PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Komak ba narm afzaar mohandesi

Bahaal
22-01-2005, 02:49
Salam bar hameye doostan, man be yek narm afzaar mohandesi ke hast : FEKO Suite ehteyaaje mobram daram. Kheyli vahshatnaak khoshhaal misham agar shoma betoneed be man komak konid. Sharmandeh hameye zahmaate shoma!

jasad
22-01-2005, 10:40
سلام دوست عزيز من بر نامه Feko Win32 را ميتونم دانلود كنم اگر بخواهي.ولي مثل اينكه 5 روزه ميباشد و بايد كركش را پيدا كني.در هر صورت اگر تمايل داشتي٬ بگو تا برات دانلود كنم. :wink:

Bahaal
23-01-2005, 10:12
‌khely damet garm. Namidonam peyghame aval mano gerefteed ya na. dar ha haal, be khoda sharmandeh zahmaate shoma. Damet kheyli garmeh, lotfan baram downloadesh kon agar zahmat neest. Manzooreh shoma az 5 rooz chee hast? Ghorbanat.

jasad
23-01-2005, 10:43
سلام دوست عزيز
خدمت شما عرض كنم كه اين برنامه را برات دانلود ميكنم.ولي متاسفانه اين برنامه را بيشتر از 5 روز نميتواني استفاده كني٬چون بصورت Demo ميباشد.و اگر بخواهي آن را كامل استفاده كني٬بايد بخريش.البته بعيد ميدونم كه كركش را بتوني پيدا كني ولي در هر صورت در فروم مربوطه يك تاپيك بزن٬ببين بچه ها ميتونن كمكت كنن يا خير.
در ضمن من برات PM ميگزارم و ميگم چگونه CD را از من بگيري.
يك چيز ديگه اينكه تا سرو كله ادمين هاي سايت پيدا نشده٬بهتره كه فارسي تايپ كني.
ارادتمند

jasad
23-01-2005, 10:48
اينجا را هم يك نگا كن٬عمو سينا يك پيغام گذاشته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bahaal
23-01-2005, 11:24
دوست عزيز خيلي ازت تشكر ميكنم ولي دمو ورژن به دردم نمي خوره. در هر حال به مولا دمت گرم. خيلي نوكرم.زنده باشي. يا حق.

Bahaal
23-01-2005, 11:35
چشم استاد. امر شما انجام شد. نمرديمو فارسي نوشتنم ياد گرفتيم. قربان تو دوست با معرفت.