو دانلود کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از طریق فارسی ساز مریم مستقیم میشه توی فلش متن تایپ شده را به صورت Text کپی پیست کرد. ولی فونت های مریم محدوده و من فونت نستعلیق توش ندیدم.
ضمنا فکر نکنم که بشه مستقیم توی فلش نستعلیق تایپ کرد. (شاید با ورژن اصلی برنامه میرعماد بشه) ولی راه ساده اینه که ابتدا توی چلیپا و یا کلک نستعلیق تایپ کنی. بعد متن نستعلیق را در فتوشاپ به صورت عکس دراری. سپس در فلش عکس را Import کنی. نهایتا به وسیله ابزار Lasso و در زیرمجموعه آن ابزار Magic Wand بخش های غیر ضروری را حذف کنید.

شلغم نپخته
25-05-2009, 17:54
آقا جان نگفتی برای چه زبانی می خوای بگو ...
یه راه حل بت میدم که هر فونتی خواستی بشه توی فلش به راحتی استفاده کرد این نرم افزاری های فارسی نویس بنداز دور چون فقط با فونت مخصوص کار میکنن ...

hamed122
25-05-2009, 19:04
آخر یکی درست جواب نداد فکر کنم این مشکل خیلی ها باشه
اگه کسی بلده اینقدر این ور اون ور نکنه هرچی بلده بگه
ممنون

Masоud
25-05-2009, 20:29
سلام

فونتش رو که دارین ، بعدش Parsi Flash Component رو دانلود و نصب کنید . یک بخش رو به Component ها اضافه می کنه اونو درگ کنین تو صفحه. بعد فونت رو انتخاب کنین و توش بنویسید .

موفق باشید :40:

flashman
28-05-2009, 22:49
دوسته عزیز شما میخواهید در فلش نستعلیق تایپ کنی؟ اگه اره ازنرم افزار میر عماد استفاده کن .